Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, Kubbas napisał:

KSW jak szybko nie znajdzie choćby jednej gwiazdy to w ogóle skończy współpracę z MMA

Chcą zrobić 12 gal w 2022. Tylko nie wiem kto ma tam walczyć. Skoro przy 7 czy tam 8 w 2021 już bywały c***owe rozpiski to co będzie przy 12. 

Może rankingi będą.

 

 

 

 

XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kubbas napisał:

Cooooooooo

12 xDDDD to żeby się to sprzedało to Pudzian będzie musiał walczyć na 10 a na 2 szpilka

Doszło do takiej sytuacji że wolałem sobie dzisiaj Fame MMA wykupić niż kiedykolwiek miałbym wykupić KSW

Na Fame dzisiaj nagle wszyscy na punkty. 

Dobrze ze prawdziwa walkę wieczoru na koniec przerzucili:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał:

Cooooooooo

12 xDDDD to żeby się to sprzedało to Pudzian będzie musiał walczyć na 10 a na 2 szpilka

Doszło do takiej sytuacji że wolałem sobie dzisiaj Fame MMA wykupić niż kiedykolwiek miałbym wykupić KSW

Fame fajna rozrywka. Jeżeli wywali się z głowy myśl, że to MMA, podobnie jak sama organizacja wywaliła MMA z nazwy.

Nie wiem kim są ci ludzie, ale patrzę jak ten komentator co komentuje z Turskim jara się każdym cepem i się dobrze bawię.

 

Tylko powinni im zabronić trenować, bo te latające cepy są zajebiste, a jak im dochodzi do tego 5% umiejętności to już nie ma tego cringe'u :) 

O i cyk pierwszy split. Nuda :D

 

sędzia walki Wrzoska to ewidentnie MVP eventu :D praca na nogach jakby na balet szedł po walce XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No właśnie coś mi się wydawało że to tak nie powinno wyglądać;) 

Ale boks na tej gali to jednak nieporozumienie

Ta gala to nieporozumienie, wrzucanie zawodników MMA do boksu to nieporozumienie. Boks w oktagonie to nieporozumienie. 

I muzyka między rundami.... ja pi****le: 

 

"ODEJDŹCIE OD SIEBIE" tak sędzia rozdziela klincz XD

60:53 XXXDDDDDD 59:55 i 58:56 coooooooo XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cardi napisał:

I muzyka między rundami.... ja pi****le: 

e tam, DJ na hali robił dobrą robotę.

a Kasjo wygrał zasłużenie, bo mimo że walka była dość wyrównana, to oddał więcej ciosów (te nisko też są przecież istotne) oraz miał więcej inicjatywy (to się podobno liczy przy punktowaniu).

w ogóle porównajcie sobie jego zachowanie po przegranej walce z Parkiem, gdy też się nie zgadzał z werdyktem, ale jednak pogratulował Normanowi, a tego niby profesjonalnego sportowca Wrzoska. tu wisienka na torcie: https://streamable.com/05nx1k

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lorak napisał:

e tam, DJ na hali robił dobrą robotę.

a Kasjo wygrał zasłużenie, bo mimo że walka była dość wyrównana, to oddał więcej ciosów (te nisko też są przecież istotne) oraz miał więcej inicjatywy (to się podobno liczy przy punktowaniu).

w ogóle porównajcie sobie jego zachowanie po przegranej walce z Parkiem, gdy też się nie zgadzał z werdyktem, ale jednak pogratulował Normanowi, a tego niby profesjonalnego sportowca Wrzoska. tu wisienka na torcie: https://streamable.com/05nx1k

no Wrzoskowi psycha siadła -> co było widać już na f2f jak strzelił focha na prowadzącego :)

 

 

 

kolejny raz na fejmie największe bydło robi 'sportowiec' (chociaż do trenera Najmana to mu daleko ofc :))

 

jednak freak fighty to jest straszna tyra dla psychiki (szczególnie jak idziesz walczyć z top patusem jakim jest Kasjo) -> nie taka kaszka z mleczkiem jak byle gale sportowe (Norman chyba dlatego tak dobrze się tu odnalazł bo nie rozumie polskiego, więc dociera do niego może 1/3 tej patoli :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.