Skocz do zawartości

[East 1st Rd] (2)Cleveland Cavaliers vs (7)Boston Celtics


RonnieArtestics

Kto wygra?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Końcowy rezultat serii:

    • Cavs 4:0
    • Cavs 4:1
    • Cavs 4:2
    • Cavs 4:3
    • Celtics 4:3
    • Celtics 4:2
      0
    • Celtics 4:1
      0
    • Celtics 4:0


Rekomendowane odpowiedzi

widze ze seria nikogo nie ziebi ani nie grzeje, zaczynamy za 20minut a tematu brak.
 

wiadomo kto jest faworytem i tylko jakas tragedia może sprawić, że Celtics przejdą 1 rundę. 

jest jednak kilka pytań które mnie nurtują i nimi opiszę serię,

 

a) jak zadebiutują w PO Kevin Love i Kyrie Irving? 

wiadomo, ze oczekiwania wobec zespolu lebrona zawsze sa i beda wielkie - czy love mający opinie miekkiej faji podoła wyzwaniu? 

czy kyrie pokaże że występy powyżej 50pts to nie był przypadek? czy jednak w pierwszym meczu zobaczymy festiwal cegieł ze strony duetu cavs?

B) jak celtics zamierzają kryć lebrona?
ile wytrzyma crowder, czy ktoś poza nim jest w stanie efektywnie upilnować króla? evan turner?

a może c's zaryzykują i rzucą na lebrona smarta?

c) ile meczy jest w stanie ukraść Thomas? 

spodziewam się że jeśli jakiś mecz będzie zacięty do połowy 4q to IT może mieć jakiś dzień konia i wygrać 1 spotkanie. więcej niż jedno zwycięstwo będzie sporą niespodzianką.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RS w serii było 2-2 ale dwie wygrane Celtics zrobione pod sam koniec regulara i Cavs mieli wyjebane.

 

Tak jak w serii GSW-NOP ci drudzy są po prostu "happy to be there" i cieszą się że Davis nabiera playoffowej ogłady, tak i tutaj Celtowie mają to samo z Olynykiem

 I Smartem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs specjalnie podłożyli się w dwóch meczach Celtom, żeby grać z nimi w PO. To już na samym początku sporo mówi o tej serii. Śmiesznie by było gdyby Celtics teraz wyeliminowali Cavs, albo wygrali trzy mecze i napsuli im sporo krwi. ;] Niestety to raczej niemożliwe. Szykuję się jedna z najbardziej jednostronnych serii w pierwszej rundzie. 

 

Celtics nie mają obrońcy na Lebrona. Nie widzę żadnego gościa, który chociaż trochę mógłby poprzeszkadzać Lebronowi. Lebron na pewno pamięta swoją rywalizację z Celtics w poprzednich latach więc zapowiada się bardzo dobra statystycznie seria Jamesa. 

 

Irving i Love grają co prawda pierwszy raz w playoffs, ale w Bostonie jedynymi graczami, którzy grali w PO są Wallace, Turner, Bass, Crowder i Bradley z czego Bradley, Crowder i Turner chyba tylko po razie więc zarówno Irving jak i Love raczej nie odczują tego, że to PO i ich gra nie powinna się raczej różnić od ich gry z RS.

 

Stevens ciekawie się rozwija i zapowiada się na fajnego coacha, jestem bardzo ciekawy czy wymyśli coś co utrudni trochę grę Cavs. 

 

Głównym (jedynym?) atutem Celtics jest to, że nikt nic od nich nie wymaga i nie oczekuję więc mogą zagrać na luzie, a taka gra często jest dużo lepsza i efektywniejsza. Dodatkowo Ci młodzi chłopcy mogą nadrabiać sporo swoją ambicją i walką o każdą piłkę. 

 

Wielkie brawa za to, że Celtics weszli z tak młodym składem do playoffs, ale niestety w tej serii sukcesu im nie przewiduję. Chociaż chciałbym się miło zaskoczyć. 

 

Mój typ: 4:1 dla Cavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Cleveland ktoś umarł. Atmosfera jakby to była stypa a nie pierwszy mecz PO od odejścia LBJ do Miami.

Czekasz na te playoffs cały rok, a w sumie to 5 lat, jesteś cały podjarany, wchodzisz do hali, siadasz na swoim miejscu i... nagle dociera do Ciebie że piątka przeciwnika to Smart-Bradley-Turner-Bass-T.Zeller. Ja ich rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekasz na te playoffs cały rok, a w sumie to 5 lat, jesteś cały podjarany, wchodzisz do hali, siadasz na swoim miejscu i... nagle dociera do Ciebie że piątka przeciwnika to Smart-Bradley-Turner-Bass-T.Zeller. Ja ich rozumiem.

 

no i? to tylko pokazuje jak c***owymi są kibicami. Ja wiem, że to całkiem inna kultura kibicowania niż na stadionach i zupełnie mi to nie przeszkadza, ale w takiej Oracle Arena jest lepsza atmosfera podczas 60 meczu rs z denver nuggets niż tam.

 

także usprawiedliwienie trochę z dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czemu w LP jest 2 minuty przed nC+. Chciałem sobie puścić naTV z komentarzem z LP a tu dupa.

W nc- pracują frajerzy, którzy układając plan transmisji nie robią żadnych "zakładek" czasowych i opóźnienie jest efektem późniejszego zakończenia poprzedniej transmisji. Jakiejś ręcznej chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Rondo w składzie dałbym 4:2 dla Celtics. Teraz jak widać wychodzi im ten trejd bokiem. Cavs w 5.

Z tym, ze z Rondo w składzie najprawdopodobniej nie byłoby ani Crowdera ani Thomasa czyli nie byłoby PO bo w większym stopniu dzięki temu panu ze 175 cm i 4rką na koszulce Celtics sa w PO.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.