Skocz do zawartości

[West 1st Rd] Houston Rockets - Dallas Mavericks


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Tim Duncan

Duncan nigdy nie dziwgal takiego ciezaru jak Dirk

 

facet ma prawie 37.bez dwóch miesięcy. Na dodatek biały.To wbrew pozorom robi róznicę na poziomie wyczynowej gry.Prime białych z obserwcji statystycznie konczy sie wczesniej,Dirk i tak grał zaskakująco długo na wysokim poziomie a fizyka juz upomina sie o swoje.Zresztą Duncan to tez nie to samo co kiedys,ale maskuje to limitowanymi minutami i systemem POPa,w którym moze grac nadal bardzo efektywnie jak pokazuje jego PER

 

najlepsza opcja dla Mavs byloby teraz posadzenie Rondo na lawce ograniczenie minut Dirka, to jedyna opcja w jakiej moga cos urwac w tej serii

 

ogolnie trzeba pochylic glowe i pokornie przeprosic bo bylem jednym z tych co wierzyl jeszcze w Rondo, ale jak moglem nie wierzyc jak ogladalem na zywo jakie cuda wyczynial w po z Miami, z Cavs, Orlando

 

rest in peace Rajon

czy wy mówicie o tym samym Dirku, który jeszcze w G1 zrobił 10/14 FG? i teraz nagle po jednym słabym spotkaniu jest za stary i skończony? no dajcie spokój.

 

swoją drogą coś w szatni mavs chyba pękło, bo Nowitzki ma pretensje o wszystko, Tyson o brak pomocy w D, a Rondo odstawia Rodmana ostentacyjnie siedząc na parkiecie.

lorak zawsze mowiles ze trzeba patrzec na 2 strony parkietu, Dirk w tym game 1 stracil tyle samo rotujac c***owo na pickach albo dwa razy wiecej na skutecznosci przeciwnika 100% bo to byly same uncontested lay ups dunks z jego winy

 

dlatego sie nie patrzy tylko na staty, Bird tez z rozje***ymi plecami potrafil zagrac dobrze w ataku, ale juz nigdy nie byl tak dobrym defensorem jak wczesniej

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem Mavs to coś więcej niż problemy z głową RR9. To Monta który gra padlinę od dłuższego czasu. To Tyson który nie radzi sobie za bardzo z Howardem to brak obrońcy na Hardena  to brak obrońcy na Josha.

 

Josh w tej serii może sobie robić co chce.

Harden od dłuższego czasu jest słaby rzutowo ale w tej serii dostaje tyle gwizdków bo obrona Mavs reaguje za wolno na wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem, że nie chodzi o to jak oni do siebie pasują na boisku tylko o to, że się nie lubią i przez to mogą być kwasy w szatni, a wtedy to nie ma raczej znaczenia czy Rondo gra 9 minut czy 40.

i przez kwasy w szatni z jednym zawodnikiem nagle Monta postanowil sabotowac gre calej druzyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wzieliście pod uwagę, że może Monta się oszczędza bo myśli o życiu po koszykówce?

To Rondo tak myśli. Inaczej by Wam wszystkim pokazał.

 

A tak na serio. Nie bardzo wierzyłem w playoff Rondo, ale czegoś takiego się nie spodziewałem. Wierzyłem w gościa cały ten czas, ale chyba trzeba rzucić ręcznik. Jakaś część mnie odeszła bezpowrotnie. Smutno mi, bardzo smutno.

 

Aha, sms dziś rano od znanego usera:

 

"Wygląda na to, że nawet haterzy go przeceniali".

 

Doskonałe podsumowanie.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie kumam, krytykujecie Mchale'a jaki to on nie jest, dobra no ok, ale Carlise jak na razie to tak miedzy innymi

 

- cytat z game 2 Carlise nie gra zadnych setow bo podobno wszyscy je juz znaja i odrazu wiedza co bedzie granie

- koncowka 2 kwarty bierze 20 sekundowy timeout i co graja po tym, ustawil ofensywe, zajebiscie ja ustawil high pick and roll Barea, Dirk z ktorego wynika to co zawsze switch i liczymy na to ze Dirk bedzie gral jak w 2011

 

no nie rozumiem, podobno jest takim przec***em, mastermind ofensywnych zagrywek Bird go wychwala nie znam lepszego od rysowania, oddalem mu lejce jak trenowalem Pacers caly sezon on ustalal ofensywe, moze dlatego mieli takie problemy wtedy ze zdobywaniem punktow Pacers?

najlepszy czlowiek do rysowania zagrywek w lidze

 

nie widzialem jeszcze jednego dobrego out of bounds rozrysowania

 

obym nie mial racji, jak na razie po serii Clippers i GSW najmilej mi sie ta serie oglada bo czekam czy on cos wymysli bo kombinuje jak kon pod gore czy jak to sie mawia

 

a i jeszcze jedno, Ellisowi to tez na pewno nie pomaga, jeszcze nie widzialem jakiejs sensownej zaslony bez pilki dla niego w tej serii

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas uratuje Felton, spokojna głowa...

 

A na poważnie to zastanawia mnie postawa Rondo. Albo ma już dogadany deal z jakąś ekipą, że takie szopki odstawia, albo jest kretynem, który sądzi, że inne kluby będą czekać na niego z otwartymi ramionami i tłustym czekiem w ręku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas uratuje Felton, spokojna głowa...

 

A na poważnie to zastanawia mnie postawa Rondo. Albo ma już dogadany deal z jakąś ekipą, że takie szopki odstawia, albo jest kretynem, który sądzi, że inne kluby będą czekać na niego z otwartymi ramionami i tłustym czekiem w ręku. 

raczej to drugie ;]

no chyba że mitch zakochany jest w  rondo to wtedy to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo sam się wpieprzył w taką sytuację. I teraz co się wydarzy to jemu się oberwie.

 

1. Jeżeli Dallas dostanie sweepa to komunikat w świat pójdzie "Rondo rozłożył psychicznie tę drużynę i przez niego Dallas nie miało szans w PO".

2. Jeżeli Dallas odżyją i wyciągną choć mecz - dwa i zagrają przy tym lepiej to "Rondo to cancer. I gdybyśmy byli od początku bez niego to kto wie, co by się wydarzyło w serii" #casusJoshaSmitha

 

Tak czy inaczej wszystko spadnie na Rondla. Przez długi czas wielu go broniło. Szkoda, że w najważniejszym momencie sam nie zadbał o ochronę własnej dupy.

 

I widziałem nieraz głupsze zachowania od Rondo. Ale w CY? Chłopie, Ty to ryzykant jesteś! Szkoda, że za Twoje wyczyny Lakersi albo inne barany ci dadzą +10 mln za sezon, a to powinno być 2.5 do 3 maks.

Edytowane przez Zdzich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.