Skocz do zawartości

[West 1st Rd] Houston Rockets - Dallas Mavericks


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to Rondo oraz Jet mieli dzień konia ciekawe czy powtórzą to dziś. Parsonsa coś tam strzykało w kolanie, to McHale wysłał Arizę na Ellisa. Dirk w obronie nawet się czasami nie ruszał, w ataku przyzwoicie, ale jak zobaczyłem, że Prigioni wypchną go spod kosza to mi starczyło. Dallas wyglądało lepiej jak na parkiecie był Barea a nie Rondel. 

 

Brewer na koniec dowalił do pieca tymi trójkami i było po meczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jak team wygrywa to zawsze jest to w jakimś stopniu zasługa trenera. Z obserwacji, które poczyniłem podczas sezonu oglądając Houston jestem tylko w stanie napisać, że McHale nie umie wyciągać wniosków na bieżąco tj w trakcie trwania meczu. Natomiast widziałem kilka mądrych posunięć czynionych po meczu. I teraz pytanie czy to jego pomysły czy ktoś mu podpowiada :rapture:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku Rockets przez cały sezon nie wybronili żadnego pick'n'rolla, w dodatku przy każdym z nich byli zaskoczeni jakby pierwszy raz w życiu tego typu zagrywkę widzieli

 

w tym roku zatrudnili jakiegoś asystenta od D więc D jest ok, w ataku trenuje ich Broda Harden więc też ok

 

poza tym w najważniejszym meczu sezonu mcHale pozwolił J. Smithowi na oddanie 26 rzutów wolnych, z czego ok. 14 czy 16 w IV kwarcie

wniosek - jest debilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym w najważniejszym meczu sezonu mcHale pozwolił J. Smithowi na oddanie 26 rzutów wolnych, z czego ok. 14 czy 16 w IV kwarcie

wniosek - jest debilem

w tym wypadku rivers tez jest bo powiedzial jawnie i oficjalnie ze Deandre bedzie gral cale 4 kwarty niezaleznie od hackowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym wypadku rivers tez jest bo powiedzial jawnie i oficjalnie ze Deandre bedzie gral cale 4 kwarty niezaleznie od hackowania

 

DeAndre Jordan ma dużo większe znaczenie dla ogólnej gry Clippers i jest bardziej nie do zastąpienia niż Josh Smith

 

ogólnie, to Rockets w pełnym zdrowym składzie (Motiejunas, Beverely, Papanikolau) bez Smitha lub z ograniczoną jego rolą robiliby napad na misia w tym roku

 

chociaż McHale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakis topowy FA wymieniany przy Dallas? Nie przerabialismy juz tego dwa razy, a moze i trzy, bo bylo cos tam z Boshem? Cuban duzo gada, robi duzo szumu wokol siebie, napina sie, ale ostatecznie podejmuje decyzje dosc slabe. Trade Rondo to byl jego pomysl, ktory rozpierdzielil te druzyne doszczetnie. Na dzien dzisiejszy to Dallas moga oddac pick w loterii Bostonowi w przyszlym sezonie, bo jak zdrowie dopisze to OKC, NOP a moze i Utah powinni wykluczyc ich z marzen o PO 2016: Monta z Rondo nie zagra i w klubie maja ponoc dosc jego zachowan, Rondo dosc ma Rick i nie ma miedzy nimi chemii, Chandler lepszy nie bedzie, kontrakt Parsonsa wyglada jednak slabo, Dirk juz jest po drugiej stronie rzeki? Sorry, ale LMA strzelilby sobie w kolano jakby mial przejsc do takiej ekipy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabialiśmy to już ze sto razy, bo miałbyć Deron, Howard, Melo i pewnie jeszcze ktoś tam, ale to nie w tym rzecz. To są moje pobożne życzenia, czyli zostawiamy to co mamy pod kontraktem (Parsons, Dirk, Harris, Felt - player option niestety) i idziemy w kierunku posadzenia Dirka na ławce i grania nim w 2unit przez 25-30 minut max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku mówiłem, że Mavs są tragiczni i nawet nie godni PO.

 

Niektórzy wierzyli w magię nazwiska Carlisle i sugerowali, że Dirk oszczędza siły na decydującą fazę, a prawda jest bolesna. Z Niemca zostały zwłoki i to jak daje dupy w defensywie jest wiadome od dawna tak i w ofensywie wchodzi mu coraz mniej. Siłowo odstaje przez co ma problem z wypracowaniem sobie pozycji do rzutu nawet z odchylenia.

 

Po za Aminu to w Mavs nikt nie broni. Wygląda to tragicznie.

 

A już wspominałem, że nie mamy ani picków, ani prospectów w składzie, więc przyszłość tej drużyny nie wygląda zbyt ciekawie.

 

P.S. Po za Aminu to bez żalu oddałbym cały skład.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już wspominałem, że nie mamy ani picków, ani prospectów w składzie, więc przyszłość tej drużyny nie wygląda zbyt ciekawie.

 

Za to będzie trochę gotówki z której nikt nie chce skorzystać, a szkoda ;)

 

 

One teammate said Aldridge will value happiness over money when making his decision, which could be found closer to his family in Texas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.