Skocz do zawartości

[West 1st Rd] Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs


LAF

Wynik :  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik :

    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:0
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:1
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:2
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 4:3
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 0:4
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 1:4
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 2:4
    • Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 3:4


Rekomendowane odpowiedzi

Hi, I'm polish nba fan who live in Italy and I have a decoder NC+ .

I research on program tv if they will show Clippers-Spurs tonight but I didn't find in program tv...but Michalowicz said during Hawks-Nets that they will show this match tonight!

Will nc+ show game7 tonight?

 

Thanks

 

PS I can't write "po polsku" but i understand "polski" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, I'm polish nba fan who live in Italy and I have a decoder NC+ .

I research on program tv if they will show Clippers-Spurs tonight but I didn't find in program tv...but Michalowicz said during Hawks-Nets that they will show this match tonight!

Will nc+ show game7 tonight?

 

Thanks

 

PS I can't write "po polsku" but i understand "polski" :grin:

 

They won't. NC+ will show gsw- memphis 

Ciekawe czy Big Baby zagra, jeśli nie to pipa. Ławka LAC krótka jak penis u Japończyka lub lista spełnionych obietnic z expose premier.   Spurs pewnie zrobią wszystko aby awansować bo z Houston mają bilans 3:1. LAC też nie byliby bez szans, 2:2 całkiem wyrównane mecze. Mam nadzieje , że będzie dobry mecz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w g6 Clippers grali o życie, w g7 zagrają o zwycięstwo. spora róznica. na korzyśc Spurs. bo oni lepiej grają o zwycięstwo niż o życie.

 

w "Adwokacie diabła" JOhn Milton, grany przez niezrównanego Ala Pacina, objaśnia istotę sportowej rywalizacji : "Presja zmienia wszystko, jednym podcina skrzydła, innych motywuje do rzeczy nadzwyczajnych".

 

nie wierzę, ze presja może zmobilizować Blake'a Griffina czy DaAndrego Jordana do "rzeczy nadzwyczajnych", za to Spurs byli tutaj już wiele razy i wiedzą jak, co, po co i dlaczego.

 

Chris Paul znów będzie mógł zacytowac Manny'ego z "PLutona", który wygrzebując się spod sterty trupów płaczliwym głosem powiada "Zostawiła mnie ta banda pedałów !". taka karma, Chris.

 

SAS wygrywają albo z powodu doskonałej formy albo dlatego,ze sa w stanie wygrać ten jeden mecz, tę jedną kwartę, bo są na musie i nie mają du,pochronu. wiadomo,że teraz nie są w doskonałej formie, ale za to na musie bedą.przy 3-2 w ogóle nie byli. co to za mus, kiedy za plecami jeszcze nie ma ściany. 

 

Spurs in 7. 

 

udanych wakacji, Clippersi.

 

To był sierżant O'Neill, nie Manny. Manny'ego żółtki powiesiły na drzewie jakoś w połowie filmu ;) Ale porównanie zacne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ta seria rzeczywiście stoi na wysokim poziomie, to nie wierzę, że może być 5 zwycięstw na wyjazdach. 

 

tak istotne mecze dla całej kariery superstarów w lidze trafiają się raz na kilka lat, więc to, co pokaże dziś Chris Paul może być najważniejszym wydarzeniem tegorocznych playoffów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ta seria rzeczywiście stoi na wysokim poziomie, to nie wierzę, że może być 5 zwycięstw na wyjazdach. 

 

tak istotne mecze dla całej kariery superstarów w lidze trafiają się raz na kilka lat, więc to, co pokaże dziś Chris Paul może być najważniejszym wydarzeniem tegorocznych playoffów. 

 

Z bólem serca, ale przypomniałbym chociaż jako kontrargument serię Mavs - Spurs z 2003 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ta seria rzeczywiście stoi na wysokim poziomie, to nie wierzę, że może być 5 zwycięstw na wyjazdach. 

Nie rozumiem. Fakt, że zawodnicy są wystarczająco mocni psychicznie, by grać swój najlepszy basket we wrogiej hali ma być argumentem na temat ich niskiego poziomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to mógłby być G7 finałów, poziom emocji już jest na maksie. Serce chciałoby Clippers, rozum złośliwie szepcze o ostatnim tangu w Teksasie... Nie obrażę się za dogrywkę albo trzy. Oby tylko sędziowie nie maczali swoich brudnych paluchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu widzę serię, gdzie obie drużyny nie grają optymalnie - jedna, jako całość, druga, dlatego, że daje ciała w meczach (g2, g5) które mogły dać jej kontrolę w tej serii. nie wiem, to subiektywna opinia, może Lorak ma rację, zresztą, nie twierdzę, że obie drużyny grają słabo - grają dosyć dobrze, bo świetnie bronią i mają określony potencjał w ofensywie. tyle, że np. przegranie trzech spotkań u siebie idealnie wpisze się w mój odbiór tej serii. nie wiem, może się czepiam, to tylko subiektywna konstatacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duranta czas minął - teraz nadchodzi era Golden - może Leonarda

Poproszę o uzasadnienie dlaczego czas Duranta minął.

 

Jest w świetnym wieku (Jordan, Kobe, Shaq, LeBron, Garnett, Ewing mieli przełomowe sezony w 28 roku życia, w który Durant za chwilę wejdzie), jest głodny po nieudanym sezonie, no i ma coraz lepszy zespół (rozwój Westbrooka, pozbycie się Perkinsa i Brooksa).

 

Co do serii to zastanawia mnie czemu Griffin gra tak daleko od kosza. Przy Zibo i Gasolu oraz Ibace i Perkinsie mniej jumperkował i bawił się w rozdawacza piłek przed pomalowanym niż przy Tiago i starym Duncanie. Jednak skoro daje to całkiem dobry efekt to nie mam nic przeciwko.

 

A Boris Diaw to był i jest całkiem niezły kozak, nie wiem czemu tak deprecjonowany (,,Nash wygrywał NAWET z Boris Diaw w pierwszej piątce" by Bastillon). Gra na trzech-czterech pozycjach, dobrze broni, w ataku może rzucić i spod kosza i trójeczkę, w sumie taki Lamar Odom, tylko z mniejszym skillem.  

"

Parafrazując klasyka: go Clippers a połowa typujących pójdzie z torbami. ;]

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.