Skocz do zawartości

[East 1st Rd] Bulls (3)- Bucks (6)


josephnba

Kto awansuje  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto awansuje



Rekomendowane odpowiedzi

Ej bez kitu miazga, nie oglądałem i niech ktoś spróbuje wytłumaczyć aż taki gwałt w Wisconsin. Cytując klasyka: "co się stauo?"

 

Najgorszy mecz w defensywie Bucks w tym sezonie + jeden z gorszych meczy w ofensywie w sezonie + świetna gra Bulls w obronie i w ataku = 

 

ten wynik

 

Nawet to jednak nie tłumaczy takiego pogromu. Zadziałało jeszcze kilka innych czynników takich jak brak doświadczenia w PO, oraz gorące głowy młodych graczy którzy sfrustrowani przebiegiem meczu reagowali tak a nie inaczej (chodzi mi tu przede wszystkim o Giannisa, który chyba chciał pokazać się drużynom NFL, które dziś wybierały graczy w drafcie). 

 

Nie wiadomo, ale wystarczy obejrzeć Recap i się dowiesz że w Bucks grają wsioki. Giannis idiotyczne zachowanie...

 

Carter-Williams też lekko przesadził, ale jego jeszcze jako tako rozumiem, bo Dunleavy, mimo tego że wynik był +30, to nie wiem po co machał swoimi rękami po twarzy MCW (x2) i Giannisa (x1). A ci, tak jak wyżej wspomniałem, sfrustrowani wynikiem reagowali w bardzo żywiołowy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy DOBRY center 

 

 

Co chcesz od centra? Dzisiaj w nocy był najlepiej punktującym Bucks! ;). A tak na serio, to ładny gang-bang im zrobili. 

 

Jak tu nie kochać tej gry? Po lewej stronie mapy, pamiętny mecz. Kojot zjadł królika zarażonego jakimś syfem i ni jak nie może go przetrawić. LAC wychodzą na boisko z obłędem w oczach, Pop goni w stanie nerwowym jakim go dawno nie widziałem, CP3 profesor, Leo, wielki Leo DPOTY w kluczowym momencie gubi krycie na Paulu a ten sadzi trójeczkę, nerwy, kontrowersje znów czy by wpadła gała w końcówce czy nie.

 

A po prawej stronie mapy:

 

http://c.wrzuta.pl/wi448/07a0762d00262143477ced26/nierowna_walka

 

Młodzież z Bucks nie wyszła na mecz. Oni wyszli na ustawkę, trochę główki za młode, testosteron kipi, samcze hormony aby nie być popychadłem w klasie wzięły górę i pozamiatane. 

 

Zapamiętam tą serię dzięki dwóm rzeczom. Tym co się stało w ostatnim meczu i to co pokazali Bucks skazywani na pożarcie wcześniej.

 

A na koniec małe takie tam z porannej twórczości po dzisiejszym meczu:

 

http://wrzucaj.net/image/K9g

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Byki przywróciły mi wiarę, że potrafią przeciwstawić się Cavs. Jeśli zagrają na podobnej intensywności to powinno być dobrze, chociaż nie bardzo widzę kto miałby tam powstrzymywać Irvinga,

Zwykle jestem anty-Bulls, no ale są pewne priorytety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie

Skupienie w 1 kwarcie ustawiło mecz. Bulls wyszli skoncentrowani + dołożyli umiejętności + byli lepsi fizycznie bo byli i dłudzy, i silni i ciężcy. A Bux mi się skojarzyli trochę z Angolą z 92. Fizycznie coś nie tak, dokładność rzutu też gdzieś kulała. To tak jak na parkiecie jesteś, zbierasz i dobijasz pod koszem. 2-3 razy, bo z założenia rzut sam wpadnie więc się nie do końca przykładasz jak przy jumperze z 5 metra. To samo tu. Serce było, glowa i umiejętności nie.

Gasola się bałem na początku, grał jakby znalazł 4listną koniczynę i w dupę sobie wsadził. A Bux trochę tak jak uczeń, który wie, że będzie pytany a nie ma już nieprzygotowań i liczy na dmuchane.

Mike D zaskoczył wrednie pozytywnie,. egzekucja kiedy i jak trzeba. Gianni się zagotował, potem MCW i poszło.

+ jak w Twoim teamie pozytywne wraże zostaje po Penisie i Śliwce w tym samym spotkaniu, to coś kuleje. 

Bux propsy za walkę i rozwiązania Kidda. Bulls jedzie dalej, do ECF. 

A DRose rozrzuca po obwodzie niczym rozrzutnik obornika za 50 tysi. Still got the flava

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.