Skocz do zawartości

NBA PLAYOFFS TYPER 2015


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka, że o innym wynikach przynajmniej dwóch serii mogły zawarzyć i zaważyły trafione lub nie trafione game winnery w decydujących meczach. Powrót ze stanu 3-1 to też mały kosmos. Niewiele brakowało, a układ tabeli byłby zupełnie inny i ja nie mam pretensji do siebie, że stawiałem na Wizz, Bulls i Cllips.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabela dodana w pierwszym poście w temacie z typami.

 

Kubbas, pogrzebałeś się i to mocno ;] w drugiej rundzie byłeś jedną z ośmiu osób z ujemnymi punktami - i miałeś ich najwięcej. bywa.

 

z drugiej strony brawa dla steve'a, który jako jedyny dokładnie wytypował wszystkie cztery serie.

a idz w c***

 

zmieniam zdanie, to jest jednak loteria to cale typowanie !!!!

licze na jakas afere antydopingowa i zwyciestwo spurs jako ze sa za starzy na branie sterydow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAF już chyba może zapierdalać do Biedronki po szampana. Choć ja ciągle liczę, że Curry się połamie. ;]

 

Kiedy ostatni raz ktoś wygrał sezon z taką łatwością jak GSW? Heat w 2013 r. wygrywali na luzie przez cały sezon, ale w finale już ledwo. Lakers 2001 w PO wymietli, ale w sezonie regularnym było sporo problemów. Chyba tylko Bulls w 1996 grali cały sezon na pełnych obrotach i nie przeszli żadnego kryzysu.

 

I nie przesadzajcie z tą loterią. Jasne, jest pewien element losowości, ale bez przesady. Niedługo tu przeczytam, że jakby wziąć jakiegoś menela prostu z ulicy i kazać mu typować to na pewno byłby w top5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAF już chyba może zapierdalać do Biedronki po szampana. Choć ja ciągle liczę, że Curry się połamie. ;]

 

Kiedy ostatni raz ktoś wygrał sezon z taką łatwością jak GSW? Heat w 2013 r. wygrywali na luzie przez cały sezon, ale w finale już ledwo. Lakers 2001 w PO wymietli, ale w sezonie regularnym było sporo problemów. Chyba tylko Bulls w 1996 grali cały sezon na pełnych obrotach i nie przeszli żadnego kryzysu.

 

I nie przesadzajcie z tą loterią. Jasne, jest pewien element losowości, ale bez przesady. Niedługo tu przeczytam, że jakby wziąć jakiegoś menela prostu z ulicy i kazać mu typować to na pewno byłby w top5.

ja się też wyłożyłem typując Atlantę w 7 :D liczyłem że Irving się połamie,a Jastrzębie Gołębie zepną kupry na Lebrona,trudno wygram za rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy aktualizacja? Chyba jednak nie będę w piątce...od końca :grin:. A na tym mi tylko teraz zależy :smile:.

chyba nie będziesz nawet w dziesiątce od końca ;]

 

tabela przy założeniu, że GSW wygrają 4:1 z HOU a potem zdobędą tytuł (tzn. dodane punkty za mistrza, ale żadnych za serię finałową):

 

RANK	PTS	MISTRZ	GM
1	47,5	GSW	LAF
2	46,5	GSW	Cris155s
3	44	GSW	adamb81
3	44	GSW	Qooniu
3	44	GSW	rahu
6	40,5	CLE	Artlan
7	38,5	GSW	kleczes
8	38	CLE	The Goat
8	38	GSW	LONGER01
10	37,5	GSW	Julius
11	37	CLE	steve
11	37	GSW	RonnieArtestics
11	37	GSW	wieryba33
14	36,5	GSW	matek
14	36,5	GSW	Tasma
16	36	GSW	Mentor
17	35,5	GSW	karl
17	35,5	GSW	mcreativo
19	34	CLE	puzonyyx
19	34	SAS	RappaR
21	33	GSW	Szulim
22	32	GSW	mayev
23	31,5	GSW	szymcio
23	31,5	GSW	lorak
25	31	GSW	nawciarz
25	31	GSW	the4yeast
27	30	SAS	Domin0
27	30	GSW	Benon
29	29,5	MEM	kungfubestia
29	29,5	SAS	Maciek9020
31	29	CLE	Dunk Fan
32	28,5	SAS	falcao
32	28,5	SAS	Piotrek
34	27,5	GSW	tweedy
35	27	SAS	BiałaCzekolada
36	26,5	SAS	Kubbas
36	26,5	SAS	Przem
36	26,5	GSW	Eld
39	23,5	SAS	just like mike
39	23,5	SAS	tomeczeg20
41	23	CLE	Dyniu
42	22,5	CLE	jordan20
42	22,5	SAS	mojo
44	21	SAS	Luki
44	21	GSW	Cisza
46	17,5	SAS	LeweBiodroSmoka
47	17	MEM	MarcusCamby
48	16,5	ATL	Elwood
49	15	SAS	ignazz
50	12	SAS	artur86
51	9,5	LAC	ai
52	6,5	SAS	Alonzo
Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych co SAS stawiali pierwszy :smile: po odpadnięciu SAS już było pewne, że w dupę :/

 

No gdybyś nie na SAS postawił, ale GSW wychodzi mi że był by RappaR tuż za podium na 4. A tak to przypomnę z innego postu: "nie dać się nabrać na to że SAS są za starzy na zdobycie tytułu" czy jakoś tak ;).

 

Ale żeby nie było.

 

Ja do końca zastanawiałem się czy dziadki czy wojownicy. Więc dałem psu dwie kiełbasy. Jedną z logiem ostróg, drugą z logiem GSW. Zeżarł tą drugą, pierwszej nie tykając bo pewnie za stara była. Miała psina racje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo i za starzy nie byli, już nie dopisujmy nowej historii NBA. Do ostatniej kolejki walczyli o drugie miejsce i przegrali je dopiero wtedy. Odpali w g7 po przegranej 2 pkt, wcześniej prowadzili 3-2, a i trochę ich kontuzje przetrzebili. Nie udało się z LAC, którzy mieli swój moment i im wszystko się zgrało, ale ja dalej bym nie był pewien wygranej GSW, gdyby jednak SAS dociągnęli LAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.