Skocz do zawartości

NBA PLAYOFFS TYPER 2015


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

No rzeczywiście drugi raz skopiowałem od Ciebie ;D Z tym że teraz nawet nie zmieniłem typów, bo od początku takie planowałem dać. W sumie rok temu też szliśmy łeb w łeb i dopiero dzięki wygranej sas w finale Ci odskoczyłem, więc może i teraz opłaci się trzymać blisko Ciebie. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście drugi raz skopiowałem od Ciebie ;D Z tym że teraz nawet nie zmieniłem typów, bo od początku takie planowałem dać. W sumie rok temu też szliśmy łeb w łeb i dopiero dzięki wygranej sas w finale Ci odskoczyłem, więc może i teraz opłaci się trzymać blisko Ciebie. ;D

Wiem, wiem, bo pamiętam, że też zwracałem uwagę na twoje typy ;) Z tymi playoffs nie byłbym taki pewien, ale rób jak Pan uważasz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak skoro spisujesz typy to czy da rade zrobic tabelke ile osob stawia na dana druzyne? poza GSW nie wiadomo chyba kto jest najwiekszym faworytem w kazdej serii ;d

 

 

ATL	WAS	CLE	CHI	GSW	MEM	HOU	LAC	
29	21	30	17	45	6	18	18	WYGRANA
0	0	0	0	1	0	0	0	do 0
4	1	1	0	13	0	2	0	do 1
19	10	17	13	27	3	10	15	do 2
6	10	12	4	4	3	6	3	do 3

Artlan, mimo całej mojej sympatii do LeBrona poważnie rozważam postawienie na bulls. Love był jednak wartościwoym zawodnikiem, zobacz np. na lineupy cavs bez niego. do tego brak JR na dwa mecze to kolejne osłabienie. może to nie będzie dokładnie ta drużyna z pierwszych miesięcy sezonu, gdy nie potrafili zrobić nawet 50W%, ale szału naprawdę nie ma. z kolei bulls są mocniejsi niż ich wyniki z RS na to wskazują.

 

EDIT

jak ktoś ma telefon do Alonzo to niech da mu znać, żeby zaraz podał typ. tweedego też to dotyczy.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pal licho tych bulls, ja nie rozumiem jak ktos po takiej serii moze jeszcze watpic w clippersow vs rockets :smile:

wystarczy ze lac zagraja 90% tego co z sas i jest to poziom ofensywny ktorego rockets nie sa w stanie osiagnac.

A to chyba akurat proste skoro Jordan nie radził sobie w izolacjach i post up z Duncanem to jak ma sobie poradzić z Howardem który serię wcześniej zmiótł kompletnie Chandlera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czuję, że mogę czwórkę w drugiej rundzie trafić.

 

Czwórkę minusów  :nightmare:

 

Houston w plecy.

Cleveland zobaczymy ale pewnie też.

Washington bez Walla też w plecy.

Jak jeszcze Golden się wykrzaczy to będzie koniec.

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czuję, że mogę czwórkę w drugiej rundzie trafić.

 

Czwórkę minusów  :nightmare:

 

Houston w plecy.

Cleveland zobaczymy ale pewnie też.

Washington bez Walla też w plecy.

Jak jeszcze Golden się wykrzaczy to będzie koniec.

Nie taki diabeł straszny... Zbiórka Nene i byłaby świetna sytuacja, ale i tak jest w porządku, nawet nie znając wyniku G7 z Houston. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak mistrzu kiedy ogarniesz cyferki?

tabela dodana w pierwszym poście w temacie z typami.

 

Kubbas, pogrzebałeś się i to mocno ;] w drugiej rundzie byłeś jedną z ośmiu osób z ujemnymi punktami - i miałeś ich najwięcej. bywa.

 

z drugiej strony brawa dla steve'a, który jako jedyny dokładnie wytypował wszystkie cztery serie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.