Skocz do zawartości

NBA PLAYOFFS TYPER 2015


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

Na kasę gramy od 2012 roku.

 

Ogólnie lista all-time po 3 edycjach wygląda tak (biorąc pod uwagę top15 z każdej edycji na zasadzie 15 punktów za 1 miejsce, 1 punkt za 15 itp):

 

1. rahu - 27
2. Luki - 22.5

3. Boowka - 19.5
4. the4yeast -19
5. matek - 18
5. Artlan - 17
7. kubbas - 15
8. nawciarz - 14
9. kosmo1983 - 13
artur86 - 13
RonnieArtestics - 13
12. RappaR - 12
Tomek4 - 12
DOMIN0 - 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszą edycję wygrałem a potem to już gorzej szło. Oczywiście fart to nie jest czysty, ale wszyscy obstawiają podobnie w miare i decydują detaliki typu trójka Curry'ego w ostatniej akcji i być może sweep zamiast 4:1 itd itd... Po prostu faktem jest, że obstawić dokładnie wynik serii, nawet gdy gra pierwszy seed z ósmym jest cholernie trudno. I bardziej trzeba mieć czuja niż "znać się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to nie jest losowe, nie ma takiej opcji, podpisuje sie pod postami kolegow wyzej

 

anyway, zabawa jest fajna dlatego ze stawiajac 30 kazdy z nas ma szanse na zgarniecie fajnego hajsu, fajnego-duzego, dlatego ten typer jest kozacki i chyba juz lepszej formuly niz jest nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz, mnie też. :smile: Atlanta straszny regres zaliczyła jeżeli idzie o poziom sportowy w porównaniu do początku sezonu. Kurna, nawet Wizards mogą ich pojechać. oO

 

Ja bym nie wybiegał w przyszłość do Wizards. Jeszcze trzeba Nets pokonać, a jak na razie brakuje do tego dwóch wygranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Jakby weszły te sweepy co miały wejść, to bym był w pierwszej dziesiątce. A tak, to prawdopodobnie będę w drugiej, czyli poza turniejem. Jeszcze Love i J.R. dali do pieca, a ja Cavs na mistrza typowałem  :panda:

Edytowane przez puzonyyx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks na miszcza idą, widziałem tajne akta psiej agencji.

Jak tak dalej pójdzie to ani jednego kompletu nie dostanę za 1 rundę. Znaczy w miłości mi idzie, bo w interesach kupsztal z draską w bonusie

 

A mi nie idzie tu i tam i jeszcze Byki mnie na rogi biorą a Jastrzębie rozszarpują. To jeszcze parafrazując czekam aż Umi-Zumi policza kopy które mi jak ważniakowi sprzeda osiłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.