Skocz do zawartości

NBA PLAYOFFS TYPER 2015


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

Aż się zdziwiłem, że tyle osób wierzy w Mavs. 15 osób typuje ich wygraną + sporo typów na zwycięstwo Rakiet dopiero w 7 meczu.

 

Ogólnie ta seria oraz Clippers-Spurs są kluczowe dla rywalizacji. A z poprzednich lat wiemy, że jak ktoś zawali pierwszą rundę to potem już do czołówki się nie wbije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony warto czasem zaryzykować, bo takie bezpieczne granie niekoniecznie się opłaca. Po prostu jest zbyt dużo osób grających te same typy, żeby mieć nadzieję że akurat nam, spośród nich wszystkich uda się wygrać. Dlatego prędzej czy później trzeba postawić jedną czy drugą serię wbrew oczekiwaniom, by odskoczyć innym.

 

A jak akurat trafisz  w niespodziewany wynik to od razu masz +kilka punktów w stosunku do całej reszty.

Co nie zmiena faktu, że akurat Dallas takim typem zdaje się nie być i wtopiło m.in w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale ogolnie patrzylem twoje typy to wiekszosc ci usiadzie ladnie takze mala strata

 

juz widac ogolnie po typach zaleznie od Clippers kto bedzie w czolowce, 6-7 osob sie wyklarowala reszta typowala c***owo

 

Do tego sie z Chytrym zalozylem o 5 dych ze jak Rockets i Dallas wpadna na siebie w I rundzie to Rockets pojada na ryby ;] Dobrze ze Parsons i Rondo wypadli, dzieki temu zaklad jest niewazny. Ale typer w pizdu tak czy siak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej żałuję że nie postawiłem Memphis na mistrza, praktycznie tylko ich oglądam z braku czasu. Portland straciło na wartości wiele po kontuzji Mathewsa, ale obrona MEM ich zabiła. Tam jest zgranie, zawódnicy znają swoje miejsce, team effort - wiele razy pisałem, że to zespół na PO. Nigdy nic nie wiadomo ale czekam już na serię z GSW :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się zdziwiłem, że tyle osób wierzy w Mavs. 15 osób typuje ich wygraną + sporo typów na zwycięstwo Rakiet dopiero w 7 meczu.

 

Ogólnie ta seria oraz Clippers-Spurs są kluczowe dla rywalizacji. A z poprzednich lat wiemy, że jak ktoś zawali pierwszą rundę to potem już do czołówki się nie wbije.

najważniejsza chyba będzie TOR-WAS, bo tam jest podział 20-32, podczas gdy na dallas postawiło jednak 7 osób mniej niż na TOR. poza tym LAC-SAS będzie kluczowa jeśli spurs odpadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsza chyba będzie TOR-WAS, bo tam jest podział 20-32, podczas gdy na dallas postawiło jednak 7 osób mniej niż na TOR. poza tym LAC-SAS będzie kluczowa jeśli spurs odpadną.

LAC-SAS ujebuje z połową ludzi, którzy postawili na mistrzostwo Spurs już na starcie, plus daje im spore minusy za tą serię. 

Krótko mówiąc Spursi są 3 mecze od bycia najbardziej znienawidzoną drużyną na tym forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie z typami zedytowałem pierwszy post i doprecyzowałem punkt regulaminu odnośnie rozpoczęcia, ponieważ w przyszłości mogą pojawić się wątpliwości kiedy faktycznie był pierwszy gwizdek, a oficjalna godzina zawsze jest jasna. oczywiście nie działa to wstecz, więc Rappar za pierwszą rundę nie dostaje żadnej kary.

 

poza tym dodałem w jaki sposób będą rozstrzygane tiebreakery.

 

no i jeszcze tymczasowa tabela zakładając, że wszystkie serie skończą się sweepem poza SAS-LAC, gdzie ci pierwsi wygrają w 6 meczach (trzem spóźnialskim nie liczyłem jeszcze punktów minusowych):

 

   
PTS	100%	GM
26	4	Julius
26	4	Qooniu
25	5	Ignazz
23	2	Cris155s
23	4	szymcio
23	4	wieryba33
22	2	Kubbas
22	3	Mentor
22	2	nawciarz
21	1	Benon
21	1	Maciek9020
21	2	Piotrek
21	2	RappaR
21	2	RonnieArtestics
20	2	karl
20	1	mojo
19,5	2	Cisza
19,5	2	matek
19,5	3	puzonyyx
19,5	3	the4yeast
19	0	artur86
19	0	Elwood
19	1	rahu
19	1	The Goat
18,5	3	Dyniu
18,5	2	falcao
18,5	4	mayev
18,5	2	Przem
18	2	Luki
17,5	3	Szulim
17,5	2	Tasma
17	0	kungfubestia
17	1	steve
16,5	2	Artlan
16,5	1	LeweBiodroSmoka
16	1	just like mike
16	1	mcreativo
15,5	1	LAF
15,5	2	LONGER01
15	3	Domin0
14,5	1	BiałaCzekolada
14,5	1	kleczes
14	3	Eld
13,5	2	Alonzo
13	0	tweedy
12,5	1	lorak
12,5	1	MarcusCamby
11,5	1	tomeczeg20
11	0	Dunk Fan
9	0	adamb81
8	2	jordan20
3,5	0	ai

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 sweepów na bank nie będzie, może nie być nawet 5, więc ta tabelka jest niewiele warta. ;]

 

 

Za rok warto pomyślec żeby trochę urozmaicić rywalizację. Bo nie łudźmy się - jak ktoś po 1 rundzie będzie teraz zajmował np. 25 pozycję to dla niego zabawa właściwie się kończy.

 

Dwie propozycje:

1/ Wydzielić z puli ze 200-400 złotych i dawać po 50-100 dla najlepiej typujących w poszczególnych rundach. Czyli np. osoba szorująca dno tabeli po pierwszej rundzie mogłaby zgarnąć jakiś bonus, bo najlepiej typowała np. finały konferencji.

 

2/ Punkty ważone. W każdej rundzie wybierałoby się jedną serię za którą dostawałoby się więcej punktów niż normalnie (np. 2 razy więcej). Czyli np. wybieram serię Cavs-Bos, trafiam dokładny wynik serii i zamiast 4 punktów dostaję 8, inny user wybiera serię GSW-NO, myli się o jeden mecz i zamiast 3 punktów dostaje 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.