Skocz do zawartości

NBA PLAYOFFS TYPER 2015


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

Idź sprawdź w słowniku co to znaczy terrorysta. Lorak za każdym razem chciał lepszego, sprawiedliwszego rozwiązania. Terror uprawiacie Wy, pod płaszczykiem trzymania się zasad, właśnie przeforsowaliście coś, co nie ma z ustalonymi zasadmi nic wspólnego.

Dobra, to ja idę sprawdzić w słowniku, a Ty idź przeczytać zasady, bo skoro piszesz taką bzdurę. to znaczy że ich nie przeczytałeś.

 

O co Wam chodzi? Każdy wyżyłował te 30zł i teraz chce za nie oczy wydrapać? To żałosne. Ja już straciłem ochotę na taką "zabawę", skoro mają być spiny i matactwa.

Edytowane przez puzonyyx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja idę sprawdzić w słowniku, a Ty idź przeczytać zasady, bo skoro piszesz taką bzdurę. to znaczy że ich nie przeczytałeś.

 

O co Wam chodzi? Każdy wyżyłował te 30zł i teraz chce za nie oczy wydrapać? To żałosne. Ja już straciłem ochotę na taką "zabawę", skoro mają być spiny i matactwa.

 

Nie czytaj postów i koncentruj sie na meczach. 

jak na razie nie idzie po mej myśli bo Spurs utopili i teraz muszą zrobić 4 z rzędu

 

Postawiłem 4-3 na toronto, ale to co zagrali w końcówce u siebie w pierwszym meczu to nie wiem czy sie nie zakończy 1-4 

 

Reszta w zasadzie idzie tak jak powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się zgadzamy nagiąć zasady, by nie psuć kolegom szans na wygraną za ich gapiostwo i głupi detal, a ty jeszcze masz pretensje. Półśrodków nie uznajesz?

nie mam pretensji o "niepsucie spóźnialskim szans na wygraną". przecież sam do tego dążę! tylko gdy wyszedłem z taką propozycją, to posypały się głosy, iż "zasady to zasady". i ok, można tak do tego podejść, ale w związku z tym nie ma wyjątków i za mistrza również należy się kara dla trzech osób. wy jednak chcecie zrobić wyjątek i to pokazuje jak wasza argumentacja jest niespójna logicznie. co też swoją drogą otwiera furtkę na kolejne naginania regulaminu (co sami mi zarzucaliście! ale teraz tego nie dostrzegacie gdy was dotyczy).

 

w każdym razie gdy już zrozumieliście jak nie fair może być "zasady to zasady" (dzięki kwestii z mistrzem), to przemyślcie również to, że podobnie jest w przypadku tego pierwszego meczu. przed podaniem tych trzech typów nic się nie wydarzyło, co by ułatwiało przewidzenie zwycięzcy serii i na dobrą sprawę dzięki dogrywce spotkanie zaczęło się od nowa po tym, jak już każdy opublikował typy.

 

moje rozwiązanie zaproponowane na początku nie jest oczywiście idealne, ale skoro już się godzimy na nagięcie przepisów (bo w kwestii mistrza chyba panuje powszechna zgoda - nawet wśród osób z grypy "zasady to zasady"), to nic nie stoi na przeszkodzie, aby te -2 również ten jeden raz darować. bo to przede wszystkim zabawa, a niektórzy z was tak się spinają jakbyśmy grali o niewiadomoco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem na Spurs 4:2 no i powiem, że mam nadzieję iż to był jedyny taki mecz w ich wykonaniu, bo jeszcze jeden na styku przegrają.

Toronto 4:3 i myślę, że tak się skończy jak Lowry zagra tak jak powinien.

Memphis, to mnie najbardziej trapi, bo wierze, że mogą zdobyć mistrzostwo. Postawiłem na GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja coś czuję, że wuja nie 7 meczy w tym pojedynku eunuchów będzie. któryś team się zesra zdrowotnie i będzie do 2. jak fura jedzie na wysokim biegu 20 na godzinę to też w końcu pierdolnie,a z takim tempem jak ostatnio, to niektórym zwieracze będą puszczać

+ jak Evans wypadnie, to magiczna sztuka unibrwi też może nie wyjść

 

a już zamówiłem majbacha custom style hiroszima `45 ... mama będzie musiała się więcej szarpnąć z kabzy

 

edit: Cisza, finał Mem-Atl?

 

edit 2 - ludy, pass. darujcie im te 2 punkty, w myśl tego że jesteśmy facetami i szybciej niż baby dochodzimy do konsensusu.raz jedyny bo c*** strzela jak nowe strony napiżdżają o w sumie mało znaczącym aspekcie. zasady to jedno, fun to drugie. zabijamy fun w imię zasad. a dla funu jesteśmy dla forum.

qrwa

 

a jak któryś z "amnestiowanych" wygra pulę to go znajdziemy i utopimy w stawie, ok?

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież od razu widać, że sprawa została rozdmuchana, bo kolega który się spóźnił z typami ma dużo postów i jest Twoim (Waszym) kumplem. Jestem przekonany, że gdyby to chodziło o jakiegoś "mniej zasłużonego" użytkownika, np. nowicjusza jak ja, to nikt by się nie pierdolił przez 10 stron tematu, tylko bym dostał -2 i do widzenia.

 

Róbcie co chcecie. Możecie nawet już teraz sobie wytypować zwycięzcę zabawy i mu przesłać pieniądze. Na zdrowie! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja coś czuję, że wuja nie 7 meczy w tym pojedynku eunuchów będzie. któryś team się zesra zdrowotnie i będzie do 2. jak fura jedzie na wysokim biegu 20 na godzinę to też w końcu pierdolnie,a z takim tempem jak ostatnio, to niektórym zwieracze będą puszczać

+ jak Evans wypadnie, to magiczna sztuka unibrwi też może nie wyjść

 

a już zamówiłem majbacha custom style hiroszima `45 ... mama będzie musiała się więcej szarpnąć z kabzy

 

edit: Cisza, finał Mem-Atl?

 

edit 2 - ludy, pass. darujcie im te 2 punkty, w myśl tego że jesteśmy facetami i szybciej niż baby dochodzimy do konsensusu.raz jedyny bo c*** strzela jak nowe strony napiżdżają o w sumie mało znaczącym aspekcie. zasady to jedno, fun to drugie. zabijamy fun w imię zasad. a dla funu jesteśmy dla forum.

qrwa

 

a jak któryś z "amnestiowanych" wygra pulę to go znajdziemy i utopimy w stawie, ok?

 

Bo dwóch cche aby nie dawać kary to anulujmy bo lorak powiedział NIE WOLNO WAM MÓWIĆ ZASADY TO ZASADY !!!

 

Ja dziś nie zasnę a Wy?

 

 

 

A poza tym gadasz jak potłuczony z tym 4-2. Odstaw te swe wizje halunowe zjedz cebularza z masełem, pogłaszcz kota zerknij na M jak Miłość i utul sie do błogiego snu aby jutro przebudzić sie jak nowonarodzony! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argument że, niektórzy (ci od zasad) się spinają jakbyśmy grali o niewiadomoco, trochę  "z dupy".

Równie dobrze można odwrócić - skoro nie gramy o nic poważnego to -2 pkt nie powinny nikogo zaboleć.

 

Dla mnie to obojętne czy -2 czy nie, bo nie wierzę żeby ignazz coś zyskał, ani przede wszystkim zeby chciał jakkolwiek oszukać. Co nie zmienia faktu że jeśli niektórzy chcą -2 (a jest to zgodne z zasadami) to prościej będzie to zaakceptować niż za wszelką cenę próbować pouczać ich jakie są wyjątki są ok a jakie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja wyglądała tak, że typy wypisałem w piątek, ale przez przypadek zamknąłęm nie tę kartę w przeglądarce co trzeba, wkurwiłem się i poszedłem spać. Później dostęp do neta miałem w sobotę po robocie, od razu wbiłem na forum dając typy, nie wiedziałem nawet, o jakich porach są mecze...następnie wchodzę na nba.com a tam patrzę, że mecz trwa całe 5 minut!

Odejmowanie punktów za taką pierdołę, bo "zasady to zasady" mija się z celem.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja wyglądała tak, że typy wypisałem w piątek, ale przez przypadek zamknąłęm nie tę kartę w przeglądarce co trzeba, wkurwiłem się i poszedłem spać.

 

naprawde zajmowalo to tak duzo czasu ze nie mogles napisac po raz drugi ? plzz tlumaczenie strasznie z dupy. ale jak dla mnie to 5min to nie tragedia i mozna ci uznac nie wiem jak reszta, praktycznie jak dla mnie tylko ignazz jest problematyczny i ybm mu odjal

Edytowane przez falcao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie 

to jest wlasnie dlaczego w Polsce jest jak jest 

przejechal ludzi po deptaku w Sopocie - mial slabszy rok, mentalnie padl

zlamal dziecku nozke - babcia dziewczyny byla w szpitalu atmosfera byla napieta

 

jebie mnie wasz powod dlaktorego sie spozniliscie 

liczy sie ze sie spozniliscie i ustalislismy ze kazdy kto sie to zrobi dostaje kare 

nie ma ALE 

oddajmy kase spoznialskim - niech sobie typuja dla ZABAWY i tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.