Skocz do zawartości

NBA PLAYOFFS TYPER 2015


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie sprawy

 

Mecze obejrzałem dziś więc spóźnienie nie miało wpływu na moje typy a dodatkowo z ręką na sercu myślałem że po zaczyna się w niedzielę o czymnawet ely mi też w rozmowie potwierdził.

 

Jak uznacie że kara należy się to ja przyjmę. Jak tylko usłyszałem że się pomyliłem od razu wysłałem typ z komory nie patrząc na nic innego. Dodatkowo to był close gamę a i tak oddałem głos szybciej (chyba 3 q). Więc przy remisie jakby ktoś zarzucił mi oszustwo i takzabawa zaczynała się od nowa więc minus jeden.

 

Matek podejmiecie decyzję a ja przepraszam za spóźnienie. Soboty wiecie że nie mam forumowiczów co wiedzą atf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

steve, puzonyyx, Cris155s,

 

rozumiem wasze podejście i gdybyśmy grali o coś poważnego to nie byłoby żadnej dyskusji. ale gramy głównie dla zabawy, a ta niewielka kwota dodaje po prostu trochę emocji. trudno też podejrzewać te cztery osoby o jakąś chęć zyskania przewagi, nawet Ignazza, który napisał pod koniec meczu, bo jak zobaczycie jego post, to widać, iż jest zupełnie w jego stylu - czyli w pośpiechu z telefonu. dlatego może jednak przemyślcie czy ten jeden raz nie zrobić wyjątku, co by już na starcie nie psuć czterem osobom zabawy.

 

co do remisów, to kwotę za dane miejsce dzielimy na tyle części, ilu będzie remisujących - i taki zapis zaraz dodam do regulaminu.

 

Eld, musisz zrobić screena czy coś, ale Przem jutro i tak będzie miał pieniądze na koncie, więc wtedy potwierdzi twoją wpłatę.

 

EDIT

odnośnie remisów - to złe wyjście. lepiej zrobić tak, jak mamy w roto, czyli w przypadku remisu decyduje ilość typów trafionych w 100%. jeśli i tu jest taka sama ilość, to wtedy ilość typów z pomyłką o 1 mecz, jeśli nadal remis to z pomyłką o 2, a na koniec o 3. jeśli mimo tego nadal wychodziłby remis, to wtedy dopiero pula za dane miejsce jest dzielona między remisujących.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pewnie pytanie, ale jak mogę Przemkowi wysłać potwierdzenie przelewu przez forum? Ni jak nie mogę znaleźć.

Nie zawracaj sobie głowy, jutro będzie kasa na koncie i będzie jasne. Do tego momentu niczyje typy nie wyparują z tematu z wynikami serii. 

 

Matek podejmiecie decyzję a ja przepraszam za spóźnienie. Soboty wiecie że nie mam forumowiczów co wiedzą atf

Ja nie podejmuję decyzji, tylko zwróciłem uwagę na zasady. W poprzednich latach byłem organizatorem, to mogłem decydować. W tym roku jestem tylko wsparciem. 

co do remisów, to kwotę za dane miejsce dzielimy na tyle części, ilu będzie remisujących - i taki zapis zaraz dodam do regulaminu.

No dobra, ale chyba jeśli będzie dwóch zwycięzców, to wtedy sumujemy kasę z 1 i 2 miejsca i dzielimy na pół? Tak samo, gdy będzie remis na drugim - pula z 2 i 3 jest dzielona między takie osoby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lorak

 

Tu nie chodzi o to, że ktoś kogoś podejrzewa o "chęć zyskania przewagi", tylko o zasady. Co jeśli przed następną rundą znowu ktoś nie da typów na czas i wtedy użyje argumentu: "a ignazzowi nie odjęliście punktów!". Błędem jest tworzeniem casusów, jeśli zasady są jasne i znane wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawracaj sobie głowy, jutro będzie kasa na koncie i będzie jasne. Do tego momentu niczyje typy nie wyparują z tematu z wynikami serii. 

 

 

 

Ok. Przy okazji sprawdziłem o której godzinie Przem może sprawdzać czy już kapusta dotarła, tak więc wydaje mi się że jeśli o 17:30 nadal kasy od kogoś nie będzie, można spokojnie wywalać.

 

Sesje przychodzące Bank PKO BP:

10:50

14:50

17:20

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek,

edytowałem post - takie rozwiązanie powinno być ok?

 

@lorak

 

Tu nie chodzi o to, że ktoś kogoś podejrzewa o "chęć zyskania przewagi", tylko o zasady.

dobrze, tylko co w tej sytuacji daje nam trzymanie się zasad? co w praktyce zyskujemy? bo moim zdaniem taka zasada jest po to, aby powstrzymać kombinowanie. w tym konkretnym przypadku raczej nikt nie kombinował, tylko zaważyło przede wszystkim bardzo nietypowo wczesne rozpoczęcie spotkań. dlatego też ten jeden raz gotów jestem przymknąć na to oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lorak

 

Cholera, sam nie wiem, czy takie kombinowanie ma sens. 

 

Osobiście, jeśli byłbym zwycięzcą z kimś jeszcze, to dla spokoju podzieliłbym kasę z dwóch pierwszych miejsc na pół i byłoby z głowy. Ale jeśli chciałbyś sprawdzać i porównywać, to czemu nie - też mi pasuje.

 

Tylko co w sytuacji, gdy jedna osoba wytypowała poprawnie mistrza, a druga nie, a mamy remis? Przy porównywaniu wytypowanie mistrza liczone jest tak samo, jak ilość typów trafionych w 100%, do tej samej puli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie miałem pojęcia, że Wizards zaczynają tak wcześnie i przegapiłem połowę pierwszej kwarty choć miałem w zamiarze obejrzeć ich wszystkie mecze od deski do deski. Nie tworzymy precedensów bo to jedyny taki ukłon będzie zważywszy na nietypową godzinę rozpoczęcia spotkania. Poza tym posądzanie Ignazza o próbe oszustwa tak samo śmieszne jak te jego posty z komórki. Bądźmy ludźmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony przepraszam, byłem akurat na wyjeździe studenckim szumnie zwanym sympozjum i nie ogarniałem za bardzo czasu. Myślałem, że mecze są dopiero w nocy i wysyłam przed czasem, z tego co teraz widzę, to nawet żaden mecz się wtedy jeszcze nie zaczął, więc mam nadzieję, że nie wynika z tego jakiś problem.

Co do pozostałych osób - jako osoba sama będąca stroną się nie wypowiem i niech o tym się raczej wyrażą osoby obiektywne. Rzecz jasna rozwiązanie Loraka mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-2 karniaka dla winnych i jedziemy dalej

2 pełne dni były na danie typów, 90% wyrobiło się z tematem

odwlekanie tego na sam koniec to jak zostawianie złożenia pita na ostatnie godziny kwietnia. 

poza tym temat typowania był wałkowany kilkanaście dni, można było się przygotować

ponad to sam mam szanse na -2 punkty od serii jak typowanie wypadnie na majówkę, gdy na 95% będę poza dostępem do netu

i jeszcze ponad to sami spóźnialscy jakoś zbytnio nie pałują, by dawać ulgi

 

taki mój pomysł

 

chcecie inaczej - nie będę wojny robił, i tak wygram mimo punktów ujemnych za majowe opóźnienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-2 karniaka dla winnych i jedziemy dalej

2 pełne dni były na danie typów, 90% wyrobiło się z tematem

odwlekanie tego na sam koniec to jak zostawianie złożenia pita na ostatnie godziny kwietnia. 

poza tym temat typowania był wałkowany kilkanaście dni, można było się przygotować

ponad to sam mam szanse na -2 punkty od serii jak typowanie wypadnie na majówkę, gdy na 95% będę poza dostępem do netu

i jeszcze ponad to sami spóźnialscy jakoś zbytnio nie pałują, by dawać ulgi

 

taki mój pomysł

 

chcecie inaczej - nie będę wojny robił, i tak wygram mimo punktów ujemnych za majowe opóźnienie ;)

czynny żal i po sprawie, jeśli nie wyrobiłeś się w terminie.

Ignazz i Rappar już swój wysłali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.