Skocz do zawartości

Poszukiwany redaktor! (Orlando Magic)


Fokcik

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie jest poszukiwany redaktor który zajął by się pisaniem newsów dla serwisu. W szczególności chodzi tutaj o pisanie recenzji meczów oraz podsumowań gry zawodników Orlando Magic. Znajomość HTML nie jest konieczna, najważniejsza jest chęć i systematyczność.

 

Jezeli ktos ma pomysl na szate graficzna rowniez chetnie ocenie. Ale zeby bylo jasne, chce sie przekonac czy warto komus oddac strone, to bedzie polegalo na poczatkowym pisaniu newsow.

 

Chętnych proszę o kontakt na fokcik@wp.pl lub o wypowiedz w tym temacie...

gg: 1208378

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Na samym początku chcę się dowiedzieć kto faktycznie ma obecnie się zajmować stronką Orlando. Z ostatnich informacji wiem, że chęć przejęcia strony wyraziła osobą o nicku "speedy". Miało ona przedstawić Tobie nowy projekt graficzny stronki i na tym ostatnio temat się zakończył. Teraz - zaróno Ty jak i "speedy" zamieściliście informację o poszukiwaniu osoby, która zajełąby się pisaniem na w/w stronce. Do tego, Ty piszesz coś o przekazaniu stronki. Rozumiem, że zamierzasz przekazać "opiekę" nad nią do osoby o nicku "speedy". Jeżeli się mylę to mnie popraw.

 

Odnośnie Twoje zapytania. Jeżeli sprawa ma wyglądać tak - przekazujesz opiekę nad stronką (tylko kwestie techniczno-graficzne) osobie o nicku "speedy" a inna osoba (i tylko ona) ma się zajmować pisaniem na niej (czyli tak naprawdę prowadzenie jej) to na coś takiego się nie piszę. Zauważcie proszę, że wszystkie pozostałem stronki klubowe - na serwisie 'e-nba" choć nie tylko - są prowadzone aktywnie (czyli pisaniem wiadomości i artykułów) przez przynajmniej dwie osoby lub więcej. Uważam więc, że "speedy" powinien się zdeklarować , że będzie także pisał regularnie na stronce (a nie tylko się zajmował kwestiami graficznymi). Wtedy dopiero można ewentualnie usiąć i porozmawiać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrano, na stronie bedę się zajmował uzupełnianiam wszystkich danych liczbowych (statystyk, tabeli). Rownież, w miarę możliwości, postaram się pisać relację ze spotkań. Poszukuję osób, które wesprą mnie przy tworzeniu tej strony i przynajmniej raz lub dwa razy w tygodniu umieszczą swój tekst na stronie. Cyrano, mówiłeś że jeżeli obejmę opieką stronę, ty bedziesz się czynnie udzielał przy jej tworzeniu. Trzymam cię za słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.