Skocz do zawartości

March Madness 2015


Ballas

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Zasadniczo to mam dobrą i złą wiadomość. Wiem że o tym pisał już Kosi na swojej stronce ale pewnie nie każdy zagląda i czyta. W każdym razie pobierzcie program Cyberghost 5 ( w tamtym roku używałem Hot spot shielda) i odpalajcie stronke http://www.ncaa.com/march-madness-live . Tu są wszyskie mecze w dobrej jakośći, można ogladac powtórki. Pewnie większość z was o tej opcji wie ale w razie czego przypominam. Tutaj jeszcze link do tego cyberghosta http://www.cyberghostvpn.com/en/download/windows .
Zła wiadmość przypomniała mi się dzisiaj po tym jak katowałem mecz za meczem od 17 15. To samo mi sie stało rok temu, a mianowicie po kilku godzinach oglądania (może koło 10) pojawia się komunikat aby wybrać TV provider. Po tym jak mi sie to wyświetliło przypomniałem sobie że rok temu miałem ten sam problem. W każdym razie jeżeli ktoś ogarniety w tym temacie byłby w stanie pomóc to byłoby super ;) Mam nadzieje że komuś przynajmniej na kilka meczy pomogłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było jedno z bardziej idiotycznych zagrań jakie kiedykolwiek widziałem, Co miał w głowie ten cały Moreira to nie wiem?

 

CAfX-Y_UwAEDXgJ.jpg

 

i jeszcze taka ciekawostka:

psanJKr.png

 

Ktoś jest w tym elitarnym gronie? :smile:

Jak dla mnie to koles nic nie zjebal, taka pilke trzeba zebrac, a co mial patrzec jak spada ktos lapie i dobija? albo czekac az bedzie v nizszym punkcie i zebrac? tak samo by przecivnik mogl zebrac a czas jeszcze byl, koszykovka to gra instynktov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu do nba będzie musiał poprawić 3,defensywę i będzie naprawdę fajnym,kompletnym combo.Jak dla mnie lepszy od Mudiaya,absolutny top 3 draftu.

 

"combo" mi się kojarzy ze strzelcami w ciele pg, którzy biegają po parkietach polskiej ligi. Russell to dwójka z umiejętnościami rozgrywającego. No i rzut z dystansu to przecież jeden z jego największych atutów.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czemu jak chce sobie obejrzeć powtórke na stronce ncaa.com to wyskakuje mi:

 

Technical Foul!

An error has occured. Please visit FAQs for support.

 

Taki błąd oznacza, że adres IP został zablokowny.

Szukanie i tak nic nie da bo strona już wymaga zalogowania do operatora w USA "select tv provider" Koniec oglądania na żywo , jednak wciąż działają powtórki.

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki błąd oznacza, że adres IP został zablokowny.

Szukanie i tak nic nie da bo strona już wymaga zalogowania do operatora w USA "select tv provider" Koniec oglądania na żywo , jednak wciąż działają powtórki.

 

wystarczyło sciągnąc ZenMate ;] wszystko juz hula jak talala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.