Skocz do zawartości

Numer Kobe'ego


Freddie

Rekomendowane odpowiedzi

z tym numerem to dziwna sprawa

niby 24 mial w liceum ale ja kojarze fotki z lower marion gdzie mial na koszulce... 33 a nie 24

gdyby przyszedl do hornets to gralby z 33. gdzies na ebayu nawet widzialem koszulki hornets 33 z nazwiskiem kobego na plecach

w lakers tez chcial 33 ale wiadomo ze te numer byl juz zajety przez jabbara

wybral osemke poniewaz po poloczeniu 2 trojek wyszlo 8

 

zmienil na 24 z kilku powodow. lucasso podal 1 powod kolejne to takie ze zmeniajac numer kobe chce zaczac cos nowego. 8 byla zawsze kojarzona ze starymi lakers, z shaqiem.

kolejny powod to taki ze ten numer ma mu przypominac ze musi udowadniac swoja wartosc przez 24h o tym cos byo w intro jego oficjalnej strony kb24.com

ostatni powod o jakim sie nie mowi- chodzi o kase. nowy numer, trzeba sprzedac nowe koszulki a stare tez podniosa swoja wartosc za jakis czas. wokol samej zmiany numeru tez zrobiono troche szumu a jak wiadomo szum=reklama:) wiec wszyscy sa szczesliwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
z tym numerem to dziwna sprawa

niby 24 mial w liceum ale ja kojarze fotki z lower marion gdzie mial na koszulce... 33 a nie 24

 

 

Przepraszam za odswiezenie tematu , ale znalazłem jednak zdjęcie z Kobe'm posiadającym numer 24 z czasów Lower Marion.

 

http://img214.imageshack.us/img214/607/kobe24ws7.png

 

To chyba wiele wyjasnia jednak nigdy ( poza tym zdjęciem ) nie widziałem go w numerze 24 był tylko nr. 33. :roll:

 

Chyba 24 miał tuz po wstąpieniu do druzyny Lower Marion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.