Skocz do zawartości

Zwolnić Mitchella ?


Wróbel

Czy Mitchell powinien zostać zwolniony z funkcji trenera Raptors ?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Mitchell powinien zostać zwolniony z funkcji trenera Raptors ?



Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie bardzo proste Panowie...

 

Czy zwolnić trenera Raptors ?

 

Przypatrzmy się sytuacji w zespole i jego stylu trenowania ....

 

Zespół został niemal totalnie zmieniony. Przyszło bardzo dużo nowych graczy, z różnym stylem gry. On jako trener powinien popracować nad ich charakterem, ciągiem na kosz itp. Nie jesteśmy co prawda w organizacji Raptors i nie wiemy jak sytuacja naprawde wygląda, ale można się domyślać.

 

Styl gry jaki teraz Mitchell preferuje to run-and-gun, czyli bieganie i rzucanie bez obrony. Niestety to przynosi fatalne skutki w wynikach. Tracimy ponad 100pkt. w każdym meczu, a zdobywamy ok 92 ?? Gdzie te pkt dla nas ??

 

Kolejna sprawa to minuty dla Rasho. Nie wiem po co było go ściągać do zespołu kiedy gramy nim nieco ponad 10 minut i odsiaduje ławke do końca meczu :evil: Dla przykładu.. kiedy jest na boisku więcej niż 15 minut drużyna wygrywa, ma więcej zbiórek i więcej bloków. Mitchell wqr%&a mnie takim zachowaniem jak przed rokiem z Woodsem. Kiedy tylko tenn grał Raps wygrywali co pamiętamy dobrze.

 

Co mu tak przeszkadza Rasho w zespole, jest to nasz jedyny center, notuje bloki, zbiórki a TEGO NAM WŁAŚNIE BRAKUJE do ciężkiej cholery :!: :!: :evil: :evil:

 

Jeśli Mitchell zostanie do końca sezonu jestem pewny Panowie, że Raptors będą pośmiewiskiem ligi, a Bargnani największym Bustem tego draftu :? :? Mam nadzieję, że coś się zmieni, bo tak nie można grać.

 

Oto lista potencjalnych możliwych kandydatów na trenera:

Del Harris

Larry Brown

Terry Porter

Paul Silas

Stan Van Gundy

Chris Ford

Doug Collins

Rudy T

Mark Ivaroni

Rick Adelman

 

oczywiście nie wszyscy pewnie by chcieli trenować w Raptors z różnych powodów, ale może czas jednak poszukać kogoś godnego zaufania,bo do Mitchella straciłem zaufanie 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto oddal głos na nie? :twisted: Dla mnie sprawa jest oczywiscia i to juz od dawna. Sam powinien wyleciec ze stanowiska trenera i to juz przed tym sezonem. TO ze nie ma koncepcji na gre, nie zna swoich zawodników, ma ulubienców a minuty lepiej by przecietny forumowicz rozdawał udowodnil juz w poprzednim sezonie. Dziwilem sie dla Bryana ze po takiej rewolucji zostawił tego trenera, bo kompletnie nie nadaje sie do tej roli co udowadnia. Rasho nie gra co jest paranoja, wreszcie mamy C ktory moze sie na cos nadac a go nie wykorzystujemy, teraz Centrow brakuje a my majac ten atut nie chcemy tego wykorzystac. Paranoja.. Dla mnie koles leci bo on sieidz na lawce i nic nie robi-gre prowadiz TJ Ford, a my lecimy z bilansem

 

Styl gry jaki teraz Mitchell preferuje to run-and-gun, czyli bieganie i rzucanie bez obrony. Niestety to przynosi fatalne skutki w wynikach. Tracimy ponad 100pkt. w każdym meczu, a zdobywamy ok 92 ?? Gdzie te pkt dla nas ??

 

Wiesz, to nie tylko Mitchell(co go i tak nie ratuje w zaden sposob za to co robi) ale kwestia druzyny jaka zbudowal Bryan i jakim stylem ma ona grac. To mialobyc cos a'la Suns, a zobacz ze teraz ze Sloncami radzą sobe wszysyc po koleii. Przez to co bedziemy grac mialem juz obawy przed sezonem, ktore sie sprwadzaja, chcemy grac r'n'g ale jescze nie weszlismy w ten system i nie wiadomo czy niektorzy grajkowie sie do tego nadają. Tak swoja droga to wlasnie Rasho sie ine nadaje i to moze jest odp dlaczego gra tak malo? To jednak Mitchella nie tlumaczy bo trzeba cos zmienic w systmie, TJ to elastyczny rozgrywajek, Bosh i Mo Pete poradza sobie w kazdym systemia, a Europyjczycy napewno w normalnym baskecie sobie poradza bo na Starym Kontynencie ne gra sie w ten sposób jak Suns.

 

Oto lista potencjalnych możliwych kandydatów na trenera:

Del Harris

Larry Brown

Terry Porter

Paul Silas

Stan Van Gundy

Chris Ford

Doug Collins

Rudy T

Mark Ivaroni

Rick Adelman

No fajnie nazwiska, szczegolnie kusi mnie Brown, np Kily twierdiz ze mam slabosc do tego trenera, ale jak dla mnie to idealny wybor, on umie prowadzic slabych, kwestia tego czy zechcialby u nas pracowac...Poza tym to chetnie widzialbym tutaj Portera, lub Stana, ale taki Adelman tez ujdize.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupio już po pierwszych dwóch tygodniach zwalniać coach'a, ale coraz bardziej wydaje się to racjonalnym podejściem :?

 

Panie Mitchell, pan jest 0 (ZEREM :!:). Sądzę, że Colangelo też już to dostrzegł.

 

... a dlaczego go nie zwolnił przed sezonem?

 

Podejrzewam, że przekonał go dobry kontakt Mitchell'a z zawodnikami. Tutaj jedyny dla niego plus i to trzeba mu przyznać. Sam był kiedyś zawodnikiem, doskonale rozumie sytuację i...

 

... no właśnie - i co z tego? To tak jak z fajnym nauczycielem - niby wszystko super, bo daje ściągać, idzie się z nim pośmiać itd., ale materiału cię nie nauczy, bo zwyczajnie w świecie nie umie go wyłożyć! Tak samo jest z Mitchellem - umie dogadać się z zawodnikami, wie co ich trapi, czego oczekują od coacha, ale jego poziom wyszkolenia trenerskiego jest wręcz żenujący... przynajmniej ja to tak widzę z perspektywy tego i zeszłego sezonu. On nadawałby się u nas jako terapeuta!

 

Oto lista potencjalnych możliwych kandydatów na trenera:

Del Harris

Larry Brown

Terry Porter

Paul Silas

Stan Van Gundy

Chris Ford

Doug Collins

Rudy T

Mark Ivaroni

Rick Adelman

Pierwsza myśl - Larry Brown! Tak, tak! Tylko:

- on już chyba zakończył karierę trenerską (chociaż jak to w sporcie bywa, mamy wspaniałe come backi)

- jego 'defensywne' podejście trenerskie nijak tu pasuje - przeca my jesteśmy PHX SUNS VOL 2 ;]

 

Chętnie zobaczyłbym na ławce Van Gundyego - to naprawdę dobry trener.

 

... ew. moim trzecim kandydatem jest Del Harris, asystent Averyego w Mavs. Ciekawa postać :roll:

 

PS. O, Rudy T też jest. Hmm... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.