Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

nie trzeba niczego "lansować", marsze z pochodniami, propaganda gebelowska w mediach, ostentacyjny rasizm, ksenofobia, antysemityzm i oskarżanie uchodźców o przenoszenie zakaźnych chorób i iks innych historii, to są przecież zachowania z pierwszych stron podręczników NSDAP.

 

Wariatkowo na zawsze pozostanie wariatkowem i tyle w temacie. Zbieraj koleżanki z antify i walcz z faszyzmem na ulicach, a nie za pomocă klawiatury. Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te protesty kosztuja nas wiecej niz parowki antoniego do testow. W zwiazku z czym Twoje pisanie ze komisja smolenska Cie kosztuje a obywatele i kod nie.

Weź Fluber nie pier*** bo próbujesz uchodzić za wielce obiektywnego, a walisz retoryką godną sokuzburaka. Obśmiali jedno zdanie o parówce i jak widać mechanizm podśmiec***ek wtoczono nawet do głów centrystów.

Z kilka lat temu Thors Hannson swoje odkrycia z fizyki, za które dostał nobla, tłumaczył na przykładzie bułki, precla i obważanka. I też obśmiejesz Norwegów, że wydali miliony na pieczywo?

Bądźmy poważni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź Fluber nie pier*** bo próbujesz uchodzić za wielce obiektywnego, a walisz retoryką godną sokuzburaka. Obśmiali jedno zdanie o parówce i jak widać mechanizm podśmiec***ek wtoczono nawet do głów centrystów.

Z kilka lat temu Thors Hannson swoje odkrycia z fizyki, za które dostał nobla, tłumaczył na przykładzie bułki, precla i obważanka. I też obśmiejesz Norwegów, że wydali miliony na pieczywo?

Bądźmy poważni.

 

Ja tu nie obśmiewam samych eksperymentów, tylko wskazuję, ze robienie eksperymentów na parówkach nie jest zbyt kosztowne. Na bułce preclu i obwarzanku również nie. 

 

Badania podkomisji smoleńskiej nie są bez sensu dlatego, że były przeprowadzana na parówkach, tylko z zupełnie innych powodów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W austrii w latach 60-tych zwykle w ogole nie uczono o 2 wojnie swiatowej. Rosenkranz wyszla za maz za neonaziste, chce zalegalizowac negowanie holokaustu, to nie sa zachodnie standardy.

Widzisz, zdziwiło mnie to, że szefowa FPO twierdziła, że holocaust nie istniał. Jak się okazuje, to nie szefowa FPO twierdziła, że holocaust nie istnieje, ale mąż byłej kandydatki na prezydenta FPO jest oskarżany o bycie neonazistą jakieś 30 lat temu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, zdziwiło mnie to, że szefowa FPO twierdziła, że holocaust nie istniał. Jak się okazuje, to nie szefowa FPO twierdziła, że holocaust nie istnieje, ale mąż byłej kandydatki na prezydenta FPO jest oskarżany o bycie neonazistą jakieś 30 lat temu.

Jak sie likwiduje neonszistowskie organizacje to nie znaczy ze neonazisci znikaja. Fpo juz sobie poradzila z problemem antysemityzmu w partii, rosenkranz opuscila fpo, ale ta partia nie dziala wg zachodnich standardow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie likwiduje neonszistowskie organizacje to nie znaczy ze neonazisci znikaja. Fpo juz sobie poradzila z problemem antysemityzmu w partii, rosenkranz opuscila fpo, ale ta partia nie dziala wg zachodnich standardow.

On z życia publicznego zniknął, przestał się udzielać, nie wiesz czy nie zmienił poglądów.

W każdym bądź razie, Rosenkraz nie była w żadnej tego typu organizacji. Jak widać daleko odbiegliśmy od twojego pierwotnego oskarżenia, że twierdziła, że holocaustu nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On z życia publicznego zniknął, przestał się udzielać, nie wiesz czy nie zmienił poglądów.

W każdym bądź razie, Rosenkraz nie była w żadnej tego typu organizacji. Jak widać daleko odbiegliśmy od twojego pierwotnego oskarżenia, że twierdziła, że holocaustu nie było.

Tak wypowiedz ktora wrzuciles zostala powszechnie zrozumiana z uwagi na unikanie nauki historii 2 wojny swiatowej w latach 60-tych w austrii. Ja tylko powtorzylem te interpretacje ktora znalazlem w jakims artykule naukowym o antysemityzmie we wspolczesnej polityce austriackiej. Nie jestem historykiem i nie bede sie z Toba spieral na ten temat bo nie mam do tego odpowiedniej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wypowiedz ktora wrzuciles zostala powszechnie zrozumiana z uwagi na unikanie nauki historii 2 wojny swiatowej w latach 60-tych w austrii. Ja tylko powtorzylem te interpretacje ktora znalazlem w jakims artykule naukowym o antysemityzmie we wspolczesnej polityce austriackiej. Nie jestem historykiem i nie bede sie z Toba spieral na ten temat bo nie mam do tego odpowiedniej wiedzy.

Czyli preferujesz czyjąś interpretację wypowiedzi ponad to, co ona sama powiedziała  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obliczu pozostałych informacji, jakie odczytałem na jej temat, to zdecydowanie tak:)

Tu już wkraczamy w regiony dialektyki lewicowej, w odmęty których wkroczyć nie chcę :)

Ale bardzo mi się podoba zwrot - inne informacje na jej temat, nie inne jej wypowiedzi czy działania :) Jakoś mi się to kojarzy z naszą drogą, poczciwą i wybitną panią profesor Środa, widać, że jej autorytet rozciąga się coraz szerzej  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już wkraczamy w regiony dialektyki lewicowej, w odmęty których wkroczyć nie chcę :smile:

Ale bardzo mi się podoba zwrot - inne informacje na jej temat, nie inne jej wypowiedzi czy działania :smile: Jakoś mi się to kojarzy z naszą drogą, poczciwą i wybitną panią profesor Środa, widać, że jej autorytet rozciąga się coraz szerzej  :nevreness:

Fakty są takie, że Rosenkranz chce zalegalizować negowanie Holokaustu, chce zalegalizować możliwość tworzenia partii nazistowskich i wyszła za mąż za neonazistę. Mnie to wystarcza, by stwierdzić, że to nie są zachodnie standardy. I osobiście od takich świrów trzymałbym się po prostu z daleka:)

 

I już nie będę kruszył kopii o to, co miała na myśli w tamtej wypowiedzi, a co nie. Nie ma to dla mnie większego znaczenia:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buta? raczej wolność słowa z jakiej korzysta sobie ten czy inny tygodnik? Newsweek czy Polityka pewnie w zamian dałyby Edelmana, Kuronia, Wałęse albo Mazowieckiego, i co? Byłaby to buta?

 

Swego czasu Newsweek podał listę 12 kobiet, które zapisały się w Historii Polski.

 

- Róża Luksemburg

- Maria Dąbrowska

- Irena Krzywicla

- Henryka Krzywonos

 

Pierwsze dwie komunistki, trzecia załapała się tylko za bycie feministką, a ta ostatnia to nawet szkoda komentować. Buta? Nie, dziennikarka sobie artykuł napisała i tyle. Jej prawo

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buta? raczej wolność słowa z jakiej korzysta sobie ten czy inny tygodnik? Newsweek czy Polityka pewnie w zamian dałyby Edelmana, Kuronia, Wałęse albo Mazowieckiego, i co? Byłaby to buta?

 

Swego czasu Newsweek podał listę 12 kobiet, które zapisały się w Historii Polski.

 

- Róża Luksemburg

- Maria Dąbrowska

- Irena Krzywicla

- Henryka Krzywonos

 

Pierwsze dwie komunistki, trzecia załapała się tylko za bycie feministką, a ta ostatnia to nawet szkoda komentować. Buta? Nie, dziennikarka sobie artykuł napisała i tyle. Jej prawo

 

dokładnie , jak prywatne to mogą sobie robić co chcą ale w XX wiek dałbym Wałęsę albo Jaruzelskiego ( :D ) bo jak nie ich to kogo? najwyżej Reagana ;] Kaczyński to jest beka ale każdy ma do tego prawo

 

ale z tą Różą Luksemburg to Newsweek dojebał , zresztą Lis pierwszy mi skrytykował Tysona a tego mu nigdy nie wybaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie , jak prywatne to mogą sobie robić co chcą ale w XX wiek dałbym Wałęsę albo Jaruzelskiego ( :D ) bo jak nie ich to kogo? najwyżej Reagana ;] Kaczyński to jest beka ale każdy ma do tego prawo

 

ale z tą Różą Luksemburg to Newsweek dojebał , zresztą Lis pierwszy mi skrytykował Tysona a tego mu nigdy nie wybaczę

Z tym Bolkiem to tak poważnie? Rozumiem Jana Pawła II, Kuronia, Mazowieckiego, ale Bolka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.