Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

36606395_1714128895338776_69740489246507

 

walesa_3.jpg

Najlepszym dowodem na to, że nic nie podpisywał w 1970 jest to, że był wtedy analfabetą. 

Naprawdę nie mógł kogoś poprosić, by chociażby takie coś, ktoś napisał za niego po polsku. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmujecie się bzdurami, ludzie protestują przeciwko zakazowi memów i vlogów, a tego że sługusy izraelskie z PiSu w parę minut przeciągają ustawę żeby wystąpić w jednym czasie z Netanjahu na konferencji prasowej to nikt nie zauważył :)

 

A jak parenaście stron temu pisałem o PiS jako o ekspozyturze amerykańsko-żydowskiego stronnictwa, to ktoś tu pisał, że przecież ich do Białego Domu nie chcą wpuszczać :)

Netanjahu potępił okrucieństwa polaków na żydach :) czyli uzyskali to co chcieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ponad tydzien bez posta w tym temacie?

fluber masz urlop?

 

 

Właśnie czytałem o tej całej sytuacji ze śmiaciami przywożonymi do Polski z całego jak sie okazuje wiata i zastanawiam sie na co my liczymy skoro takim tematem nie potrafi zająć się skutecznie opozycja. Jeśli szukali czegoś, czym mogliby ukąsić rząd to teraz maja naładowanego kałacha, ale albo nie potrafia odblokować spustu albo tam wszyscy są przeciwko uzywaniu broni palnej

 

PiS płaci za nasze zdrowie jakimś durnym 500+ plus 300+ plus mieszkanie +, finansując to ze sprawadzanych na skale przemysłową śmieci z australii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad tydzien bez posta w tym temacie?

 

 

w sumie można wspomnieć o tym, że PiS właśnie zaostrzył "walkę" z narkotykami. w cudzysłowie, bo to pic na wodę i jak pokazują doświadczenia innych krajów lepszą drogą zmagań z uzależnieniami jest depenalizacja (są nawet państwa, gdzie np. przed festiwalem służby rozstawiają punkty, w których można przebadać czy dana substancja jest tym, czym być ma). no ale że PiS jest PRL bis, to i coraz większe zakazy. szkoda tylko że tego samego nie zrobią z papierosami oraz alko - jakby nie było jeden z najgroźniejszych narkotyków.

 

8b161d6d3627.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie można wspomnieć o tym, że PiS właśnie zaostrzył "walkę" z narkotykami. w cudzysłowie, bo to pic na wodę i jak pokazują doświadczenia innych krajów lepszą drogą zmagań z uzależnieniami jest depenalizacja (są nawet państwa, gdzie np. przed festiwalem służby rozstawiają punkty, w których można przebadać czy dana substancja jest tym, czym być ma). no ale że PiS jest PRL bis, to i coraz większe zakazy. szkoda tylko że tego samego nie zrobią z papierosami oraz alko - jakby nie było jeden z najgroźniejszych narkotyków.

 

Dlaczego szkoda? Przecież skoro takie zakazy powodują wzrost uzależnień i zgonów to chyba dobrze, że papierosy i alkohol są legalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego szkoda? Przecież skoro takie zakazy powodują wzrost uzależnień i zgonów to chyba dobrze, że papierosy i alkohol są legalne?

 

źle się wyraziłem. chodzi mi o to, że to hipokryzja.

 

EDIT

w sumie to ciekawe czy ten sam mechanizm odnosi się do tych dwóch narkotyków, które są już tak mocno zakorzenione w tradycji niemal wszystkich krajów. 

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle się wyraziłem. chodzi mi o to, że to hipokryzja.

 

EDIT

w sumie to ciekawe czy ten sam mechanizm odnosi się do tych dwóch narkotyków, które są już tak mocno zakorzenione w tradycji niemal wszystkich krajów.

Wprowadzenie prohibicji w usa raczej potwierdza mechanizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowadzono (są dostępne) w ogóle takie dane z tamtych czasów? np. ile wydawano na leczenie przed/po prohibicji, a ile w trakcie?

Nie widziałem takich badań, możliwe że nawet nie wypadają tak źle, bo spożycie alkoholu w czasie prohibicji w USA spadło o połowę, natomiast było bardzo wiele innych minusów, wzrost przestępczości, pojawienie się gangów itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna było wiadomo, że Juncker nadużywa alkoholu, ale mam nadzieję, że tym razem go w końcu wywalą. Są jakieś granice.

W Polsce przez 10 lat prezydentem był alkoholik, który gdyby nie ograniczenia w Konstytucji i trzeci raz wygrałby wybory.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem takich badań, możliwe że nawet nie wypadają tak źle, bo spożycie alkoholu w czasie prohibicji w USA spadło o połowę, natomiast było bardzo wiele innych minusów, wzrost przestępczości, pojawienie się gangów itp. 

 

jaki rodzaj przestępstw (i o ile ; ])? bo jeśli związane z naruszaniem prohibicji, to niewiele nam powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jakby nie patrzeć to najlepszy prezydent po 1989. A że lubił wypić. Lepsze to niż bycie marionetką

Nie dziwie się wcale Twojej opinii. Kilkunastoletnie urobienie zrobiło swoje.

Niebieska koszula + piosenka disco polo + brak w tym czasie niezależnych mediów + brak internetu + siermiężna propaganda TVP Kwiatkowskiego, która z Jolki i Olka zrobiła niemalże pare królewską.

W 2000 r. był nawet sondaż którego wyniki były ciekawe. Według nich Kwaśniewski miał lepsze wykształcenie niż Krzaklewski.

 

nieukończone studia > tytuł doktora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.