Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

A u nas sytuacja jest taka ze za 6 lat kukiz i razem będą sie bic o wygrana w wyborach. Jezeli zlapiemy zadyszke w gospodarce to droga dla ruchow obywatelskich zarowno z prawej jak i lewej strony bedzie otwarta.

Akurat Kukiz to jest najgorsze co się może nam wydarzyć

 

PiS ma swój program trochę jak dla mnei centralistyczny ale jest partią demokratyczną

 

Kukiz to są oszołomy które chcą wprowadzić zamach stanu. Już kilkukrotnie słyszałem wywiady z posłami Kukiz , którzy deklarowali że w ramach umiłowania wolności chcą wprowadzić dyktaturę

Oni uważają demokrację za coś złego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny komentarz do bieżących wydarzeń napisał Mentzen.

 

No i właśnie. Powoli nie umiem o tym myśleć na serio.

 

 

Jest taki facet, który od 50 lat mówi to samo, czyli że jeszcze chwila, jeszcze moment i od tego socjalizmu zbankrutujemy... I tak powtarza od 50 lat, a nam jest coraz lepiej w tym socjaliźmie, a on się w tym socjaliźmie na powtarzaniu, że socjalizm zaraz zbankrutuje bardzo ładnie dorobił. No ale plus jest taki, że wiele osób z różnych stron sceny politycznej bardzo często rozpoczęło zainteresowanie polityką właśnie od Korwina i potem powoli dojrzewało do tego, żeby zrozumieć, jakie banialuki opowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki facet, który od 50 lat mówi to samo, czyli że jeszcze chwila, jeszcze moment i od tego socjalizmu zbankrutujemy... I tak powtarza od 50 lat, a nam jest coraz lepiej w tym socjaliźmie, a on się w tym socjaliźmie na powtarzaniu, że socjalizm zaraz zbankrutuje bardzo ładnie dorobił. No ale plus jest taki, że wiele osób z różnych stron sceny politycznej bardzo często rozpoczęło zainteresowanie polityką właśnie od Korwina i potem powoli dojrzewało do tego, żeby zrozumieć, jakie banialuki opowiada.

 

to jest pajac , dostał majątek po mamusi a pierdoli o liberaliźmie cwaniaczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info , ważne dla tematu

 

„Nie wiecie, że od 20 lat prowadzę uczciwy interes?” (...) Ja większość pieniędzy odziedziczyłem po matce” – mówi Janusz Korwin-Mikke w wywiadzie

Tak bez ironii - ciekawe jak. Najpierw zawlaszczenie przez komunistów, potem był w opozycji jako student, mówił że za PRL utrzymywał się tylko z Brydża, a po rodzinie mu się ostała suma w wysokości 7-8 mln nowych złotych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"na razie jest tylko straszenie"

 

z jakim krajem UE Polska ma ożywione kontakty ? pomijam Węgry, bo jak co do czego przyjdzie, to się wypną

zadem do PISu, lizusowsko uśmiechną do Niemców i na tym się skończy zabawa w "dwóch bratanków".

 

z jakim unjinym krajem PIS się spotyka, rozmawia, ma wspólne plany ?

 

jesli z zadnym, to znaczy ze PIS nie ma ruchu w Unii, w każdej istotnej sprawie będzie pionkiem, zależny

całkowicie od tego,  co między sobą ustalą inni.

 

I w tych właśnie sytuacjach będzie zbierał plony swojej arogancji.

 

"z puszczy nie zostanie nic, jak nie opanujemy kornika"

 

opinie na ten temat są podzielone, wiele z nich przebiega wzdłuż linii politycznych podziałów.

dziwi mnie jedno : dlaczego PIS nie chce wpuścić do puszczy obiektywnych badaczy zjawiska, żeby wydali swoją opinię ?

 

poza tym, jak już PIS jest w Unii, to powinien uznawać werdykty i nakazy unijnych instytucji, bo tak stanowi prawo, na które

zgadzała się nie tylko Polska, w któreej imieniu PIS chce występować, ale nawet sam PIS podczas swoich poprzednich rządów.

 

"jakby twoja zone rozjechal na pasach, to i tak bys wiedzial swoje"

 

jakbym miał nagrania z kamery samochodu albo monitoringu i bym widział, ze sama wbiegła pod koła, bo zapomniała

o przepisach bezpieczeństwa, ignorując klakson, a na dodatek była pijana i zagadywana przez pijaną koleżankę z pracy, to

bym nawet nie pisnął.

 

"myslisz ze to byla przemyslana gra aktorska czy prawdziwe emocje"

 

zważywszy na to, ze 5 minut później uśmiechał się i być wyluzowany, myślę ze to był przejaw psychicznego niezrównoważenia, które

wymaga co najmniej podania lekarstw.

 

"wina rosyjskich kontrolerow jest bezsprzeczna"

 

przecież dali sygnał, ze nie ma warunków do lądowania, a także zapowiedzieli, że do dyspozycji są dwa inne lotniska.

co jeszcze mieli zrobić, skoro debeściaki uparli się by lądować, ignorując zarówno ich ostrzeżenia, jak i "pull up" "terrain ahead"

i własną wiedzę o tym, jak postepować w takich sytuacjach, bo mimo wszystko wierze w to, że ktoś ich kiedyś uczył sztuki

prowadzenia samolotu.

 

"wszyscy jestesmy oportunistami"

 

nie wszyscy.

 

 

"tej wladzy wyparowuje mniej"

 

opinie są podzielone.

 

a nawet gdyby, to na co idzie to, co nie wyparuje ? ta władza i jej akolici wyglądają jak przejedzony chomik.

 

pytanie kluczowe : co z tego mają ludzie ?

bo na razie historia śmieje się do rozpuku : znów lud robotniczo-chłopski zajada się kawiorem ustami swoich

przedstawicieli z Partii.

 

 

"wyborca bedzie mial w d... niezawisle sady jesli w danym systemie nie bedzie mu dobrze"

 

aha, czyli PIS "poprawia standard życia wyborców", zeby ci zaczęli się interesować niezawisłością sądów, a

odkrywszy że PIS je zniewolił i zawłaszczył, dali PISowi potęznego kopa w d..., a może nawet obwiesili na latarni, dobrze

rozumiem ? 

 

gdybym nie miał na temat "robienia dobrze ludziom" przez PIS innego zdania, to nawet bym chciał się mylić tym razem.

 

"jestem oportunista"

 

PIS ci dał na lepszy laptop ? 

 

 

"problemem PIS nie jest lezenie plackiem w kosciele"

 

oni leża u sekciarzy. 

w kościele głównie klęczą, ale za to na oba kolana.

 

zresztą, oni nawet jak stoją w kościele, to wyglądają jakby leżeli.

 

"W Czechach wygralo cos na ksztalt Kukiza"

 

to już bliższe prawdy porównanie niż to z PISem, ale nadal bardzo wysilone.

 

przede wszystkim, Ano ma doświadczenie rządowe, było w koalicji, miało ministrów, nie jest partią

radykalnego protestu, no i mimo wszystko jej przywódca to jest facet z głową na karku, a nie pan od muzyki,

który "poczuł potrzebę".

 

"nie typowo oswiecona partia polityczna jaka miales na mysli"

 

 

to co ja miałem na myśli", to wyraziłem słowem i odnosiłem się do PIS, a nie do "czegoś jak Kukiz", więc nie dopisuj

znaczeń temu, czego znaczenie zapisane zostało jednoznacznie.

 

 

"Jobbika na Węgrzech"

 

litości :]

Ano nie ma zadnych ciągot nacjonalistycznych, antysemickich, nie tworzyło i nie będzie tworzyć grup samozwańczych 

"strażników moralnosci" chodzących po ulicach i uzurpujących sobie prawo do "interweniowania" przeciw, wg nich, "naruszeniom

moralnosci publicznej" [może nią być dwóch mężczyzn trzymających się za ręce albo mieszana para damsko-męska].

 

Ano to normalna europejska partia, na dodatek Czesi zagłosowali na nią z innych zupełnie powodów, niż te, dla których POlacy wybrali

tę swoją inkarnację Samoobrony. Nie z frustracji czy ośmiorniczek, ale z powodów zupełnie racjonalnych. Wierzgający zadek, to główny 

sufler politycznych wyborów Polaków, nie Czechów, możesz mi wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bez ironii - ciekawe jak. Najpierw zawlaszczenie przez komunistów, potem był w opozycji jako student, mówił że za PRL utrzymywał się tylko z Brydża, a po rodzinie mu się ostała suma w wysokości 7-8 mln nowych złotych.

 

nie wiem ,dlatego określiłem go pajacem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"na razie jest tylko straszenie"

 

z jakim krajem UE Polska ma ożywione kontakty ? pomijam Węgry, bo jak co do czego przyjdzie, to się wypną

zadem do PISu, lizusowsko uśmiechną do Niemców i na tym się skończy zabawa w "dwóch bratanków".

 

z jakim unjinym krajem PIS się spotyka, rozmawia, ma wspólne plany ?

 

jesli z zadnym, to znaczy ze PIS nie ma ruchu w Unii, w każdej istotnej sprawie będzie pionkiem, zależny

całkowicie od tego,  co między sobą ustalą inni.

 

I w tych właśnie sytuacjach będzie zbierał plony swojej arogancji.

 

 

Z jakim unijnym krajem PIS się spotyka , rozmawia i ma wspólne plany?

Odpowiedź: Z Belgią, Francją, Czechami, Niemcami, Węgrami, Wielkką Brytanią, Estonią, Słowacją, Rumunią, Łotwą, Maltą, Holandią, Włochami, Danią, Bułgarią, Chorwacją, Portugalią i Szwecją.

 

Generalnie w ciągu ostatnich dwóch lat z większością. I mniejsze lub większe interesy mamy z każdym.

 

 

 

"z puszczy nie zostanie nic, jak nie opanujemy kornika"

 

opinie na ten temat są podzielone, wiele z nich przebiega wzdłuż linii politycznych podziałów.

dziwi mnie jedno : dlaczego PIS nie chce wpuścić do puszczy obiektywnych badaczy zjawiska, żeby wydali swoją opinię ?

 

poza tym, jak już PIS jest w Unii, to powinien uznawać werdykty i nakazy unijnych instytucji, bo tak stanowi prawo, na które

zgadzała się nie tylko Polska, w któreej imieniu PIS chce występować, ale nawet sam PIS podczas swoich poprzednich rządów.

 

 

Ale PIS nie wymyślił tego sobie sam. To właśnie naukowcy i leśnicy apelowali do ministra środowiska o wycinkę i to jeszcze za rządów poprzedniej koalicji. Dane naukowe są jednoznaczne. Zanim doczekamy się na decyzję UE, to z puszczy już nie będzie co zbierać, sytuacja jest naprawdę groźna i to nie tylko dla puszczy, ale także dla ludzi, którzy się tam, paradoksalnie, zapuszczają.

 

 

 

"jakby twoja zone rozjechal na pasach, to i tak bys wiedzial swoje"

 

jakbym miał nagrania z kamery samochodu albo monitoringu i bym widział, ze sama wbiegła pod koła, bo zapomniała

o przepisach bezpieczeństwa, ignorując klakson, a na dodatek była pijana i zagadywana przez pijaną koleżankę z pracy, to

bym nawet nie pisnął.

 

"myslisz ze to byla przemyslana gra aktorska czy prawdziwe emocje"

 

zważywszy na to, ze 5 minut później uśmiechał się i być wyluzowany, myślę ze to był przejaw psychicznego niezrównoważenia, które

wymaga co najmniej podania lekarstw.

 

 

Nie zadałbyś sobie pytań, kto upił Twoją żonę? Przecież nigdy dotąd nie weszła pod koła? Nie była alkoholiczką? Zawsze była ostrożna? Gratuluję rozwagi i spokoju w takim razie.

 

Trudno chyba o cyniczną grę posądzać człowieka, którego stan psychiczny wymaga co najmniej podania lekarstw, nie sądzisz?

 

 

 

"wina rosyjskich kontrolerow jest bezsprzeczna"

 

przecież dali sygnał, ze nie ma warunków do lądowania, a także zapowiedzieli, że do dyspozycji są dwa inne lotniska.

co jeszcze mieli zrobić, skoro debeściaki uparli się by lądować, ignorując zarówno ich ostrzeżenia, jak i "pull up" "terrain ahead"

i własną wiedzę o tym, jak postepować w takich sytuacjach, bo mimo wszystko wierze w to, że ktoś ich kiedyś uczył sztuki

prowadzenia samolotu.

 

 

Widzę, że nie tylko Kaczyński i Macierewicz podważają rzetelność polskiego raportu Laska, jesteś w elitarnym klubie:)

 

Zarzuty wobec rosyjskich kontrolerów są w gruncie rzeczy trzy:

1) Nie zamknęli lotniska, mimo że nie nadawało się do lądowania. A powinni

2) Poinformowali polskich pilotów, że są na ścieżce do lądowania. A nie byli. Do dziś nie wiadomo, czy błąd popełnił kontroler, czy aparatura na stanowisku kontroli. Faktem jest, że polski samolot na ścieżce nie był.

3) Nie poinformowali, że lotnisko nie jest wyposażone w system umożliwiający odejście na drugi krąg na autopilocie. Pilot poinformował kontrolę, że w przypadku braku warunków do lądowania odejdzie na drugi krąg na autopilocie, kontrolerzy lotów powinni poinformować, że jest to niemożliwe ( prawdopodobnie nie wiedzieli, że lotnisko nie posiada odpowiedniego systemu, który jest potrzebny do wykonania takiego manewru)

 

Jeśli chodzi o komendy pull up i terrain ahead to są to standardowe komunikaty, które słychać podczas lądowania, jeżeli jakiegoś lotniska nie ma w bazie. Lotnisko w Smoleńsku w tej bazie nie było. W związku z tym zejście poniżej 100 metrów zawsze wiązało się z tym komunikatem, nawet gdyby piloci wykonywali najlepszy manewr lądowania w historii lotnictwa. Natomiast bardzo pasuje to do tezy o winie pilotów, która jest bezsprzeczna, a polegała na tym, że:

 

1) Kiedy dostali informację nie odeszli na lotnisko zapasowe, tylko postanowili na własne oczy sprawdzić, czy da się wylądować ( mgły bardzo szybko przychodzą i odchodzą, liczyli na to, że jak dolecą na miejsce warunki się poprawią, zwłaszcza że mieli info z innego samolotu, który chwilę wcześniej wylądował)

2) Kiedy włączyła się komenda pull up, terrain ahead ( a musiała się włączyć) pilot przestawił wysokościomierz, aby ta komenda nie przeszkadzała mu przy lądowaniu ( później okazało się, że to była rutynowa praktyka pilotów i robili tak wszyscy... To nasze polskie trzymanie się procedur) i przy lądowaniu opierali się tylko na wysokościomierzu radiowym. Niestety wysokościomierz radiowy działa w ten sposób, że odbija falę radiową od ziemi i wraca ona z powrotem, samolot leciał nad wąwozem i był dużo niżej względem poziomu lotniska niż myśleli, kiedy wylecieli z wąwozu, wysokość nad ziemią nagle zaczęła się gwałtownie zmniejszać ( a to ziemia zaczęła się przybliżać...), co słychać przy odliczaniu w kabinie. 

3) Nawet mimo tego, że przestawili wysokościomierze, nie byli na ścieżce i nie powinni w ogóle lecieć na to lotnisko, to i tak zdążyliby odejść na drugi krąg, gdyby nie to, że pilot postanowił odchodzić na autopilocie ( na nagraniach słychać komendę pilota "odchodzimy" ), włączył przycisk i czekał 5 sekund aż kapnął się, że to nie zadziała. Próbował jeszcze podnieść maszynę ręcznie, ale było już za późno.

 

Do przyczyn katastrofy należy dodać także fakt, że ta załoga w ogóle nie powinna była tam lecieć i tylko pilot znał rosyjski ( pilot nie może jednocześnie pilotować i rozmawiać z wieżą), co zrzuca też winę na organizatorów lotu.

 

Splot tych wszystkich okoliczności doprowadził do tragedii.

 

 

 

"wszyscy jestesmy oportunistami"

 

nie wszyscy.

 

 

"tej wladzy wyparowuje mniej"

 

opinie są podzielone.

 

a nawet gdyby, to na co idzie to, co nie wyparuje ? ta władza i jej akolici wyglądają jak przejedzony chomik.

 

pytanie kluczowe : co z tego mają ludzie ?

bo na razie historia śmieje się do rozpuku : znów lud robotniczo-chłopski zajada się kawiorem ustami swoich

przedstawicieli z Partii.

 

 

"wyborca bedzie mial w d... niezawisle sady jesli w danym systemie nie bedzie mu dobrze"

 

aha, czyli PIS "poprawia standard życia wyborców", zeby ci zaczęli się interesować niezawisłością sądów, a

odkrywszy że PIS je zniewolił i zawłaszczył, dali PISowi potęznego kopa w d..., a może nawet obwiesili na latarni, dobrze

rozumiem ? 

 

gdybym nie miał na temat "robienia dobrze ludziom" przez PIS innego zdania, to nawet bym chciał się mylić tym razem.

 

"jestem oportunista"

 

PIS ci dał na lepszy laptop ? 

 

 

"problemem PIS nie jest lezenie plackiem w kosciele"

 

oni leża u sekciarzy. 

w kościele głównie klęczą, ale za to na oba kolana.

 

zresztą, oni nawet jak stoją w kościele, to wyglądają jakby leżeli.

 

 

Zagłosowałem na PIS nie ze względów ekonomicznych, a ze względów bezpieczeństwa oraz "religijnych". Automatyczna relokacja uchodźców, aborcja na życzenie, małżeństwa homoseksualne, marginalizacja Kościoła. To są rzeczy, których nie chciałem i dlatego mój głos poszedł na PIS. Czysty oportunizm.

 

Tej władzy wyparowuje mniej, a opinie są podzielone pomiędzy tych, którzy liczyć umieją i tych, którzy nie umieją. PIS akurat w tym względzie radzi sobie dużo lepiej od PO, liczby nie kłamią.

 

Nadwyżka idzie na 500+, mieszkanie +, niższy wiek emerytalny i przede wszystkim na plan Morawieckiego.

 

 

 

"W Czechach wygralo cos na ksztalt Kukiza"

 

to już bliższe prawdy porównanie niż to z PISem, ale nadal bardzo wysilone.

 

przede wszystkim, Ano ma doświadczenie rządowe, było w koalicji, miało ministrów, nie jest partią

radykalnego protestu, no i mimo wszystko jej przywódca to jest facet z głową na karku, a nie pan od muzyki,

który "poczuł potrzebę".

 

"nie typowo oswiecona partia polityczna jaka miales na mysli"

 

 

to co ja miałem na myśli", to wyraziłem słowem i odnosiłem się do PIS, a nie do "czegoś jak Kukiz", więc nie dopisuj

znaczeń temu, czego znaczenie zapisane zostało jednoznacznie.

 

 

"Jobbika na Węgrzech"

 

litości :]

Ano nie ma zadnych ciągot nacjonalistycznych, antysemickich, nie tworzyło i nie będzie tworzyć grup samozwańczych 

"strażników moralnosci" chodzących po ulicach i uzurpujących sobie prawo do "interweniowania" przeciw, wg nich, "naruszeniom

moralnosci publicznej" [może nią być dwóch mężczyzn trzymających się za ręce albo mieszana para damsko-męska].

 

Ano to normalna europejska partia, na dodatek Czesi zagłosowali na nią z innych zupełnie powodów, niż te, dla których POlacy wybrali

tę swoją inkarnację Samoobrony. Nie z frustracji czy ośmiorniczek, ale z powodów zupełnie racjonalnych. Wierzgający zadek, to główny 

sufler politycznych wyborów Polaków, nie Czechów, możesz mi wierzyć.

 

ANO kreuje się na typowo antyestablishmentowe ugrupowanie, w programie miało mnóstwo demagogicznych haseł. Jest przeciwnikiem Europy dwóch prędkości, przyjmowania uchodźców. Poglądy ma raczej centroprawicowe i na pewno bardziej nacjonalistyczne niż mniej.

 

Jakbyś zrobił koalicję PIS z Kukizem i wyciął z niej element katolicki, to otrzymałbyś właśnie ANO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Z Francją... Generalnie w ciągu ostatnich dwoch lat z wiekszoscia"

 

ta Francja mnie rozbawiła najbardziej.

 

 

"Dane naukowe sa jednoznaczne"

 

opinie są podzielone w tej sprawie.

poza tym, skoro UE nakazuje przerwać, to PIS ma przestać, bo takie są reguły zabawy w tej piaskownicy.

 

chciałbyś funkcjonować w jakimś układzie, w którym wszyscy przestrzegają wspólnie ustalonych zasad,

poza jednym dyziem, mającym wszystko za nic ?

 

w końcu byś się zebrał z kolegami na naradę i razem byście mu zrobili "suszarkę" albo po prostu zanmknęli

drzwi przed nosem.

 

tak też będzie z PISem.

 

 

"nie zadałbys sobie pytan"

 

chyba że by była niepełnoletnia i potencjalnie mogłaby nie wiedzieć, co czyni i że ponosi sama za siebie odpowiedzialność.

 

 

"trudno chyba o cyniczna gre posadzac czlowieka ktorego stan wymaga podania lekarstw"

 

przypuszczas, ze modli się na drabnice nafaszerowany psychotropami ?

 

 

"zarzuty wobec rosyjskich kontrolerow"

 

bo polscy piloci, to małe dzieci, naiwne dziewice, które same nie wiedzą, że kiedy widocznośc jest niemal

zerowa, koledzy z lądującego wcześniej samolotu mówią, że "pi...a", i na szkoleniu generał kazał na czerwono

węzykiem podkreślić, ze "jak nie ma widoczności, to nie wolno nawet myśleć o lądowaniu !"- to trzeba sobie

odpuścić.

 

poza tym, róznica między raportem komisji Laska, a PISowską propagandą jest taka, że komisja Laska wskazuje

błędy, a PISowska propaganda z tych błędów robi celowe działanie majace doprowadzic do rozbicia samolotu, czyli

de facto, kontrolerów nazywa zamachowcami albo pomocnikami prawdziwych sprawców [z Kremla, ofk].

 

 

"zrzuca wine na organizatorow lotu"

 

większośc chyba leciała tym samolotem, bo organizacją zajmowała się kanceleria prezydenta.

 

 

"zaglosowalem na PIS ze wzgledow bezpieczenstwa [..] aborcja na życzenie, małzenstwa homoseksualne, margnalizacja Kosciola"

 

 

wolność wyboru i sumienia oraz prawa ludzi do szczęścia, to istotnie jest strasznym zagrozene dla bezpieczeństwa.

 

Kościoła.

 

 

"tej wladzy wyparowuje mniej"

 

a co niw wyparuje, to władza bierze dla siebie, tak więc mamy status quo, ale za to część narodu pęka z dumy, jakie

ma teraz groźne i uczciwe państwo.

 

a za kulisami : sądy, TK, a za moment ordynacja wyborcza, media będą przemontowane na modłę rosyjsko-węgierską, czyli

generalnie demokracja się zwija.

 

szacun.

 

małzeństw homoseksualnych nie będziesz miał, Kościół przy korycie nadal będzie, potworki z mózgiem na wierzchu będą

się radośnie rodzić, a jak usłyszysz w mediach, ze nożownik w Stalowej Woli pociął ludzi, to będziesz mógł odetchnąc z ulgą, ze

to polski patriota, a nie relokowany uchodźca.

 

za te małe radostki i słodkości oddałeś demokrację w ręce bolszewików z faszystowskich odchyleniem. miłych wrażeń podczas

porannego golenia, chociaż na twoim miejscu, to bym zapuścił brodę.

 

 

"Jakbys zrobil koalicje PIS z Kukizem i wycial z niej element katolicki, to otrzymalbys wlasnie ANO"

 

problem polega na tym, że PIS knebluje Trybunał Konstytucyjny [stawiajac na czele ubeków, tak dla wesołości], łamie polską konstytucję i odbiera sądom niezawisłość, a za moment podetnie następną nogę demokracji, czyli weźmie się za reformę rynku medialnego, która - nie mam cienia wątpliwowsci - tak zostanie przygotowana, żeby zdusić niezależne gazety i telewizje, potem zostanie jeszcze PKW i z demokracji uchowa się tylko duze D.

 

 

ANO takich rzeczy w Czechach robić nie będzie, zakładam w ciemno. 

 

mówiąc o tym, ze PIS nie miałby szans w żadnym innym państwie UE, poza Polską, nie miałem na myśli jego populistycznych haseł  [skoro sam wycinasz element katolicki].

 

Miałem na myśli bolszewicką praktykę.


 

 

"nie ogarniasz cytowania ?"

 

gdzie ? 

zacytuj, chyba ze nie ogarniasz ?

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.