Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie fejk. Oni juz totalnie zwariowali. Wrzucalem tu jakis czas temu linka z ich FB, gdzie Grzesiu to w opinii polakow lider opozycji i zna techniki dzialania pisu. Aha - i wiedza jak odsunac pis od wladzy. Generalnie ziomki sa z 10 razy gorsi w wyciaganiu wnioskow z politycznych porazek niz ja w roto - biorac drugi rok z rzedu centrow Bucks w drafcie :)

 

Od wyjazdu Tuska to ta partia jest w zasadzie jednyn wielkim memem. I tu flubi masz racje kiedy piszesz o Tusku jako najlepszym polityku 3 RP - takich zjebow przez 8 lat utrzymac u wladzy to mega skill (nawet mimo wsparcia mediow itp)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie fejk. Oni juz totalnie zwariowali. Wrzucalem tu jakis czas temu linka z ich FB, gdzie Grzesiu to w opinii polakow lider opozycji i zna techniki dzialania pisu. Aha - i wiedza jak odsunac pis od wladzy. Generalnie ziomki sa z 10 razy gorsi w wyciaganiu wnioskow z politycznych porazek niz ja w roto - biorac drugi rok z rzedu centrow Bucks w drafcie :smile:

 

Od wyjazdu Tuska to ta partia jest w zasadzie jednyn wielkim memem. I tu flubi masz racje kiedy piszesz o Tusku jako najlepszym polityku 3 RP - takich zjebow przez 8 lat utrzymac u wladzy to mega skill (nawet mimo wsparcia mediow itp)

 

Jako zadeklarowany katol, po tym co przeczytałem na ich profilu na twitterze, to już chyba wolę, żeby Zandberg rządził niż oni. Akt odnowy demokracji?! Co to jest za wynalazek? Czy my mamy monarchię, a Grzesiu chce zostać królem, żeby rządzić przez akty?!

 

I fajnie, że zwrócą nam pieniądze z OFE. Tylko po co nam je zabierali?...

 

Podobają mi się też hasła z cyklu "Polska samorządna". Zniesiemy opłaty za komunikację miejską. Kurde, myślałem, że to PO rządzi w samorządach i podnosi ceny biletów.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"boje sie tych twardzieli z UE"

 

dostaniesz w jakimś projekcie budżetowym 10 zł zł zamiast tauzena, to się zaczniesz bać. 

 

"w sposób naturalny pozwolić umrzeć puszczy"

 

2 rzeczy są tutaj oczywiste : a] przez te tysiące lat istnienia puszcza radziła sobie z kornikiem całkiem dobrze,

b] żadna puszcza nie przetrwa inwazji pisowskich chuliganów

 

"przesłanki wskazujace ze byl zamach. Dowody wskazują na cos innego"

 

to po co komu przesłanki wskazujące że A , skoro są dowody, że jednak B ?

 

"PIS trudno sie pogodzic z faktem"

 

to by sugerowało, że istnieje w tej całej akcji jakiś czynnik emocjonalny. wg mnie zaś, żadnego czynnika emocjonalnego

nie ma. jest tylko cynizm w widokach politycznego zysku.

 

"w zamach w Smolensku wierzy 6,5 %" 

 

w tym artykule linkowanym stoi, że 19 % wyborców PIS wierzy w zamach, a 41 % w to,że rosyjscy kontrolerzy zawinili

w sposób decydujący, co aż tak daleko od zamachu nie leży.

 

mnie bardziej interesuje, jaki procent Polaków nie ma zdania w tej sprawie, bo jeśli jest to procent znaczny, to pisowska

propaganda - jakkolwiek to zabrzmi - ma sens.

 

"wyborcy to oportunisci, folklor polityczny maja w d, dostają pięc stów, a państwo funkcjonuje lepiej. wybór jest prosty i 

oczywisty"

 

oportunizm polega także na tym, że jest odmianą egoizmu, w kwestiach politycznych : wyjątkowo niskiego

moralnie.

 

wyborca pisowski zamienia demokrację, wolne media, niezależne sądy, za chwilę zapewne także wolne wybory [zmiana

ordynacji na pisowcom korzystniejszą jest nieuchronna], pozwala demolować instytucje państwa, w zamian za kawałek kaszanki. 

 

to jest ten oportunizm, zawiera się w tej relacji wymiennej , w jej niskim i z gruntu podłym charakterze. 

 

dla ciebie, to jest 'wybór oczywisty" ?

 

dlaczego ? bo tak samo jak ja masz kiepskie zdanie o połowie Polaków ? czy dlatego, ze ich rozumiesz, bo jesteś jednym z nich ?

 

"zeby podatki ladowaly w  budzecie panstwa"

 

a z budżetu szły do kieszeni ojca Rydzyka, pisowskich nominatów, Misiewiczów, pisowskich redaktorów od propagandy w mediach, albo na łapówki polityczne.

 

powiedz mi : na chwilę zapominając o 25 mld na 500+ - kto zarobił na tych rzekomych "podatkach lądujących" ?

 

ludzie figę z makiem z tego mają, ale klaszczą uszami, bo to niby dowód na skutecznośc państwa. A że państwo pozyskane pieniądze dysponuje między partyjnym bonzów, to już nie dociera do ludzi.

 

lud się cieszy, ze gangster lepiej zbiera haracz i kupuje sobie za to bardziej kolorowe ferrari i jacht, którym rozbija się

po Adriatyku. No to już zahacza o syndrom sztokholmski albo o Chatę wuja Toma.

 

"normalna rzecz, trzeba korzystac z okolicznosci"

 

niektórzy na tym nie poprzestają,  w tym problem.

 

 

 

"No z tymi Czechami miales niezly timing"

 

nie powiem "Ano", bo PIS nie ma z tą partią wiele wspólnego.

 

w czechach z PISu się śmieją, uważają że Polacy strzelii sobie w stopę wybierając komuchów, którzy

wychowali się na podręczniku agitatora.

 

a rządy Ano po owocach przyjdzie poznać. wątpię jednak, by leżeli plackiem w kościele, oddawali

hołd przywódcy sekty, uprawiali seanse nienawiści w publicznych mediach i po kolei wyłączali bezpieczniki

demokratycznego ustroju.

 

to je kuriozita, pane.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako zadeklarowany katol, po tym co przeczytałem na ich profilu na twitterze, to już chyba wolę, żeby Zandberg rządził niż oni. Akt odnowy demokracji?! Co to jest za wynalazek? Czy my mamy monarchię, a Grzesiu chce zostać królem, żeby rządzić przez akty?!

 

I fajnie, że zwrócą nam pieniądze z OFE. Tylko po co nam je zabierali?...

 

Podobają mi się też hasła z cyklu "Polska samorządna". Zniesiemy opłaty za komunikację miejską. Kurde, myślałem, że to PO rządzi w samorządach i podnosi ceny biletów.

 

Eh, chyba nie. Co by  nie mówić o PO i spółce, to są wciąż normalni ludzie. Nie potrafią za wiele, tu i tam chcą coś skrobnąć, są ucieleśnieniem polskich kompleksów narodowych, ale to wciąż zwyczajni ludzie, raczej niezaczadzeni ideologicznie. Zandberg i spółka to zupełnie inna bajka, ogólnie cywilizacyjnie tak odległa od ideałów zachodniego świata i kultury judeochrześcijańskiej jak islam (tylko w nieco innym kierunku). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, chyba nie. Co by  nie mówić o PO i spółce, to są wciąż normalni ludzie. Nie potrafią za wiele, tu i tam chcą coś skrobnąć, są ucieleśnieniem polskich kompleksów narodowych, ale to wciąż zwyczajni ludzie, raczej niezaczadzeni ideologicznie. Zandberg i spółka to zupełnie inna bajka, ogólnie cywilizacyjnie tak odległa od ideałów zachodniego świata i kultury judeochrześcijańskiej jak islam (tylko w nieco innym kierunku). 

Razem to jedyna partia na scenie politycznej, której po prostu, zwyczajnie się boję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"boje sie tych twardzieli z UE"

 

dostaniesz w jakimś projekcie budżetowym 10 zł zł zamiast tauzena, to się zaczniesz bać. 

 

 

No to dostaną zamiast tauzena składki 10 złotych i na jedno wyjdzie. Nikt w UE nie chce utworzenia takiego precedensu, bo kraje mają świadomość, że prędzej, czy później może przyjść pora na nie. Na razie jest tylko straszenie, straszenie i straszenie.

 

 

 

"w sposób naturalny pozwolić umrzeć puszczy"

 

2 rzeczy są tutaj oczywiste : a] przez te tysiące lat istnienia puszcza radziła sobie z kornikiem całkiem dobrze,

b] żadna puszcza nie przetrwa inwazji pisowskich chuliganów

 

 

 

Panie, ja nie będę brał tych leków, ja przez 20 lat nigdy nie chorowałem

 

a] jak powszechnie wiadomo puszcze są nieśmiertelne

b] inwazja pisowskich chuliganów jest na wniosek leśników z poparciem środowisk naukowych. Czytałem kilka publikacji na ten temat i sprawa jest ewidentna, z puszczy nie zostanie nic, jak nie opanujemy tego kornika.

 

I tak, może i puszcza świetnie sobie radziła przez tysiące lat, ale tu sprawa jest inna. Tu przez kilkadziesiąt lat prowadzono walkę z kornikiem i dopiero kilka lat temu PO zabroniła wycinki drzew zarażonych kornikiem, przez co w ciągu kilku lat jego populacja osiągnęła niespotykaną w historii skalę i puszcza już sama sobie nie poradzi. Może gdybyśmy nigdy nie wycinali tego kornika to może by sobie puszcza zawsze radziła, ale to jest jakbyś drapieżnika zamknął w zoo, potem wypuścił i patrzył, jak nie potrafi nic upolować, potem wsadziłbyś go z powrotem do zoo i banda idiotów zaczęłaby protestować przeciwko niewoli zwierząt. Lepiej tego drapieżnika wypuścić, żeby umarł z głodu? Bo będzie naturalnie?

 

 

 

"przesłanki wskazujace ze byl zamach. Dowody wskazują na cos innego"

 

to po co komu przesłanki wskazujące że A , skoro są dowody, że jednak B ?

 

"PIS trudno sie pogodzic z faktem"

 

to by sugerowało, że istnieje w tej całej akcji jakiś czynnik emocjonalny. wg mnie zaś, żadnego czynnika emocjonalnego

nie ma. jest tylko cynizm w widokach politycznego zysku.

 

 

Jakby Twoją żonę rozjechał na pasach jej były kochanek, to choćby przeprowadzono 100 postępowań dowodowych uniewinniających tegoż kochanka, to i tak byś wiedział swoje. Tak samo jest w tej sytuacji. 

 

Jak nie ma czynnika emocjonalnego? Jak ktoś w sejmie krzyknął coś do Kaczyńskiego o jego bracie to Jarosław dostał takiej furii i zwyzywał ich od mord zdradzieckich, że myślisz iż to była jego przemyślana gra aktorska, czy rzeczywiste emocje?

 

 

 

"w zamach w Smolensku wierzy 6,5 %" 

 

w tym artykule linkowanym stoi, że 19 % wyborców PIS wierzy w zamach, a 41 % w to,że rosyjscy kontrolerzy zawinili

w sposób decydujący, co aż tak daleko od zamachu nie leży.

 

mnie bardziej interesuje, jaki procent Polaków nie ma zdania w tej sprawie, bo jeśli jest to procent znaczny, to pisowska

propaganda - jakkolwiek to zabrzmi - ma sens.

 

Wina rosyjskich kontrolerów jest bezsprzeczna i udowodniona w polskim raporcie Laska. To, że kontrolerzy zawinili nie ma jednak nic wspólnego z zamachem.

 

Do zamachu doprowadziło wiele czynników, głównie błędy pilotów i kontrolerów, ciężko określić, które były decydujące. Na pewno gdyby piloci nie popełnili błędów, katastrofy by nie było, gdyby kontrolerzy nie popełnili błędów, tej katastrofy również by nie było. Wina leży po obu stronach.

 

Większości Polaków Smoleńsk w tej chwili nie interesuje.

 

 

 

"wyborcy to oportunisci, folklor polityczny maja w d, dostają pięc stów, a państwo funkcjonuje lepiej. wybór jest prosty i 

oczywisty"

 

oportunizm polega także na tym, że jest odmianą egoizmu, w kwestiach politycznych : wyjątkowo niskiego

moralnie.

 

wyborca pisowski zamienia demokrację, wolne media, niezależne sądy, za chwilę zapewne także wolne wybory [zmiana

ordynacji na pisowcom korzystniejszą jest nieuchronna], pozwala demolować instytucje państwa, w zamian za kawałek kaszanki. 

 

to jest ten oportunizm, zawiera się w tej relacji wymiennej , w jej niskim i z gruntu podłym charakterze. 

 

dla ciebie, to jest 'wybór oczywisty" ?

 

dlaczego ? bo tak samo jak ja masz kiepskie zdanie o połowie Polaków ? czy dlatego, ze ich rozumiesz, bo jesteś jednym z nich ?

 

"zeby podatki ladowaly w  budzecie panstwa"

 

a z budżetu szły do kieszeni ojca Rydzyka, pisowskich nominatów, Misiewiczów, pisowskich redaktorów od propagandy w mediach, albo na łapówki polityczne.

 

powiedz mi : na chwilę zapominając o 25 mld na 500+ - kto zarobił na tych rzekomych "podatkach lądujących" ?

 

ludzie figę z makiem z tego mają, ale klaszczą uszami, bo to niby dowód na skutecznośc państwa. A że państwo pozyskane pieniądze dysponuje między partyjnym bonzów, to już nie dociera do ludzi.

 

lud się cieszy, ze gangster lepiej zbiera haracz i kupuje sobie za to bardziej kolorowe ferrari i jacht, którym rozbija się

po Adriatyku. No to już zahacza o syndrom sztokholmski albo o Chatę wuja Toma.

 

"normalna rzecz, trzeba korzystac z okolicznosci"

 

niektórzy na tym nie poprzestają,  w tym problem.

 

 

Wszyscy jesteśmy oportunistami. Każda władza bierze coś dla siebie. Każdej władzy wyparowują pieniądze. Tej władzy wyparowują mniej, więc jako oportunista mam w nosie, na co i do kogo wyparowują. Interesuje mnie efekt końcowy, a ten PIS ma lepszy od PO.

 

Jest dokładnie tak, jak napisałeś. Wyborca będzie miał w dupie niezależne media, niezawisłe sądy, konstytucję, czy demokrację, jeżeli w danym systemie nie będzie mu najzwyczajniej w świecie dobrze. Teraz idź i powiedz to tym półgłówkom z PO, skoro wpadłeś na to szybciej niż oni, to może jeszcze coś się da uratować z tych instytucji.

 

 

Dla mnie wybór jest oczywisty, bo jestem "jednym z nich", jestem oportunistą.

 

 

 

 

"No z tymi Czechami miales niezly timing"

 

nie powiem "Ano", bo PIS nie ma z tą partią wiele wspólnego.

 

w czechach z PISu się śmieją, uważają że Polacy strzelii sobie w stopę wybierając komuchów, którzy

wychowali się na podręczniku agitatora.

 

a rządy Ano po owocach przyjdzie poznać. wątpię jednak, by leżeli plackiem w kościele, oddawali

hołd przywódcy sekty, uprawiali seanse nienawiści w publicznych mediach i po kolei wyłączali bezpieczniki

demokratycznego ustroju.

 

to je kuriozita, pane.

 

 

Problemem PIS nie jest leżenie plackiem w kościele, zwłaszcza, że ostatnio mają kosę z prymasem i są tak samo niekatoliccy, jak nasi poczciwi platformersi, tylko że w innych obszarach. 

 

W Czechach wygrało coś na kształt Kukiza w Polsce, ewentualnie Jobbika na Węgrzech, ewentualnie Trumpa w USA. Nie jest to PIS, ale nie jest to na pewno typowa oświecona partia polityczna, którą miałeś na myśli omawiając kraje, w których do władzy dochodzą normalni ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, chyba nie. Co by  nie mówić o PO i spółce, to są wciąż normalni ludzie. Nie potrafią za wiele, tu i tam chcą coś skrobnąć, są ucieleśnieniem polskich kompleksów narodowych, ale to wciąż zwyczajni ludzie, raczej niezaczadzeni ideologicznie.

 

W sumie to o kim (poza Muchą* i może Nowakiem) można powiedzieć, że ,,nie potrafi za wiele"?

 

Do CV Jerzego Millera, Marka Biernackiego, Mariana Zembali czy Elżbiety Bieńkowskiej raczej ciężko się przyczepić. W sumie trochę mnie śmieszy, że wielu Januszów uważa większość ministrów (różnych rządów) za jakichś skończonych debili, którzy poza polityką by sobie nie poradzili.

 

 

* Ministerstwa Sportu i tak nikt nie traktuje poważnie, a Mucha przynajmniej wyjściowo wyglądała na Euro oraz Igrzyskach. Aż mi się dowcip przypomniał:

 

Minister Mucha czyta przemówienie przed wyjazdem polskich sportowców na Igrzyska do Londynu:

- O, o, o, o...

Nagle podbiega asystentka i mówi: - Pani minister, to są kółka olimpijskie. Tekst zaczyna się poniżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to o kim (poza Muchą* i może Nowakiem) można powiedzieć, że ,,nie potrafi za wiele"?

 

Do CV Jerzego Millera, Marka Biernackiego, Mariana Zembali czy Elżbiety Bieńkowskiej raczej ciężko się przyczepić. W sumie trochę mnie śmieszy, że wielu Januszów uważa większość ministrów (różnych rządów) za jakichś skończonych debili, którzy poza polityką by sobie nie poradzili.

 

 

* Ministerstwa Sportu i tak nikt nie traktuje poważnie, a Mucha przynajmniej wyjściowo wyglądała na Euro oraz Igrzyskach. Aż mi się dowcip przypomniał:

 

Minister Mucha czyta przemówienie przed wyjazdem polskich sportowców na Igrzyska do Londynu:

- O, o, o, o...

Nagle podbiega asystentka i mówi: - Pani minister, to są kółka olimpijskie. Tekst zaczyna się poniżej...

 

Rzecz w tym, że żeby być dobrym w polityce jako np. minister nie trzeba mieć super cv (a raczej - nic ono nie daje w tej robocie). Tak historycznie rzecz ujmując najlepszymi ministrami byli ludzie albo z wizją albo świetni menedżerowie. To jest spory aparat do ogarnięcie wbrew pozorom.

 

No i to czy ktoś coś potrafi w polityce nie da się ocenić na sucho. Hanka może być zajebistym prawnikiem w zakresie publicznego prawa gospodarczego, ale jako włodarz miasta była na poziomie bezdomnego bez podstawówki. Szczurek i Rostowski mogli mieć zajebiste resume, którym można było sobie podetrzeć sam wiesz co biorąc pod uwagę ile setek miliardów stracił polski budżet za ich czasu.

 

W polityce, jak wszędzie - "po owocach ich poznacie". W przypadku PO okazało się, że była to tylko radosna gromada lubująca się w drogich garniturach, zegarkach i innych ośmiorniczkach. PR też przed dłuższy czas mieli niezły. Ale ogólnie właściwie w każdej istotnej dziedzinie (gospodarka / finanse / wymiar sprawiedliwości / służba zdrowia), może poza wojskiem (choć tu się nie wypowiadam bo nie bardzo się znam) okazali się nieudacznikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luki

 

Nie wiem jak ty oceniasz czy ktoś ma wiedze czy nie ale jeśli dla Ciebie nieudacznikami są ludzie którzy poprowadzili Polskę przez 8 lat do skumulowanego wzrostu ok 28 % , który byl dwukrotnie większy od drugiej w tym zestawieniu Słowacji i jakies 10 razy większy od średniej unijnej to chyba inaczej definiujemy sukces

 

PO ma wiele zaniechań na swoim koncie ale twierdzenie że byli nieudacznikami w gospodarce jest delikatnie mówiąc kuriozalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luki

 

Nie wiem jak ty oceniasz czy ktoś ma wiedze czy nie ale jeśli dla Ciebie nieudacznikami są ludzie którzy poprowadzili Polskę przez 8 lat do skumulowanego wzrostu ok 28 % , który byl dwukrotnie większy od drugiej w tym zestawieniu Słowacji i jakies 10 razy większy od średniej unijnej to chyba inaczej definiujemy sukces

 

PO ma wiele zaniechań na swoim koncie ale twierdzenie że byli nieudacznikami w gospodarce jest delikatnie mówiąc kuriozalne

 

Ely, jako jeden z nielicznych krajów zostaliśmy w miarę niedotknięci przez kryzys (dzięki dość surowym i sztywnym zasadom dot. nadzoru finansowego jeszcze z lat 90.). Do tego mieliśmy największe w historii środki z UE do wydawania (co zawsze mocno napędza PKB).

 

Nawet jeżeli uznać że ten rząd miał pozytywny wpływ na przyciąganie inwestycji (przez umiłowanie status quo i ciepłej wody w kranie) to choćby nie wiem jak to liczyć w żaden sposób nawet nie wyrównuje to pieniędzy które straciliśmy na podatkach, przede wszystkim na VAT. Pod koniec ich rządów nasza dziura vatowska (za jeden rok, 2014) to było ponad 40 miliardów, 1/16 dziury VAT w całej UE (sic!). Łącznie przez 8 lat ich rządów straciliśmy pieniądze których nigdy już nie odzyskamy i zawsze będzie się to odbijało czkawką,

 

Nie wspomnę już o antyrozwojowych podatkach (23 nowe podatki lub quasi-podatki), odbieraniu ulg np. dla artystów, potężnym zadłużaniu państwa (mimo kradzieży miliardów z OFE!!!!!!) i wielu innych których "z góry głowy" nie jestem w stanie podać. 

 

Więc tak, innego określenia niż "nieudacznictwo" na ich działalność w sferze gospodarki nie jestem w stanie podać.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W Czechach wygrało coś na kształt Kukiza w Polsce, ewentualnie Jobbika na Węgrzech, ewentualnie Trumpa w USA. Nie jest to PIS, ale nie jest to na pewno typowa oświecona partia polityczna, którą miałeś na myśli omawiając kraje, w których do władzy dochodzą normalni ludzie.

Oświecona część świata wkrótce to będzie się musiała pogodzić z PiSem, bo oni się w establishmencie mieszczą. Jak na świecie dojdzie do władzy jeszcze kilka ruchów obywatelskich, to oni będą w izolacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświecona część świata wkrótce to będzie się musiała pogodzić z PiSem, bo oni się w establishmencie mieszczą. Jak na świecie dojdzie do władzy jeszcze kilka ruchów obywatelskich, to oni będą w izolacji.

A u nas sytuacja jest taka ze za 6 lat kukiz i razem będą sie bic o wygrana w wyborach. Jezeli zlapiemy zadyszke w gospodarce to droga dla ruchow obywatelskich zarowno z prawej jak i lewej strony bedzie otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas sytuacja jest taka ze za 6 lat kukiz i razem będą sie bic o wygrana w wyborach. Jezeli zlapiemy zadyszke w gospodarce to droga dla ruchow obywatelskich zarowno z prawej jak i lewej strony bedzie otwarta.

 

co Ty , wystrugają znowu jakąś nowoczesną partie z banana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny komentarz do bieżących wydarzeń napisał Mentzen.

 

Z każdym dniem polska polityka coraz bardziej przypomina dom wariatów.

Grzegorz Schetyna z podobno liberalnej PO obiecuje rozszerzenie programu 500+ na każde dziecko a krytykujący 500+ podobno liberalny profesor Balcerowicz jest zachwycony.

Prezydent Duda i prezes Kaczyński ogłaszają, że nie opublikują aneksu do raportu o WSI, mimo że wcześniej całe środowisko PiS oskarżało Komorowskiego i całe PO o wspieranie WSI z powodu nieopublikowania tego raportu.

Antoni Macierewicz przez lata
atakował PO za niewyjaśnienie przyczyn katastrofy w Smoleńsku i pozostawienie wraku samolotu w Rosji, a sam po dwóch latach rządów nie zrobił nic by te sprawy załatwić.

I wreszcie mówiący ciągle o oddaniu władzy obywatelom i krytykujący patriokrację Paweł Kukiz składa bez porozumienia z własnymi posłami, a wręcz wbrew własnym posłom, poprawkę do promowanej i zgłaszanej przez klub Kukiz'15 ustawy o broni, która to poprawka doprowadzi do jeszcze większego niż obecnie ograniczenia prawa do broni.

Oczywiście jest jeden polityk, który od 50 lat mówi to samo, ale na niego się nie głosuje bo jest niepoważny i ma kontrowersyjne wypowiedzi. No to macie ten złożony z samych poważnych polityków cyrk.

No i właśnie. Powoli nie umiem o tym myśleć na serio.

 

Nie wydaje mi się, żeby Razem mogło być istotną siłą. Nośne hasła o aborcji sprawdzają się, gdy można poburzone kobity na ulice wyprowadzić. Co oni więcej mają do zaproponowania? Inspirowane brodatymi myślicielami gadki ekonomiczno-społeczne wygłaszane przez ludzi z prywatnej uczelni, którzy pewnie sami nie zagłosowaliby na swoje postulaty ekonomiczne.

 

Supremacja PiSu zakończy się, gdy ludziom zacznie wyraźnie ubywać hajsu z portfela, a ten czas niestety już nadchodzi. Póki co to tylko śmieszki, za chwilę niestety realia.

22309115_1114867101982972_75471394819946

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.