Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przecież to z góry widać na ustawkę, stary numer, desperacja. 

 

Prowokacja, żeby pokazać, że to Bronkobus niesie pokój. 

 

....no to jeszcze mi podaj numery totolotka jak masz taką zdolność jasnowidzenia. Powiedz mi co wskazuje, że to prowokacja oprócz Twoich niczym niepopartych domniemywań i domysłów. 

 

Ja tam jestem w stanie w to uwierzyć bo poziom zacietrzewienia wielu ludzi popierających PIS jest dla mnie przerażający (oczywiście nie wszystkich). Nawet wśród moich znajomych z każdym, który jest za SLD, Korwinem, Kukizem można się nie zgodzić i dalej jest ok, natomiast parę osób z tych, które są za PIS i dowiedziały się, że w I rundzie na niego nie głosowałem to prawie się na mnie śmiertelnie obraziły a nie daj Boże powiedz coś złego o Dudzie to pewnie by mnie chwyciły za gardło.

 

Można się nie zgadzać i mieć inne zdanie ale na Boga szanujmy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, jak pojawia się krzykacz koło Dudy i go wynoszą na kopach to jest spisek PO, jak pojawia się krzykacz kolo Komorowskiego i go wynoszą to jest brutalność, zamach na wolność i ... spisek PO

 

serio, nie boicie się otwierać lodówek i konserw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duda był generalnie żywszy i mniej pizdowaty - ale merytorycznie było co najmniej równie słabo.

 

Przecież wszystkie frazesy, które on wygłasza skierowane są do tych niezadowlonych przede wszystkim ?

 

Dlaczego ?

 

To tak jak z opiniami w necie - sklep internetowy obsłuży 1000 klientów z wysyłką w 24h - nikt nie napisze dobrej opinii, pierdolnie się z dostępnoscią towaru, albo wysyłka się obsunie - dostanie od razu 10 złych komentów.

 

Na takim elektoraci bazuje PiS:

1) postkomunistycznym - tacy, który w gadce nienawidzą komuny, ale mają to w głowach - Państwo ma mi pomagac, wspierać, dać podwyżke, zadbać o mnie jak mi podskoczy rata kredytu, który wziąłem we frankach, ma mi dać social, becikowe, mamusińskie, tacierzyńskie i jeszcze ho ho ho 

2) frustratów, nieudaczników - ludzi, którzy w życiu sobie nie radzą i obwiniają za to Państwo i władzę. c***, że potrafię machać tylko łopatą, ale 2000zł na rękę - za to to się żyć nie da

3) ludzi zarabiających z naszych podatków, którzy liczą, że im się da - pielęgniarki, górnicy, nauczyciele i inne darmozjady - bo zostając pielęgniarką nie wiedziałam jakie będą warunki zarobkowania, nauczyciele oczywiście też sami kozacy - wszyscy z powołania - w cale nie dostali tego zawodu, dlatego, że byli za słabi, żeby znaleźć konkretną pracę w swoim wykształceniu kierunkowym. No i moi ulubieni górnicy - 13stki , 20stki barburki, srurki, szybsze emerytuty bo ryzykują życie. Ilu kierowców co dzień ginie na drogach pracując? budowlańców? nikt z nich nie dostaje szybciej emerytury, ani 13stek, mimo, że często nie ma ich 3 tygodnie z rodzinami i dzieci. 

 

Kopalnie są nierentowne, a Ci cwani - zrobią protest i nie pozwolą nic zmienić, bo im się zabierze, a im PRZECIEŻ SIĘ NALEŻY

 

4) zakompleksionych na tle Europejskim - Polska jest najlepsza, a wszyscy wokół to idioci, powinniśmy się wszystkim stawiać tacy jesteśmy mocni. Szkoda tylko, że od tych idiotów zależy najwięcej jak żyje się w Polsce - od kursu złotego, przez import, eksport na bezpieczeństwie kończąc. 

 

5) konserwatyści / mohery, etc.

 

Wkurwia mnie w wielu aspektach platforma, ale nie jestem w stanie pojąć, jak można k**** głosować na PIS?!!! Sam fakt, że mam podobne poglądy co grupy w/w byłby dla mnie żenujący. Trzeba nam otwartości , współpracy integracji, dopiero dzieki temu będziemy na tyle silni, żeby cisnąć swoje tematy i naprawdę coś znaczyć, gdy nasza gospodarka będzie ekonomicznie ważna dla Europy. 

 

W innym wypadku, zawsze będziemy Państwem klasy B - to czy my na siebie patrzymy to jedna kwestia, ale tak nas postrzega Niemiec, Francuz , Szwajcar, Brytyjczyk.

 

Te wszystkie problemy w Wielkiej brytanii z imigrantami to również 'zasługa' nieudaczników - jadę zapierdalać na zmywak , potem dostanę SOCIAL, SOOOOCIAL, tyle kasy, że w Polsce w życiu tyle nie zrobie bo jestem za tempy - idealny plan.

 

Wcale się im nie dziwię, że nas nie chcą, jak patrze po znajomych, którzy jadą na zachód, zachwyceni że mogą zbierać Holendrom tulipany.

 

Też nie mogłem 2 lata znaleźć pracy, która by mnei ustawiała finansowo, pod kątem samorealizacji. 

 

Założyliśmy z kumplem firmę prakycznie bez wkładu. Po 3 latach, które minie w czerwcu MY dajemy pracę 6tce ludzi żyjąc dostanio.

 

Jakich bym chciał zmian? Dajcie żyć przedsiębiorcom. Oni nakręcą gospdarkę, dadzą pracę i takie płace, na jakie delikwent sobie zarobi.

 

NIE PAŃSTWO, NIE ZA DARMO. 

 

UMIESZ LICZYC, LICZ NA SIEBIE.

 

Jako fan Sixers Cię ceniłem, ale tera to jestem pewny, że na wódkę to bym z Tobą nie poszedł.

 

W ogóle poczytaj może w jakiej sprawie protestowali górnicy. Sprawdź pieniądze jakie dostają zarządcy spółek na państwowym kapitale. 120 tys. miesięcznie. Tyle dostawał Zagórowski w nierentownym interesie. A ty żałujesz jakiś paru groszy górnikom i nawet nie znasz zupełnie sprawy i tematu protestu. Powtarzasz zasłyszane frazesy z TVNu...

 

Swoją drogą strasznie zakompleksiony z Ciebie człowiek. Stawiam, że należysz do tych co najgłośniej krzyczą o wstydzie przy jakiś głupich sytuacjach typu "koko euro spoko" itd, bo tak Cię obchodzi co jakiś francuzik czy inny Duńczyk pomyśli.

 

Nagroda największego leminga na forum jest twoja, bo człowieka którego tak przesiąkł pogardliwą propagandą jeszcze nie widziałem.

 

Swoją drogą nie jestem za PiSem i nie jestem nieudacznikiem. Własny dom, dobra praca, cudowna żona. A mimo to gardzę postkomunistycznym ścierwem, świętuje lampką szampana śmierć każdej gnidy i w duszy śpiewam "jeszcze jeden".

 

A wiesz czemu? Bo zależy mi na Polsce i widzę, że c***owo się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego należy jeszcze dodać rolników nauczycieli służby mundurowe i parę innych grup społecznych i zapytać się resztę społeczeństwa czy chce swoim kosztem finansować powyższe grupy

 

ewidentnie brakuje tak bezpośrednio postawionego pytania np. czy jesteś za tym aby kosztem wysokości swojej emerytury finansować emerytury górników itp

 

ciekawe co wtedy by powiedziała cała banda naszych nieudaczników z Wiejskiej popierających okradanie normalnych nieuprzywilejowanych Polaków

Edytowane przez drtoudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda! Korwin nie zmienia poglądów. ;]

Jego poglądy są takie, że sobie przeczy w co drugiej wypowiedzi. Już kiedyś o tym pisałem, że wolnościowiec popierający reżimy to po prostu kabaret.

 

A tutaj mam prawdziwy hicior:

 

 

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2008/07/23/czy-mozliwe-jest-bycie-centrowcem/ -> tutaj Korwin udowodnia, że ni ch*ja nie można być centrowcem, bo przecież nie można być częściowo w ciąży - jeden z jego tak zwanych ,,logicznych" wywodów

 

a jakiś czas później powiedział na przykład:

 

,,Zdecydowanie odróżniam Jarka Kaczyńskiego, który jest centrowcem - od jego brata, Lecha - głębokiego socjalisty"

 

"Pan Duda jest człowiekiem lewicy, a Kukiz jest centrowcem"

 

Czyli dziadzio najpierw tworzy tezę według niego bezdyskusyjną (z którą chyba nikt normalny się nie zgadza), a później sam tej tezie przeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzalem tylko te kilka linijek od ,,kwestia terminu centrowiec" i wynika z tego, ze albo nie skumales albo w innym fragmencie tekstu piszecos na ten temat, ale przeciez to oczywiste o co chodzi korwinowi - albo popierasz opcje ,,kazdy jest kowalem wlasnego losu", albo ,,spoleczenstwo opiekuje sie czlowiekiem", jak jestes w srodku to jestes taka sama parowa, jak lewicowiec, bo chodzenie na ustepstwa lawinowo pociaga za soba fale kolejnych roszczen/niepotrzebnych regulacji. nie wiem stary jak mogles wywnioskowac z tego, ze korwin uwaza ze centrowcy nie istnieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zacząć od tego ze Kolanko ma ból dupy bo go z Polski wywalili :smile:

On sobie żyje we (względnie jeszcze) normalnym kraju, trzepie hajs i nie ma najmniejszej ochoty wracać :) Ból tyłka miałby zdecydowanie, gdyby go z USA wywalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wiarygodności tej książki odniósł się Sumliński na jednym ze spotkań z czytelnikami:


 

Czy sądzicie Państwo, że gdyby Bronisław Komorowski w tej książce znalazł punkt, w którym mógłby mnie pociągnąć do odpowiedzialności, to wahałby się chociaż chwilę? (..) Ta książka miała premierę 22 kwietnia. (..) Mógłby mi wytoczyć proces w trybie wyborczym i za dwa dni miałby wyrok. (..) Są jakieś przyczyny, że Bronisław Komorowski z tego daru od losu, że książka miała premierę tuż przed wyborami, nie skorzystał.

 

 

Co do likwidacji WSI to warto jeszcze przypomnieć, że przeciwko likwidacji głosowało SLD oraz Bronek, reszta platformy głosowała za likwidacją wraz z resztą ówczesnego sejmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.