Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

To w większości są bzdury. Właściwie to nie kłamią tylko jak się modlą.

 

A tak to idzie mniej więcej tak. Służby, cywilizacja śmierci, służby, cywilizacja śmierci, żydzi, Alicja Tysiąc, lekcje masturbacji w hiszpańskich szkołach, cywilizacja śmierci, żydzi, służby, zamach, zamach, zamach, służby, cywilizacja śmierci, zamach, polska ziemia wykupowana przez Niemców, żydzi, służby, cywilizacja śmierci, Maria Kaczyńska czarownica, Maria Kaczyńska wielka Polka, Maria Kaczyńska szambo to nie perfumeria, Maria Kaczyńska wspaniała patriotka, zamach, mgła, odkrycia Maciarewicza, cywilizacja śmierci, żydzi.

 

 

A, i jeszcze służby.

 

 

 

A, tak na marginesie i bez żartów - Maria Kaczyńska - szacunek. To jak ją opluwali było niemalże tak żałosne jak brak reakcji na to jej własnego męża - prezydenta. Chyba, że jakaś reakcja była, ale do mnie nie dotarła.

Edytowane przez bostonfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadzieja na co? na powtórkę z historii? ;] przecież ich program sprowadza się do "zabrać bogatym i rozdać biednym".

 

nie, nie sprowadza się, ale rozumiem że uśmieszek

 

ja go bardziej odbieram jako "nie pozwalać silniejszym na robienie ze słabszymi totalnie wszystkiego",

 

czyli, odpowiadajac na Twój żarcik, to owszem, skoro przez ostatnie 25 lat neolib dogiął wahadło z powrotem do pańszczyzny i niewolnictwa, to czas na powtórkę z historii i powrót do praw pracowniczych, solidarności społecznej i chociaż namiastek równości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś nie lubi Dudy - spoko. Ja też gościa nie lubię, nie jest to z pewnością mój wymarzony prezydent. Ale szczerze mówiąc nie mogę zrozumieć, jak ktoś może głosować na Bronka. Facet jest kompletnym zerem jako prezydent. Podpisuje to, co podsunie mu partia. Poza tym sam z siebie nie robi nic. Wnioski obywatelskie - czyli nasze - olał. Ma nas w tyłku. Jemu się dla nas nie chciało paluchem kiwnąć, a nam ma się chcieć iść na niego głosować?

 

Pomijając już powyższe to przeszłość Bronka jest co najmniej dyskusyjna. Naprawdę chcemy, żeby facet tak bardzo zależy od służb był "głową" Polski?

 

Żaden ze mnie PiSowiec, to paskudna socjalistyczna partia wodzowska, ale w niedzielę melduję się przy urnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=hyhBLR4PuHs&feature=youtu.be

 

Wspaniały zwieńczenie kampanii - Polska radykalna, 4 RP kontra Polska Racjonalna, zgody i bezpieczeństwa, gdzie wolność obywateli jest najważniejsza!

 

Brawo brawo brawo!!!

 

W USA gdyby jakiś kolo zacznał takie zabiegi zaraz za prezydentem kraju to by go zglebali od razu i sie nie patyczkowali. A Ty mówisz o wolności w Świecie gdzie ludzie są narażeni na terroryzm.

Kim Dzong Styla by od razu takiego kulką w łeb poczestował :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA gdyby jakiś kolo zacznał takie zabiegi zaraz za prezydentem kraju to by go zglebali od razu i sie nie patyczkowali. A Ty mówisz o wolności w Świecie gdzie ludzie są narażeni na terroryzm.

Kim Dzong Styla by od razu takiego kulką w łeb poczestował :grin:

 

Chyba żartujesz Przem. Jakby wykonał jakiś ruch w stronę prezydenta to tak, ale akurat w Ameryce wolność słowa jest święta i co najwyżej by go delikatnie odprowadzili do wyjścia.

 

@mythos

 

To do której epoki chciałbyś powrócić, tak konkretnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz Przem. Jakby wykonał jakiś ruch w stronę prezydenta to tak, ale akurat w Ameryce wolność słowa jest święta i co najwyżej by go delikatnie odprowadzili do wyjścia.

 

 

 

Aha

 

A co ztym kolesiem który przypuścił atak frontalny ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z którym? Bo tego chyba nie widziałem.

 

Jak ktoś rusza na Prezydenta to oczywiście musi się już liczyć ze wszystkim (w tym z co najmniej pogruchotaniem kości).

 

Koleś z jakimś przedmiotem szybkimi ruchami zmierzał na Bronka. Od razu go zgarnęli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA gdyby jakiś kolo zacznał takie zabiegi zaraz za prezydentem kraju to by go zglebali od razu i sie nie patyczkowali.

w USA wyzywają prezydenta od niggerów i nic się nie dzieje. w polsce koleś za stronę anytkomor dostał wyrok. ot taka to różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że jak Bronek zmierzał do ratusza to jakaś grupka manifestowała i jeden gość zaczął nerwowo iść w stronę Bronka i go zgarnęli. Ale o przedmiocie nie słyszałem. Masz jakiś link albo coś?

 

Miał chyba teczkę ze zdjęciami noworodków

w USA wyzywają prezydenta od niggerów i nic się nie dzieje. w polsce koleś za stronę anytkomor dostał wyrok. ot taka to różnica.

 

Mówisz o tweetowaniu? :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.