Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Spontan level hard

 

 

 

 

 

 

Mk2yPiX.png


Jak można powiedzieć że Duda wygrał debatę w której rękoma robił macarenę i sam sobie zaprzeczał w jednej wypowiedzi? :grin:

 

 

Jak można powiedzieć, że wygrał Komorowski, który zaprzecza że jest z platformy? To jest dopiero sprzeczność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się określenie 'lemingi'

to ten sam poziom co 'bydło' Bartoszewskiego

 

ok, może bydło jest trochę twardzym określeniem (coś jak idiota vs głuptas)

 

Hmm... Wg mnie "lemingi" to jest mega lajtowe i zabawne określenie. Może jego nadużywanie dołozyło mu pejoratywnosci, ale samo w sobie jest leciuchne.

 

Tunturisopuli_Lemmus_Lemmus.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy tak do rana.

 

Nie zmienia to faktu, że jest człowiekiem z platformy, PO go popiera i z tego co wiem finansuje mu kampanie (mogę się mylić, piszę z głowy).

 

Więc jak, dalej Bronisław to niezależny kandydat?

 

Bardziej niezależny niż Duda, który będzie sterowany jak Mediedev przez Putina :D

Poza tym , mówić o zaproszeniu Putina do wspólnego stołu a mówić że Ruscy Topolewa atakneli :)

 

QL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duda jest ambitny i czuję, że szybko urwałby się z łańcucha. Do końca kadencji Kaczyński straci już moc i nie będzie szkodliwy. 

 

Ogólnie Jarek powinien zostać prezesem, nie pchać się na przód. Duda na prezydenta, Błaszczak na premiera. 

 

Komorowskiego wiemy wszyscy co i kto popiera. Przeczytajcie Sumlińskiego, naprawdę włosy się jeżą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duda był generalnie żywszy i mniej pizdowaty - ale merytorycznie było co najmniej równie słabo.

 

Przecież wszystkie frazesy, które on wygłasza skierowane są do tych niezadowlonych przede wszystkim ?

 

Dlaczego ?

 

To tak jak z opiniami w necie - sklep internetowy obsłuży 1000 klientów z wysyłką w 24h - nikt nie napisze dobrej opinii, pierdolnie się z dostępnoscią towaru, albo wysyłka się obsunie - dostanie od razu 10 złych komentów.

 

Na takim elektoraci bazuje PiS:

1) postkomunistycznym - tacy, który w gadce nienawidzą komuny, ale mają to w głowach - Państwo ma mi pomagac, wspierać, dać podwyżke, zadbać o mnie jak mi podskoczy rata kredytu, który wziąłem we frankach, ma mi dać social, becikowe, mamusińskie, tacierzyńskie i jeszcze ho ho ho 

2) frustratów, nieudaczników - ludzi, którzy w życiu sobie nie radzą i obwiniają za to Państwo i władzę. c***, że potrafię machać tylko łopatą, ale 2000zł na rękę - za to to się żyć nie da

3) ludzi zarabiających z naszych podatków, którzy liczą, że im się da - pielęgniarki, górnicy, nauczyciele i inne darmozjady - bo zostając pielęgniarką nie wiedziałam jakie będą warunki zarobkowania, nauczyciele oczywiście też sami kozacy - wszyscy z powołania - w cale nie dostali tego zawodu, dlatego, że byli za słabi, żeby znaleźć konkretną pracę w swoim wykształceniu kierunkowym. No i moi ulubieni górnicy - 13stki , 20stki barburki, srurki, szybsze emerytuty bo ryzykują życie. Ilu kierowców co dzień ginie na drogach pracując? budowlańców? nikt z nich nie dostaje szybciej emerytury, ani 13stek, mimo, że często nie ma ich 3 tygodnie z rodzinami i dzieci. 

 

Kopalnie są nierentowne, a Ci cwani - zrobią protest i nie pozwolą nic zmienić, bo im się zabierze, a im PRZECIEŻ SIĘ NALEŻY

 

4) zakompleksionych na tle Europejskim - Polska jest najlepsza, a wszyscy wokół to idioci, powinniśmy się wszystkim stawiać tacy jesteśmy mocni. Szkoda tylko, że od tych idiotów zależy najwięcej jak żyje się w Polsce - od kursu złotego, przez import, eksport na bezpieczeństwie kończąc. 

 

5) konserwatyści / mohery, etc.

 

Wkurwia mnie w wielu aspektach platforma, ale nie jestem w stanie pojąć, jak można k**** głosować na PIS?!!! Sam fakt, że mam podobne poglądy co grupy w/w byłby dla mnie żenujący. Trzeba nam otwartości , współpracy integracji, dopiero dzieki temu będziemy na tyle silni, żeby cisnąć swoje tematy i naprawdę coś znaczyć, gdy nasza gospodarka będzie ekonomicznie ważna dla Europy. 

 

W innym wypadku, zawsze będziemy Państwem klasy B - to czy my na siebie patrzymy to jedna kwestia, ale tak nas postrzega Niemiec, Francuz , Szwajcar, Brytyjczyk.

 

Te wszystkie problemy w Wielkiej brytanii z imigrantami to również 'zasługa' nieudaczników - jadę zapierdalać na zmywak , potem dostanę SOCIAL, SOOOOCIAL, tyle kasy, że w Polsce w życiu tyle nie zrobie bo jestem za tempy - idealny plan.

 

Wcale się im nie dziwię, że nas nie chcą, jak patrze po znajomych, którzy jadą na zachód, zachwyceni że mogą zbierać Holendrom tulipany.

 

Też nie mogłem 2 lata znaleźć pracy, która by mnei ustawiała finansowo, pod kątem samorealizacji. 

 

Założyliśmy z kumplem firmę prakycznie bez wkładu. Po 3 latach, które minie w czerwcu MY dajemy pracę 6tce ludzi żyjąc dostanio.

 

Jakich bym chciał zmian? Dajcie żyć przedsiębiorcom. Oni nakręcą gospdarkę, dadzą pracę i takie płace, na jakie delikwent sobie zarobi.

 

NIE PAŃSTWO, NIE ZA DARMO. 

 

UMIESZ LICZYC, LICZ NA SIEBIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest taki ziomuś jak Orban, który rządzi dużo mniejszym krajem a całkiem nienajgorzej sobie radzi.

póki co radzi sobie średnio, jedyne co ma na plus to obniżka podatków

poza tym Orban przyczynia się większej zależności Węgier od Rosji (tej energetycznej zwłaszcza)

kraj bazuje na eksporcie wielkich koncernów samochodowych (podatni są na kryzys w UE - niedawno minusowy PKB) tj. słaba gospodarka

znacjonalizował tamtejsze OFE więc pole do manipulacji długiem ma dość małe

chyba nawet ich prześcignęliśmy PKB na mieszkańca

Edytowane przez drtoudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lewak z cb przem, straciłeś mój szacunek

 

Trudno. Byłeś ostatni :)

 

 

 

Nie wiem czy jestem lewakiem prawakiem centrakiem. Nie interesuje mnie to. Ja jestem obywatelem Swiata :)

 

Polityka mnie mało interesuje, ale bez kitu potrafię ocenić kolesi po wypowiedziach czy wiedzą o czym mówią. I  jak tak słucham Dudę to są same puste hasła bez potwierdzenia w statystykach. A mają potwierdzenie w głosie grup społecznych. Czyli tam gdzie może posłąć hasło tam śle. No to sie na to łatwo złapać. My górnicy, my  ślązacy - wszyscy uciemięzeni itd. itd.

 

 

bleh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niezależny niż Duda, który będzie sterowany jak Mediedev przez Putina :grin:

Poza tym , mówić o zaproszeniu Putina do wspólnego stołu a mówić że Ruscy Topolewa atakneli :smile:

 

QL

 

 

Powiedział w ripoście, że w świetle ostatnich zdarzeń Putin nie powinien być zapraszany.

 

 

Słyszeliście krótką rozmowę z Kukizem w republice?

 

 

Co do poziomu merytorycznego. Cała strategia Bronka sprowadzała się do tego, że straszył PIS'em, Jarkiem i wyliczał jak to było 10 lat temu. Też dość biednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział w ripoście, że w świetle ostatnich zdarzeń Putin nie powinien być zapraszany.

 

 

To jak w końcu?

Jak emocje go pocisną? 

Zaprosi Putina a później sie rozmyśli i zadzwoni; "Hey Władek zawracaj samolota nie chce abyś przyleciał " 

 

 

Słyszeliście krótką rozmowę z Kukizem w republice?

 

 

Co do poziomu merytorycznego. Cała strategia Bronka sprowadzała się do tego, że straszył PIS'em, Jarkiem i wyliczał jak to było 10 lat temu. Też dość biednie.

 

Hmm  a co Kukiz>? Zarzucasz bronkowi że gada na Pis i cofa sie 10 lat to Kukiz cofa sie o 30 lat i tak też bezustannie pierdoli. 

 

Po co to pi****lenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma cofanie się Kukiza, do cofania się Bronka?

 

 

W TV Kukiz skomentował debatę i to kto jego zdaniem ją wygrał.

 

To, że Kukuz sie jeszcze bardziej cofa czego nienawidzę.

Dlatego jego zdanie nt kto wygrał a kto przegrał nie interesuje za bardzo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie też Komorowski ustosunkował się do podnoszenia podatków - od tego do ch**a jest rząd i ministerstwo finansów.

Jeszcze lepiej ustosunkował się do obniżania podatków, czyli że to jego zasługa. Pomijam już, że nie odpowiedział w ogóle na pytanie tylko z dupy wyskoczył z tekstem, że obniżał podatki.

 

Orban przyczynia się większej zależności Węgier od Rosji (tej energetycznej zwłaszcza)

Powiedz nam wszystkim ile płacą za gaz Węgry, a ile Polska i do którego roku oba kraje mają umowę.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.