Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli karolak wyjeżdża z tekstem o oddaniu Oskara, a lis od razu "to ja zacytuję", to na prawdę ciężko mi uwierzyć, że cała akcja była spontaniczna. Zwłaszcza znając polityczne preferencje obu typków.

 

 

No chyba, że lis przed programem drukuje każdy wpis z tt to wtedy faktycznie, to mogło być spontaniczne.

 

Rzeczywiście bardzo dziwne, że na wywiad z aktorem przygotował cytat odnoszący się do filmów.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn.? Bo ja słyszę od Pisu więcej gówien mimo, iz kurde staram sie unikać polityki ... Teraz kurna dla beki sie zainteresowałem tymi wyborami. Eh. 

 

ale przecież ja przecież nie wpłynę na to od kogo będziesz więcej gówien słyszał ;]

 

emocje w Polsce zawsze będzie budzić negatywne polityka dopóki nie stanie się dojrzała. u nas naprawdę nie jest źle jak posłucham opowieści jak jest w krajach południowych ale nie jest lepiej niż w północnej Europie. 

dlatego chciałbym JOW-ów aby demokracja w Polsce się ustabilizowała. aby osoba z klasy niskiej, średniej czy wyższej wiedziała na kogo głosować. a tak to mamy więcej jakiś burdów światopoglądowych, które tylko wzbudzają emocję a de facto w ogóle nie wpływają na nasze życie. 

np. za PO doszło do większego rozwarstwienia. współczynnik Giniego w Polsce wzrósł. m.in odpowiedzialny jest za to koszt utrzymania zarządów spółek w górnictwie

9b2347079dbbe2560b5c1bf570abf18b.jpg

 

 

dlatego elity i ludzie bogaci namawiają nas za pomocą środków masowego przekazu do głosowania na PO, obawiam się, że PiS nam w tym też nie pomoże ale chęci spłaszczenie tych dysproporcji to nadzieja.

 

co z tego, że nam eksport rośnie, PKB jeśli z tego korzystają najbogatsi oraz przemysł zbrojeniowy, który także jest powiązany z elitami?

 

brakuje mi prostego podziały jak chociażby w Anglii, gdzie z pradziada w dół głosuje się podobnie , także w USA i tylko przy awansie społecznym któregoś z potomków zmieniają się poglądy lub przy skandalach.

 

a ja jako pracownik najemny w korporacji tak naprawdę nie mam oparcia w żadnej z tych partii. PO ma wyjebane w ludzie młodych, ma wyjebane w młodych przedsiębiorców którzy zamykają interes po 2 latach lub kombinują i przepisują na figurantów i jebią się z urzędem skarbowym, nie mam partii która walczy o przywileje pracownicze

 

... i można wymieniać. 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahahhahahaha jak dojebali z zawieszeniem Pospieszalskiego :grin:

jeny po tej fatalnej debacie miałem wątpliwości, czy nie narysować kutasa na karcie do głosowania, teraz jednak utwierdzili mnie przy wyborze Dudy :grin:

Dojrzałe

 

 

ale przecież ja przecież nie wpłynę na to od kogo będziesz więcej gówien słyszał ;]

A ja tak nie twierdzę chociaż jak zaczniesz gadać gówiena to bedziesz miał wpływ :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że jak ma wywiad z pisarzem, to targa w kieszeniach całą bibliotekę?

Nie całą, ale jakby mu wpadł w oko jakiś cytat Dudy dotyczący pisarzy (czy ogólnie kultury) to pewnie by go przygotował na program.

 

Gdyby wywiad był np. z kimś ze stowarzyszenia ,,wolne konopie" to pewnie miałby przygotowaną kultową wypowiedź Kaczyńskiego o marihuanie.

 

Swoja drogą rozwala mnie rozumowanie ,,Kinia to studenta prawa, nie mogła napisać coś tak głupiego, jak Lisowi mogło to w ogóle wpaść do głowy?". Skoro córka poprzedniego prezydenta, wychowana w katolickiej rodzinie, mogła okazać się perfidną kreaturą, to i córka Dudy teoretycznie mogłaby być niezbyt rozgarnięta i radykalna w poglądach.

 

Kiedyś oglądałem kabaret o teoriach Macierewicza dotyczących Smoleńska, a jakieś parę dni później zapoznałem się bardziej szczegółowo z tymi teoriami. Zbyt wielkiej różnicy w poziomie absurdalności nie zauważyłem. Stąd czasem ciężko wyczuć co jest tylko parodią pisowców a co ich prawdziwymi wypowiedziami.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że jak ma wywiad z pisarzem, to targa w kieszeniach całą bibliotekę?

beka, to samo chciałem napisać. w ogóle zajebiście, żeby program publicystyczny polegający na dyskusji lisa z kimś tam na bieżące tematy społeczno-polityczne nazwać WYWIADEM Z AKTOREM. podsumowując - mam przerzuty, lekarze nie nadążają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolak jako aktor pewnie szczególnie śledził dyskusję o ,,Idzie" w której aktywnie brali udział pisowcy. To aż tak dziwne, że Lis do tego wątku nawiązał?

 

Nie zauważyłeś, że np. w wywiadach z posłem Tomaszewskim padają pytania dotyczące sportu lub pogranicza sportu i polityki?

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak nie twierdzę chociaż jak zaczniesz gadać gówiena to bedziesz miał wpływ :smile:

 

przeeeeeestań ;)

 

 

aby było jaśniej, PiS to nie jest partia z mojej bajki. program ma niby socjalny, a działała raczej liberalnie i obniżała podatki, program ma prawicowy a tak naprawdę przez dwa lata oprócz pomysłów Giertycha nic takiego nie wprowadziła.

z resztą to samo można powiedzieć o PO , która robi odwrotnie.

dlatego wydaje mi się, że PO i PiS to samo tylko podzielili sobie Polskę jak tort i się bawią emocjami ludu tubylczego.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolak jako aktor pewnie szczególnie śledził dyskusję o ,,Idzie" w której aktywnie brali udział pisowcy. To aż tak dziwne, że Lis do tego wątku nawiązał?

 

Nie zauważyłeś, że np. w wywiadach z posłem Tomaszewskim padają pytania dotyczące sportu lub pogranicza sportu i polityki?

No tak. Logiczne. Lis uznał, że możliwe, że będzie rozmawiał z Karolakiem na tematy filmowe. I przypadkiem porozmawiają o filmie sprzed roku, gdzie przypadkiem Karolak nawet nie grał i przypadkiem zejdą z tematu krytyki filmu z perspektywy aktora, na tematy polityczne i wtedy Karolak przypadkiem napomkni ze wszystkich możliwych cytatów na ten temat cytat z twittera Kingi Dudy sprzed 3 miesięcy, osoby absolutnie anonimowej wtedy i przypadkiem całkowicie z kinematografią nie związaną. Dlatego uznał, że przypadkiem należy mieć wydrukowany z tego cytat.

 

Przypomina mi się prezentacja z angielskiego, gdzie po prezentacji grupa miała zadawać pytania z niej. Kolega dostał 3, na które przypadkiem miał dodatkowe slajdy i nawet jeden filmik. Skąd miał? Bo wcześniej prezentował bratu i uznał, że przypadkiem mogą paść te same.

Jedyna różnica, że nikt z biorących w tym udział nie był na tyle głupi, by jednak w ten przypadek bezmyślnie wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jebię, wchodzisz w jakiś temat a tam najrozsądniejszy pretorianin

 

jak żyć?

 

a Modzel jest akurat spoko, przynajmniej jeden ludzki minister w rządzie pisu

 

ad Karnowscy - nooo, tylko że jak ktoś jest na garnuszku skoków to trochę tak jakby Lis był wydawany za kasę amber gold

 

ależ ja czekam na jakiegoś gajowego (nie mylić z Komorowskim) który wywali z lasu zarówno niemców jak i partyzantów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Logiczne. Lis uznał, że możliwe, że będzie rozmawiał z Karolakiem na tematy filmowe. I przypadkiem porozmawiają o filmie sprzed roku, gdzie przypadkiem Karolak nawet nie grał i przypadkiem zejdą z tematu krytyki filmu z perspektywy aktora, na tematy polityczne i wtedy Karolak przypadkiem napomkni ze wszystkich możliwych cytatów na ten temat cytat z twittera Kingi Dudy sprzed 3 miesięcy, osoby absolutnie anonimowej wtedy i przypadkiem całkowicie z kinematografią nie związaną. Dlatego uznał, że przypadkiem należy mieć wydrukowany z tego cytat.

O Idzie tak naprawdę głośno zaczęło być w tym roku, bo dopiero po otrzymaniu Oskara rozpętała się dyskusja wokół filmu. Temat więc jak najbardziej aktualny. Co z tego, że Karolak w nim nie grał?

 

Twój mózg nie ogarnia, że mogłoby być tak, że po prostu Lis sobie pomyślał, że skoro zaprasza aktora to przy okazji zapyta go o ten film w kontekście wypowiedzi Dudy o nim. A że Karolak pierwszy nawiązał do tego cytatu z twittera to mógł być zwykły przypadek, nie ma w tym nic dziwnego.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Idzie tak naprawdę głośno zaczęło być w tym roku, bo dopiero po otrzymaniu Oskara rozpętała się dyskusja wokół filmu. Temat więc jak najbardziej aktualny. Co z tego, że Karolak w nim nie grał?

 

Twój mózg nie ogarnia, że mogłoby być tak, że po prostu Lis sobie pomyślał, że skoro zaprasza aktora to przy okazji zapyta go o ten film w kontekście wypowiedzi Dudy o nim. A że Karolak pierwszy nawiązał do tego cytatu z twittera to mógł być zwykły przypadek, nie ma w tym nic dziwnego.

To i tak już 3 miesiące minęły, kilkadziesiąt innych tematów po drodze było. Nie, to nie jest temat aktualny. Co z tego, że Karolak w nim nei grał? nei było powodu nawiązywać z powodu jego dorobku?

 

Po pierwsze w kontekście wypowiedzi Dudy? Duda nic nie wypowiadał, w kontekście wypowiedzi CÓRKI, to całkowicie inna sprawa. Po drugie zwykły przypadek? Dla Ciebie pewnie nawet Kaczyński podpisał traktat lizboński, bo akurat był na wakacjach w Portugalii i przypadkiem zobaczył jakieś zgrupowanie ludzi i przypadkiem tam podszedł i przypadkiem podpisał  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.