Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem więc na czym oparta jest teza, że ,,w środowisku od miesięcy wiedziano o tym, że to konto jest fejkowe".

słowa Dudy z dzisiejszej konferencji.

 

Ok, załóżmy, że Lis o tym wszystkim wiedział. Nie wydaje ci się jednak, że bez sensu byłoby podawanie informacji, którą sztab Dudy od razu zdementuje?

nie, ponieważ mleko się już rozlało. to tak samo jak z tymi wszystkimi nieprawdziwymi informacjami podanymi przez Komorowskiego podczas debaty. odkręcać to teraz można, ale nie dotrze to już do tak wielu odbiorców. nie zapominaj, że mimo wszystko internet to ciągle mało reprezentatywna część polskiej polityki. gdyby było inaczej, to już od dawna królem byłby Korwin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażacie sobie Monikę Olejnik albo wspomnianego Lisa w TVP obsadzonej przez Kaczyńskiego? Bo przecież taki statut mają ww. dziennikarze po stronie zwolenników PiS.

Przecież Lis miał swój program w TVP za czasów PiSu w KRRiTV, za pomocą którego ładował w PiS z nie mniejszą agresją niż obecnie. Podobnie swój program miał Żakowski i kilku innych. Naprawdę mógłbyś łaskawie przestać pi*****ić głupoty, bo co mniej zorientowani forumowicze w nie uwierzą.

A Stokrotka to akurat twór, który nigdy w życiu nie powinien istnieć w żadnych mediach i domaganie się jej w mediach publicznych zakrawa o kpinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście nikt nie wie o sprostowaniu, poza 90% ludzi z internetu interesujących się polityką.

 

Oczywiście można powiedzieć, że jakieś babcie nie mają internetu, więc dały się zmanipulować Lisowi i nie zagłosują na Dudę, gdyż ten chce oddać Oskara za ,,Idę".

 

Ale ty czaisz, że w tivi się walczy głównie o ludzi 'spoza' internetów?

 

Kłamstwa Bronko na debacie (podpieranie się stroną prowadzoną przez własną córkę....), teraz to, pewnie jeszcze pare innych mniejszych rzeczy w eter i spokojnie wpłynie to na kilka procent głosów (kiedy wynik obu jest porównywalny to te pare procent jest na wagę złota)

Inna sprawa, że Duda był mega ciapą podczas tej całej debaty (np po tekście o blokowaniu etatu wystarczyło powiedzieć słowo klucz, że jest na bezpłatnym urlopie i że to powszechna praktyka stosowana przez posłów każdej partii, też PO i już docinek Bronko straciłby 90% swojej siły) - pamięć do formułek ma (Bronko wiekowy, więc potrzebuje kartki :) ), ale błyskotliwym mężem stanu to on nie jest.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowa Dudy z dzisiejszej konferencji.

 

 

nie, ponieważ mleko się już rozlało. to tak samo jak z tymi wszystkimi nieprawdziwymi informacjami podanymi przez Komorowskiego podczas debaty. odkręcać to teraz można, ale nie dotrze to już do tak wielu odbiorców. nie zapominaj, że mimo wszystko internet to ciągle mało reprezentatywna część polskiej polityki. gdyby było inaczej, to już od dawna królem byłby Korwin.

Duda może sobie mówić, że cały środowisko wiedziało, co nie znaczy, że rzeczywiście tak było i Lis też się orientował.

 

Ogólnie ta teoria spiskowa trochę groteskowo brzmi.

 

Celowo zacytuję fejk konto żeby zrobić z Dudy oszołoma, po programie mój blef wyjdzie, zrobię z siebie debila, przeproszę na twiterze, ale jednak do wszystkich moje przeprosiny nie dotrą, więc i tak wyjdę na plus (a raczej Bronek wyjdzie). Niby logiczne, lecz mimo wszystko głupawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niektórym nie jest łatwo w to uwierzyć, ale ja też uważam, że są ludzie, dla których prezydentura Bronka jest ważniejsza niż własna reputacja, którą już i tak dawno w oczach bardzo wielu ludzi stracili.


Mam na myśli Lisa, bo Karolak prawdopodobnie pełnił tu rolę pożytecznego idioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Celebrytka w sensie często obecna w mediach, nie szukaj drugiego dna ;] 

 

No trochę szukam, bo określenie te kojarzy się raczej jednoznacznie, a w kontekście politycznym, jednoznacznie negatywnie. Ale ok, jeżeli będziesz konsekwentny to się już nie będę czepiał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duda może sobie mówić, że cały środowisko wiedziało, co nie znaczy, że rzeczywiście tak było i Lis też się orientował.

 

Ogólnie ta teoria spiskowa trochę groteskowo brzmi.

 

Celowo zacytuję fejk konto żeby zrobić z Dudy oszołoma, po programie mój blef wyjdzie, zrobię z siebie debila, przeproszę na twiterze, ale jednak do wszystkich moje przeprosiny nie dotrą, więc i tak wyjdę na plus (a raczej Bronek wyjdzie). Niby logiczne, lecz mimo wszystko głupawe.

Może trochę z innej bajki.Jeśli możesz wymień i ocen w skali od 1 do 10 najbardziej merytorycznych dziennikarzy polskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niektórym nie jest łatwo w to uwierzyć, ale ja też uważam, że są ludzie, dla których prezydentura Bronka jest ważniejsza niż własna reputacja, którą już i tak dawno w oczach bardzo wielu ludzi stracili.

Mam na myśli Lisa, bo Karolak prawdopodobnie pełnił tu rolę pożytecznego idioty.

 

Rzecz w tym, że nie udowodnisz mu umyślności. Wyjaśnienia Lisa są całkiem logiczne - współpracownicy znaleźli mu jakiś cytat, a on postanowił go wykorzystać w programie, choć sam konta twiterrowego Kini mógł nie widzieć na oczy. A że cytat mniej więcej pokrywa się z opinią niektórych pisowców o ,,Idzie" to mógł uwierzyć w jego prawdziwość.

 

W każdym razie tu chodziło tylko o film. Natomiast Pisowcy lubią wygadywać różne dużo wieksze bzdury bez pokrycia i praktycznie nigdy nie przepraszają. Internauci popierają PiS też nie są lepsi. Np. słynna manipulacja z wypowiedzią Bronka ,,prezydent gdzieś poleci i się wszystko zmieni" co rzekomo miało wskazywać na planowanie zamachu smoleńskiego. Nigdy nie widziałem tak chamsko wyrwanego zdania z kontekstu.

Może trochę z innej bajki.Jeśli możesz wymień i ocen w skali od 1 do 10 najbardziej merytorycznych dziennikarzy polskich.

Michałowicz, Szaranowicz i Szpakowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artlan, naprawdę to nie jest w żaden sposób wiarygodne, że studentka prawa tweetuje nt. tego jak to prezydent będzie decydował o Oscarach. To trąci trollem na kilometr i być może Karolak jest na tyle głupi, żeby tego nie dostrzec. Ale Lis tak głupi na pewno nie jest, tylko jest takiej maści sk****synem, co udowadnia przez całą swoją karierę.

Jest różnica między poglądami o "Idzie" a ich parodią w postaci wypisywania głupot o możliwości prezydenta. A co do umyślności, to jeden sąd w medialnej sprawie uznał wyjaśnienia pewnego byłego ministra za "udawanie głupszego niż jest" i skazał go za czyn umyślny.

 

A jak już wrzucamy sobie filmiki o Lisie to to jest spoko:

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To wyciąga sam Kukiz: https://www.youtube.com/watch?v=OcAU6UgtZRs

aż żal słuchać Kukiza

bazuje na insynuacjach, ma kompleksy

jego wypowiedź na temat emerytur poniżej wszelkiej krytyki

na 100% dogada się z Kaczyńskim

 

po takich wypowiedziach nie wierzę w jego autentyczność

będzie taki sam jak inni

Edytowane przez drtoudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artlan, naprawdę to nie jest w żaden sposób wiarygodne, że studentka prawa tweetuje nt. tego jak to prezydent będzie decydował o Oscarach. To trąci trollem na kilometr i być może Karolak jest na tyle głupi, żeby tego nie dostrzec.

Serio nie wyobrażasz sobie, że Duda mógłby córeczce powiedzieć tak pół żartem, pół serio coś w stylu ,,ja najchętniej bym oddał tego oscara gdy zostanę prezydentem". Bo według mnie by to do niego pasowało. Załóżmy, że gdzieś widzisz tego tweeta i nie wiesz, że to fejk - od razu byś się zorientował, że to trollowanie znając retorykę pisowców dotyczącą tego filmu? 

 

Kiedyś ktoś wrzucił tutaj art. o trójkącie z udziałem George'a i Hilberta i pamiętam, że pare osób uwierzyło w historyjkę a poziom prawdopodobieństwa był jednak dużo mniejszy.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji gdy już jest po kryzysie, gdy mamy tłuste lata kasy z UE, gdy jesteśmy na szlaku łączącym Rosję z Europą.

Niech się każdy zastanowi czy nie ma obniżki podatków dlatego że nie ma pieniędzy czy komuś na tym zależy ?

 

I pytanie komu na tym zależy, żeby nie obniżyć podatki w Polsce. Która gospodarka by na tym ucierpiała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekwa jestem jaki jest Twój ranking :smile:

Mówisz i masz :) 

 

 

 

Max Kolonko - 9/10

Rafał Ziemkiewicz- 8/10

Krzysztof Ziemiec- 7/10

Jarosław Gugała- 4/10

Beata Tadla - 2/10

Piotr Kraśko - 2/10

Monika Olejnik - 1/10

Tomasz Lis - 1/10

 

Ps. Natomiast jeśli chodzi o osoby które z przyjemnością słucham w necie to zdecydowanie są to : Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun oraz Wojciech Cejrowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji gdy już jest po kryzysie, gdy mamy tłuste lata kasy z UE, gdy jesteśmy na szlaku łączącym Rosję z Europą.

Niech się każdy zastanowi czy nie ma obniżki podatków dlatego że nie ma pieniędzy czy komuś na tym zależy ?

 

I pytanie komu na tym zależy, żeby nie obniżyć podatki w Polsce. Która gospodarka by na tym ucierpiała ?

takie rzeczy trzeba robić z głową

tzn. policzyć na ile obniżka podatków wpłynie na uszczuplenie dochodów oraz na ile rozpędzi gospodarkę i ile da z tego tytułu dochodów - jak będzie bilans ujemny to gdzie ściąć wydatki - jak sądzę u Nas mało kto się tym zajmuje, rząd doraźnie, a opozycja wcale 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na jesieni Ministrem Finansów zostanie Witold Modzelewski to strach się bać:

 

 

Jest jednym ze współtwórców systemu podatkowego obowiązującego w Polsce, zwłaszcza w zakresie podatku od towarów i usług, akcyzy oraz Ordynacji podatkowej.
(...)
 15 lutego 2014 został członkiem rady programowej partii Prawo i Sprawiedliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że nie udowodnisz mu umyślności. Wyjaśnienia Lisa są całkiem logiczne - współpracownicy znaleźli mu jakiś cytat, a on postanowił go wykorzystać w programie, choć sam konta twiterrowego Kini mógł nie widzieć na oczy. A że cytat mniej więcej pokrywa się z opinią niektórych pisowców o ,,Idzie" to mógł uwierzyć w jego prawdziwość.

 

W każdym razie tu chodziło tylko o film. Natomiast Pisowcy lubią wygadywać różne dużo wieksze bzdury bez pokrycia i praktycznie nigdy nie przepraszają. Internauci popierają PiS też nie są lepsi. Np. słynna manipulacja z wypowiedzią Bronka ,,prezydent gdzieś poleci i się wszystko zmieni" co rzekomo miało wskazywać na planowanie zamachu smoleńskiego. Nigdy nie widziałem tak chamsko wyrwanego zdania z kontekstu.

Michałowicz, Szaranowicz i Szpakowski.

 

Tłumaczenie Lisa jest o kant dupy potłukł, bo to Karolak pierwszy z tym wyskoczył :D

Ale nie przejmuj się, Rutnicki i jakiś inny typ z PO, powiedzieli że oburzenie sztabu Dudy i żądanie przeprosin to "metody rodem z 4 RP" i "zastraszanie mediów", więc możesz już śmiało zmieniać narracje :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.