Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam zagalopowalem się

 

Lorak chcę odpowoedzi na Katyń i upa bo chce znać twój tosunek do tego czego oczekume Polska od innych. To nie rozmywanie wątku tylko właśnie chęć sprecyzowania

cóż, i tak uważam, że to rozmywa wątek, bo nie ma to (nawet jeśli by wyszła tu jakaś moja hipokryzja) żadnego związku z tym, co ty uważasz w kwestii "za co powinni przepraszać polacy".

 

w każdym razie na UPA ci nie odpowiem, bo nie czuję się tu dość kompetentny, ale w przypadku katynia rosja powinna jakąś karę za to ponieść - w myśl zasady, o której pisałem wcześniej, czyli jeśli zbrodni dokonywano w ramach instytucjonalnych działań, to państwo będące kontynuacją tego zbrodniczego ponosi odpowiedzialność (chyba że oczywiście kara została wymierzona wcześniej).

Nie rozumiecie o co chodzi w dyplomacji o przeprosiny. Jeśli ktoś przeprasza to oznacza przyznanie się do popełnionego czynu a tym samym zobowiązanie do spłacenia odszkodowań.

oj Koelner, wchodzisz na niebezpieczny grunt ;]

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że odnośnie Jedwabnego masz temat, który zadaje pytanie czy aby na pewno coś tam było polskiego.

problem nie polega na pytaniu czy było coś polskiego tylko w jakim stopniu. Jak podzielić odpowiedzialność polakow i okupanta

Bo że tej tragedii doszła z inicjatywy Niemców to każdy wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tą budkę chodzi? jakieś zaskoczenie? już wcześniej pisałem, że PO współorganizowało te marsze (razem z Ruchem Narodowym) a kto tam lazł ten trąba :smile:

 

Ja chodziłem i chodzę regularnie od 4 lat i nie wiem skąd ten pomysł, by Ruch Narodowy to była inicjatywa PO.

 

Ta budka to miał być kolejny powód, by zdyskredytować ten ruch społeczny. Dobrze pamiętam ten Marsz, co tajniacy sami sprowokowali zadymę. Już na początku weszli w środek i nawet spałowali jedną kobietę. A już rok temu jak na most weszli i kazali się rozejść ( gdzie k****? do wody skakać? ) to był ubaw. Mniejszy dopiero wtedy, gdy zagazowali uczestników. To był pierwszy niedokończony Marsz.

 

Od początku dla każdego kto tam był, było jasne, że są stosowane policyjne prowokacje. Ta budka to żadne zaskoczenie dla mnie.

 

Co do debaty. Duda dał dupy. Jeśli ktoś przegrywa z Komorowskim to znaczy, że jest człowiekiem pozbawionym jakiekolwiek wiedzy i charyzmy. Profesor Kaczyński by sponiewierał Bula. Ech, pamiętam jak na gorącym terenie u Lisa orał Tuska, który przerasta Komora o 2 głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Komorowski odpowiadał na pytania ?

 

Dostaje pytanie co by poprawił w państwie. A ten cały czas o PiS, że było tak i tak. Ja pie.dole ile można ? To było 8 lat temu i to z Samoobroną i LPR. Jeszcze do tego gumiś sam nie odpowiada a cały czas do Dudy "Niech Pan odpowie na pytanie". Przecież Duda mu odpowiadał jaką ma opinie o górnictwie. Strzał w kopyto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A obejrzałem sobie hyhy ów debatę.

 

Komorowski jak Mayweather pykał w nochala Dudy a Duda się kręcił i raz chciał zgody narodu a później już nie.  Skołował sie na tyle że w końcu sam już nie wiem o co mu biega?

Trzeba zwiększyć kasę na armię a Komór mu że dwukrotnie więcej idzie kasiory na strzelaniny niż za Pisiorów. Duda odpowiedział tym samym poprzednim sloganem. Chyba Jarek go nakręcił jak Miller ogórkową.

 

Same slogany, same slogany i zero konkretnych odpowiedzi.

 

A jak BronBron zapytał czy blokuje etat na uczelni to tylko widziałem jak Andrew schyla sie po szczekę która mu opadła jak każdemu facetowi paleczka po ujrzeniu Grodzkiej.

 

uff uff szykujcie sie Pany na kontrę Dudy we czwartek. jestem ciekaw jaki atak przypuści Duda?

Bo np brednie że młodzi potrzebują pracy a nie mają bo gospodarka pada to jakieś dyrdymały bo statystyki mówią co innego. Slogan nie poparty faktami i zauwazeniem problemu.

 

Kurna dzis wlączyłem tvn24 i tam w Szczecinie już widziałem Komora tryumfującego. Tzn  w Szczecinie był Duda, ale w tłumie prawie go zadusili ..

 

 

Sporo sie mówi że debata wiele nie zmienia, ale chyba akurat te wybory są dosyć specyficzne i mślę ze nawet różnica 10% może być sprawa wizerunku debatowego. I tak jak mówiem po pierwszym potknięciu Brona to wstał i sie otrzepał z kurzu.

 

TVN do debaty daje Olejnik, rymanowskiego i Kochanke - chyba najlepsiejsi polityczni dziennikarze. mam nadzieję ze bedzie show!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłem i chodzę regularnie od 4 lat i nie wiem skąd ten pomysł, by Ruch Narodowy to była inicjatywa PO.

 

Ta budka to miał być kolejny powód, by zdyskredytować ten ruch społeczny. Dobrze pamiętam ten Marsz, co tajniacy sami sprowokowali zadymę. Już na początku weszli w środek i nawet spałowali jedną kobietę. A już rok temu jak na most weszli i kazali się rozejść ( gdzie k****? do wody skakać? ) to był ubaw. Mniejszy dopiero wtedy, gdy zagazowali uczestników. To był pierwszy niedokończony Marsz.

 

Od początku dla każdego kto tam był, było jasne, że są stosowane policyjne prowokacje. Ta budka to żadne zaskoczenie dla mnie.

 

Co do debaty. Duda dał dupy. Jeśli ktoś przegrywa z Komorowskim to znaczy, że jest człowiekiem pozbawionym jakiekolwiek wiedzy i charyzmy. Profesor Kaczyński by sponiewierał Bula. Ech, pamiętam jak na gorącym terenie u Lisa orał Tuska, który przerasta Komora o 2 głowy.

 

Przypomniałem sobie tamtą debatę.

 

Różnica w poziomie kultury tej rozmowy i też w jej poziomie merytorycznym w porównaniu do tego co widzieliśmy wczoraj jest KOLOSALNA!

 

https://www.youtube.com/watch?v=t2KtTzmyqv8

 

Polecam sobie odświeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolanko ma rację z tymi pytaniami no i też mnie zdziwiło, że tvn jakby uciekał od tego że była debata na tvp. I tak sobie kurna pomyslałem, że czasami byla c***nia jak jakaś tv miała prawa do transmisji sportowej to w serwisie sportowym innej nie było przekazu obrazowego a np same zdjęcia.

 

Nosz kurfa powinnoe być więcej 'dzięki uprzejmości ..."

 

 

Za mało jesteśmy uprzejmni wobec siebie i próbujemy sie powystrzelać i nie działamy dla dobra narodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie sprawdzałem czy już ktoś wrzucał

 

 

 

Bo np brednie że młodzi potrzebują pracy a nie mają bo gospodarka pada to jakieś dyrdymały bo statystyki mówią co innego. 

24% bezrobocie wsrod mlodych? czy jakies inne statystyki?

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w mainstreamowych mediach cisza. A dzisiaj u Lisa tradycyjny festiwal hejtu na Dudę z udziałem wielce obiektywnego Karolaka. Panowie poużywali sobie cytując fałszywe konto córki Dudy na twitterze. Najważniejsze, że poszło w eter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłem i chodzę regularnie od 4 lat i nie wiem skąd ten pomysł, by Ruch Narodowy to była inicjatywa PO.

 

Ta budka to miał być kolejny powód, by zdyskredytować ten ruch społeczny. Dobrze pamiętam ten Marsz, co tajniacy sami sprowokowali zadymę. Już na początku weszli w środek i nawet spałowali jedną kobietę. A już rok temu jak na most weszli i kazali się rozejść ( gdzie k****? do wody skakać? ) to był ubaw. Mniejszy dopiero wtedy, gdy zagazowali uczestników. To był pierwszy niedokończony Marsz.

 

Od początku dla każdego kto tam był, było jasne, że są stosowane policyjne prowokacje. Ta budka to żadne zaskoczenie dla mnie.

 

Co do debaty. Duda dał dupy. Jeśli ktoś przegrywa z Komorowskim to znaczy, że jest człowiekiem pozbawionym jakiekolwiek wiedzy i charyzmy. Profesor Kaczyński by sponiewierał Bula. Ech, pamiętam jak na gorącym terenie u Lisa orał Tuska, który przerasta Komora o 2 głowy.

 

Przecież tylko dwa ugrupowania na tym skorzystały: Ruch Narodowy - bo zaistniał, PO - bo utrwalała wizję 'Polak-patriota to ciemnota', bez wielkich nakładów (1 prowokator starczy do rozruszania większej grupy baranów). Nie mówię, że tam była współpraca faktyczna zakuluarowa (choć nie wykluczam), ale na pewno PO wspierało ten marsz (+ prowokacje ofc, żeby zadyma, kibole, naziole byli niejako kontrastem dla nich - patrzcie co będzie jak przegramy). Upewniła mnie w tym nerwowa wypowiedź typka z PO w roku kiedy PiS postanowiło olać sprawę i bawić się w Krakowie (brawo PiS! raz w życiu wykazali się cwaniactwem), że "PiS stchórzyło". Dodatkowo Ruch Narodowy w teorii może odbierać głosy PiSowi (PO zależy na silnym PiSie, ale nie do przesady).

 

Aha i nie żebym był hejterem, ale używanie sformułowania "Profesor Kaczyński" jest lekkim nadużyciem (oczywiście nie w takim stopniu jak przy Bartoszewskim chociażby), ponieważ jest on profesorem nadwzyczajnym UKSW i UG (bodajże). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę, że po zmianie władzy wjadą Karnowscy i będzie to dokładnie tak samo wyglądało, tylko że w drugą stronę?

wiem. ale życie potrzebuje zmian :) a mam wyjebane czy to idzie w katopropagande czy komunopropagande. potrafię czytać między wierszami ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Lis przekonał mnie do głosowania na Dudę.

 

Mnie Duda przekonał do niegłosowania jak zaczął pi*****ić o JPII i episkopacie. Za chwilę z szafy wypadnie Macierewicz, szansę zwietrzą Terlikowskie i inne ścierwo. Ja rozumiem, że można być złym na tych jełopów z PO i Bronka, który nie ma kontaktu z rzeczywistością, ale lepsi kretyni, niż bandyci w stylu np. prof. Chazana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Duda przekonał do niegłosowania jak zaczął pi*****ić o JPII i episkopacie. Za chwilę z szafy wypadnie Macierewicz, szansę zwietrzą Terlikowskie i inne ścierwo. Ja rozumiem, że można być złym na tych jełopów z PO i Bronka, który nie ma kontaktu z rzeczywistością, ale lepsi kretyni, niż bandyci w stylu np. prof. Chazana.

mnie debata do niczego nie nakierowała ponieważ pytania były zjebane , ogólnikowe, nie dotyczyły kompetencji prezydenta. tak jak załatwili Wałesę z Kwaśniewskim , który odpowiadał "tym nie zajmuje się prezydent" i przez to przegrał a Kwaśniewski napierdalał jak karabin wyuczone regułki. to samo Komorowski, który jest starym wyjadaczem , był bardziej swojski , ludzki. Duda przypomniaj o swoim elektoracie ale nie przekonał do siebie Kukiztów. ale czuję, że Kurski wyciągnie komunistyczną przeszłość rodziców Komorowskiego jak i jego żony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.