Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Bronek w końcowej fazie debaty próbował starego sprawdzonego sposobu, tj. straszenie PIS'em, Jarkiem i Macierewiczem.
 
W sumie to nie wiem co o tym myśleć, bo już pierwsza tura pokazała, że to już nie działa i trzeba znaleźć inny sposób.
 
 
 

Bronek go wypunktował odnośnie zmiany poglądów totalnie, a łapanie się przez Dude JOWów jest żenujące,

 
 
Z tą zmianą poglądów to chyba większa polewa z Bronka. Skoro w piątek mówi jedno, a w poniedziałek robi coś innego.
 
Łapanie się JOW'ów jest żenujące z obu stron. Przecież w pierwszej turze o tym nie było słychać u Bronka.
 
Śmieszniejsze jest to, że oni chyba myślą, że ludzie głosowali na Kukiza dla JOW'ów, a tymczasem wyborcy Kukiza głosowali przeciwko POPIS'owi którego chyba każdy ma dość.

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy o jednej rzeczy - oni nie walczyli o elektorat myślący, tylko taki, który nie wie co się dzieje w polityce, żyje w c***owych warunkach i chce mieć coś lepiej.

 

Do takich ludzi tekst o prezesie trafia. Niesamowite jest to, jak znikł i Jarek i Macierewicz podczas tej kampanii - przypomnienie o tym ludziom niezdecydowanym to strzał w 10 IMO. 

 

PIS miał swoja chwilę przy władzy i dali dupy bardziej niż POwiami rządząc w okresie najlepszego dla gospodarki światowej i europejskiej od wieelu lat. 

Kuźwa, zgadzam się w 100%!. Cały pomysł PiSu na władzę od kilkunastu lat to narzekanie na partie rządzące i bombardowanie każdego ich pomysłu. A kiedy w końcu dostali władzę, to nawet biorąc pod uwagę obecne PO to nie da się określić hujowatości ich rządu przez cały okres ich 'panowania'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, zgadzam się w 100%!. Cały pomysł PiSu na władzę od kilkunastu lat to narzekanie na partie rządzące i bombardowanie każdego ich pomysłu. A kiedy w końcu dostali władzę, to nawet biorąc pod uwagę obecne PO to nie da się określić hujowatości ich rządu przez cały okres ich 'panowania'

 

Cały pomysł na dwuwładze PO i PiS od kilkunastu lat to narzekanie na siebie nawzajem. Skuteczność 100%. Oby już niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek krótki, nie idę na 2 turę (zresztą przed debatą to już wiedziałem). Szkoda 10 minut mojego życia na któregokolwiek z tych kandydatów.

this 

pi****le 2 ture 

broncisław niech idzie w pizdu niemneij jednak duda to dupa, he he he he 

obaj siebie warci- 2 marionetki bez charyzmy i osobowości.

Polacy po raz kolejny zjebali z wyborem. Za chwile jebne połowe i ide na rower, a że mam blisko nad wisełkie to tam pojade i odpale masakry korwina :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kily, nie bronie Bronka, bo to nie o to chodzi.

 

Szczerze?

 

Miałem nadzieję, że Duda go dobije, że jest silny, że jak wygra to powalczy o niezależność.

 

Bronek skompromitował się w ostatnich tygodniach 46x, nie chcę takiego prezydenta, ale jak mam wybierać miedzy tymi 2ma to po prostu biorę tego, który jest silniejszy. 

 

Obaj są ciapkami i produktami swoich partii, ale mimo wielkiej otwartosci na kandydata PIS (jak nigdy!) - nie przekonał mnie.

 

Wydawało się, że ciężko o większego lamusa niż Komorowski, ale wszedł Duda i przegrał debatę, któej IMO nie miał prawa przegrać - dla mnei jest to równoznaczne z tym, że jest jeszcze gorszy.

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Dudy robicie zarzut, że grał zachowawczo, defensywnie. Przecież gdyby był tą bardziej agresywną stroną to już jutro całe PO krzyczałoby, że to twór zrobiony na podobieństwo Jarka, któremu nie zależy na dialogu i zgodzie. 

 

Z drugiej strony za to Bronek jako jedyny wspomniał w debacie o Smoleńsku. Tylko, że Duda nie dał się w to wciągnąć, i dobrze bo tylko by się tym tematem pogrążył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komorowskiemu daje czerwona za OFE i dzieciaki w szkołach ale fakt iż Dudzio nie odpowiedział na żadne, podkreślam ŻADNE zadane pytanie mnie przerazil i to nie na zarty

 

Jest ulizany do wyzygania, przykleil sobie niewinny uśmieszek aż się odechciewa patrzeć

 

Poważnie zastanawiam się po raz pierwszy od kiedy mam prawo głosu czy z niego skorzystać i jak skorzystać

Może wielki na cala stronę karny kut@s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedwabne, nauki JP2, nie jestem radykałem, ale moje słowa to świętość - wyszło szydło (to nie przypadek, że Szydło jest szefową sztabu) z worka.

 

Dude zjadła zbytnia pewność siebie i brak doświadczenia - miał Bronka na klęczkach i wystarczyło tylko dać kopa by się położył, ale fakt że będąc od lat w opozycji nie trenuje się obrony też swoje zrobił.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Jedwabmem było nie tak to że Duda tym pytaniem, źle skonstruowanym, dał Komorowskiemu okazję pokazać, że nie jest radykalem i potrafi się do czarnych dni w historii odnieść w sposób godny głowy państwa.

Już pominam fakt, że nie wszystko jeszcze wiadomo, ale tym pytaniem sztab Dudy zapedzil go, I to nie pierwszy raz w debacie, w kozi róg a że była to cześć pytanie- odpowiedź Endrju nie miał okazji ripostowac

Bronek wspomnial o sytuacji z Obama i tym wypunktowal Dudę. Gdyby w pytaniu zawarte było info o ostatniej wypowiedzi szefa FBI Komorowski mógłby się nie obronic

Czytałem Twój podoczny wątek o Jedwabnym lorak, sporo tam teorii, ale tylko teorii, nie twierdzę że nietrafionych, ale fakt jest jeden- Polska ma czarne karty w historii i zapominanie o nich, tak jak chce sugrowac Dudajest błędem, bo racjonalna cześć społeczeństwa chce o tym pamiętać bo pamietac trzeba

 

Choć pomysł sztabu żeby wyskoczyć że sprawa budki pod ambasadą w ostatnim tygodniu przed wyborami, jeśli okaże się tak wybuchowa jak zakładają, będzie mistrzostwem dla PiS i pogrąży Komorowskiego

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debata debatą, ale przecież ostatecznie i tak zdecyduje cheć ruszenia tyłków armii urzedasów publicznych vs zastępy Radia Maryja. Po debacie ci pierwsi dalej są za bólem, ci drudzy dalej za Dudą i może promil wyborców zmienił zdanie. Przy takiej frekwencji jaka jest u nas to wszystko jest jest wacka warte.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fakt jest jeden- Polska ma czarne karty w historii i zapominanie o nich, tak jak chce sugrowac Dudajest błędem, bo racjonalna cześć społeczeństwa chce o tym pamiętać bo pamietac trzeba

nie tylko polska - właściwie każdy kraj ma czarne karty w swojej historii. i teraz pytaniem jest czy np. takie jedwabne rzeczywiście się do tego zalicza. no i przede wszystkim czy polacy na tle innych narodów byli gorsi, że usprawiedliwia to jakąś medialną nagonkę w ostatnich latach i to całe przepraszanie. dlaczego np. żydzi tak nie przepraszają za mordy na polakach czy samych żydach? za to o polskich obozach koncentracyjnych mówi się coraz częściej, a takie książki jak Grossa stanowią podstawową wykładnię "historii". tak więc nie chowajmy się za "każdy ma czarne karty", bo nie do końca w tym rzecz, lecz żeby historię przedstawić taką, jaką ona rzeczywiście była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.