Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

to to widziałem, chodziło mi raczej o skutki, jakie (według mnie) powinna nieść za sobą treść książki sumlińskiego. spodziewałbym się raczej, że w normalnej telewizji tvn24 otworzyłby specjalny kanał, żeby wałkować temat ruskich agentów i pro civili, a tu nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/plastikowa-kampania-w-wykonaniu-pis-wychodzi-na-jaw,542483.html

 

Zaczynam mieć spiskową teorię, że jakieś służby(obce) decydują o wyborze władzy w Polsce. 

Oglądałem to i nie wierze. Przecież ten gostek z PO jest tak wku.wiająco beznadziejny, pogrążają kampanie i Bronka na każdym kroku. Sasin o mało co ze śmiechu nie umarł. Każde nowe hasło gorsze, czy można być aż tak nieudolnym czy ktoś tym steruje, żeby Bronek przwalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny hipokryta z tego Wojewódzkiego.Jak to fajnie ujął Andrzej Rosiewicz o nim: Kuba,Kuba zdolne dziecko Belzebuba :P

 

Najpierw wspiera Kukiza który chce rozwalić system a teraz będzie wspierał prezydenta , który uosobieniem tego zabetonowanego systemu który trwa od 89 roku.Mamy do czynienia z pospolitym ruszeniem u Komorowskiego a to Kwaśniewski,Wałęsa teraz Wojewódzki ,cały tvn udzielają wsparcia by ten system dalej miał się dobrze. Oby Kukiz podobnie jak Braun udzielił poparcia Dudzie bo jeszcze jakimś cudem wygra Komorowski i kolejne 5 lat będzie wstyd na arenie międzynarodowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczającą zachętą do przeczytania jest to, że nikt nawet nie próbuje mówić, że informacje w książce się nieprawdą, nie mówiąc o pozywaniu Sumlińskiego. 

 

Sam w jednym Empiku u mnie już nie dostałem, a w drugim wziąłem przedostatnią. 

 

Polecam. 

 

Za ile kupiles? bo na allegro łatwo dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny hipokryta z tego Wojewódzkiego.Jak to fajnie ujął Andrzej Rosiewicz o nim: Kuba,Kuba zdolne dziecko Belzebuba :tongue:

 

Najpierw wspiera Kukiza który chce rozwalić system a teraz będzie wspierał prezydenta , który uosobieniem tego zabetonowanego systemu który trwa od 89 roku.Mamy do czynienia z pospolitym ruszeniem u Komorowskiego a to Kwaśniewski,Wałęsa teraz Wojewódzki ,cały tvn udzielają wsparcia by ten system dalej miał się dobrze. Oby Kukiz podobnie jak Braun udzielił poparcia Dudzie bo jeszcze jakimś cudem wygra Komorowski i kolejne 5 lat będzie wstyd na arenie międzynarodowej.

 

Już ogladałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy to sobie jasno - PO się powoli odcina od Bronka. I to widać po elektoracie i po samej partii.

 

Bronek jechał na tym że jedynym poważnym reszta to nieporuzumienie olewał ich unikał i się przejechał na tym. Znam wielu ludzi którzy na samorządowych głosowali na PO i na jesień zagłosują na PO ale w życiu nie zagłosują na taką kukłe jaką jest Komorowski. No i on w ogóle nie ma instynktu. Może też go zgubiło to że reszta kandydatów wydawała się groteskowa i miał bardzo leniwą kampanie. Bo przecież nie da się aż tak zjechąc z 62 na 33 w 3 miesiące jak on to zrobił

 

Z tym że Pis musi pohamować swoje szeregi bo jeśli będą tak jak Korwinowcy robić zadymy na wiecach to stracą. Moim zdaniem jedna z przyczyn dlaczego Kukiz eksplodował a nie Korwin jest taka że nikt nie będzie popierał awanturnika na dłuższą metę.

Korwin zresztą jest skończony i wraca na poziom 2012. To zresztą widać Partia Kukiza sprowadza poparcie Korwina do poziomi zero a i bez tego ma max 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ogladałeś?

Znam poglądy Wojewódzkiego od dawna i doskonale wiem jak będzie wyglądało to spotkanie.Będzie chciał ocieplić wizerunek Komorowskiego szczególnie dla młodego pokolenia bo tu najwięcej traci Komorowski.Nie zabraknie z pewnością straszenia z PIS-em ( Pamiętajcie jeśli nie chcecie państwa kościelnego i represyjnego to wybierzcie Komorowskiego) Na zakończenie będzie apel Wojewódzkiego by wybrać Komorowskiego.Tak to widzę. Jeśli będzie inaczej bardzo się zdziwię.Odcinek kręcony będzie jutro a emitowany we wtorek.

 

Fajnie ,że tak inteligentni prawicowcy jak Cejrowski,Kolonko czy Michalkiewicz potrafią ostro jechać po rządzie mając na poparcie tego mocne argumenty.Jak ktoś chce może przekonać się jak kształtuję się rzeczywistość.Natomiast jak ktoś jest zmanipulowany przez media lub jest na garnuszku obecnych elit rządowych to choćby rząd podwyższył podatki np o 10 procent czy sprzedał lasy państwowe by zapłacić roszczenia żydowskie to i tak będzie na nich głosował i ich chwalił. 

Edytowane przez Baki92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam poglądy Wojewódzkiego od dawna i doskonale wiem jak będzie wyglądało to spotkanie.Będzie chciał ocieplić wizerunek Komorowskiego szczególnie dla młodego pokolenia bo tu najwięcej traci Komorowski.Nie zabraknie z pewnością straszenia z PIS-em ( Pamiętajcie jeśli nie chcecie państwa kościelnego i represyjnego to wybierzcie Komorowskiego) Na zakończenie będzie apel Wojewódzkiego by wybrać Komorowskiego.Tak to widzę. Jeśli będzie inaczej bardzo się zdziwię.Odcinek kręcony będzie jutro a emitowany we wtorek.

 

Fajnie ,że tak inteligentni prawicowcy jak Cejrowski,Kolonko czy Michalkiewicz potrafią ostro jechać po rządzie mając na poparcie tego mocne argumenty.Jak ktoś chce może przekonać się jak kształtuję się rzeczywistość.Natomiast jak ktoś jest zmanipulowany przez media lub jest na garnuszku obecnych elit rządowych to choćby rząd podwyższył podatki np o 10 procent czy sprzedał lasy państwowe by zapłacić roszczenia żydowskie to i tak będzie na nich głosował i ich chwalił. 

 

No to w sumie po co oglądać skoro wszystko jasne i nic ciekawego nie bedzie.

To jest chyba standard, aby obecne władze krytykować. Inaczej to jest źle. Bo jak wejdzie inny Duda to będzie git :) A jak jego zaprosi Wojewódzki ...? To poczekajmy czy będzie prezydentem czy nie aby skrytykować go wtedy kiedy będzie władzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srata ta ta o Komorowskim cały czas a dajcie mie z parę powodów żeby głosować ZA Dudą

 

Komor żaden kandydat i mam zamiar nie głosować wogóle ale może mnie jeszcze co przekona do tego Dudy...

Edytowane przez n_i_m_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.