Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Polski rolnik blokuje drogi tak mu dobrze. Pewnie mu się z tego dobrobytu unijnego w dupie poprzewracało.

 

Bo polski rolnik nie kuma, ze stan faktyczny polskiego rolnictwa i jego wydajnosci nie ma racji bytu. A wlasciwie to kuma, ale woli, zeby byly tak jak bylo, bo wczesniej bylo fajniej i wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta babka go na krok nie odpuszcza jak ostatnio wychodzą w ludzi. 

 

Był dziś gościem po dzienniku. Co więcej, pojawił się nawet osobiście w studio, czego nie pamiętam. Ale co z tego, jak na połowę pytań Tadli nie odpowiedział, tylko chrzanił o czymś innym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niektórzy chcą chyba koniecznie by polskie rolnictwo, górnictwo i reszta przemysłu padła. Już nie wystarczy przepłacanie ruskiego węgla. Taka jest mocna wiara w wolny rynek. "Panie co mnie obchodzi polska wołowina jak tańsza jest ta duńska. A jak podniosą to wolny rynek zadziała, konkurencja cenowa i ja kupię np. francuską"

 

 

 

Muszę przyznać że jesteś uparty już 4 raz to piszesz i 4 raz ci piszę że to nieprawda. Skąd masz te wieści że duńska wołowina czy wiperzowina jest tańsza i jak wyjaśnisz ten cud że Polska eksportuje znaczenie więcej mięsa wieprzowego niż go sprowadza ? I to praktycznie odkąd weszliśmy do UE i mimo że z powodu APŚ nasz eksport na Wschód spadł do zera

 

Człowieku jesteś fenomenem - ciągle piszesz o tym że nasze rolnictwo upada i że wieprzowina duńska nas zabija tylko że to nieprawda . Bo pewnie nasi przedsiębiorcy to tacy idioci że kupują drogie polskie mięso i na siłe pchają na Zachód choć tam wg Ciebie jest taniej

 

Jakbyś chciał wiedzieć to w zeszłym roku do UE mieliśmy wzrost eksportu wieprzowiny i to o aż 24% do poziomu 280 tys ton a z Danii sprowadziliśmy ok 115 tys ton i 60tys ton żywca. Generalnie jakoś nie widzę potwierdzeń Twoich rewelacji.

 

Bo Twoje opowieści przypominają mi zawsze fakt że wg wszelkich portali w Polsce mamy najtańsze auta używane w danym roczniku i z danym wyposażeniem. I jednocześnie mamy najniższe przebiegi aut używanych. I tak jest bo ludzie wierzą na słowo sprzedawcom zamiast sprawdzić jakie są realne ceny w komisach niemieckich i będą wiedzieli że albo wszyscy handlarze to altruiści albo to co mówią to kłamstwo. I tak jest z rolnikami większość z tego co marudzą to nieprawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kulfon

 

Akurat TVN rzadko oglądam bo nie mam telewizora ale wczoraj w hotelu rano dośc mocno dopieprzali Bronkowi za tą akcję 2tys i wręcz mówili że kolo ma problemy na własne życzenie.

 

Prawda jest taka że TVN popiera PO ale Komorowskiego już nie bo on nie do obrony - to jest tak beznadziejny przypadek . Zero charyzmy, słaby mówca jechał na autorytecie i myślał że to wystarczy - nie wystarczył i przegra drugą turę choć ja osobiście pójdę skreślić obu jak większość moich znajomych ( a 80% z nich głosowało na Kukiza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy sondaż Rzepy

z Kukizem i partią Balcerowicza PiS 32 PO 24 Kukiz 18 Balcer 11 reszta out

trochę bez sensu robienie takiego sondażu bo to tylko deklaracje

ale pokazuje zapotrzebowanie i możliwości takich partii

 

bez tych dwóch parti PO 37 PiS 35

widać że Kukiz zabierze każdemu po trochę plus prawdopodobnie nowi, partia Balcera zabiera prawdopodbnie PO ale w jej powstanie nie wierzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niedzieli to ja nie widziałem żadnego spotu Bronka. Tylko Duda. A Bronek poszedł w stronę robienia z siebie błazna, coby Sikorskiemu łatwiej było kontrast wyrobić do następnych wyborów.

Also, Tadla coś ostatnio mało Millera zaprasza. Zazdrosna o qqmbera czy jak?

p.s. Tadla zawsze spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niedzieli to ja nie widziałem żadnego spotu Bronka. 

http://www.cda.pl/video/215714f6/Tonacy-brzytwy-sie-chwyta-nowy-spot-Komorowskiego

 

Śmieszne jest to, jak cały sztab Komora może myśleć, że Kukizowi i jego wyborcom chodziło o JOWy... oni nie widzą, że tutaj chodzi o zmianę, i że żadne referendum ich nie przekona? Pomijam to, jak ich spoty kłócą się z ich hasłem...

 

A Duda wypuścił ten spot z żoną w roli głównej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej kompromitacji, jaką Bronek zaliczył po pierwszej turze wyborów dawno nie widziałem. Sikorski też ładnie sobie paroma wystąpieniami zjebał karierę, ale on był 'tylko' mocnym politykiem z aspiracjami, a Komorowski mógł być niemal pewien reelekcji.

 

 

Pomijam, że tych ludzi na 90% podesłał sztab PiS, ale nieumiejętność wyjścia z takich konfrontacji jest dyskwalifikująca. 

 

Trzeba będzie oglądać przez najbliższe lata tą słodziutką mordkę Dudy - pacynki Jarka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie że chłopak który zadawał pytanie że ma niby siostrę i wyjeżdża do Norwegii to tak naprawdę działacz PiSu który nigdzie nie wyjeżdża. I startował nawet z drugiego miejsca do Rady Ursynowa

 

Bronek to nie jest facet o refleksie i się kompromituje niemniej jak sztab Dudy będzie podstawiał ludzi to może finalnie uzyskać efekt odwrotny od zamierzonego bo ludzie jednak średnio przepadają za takimi manipulacjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komor był pacynką Tuska. Puppet majster wyjechał, qkiełka została sama i tylko patrzymy jak ją korniki rzeczywistości opierdalają.

 

edit

w Pisie już był taki jeden młody, co się wybijał. Juniwersiti of Łorsoł.

Podstawiony czy nie, głowa Państwa ma mieć łeb na karq i umieć wybrnąć. Wczoraj też się wjebał w przepychanki słowne z kobietą na wózku.Brakuje tylko 7 krasnoludków i bohatera wojny w Wietnamie - i pełne spectrum ciosów zostanie osiągnięte.

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie że chłopak który zadawał pytanie że ma niby siostrę i wyjeżdża do Norwegii to tak naprawdę działacz PiSu który nigdzie nie wyjeżdża. I startował nawet z drugiego miejsca do Rady Ursynowa

 

Bronek to nie jest facet o refleksie i się kompromituje niemniej jak sztab Dudy będzie podstawiał ludzi to może finalnie uzyskać efekt odwrotny od zamierzonego bo ludzie jednak średnio przepadają za takimi manipulacjami

To ile ten chłopak ma lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazuje się, że Chwalipięta Vasquez dobrze głosował :]]

 

porównajcie teraz panią Ogórek z KOmorowskim - perła przy wieprzu.

dodatkowo ci, którzy wczoraj pletli, że ona jest marna, a Bronisław cudowny, dziisaj podsumowują "Bronisław to słaby kandydat, fatalny, tragiczny i beznadziejny". Przejrzeli :]

 

postulaty Dudy - 15 % CIT, kwota wolna od podatku,nowe prawo podatkowe... i cisza - wszyscy uważają, że to są pomysły rewelacyjne. ZONK ! - pani Ogórek była pierwsza z tymi pomysłami. ale ofk wg pejsów z mainstreamu : jej postulaty były nędzne, marne, głupie i denne. 

 

w dyskusjach publicystów co i rusz słychać teraz "Może powinniśmy zejśc z liczbą posłów, ale zatrudnić więcej ekspertów, którzy pracowaliby nad prawem wychodzącym z Sejmu, bo jest ona absurdalne" - shit,man... pani Ogórek dokładnie to proponowała. Jako prezydent chciała powołania komisji kodyfikacyjnej przy prezydencie, która na bieżąco monitorowałaby wychodżace z Sejmu buble.

 

20 % Kukiz jest dzisiaj ośmieszany i kompromitowany za swoje JOWy. Nikt tego wcześniej nie wiedział ? on sobie tego wczoraj nie wpisał do programu. ale on też był fajny, "taki szczery i autentyczny", a pani Ogórek "lalka Barbie", bo w końcu za ładna na stanowisko, na którym dotąd mieliśmy jednego męza stanu i 4 kartofle, w tym zdaje się wszystkie pijane w trzy d,.py przez większośc czasu urzędowania, a pani Ogórek wydaje sie, ze głowę ma słabszą od nich. w Polsce owszem, kobieta może kandydować na urzędy, ale musi być piękna jak Suchocka, wymowna jak Waltz, seksowna jak Bochniarz i błyskotliwa jak Grześkowiak.

 

w istocie, post factum pani Ogórek okazuje się kandydatką idealną. cała reszta wygląda przy niej jak banda niewydarzonych kmiotów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazuje się, że Chwalipięta Vasquez dobrze głosował :]]

 

porównajcie teraz panią Ogórek z KOmorowskim - perła przy wieprzu.

dodatkowo ci, którzy wczoraj pletli, że ona jest marna, a Bronisław cudowny, dziisaj podsumowują "Bronisław to słaby kandydat, fatalny, tragiczny i beznadziejny". Przejrzeli :]

 

postulaty Dudy - 15 % CIT, kwota wolna od podatku,nowe prawo podatkowe... i cisza - wszyscy uważają, że to są pomysły rewelacyjne. ZONK ! - pani Ogórek była pierwsza z tymi pomysłami. ale ofk wg pejsów z mainstreamu : jej postulaty były nędzne, marne, głupie i denne. 

 

w dyskusjach publicystów co i rusz słychać teraz "Może powinniśmy zejśc z liczbą posłów, ale zatrudnić więcej ekspertów, którzy pracowaliby nad prawem wychodzącym z Sejmu, bo jest ona absurdalne" - shit,man... pani Ogórek dokładnie to proponowała. Jako prezydent chciała powołania komisji kodyfikacyjnej przy prezydencie, która na bieżąco monitorowałaby wychodżace z Sejmu buble.

 

20 % Kukiz jest dzisiaj ośmieszany i kompromitowany za swoje JOWy. Nikt tego wcześniej nie wiedział ? on sobie tego wczoraj nie wpisał do programu. ale on też był fajny, "taki szczery i autentyczny", a pani Ogórek "lalka Barbie", bo w końcu za ładna na stanowisko, na którym dotąd mieliśmy jednego męza stanu i 4 kartofle, w tym zdaje się wszystkie pijane w trzy d,.py przez większośc czasu urzędowania, a pani Ogórek wydaje sie, ze głowę ma słabszą od nich. w Polsce owszem, kobieta może kandydować na urzędy, ale musi być piękna jak Suchocka, wymowna jak Waltz, seksowna jak Bochniarz i błyskotliwa jak Grześkowiak.

 

w istocie, post factum pani Ogórek okazuje się kandydatką idealną. cała reszta wygląda przy niej jak banda niewydarzonych kmiotów. 

 

no dla mnie Duda i Ogórek to było jedno. "Zagłosuj na mnie a zrobię Ci dobrze" - w związku z tym, że perspektywa robienia mi dobrze przez zajebistą laskę przemawia do mnie była ona w trójce nad którą się zastanawiałem (ostatecznie wybór padł na Brauna).

 

Szkoda babki, że zrobiono z niej idiotkę (przy udziale partii która ją wystawiła! wtf), kiedy ona Bronko jakoś 5x bije jeśli chodzi o obycie/sposób wypowiedzi etc (inna sprawa, że z 10 oponentów w lidze z Bronko to wg mnie byli tylko Tałajno, Palikot i Jarubas - reszta zdecydowanie wyżej - co nie znaczy wysoko ofc ;) )

 

aha i gdzie były feministki? Te wszystkie Środy, Szczuki etc? Chyba Pani Ogórek za ładna dla nich :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.