Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

jestem rozje***y tym postem z poprzedniej strony, pomijając schizofrenię/rozdwojenie jaźni autora i ,,bekę" z chodzenia do pubu w dresie (k**** serio, wskaż palcem bekę), to jak można żyć w Anglii 2 lata i nie widzieć, że odsetek ludzi (Angoli) chodzących w dresach/bluzach na wyspach w każdym przedziale wiekowym jest XX razy większy niż w Polsce? to mnie właśnie rozpierdala w tych jebanych Polakach, hipokryzja i c***oza. z jednej strony ,,jebana polska mentalność i narzekanie na wszystko", a z drugiej strony ,,robaki w dresach, motłoch ze zmywaka, gardzę nimi" (oczywiście samemu zapierdalając jako kelner  :onthego: ). ten c***owy, bo w kapturze, ten c***owy, bo robi nadgodziny, a ten, bo ma inne zainteresowania. typ co myśli, że jest ponad każdym, bo pierwszą wypłatę wydał na kardigan z h&m i świruje możnowładcę z podlaskim akcentem na londyńskiej uczelni. sam poznałem pierdyliard takich chłopaczków w stylu ,,pamiętaj, wszyscy Polacy to k**** (oprócz mnie)" i serio, dużej różnicy jakościowej między nimi, a dresiarzami spod pubu nie ma, jak już to na korzyść tych drugich. poznacie ich właśnie po takich ruchach, tj. wszyscy dookoła mnie to robaki, którym na dodatek się w głowie poprzewracało.

 

nie ma zgody na brak zgody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co ci chodzi JLM, ale przynajmniej nikt się nie przypierdoli o post pod postem

jak szło to starodawne chińskie przysłowie (blackmagic?) - jak spotkałeś idiotę z rana, to miałeś pecha. jak spotykasz samych idiotów cały dzień, to pierdolnij się w głowę - nie do końca tak, ale sens zachowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy by tak kozaczyła w realu. Swoją drogą moim zdaniem coś takiego jest niedopuszczalne. Już pomijając jakąkolwiek ocenę Komorowskiego (z którym nie sympatyzuję), dalej jest to głowa państwa.

 

Btw, jakaś idiotka rezygnująca polskiego obywatelstwa, która sama "ochrzciła" się jakimś z dupy niby "brytyjskim" nazwiskiem, ze zdjęciem zwiastującym brak czegokolwiek w głowie, do tego bluzgająca na najważniejsze osoby w kraju, jedź i nie wracaj, nie chcemy cię tu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duda. Komor już sobie przesrał bezpłciowością, nawet Wałęsa był bardziej na miejscu jak na tamte czasy. A ten to żywcem wyjęty z czasów Chrobrego.

Pisu nie lubię. PO znielubiłem. SLD skończył się jak Ryśka wyjebali. A PSL da sobie zawsze radę.

Duda dostanie czas na pokazanie, że umie. Potem będą parlamentarne i tu kilka "ifów":

if Kopacz will show her balls

if Duda pokaże, że umie

i pewnie kilka jeszcze warunków, by stwierdzić, czy polityk potrafi być jeszcze człowiekiem

Bo obecnie wszyscy politycy to dziwki niemyte. W prostych sprawach się wypierdalają, jak krul po wyborach stwierdzeniem jak to wywijał będzie z Ciastkiem w parlamentach. Btch pliz 

A ten c*** bez wąsa razem z damskim klonem jest niewyraźny jak nuggetsy w MCD.

Kaczor 1 nie był ani twarzowy ani "wykapany" ale budził polityczny szczątek zaufania. Kaczor 2 tego nie ma. Duży łeb Kopacz tego nie ma. Paligłup tyż. itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór jak między rakiem a aidsem, ale:

nie trawię popis, więc dla mnie obaj są tylko fasadami za którymi nie ma nic ciekawego.

Wolę ładniejszą fasadę z allegro niż wiejską fasadę z gieesu.

Dlatego Duda.

aha no i obaj są c***owymi kandydatami, ale Bronko udowodnił już że jest też c***owym prezydentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duda. Komor już sobie przesrał bezpłciowością, nawet Wałęsa był bardziej na miejscu jak na tamte czasy. A ten to żywcem wyjęty z czasów Chrobrego.

Pisu nie lubię. PO znielubiłem. SLD skończył się jak Ryśka wyjebali. A PSL da sobie zawsze radę.

Duda dostanie czas na pokazanie, że umie. Potem będą parlamentarne i tu kilka "ifów":

if Kopacz will show her balls

if Duda pokaże, że umie

i pewnie kilka jeszcze warunków, by stwierdzić, czy polityk potrafi być jeszcze człowiekiem

Bo obecnie wszyscy politycy to dziwki niemyte. W prostych sprawach się wypierdalają, jak krul po wyborach stwierdzeniem jak to wywijał będzie z Ciastkiem w parlamentach. Btch pliz 

A ten c*** bez wąsa razem z damskim klonem jest niewyraźny jak nuggetsy w MCD.

Kaczor 1 nie był ani twarzowy ani "wykapany" ale budził polityczny szczątek zaufania. Kaczor 2 tego nie ma. Duży łeb Kopacz tego nie ma. Paligłup tyż. itp

 

hahaha realy?

 

 

Komorowski po przegranej pierwszej turze robi jakieś nerwowe ruchy, któe są mało wiarygodne. Trochę zaspał i przejechał sie na sondażach. Mówi sie ze debata nic nie zmieni. A ja myśle że sporo bo sporo trza wyjaśnić.

 

Ogólnie mnie to ani ziębi ani grzeje, ale wolałbym aby Polskę reprezentował kolo reprezentatywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 maja.
 

Ja też na Dudę. Reprezentatywność jest ważna na tym stołku, a tu jest no brainer.

 

Najlepsi merytorycznie kandydaci zebrali jakieś totalne ogony, ale w tych wyborach to nie ma szczególnie wielkiego znaczenia. Może na parlamentarne połączą siły z Kukizem i zrobi się ciekawie. Tu i teraz cieszy już sam fakt, że Bredzisław mimo przekonywania miesiącami przez gadające głowy, że jest jedynym kandydatem ma duże szanse na wpierdol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo znałem ich na tyle sporo by mieć pewien przekrój.

20% wyborców Kukiza, czyli zaledwie 1 na 5.

Ps w Jedwabnym możesz kontynuować temat braku zdrowego rozsądku i IPN.

 

No to rzeczywiście fachowa analiza - a ilu poznałeś z tych milionów wyborców. Chociaż 1 promil??? Palikot przegrał bo poszedł krok za daleko z antyklerykalizmem ( ludzie nie lubia kościoła i to coraz mocniej ale nie chcą przecież go wykosić) i pogubił się co właściwie chce i przestał być wiarygodny.

 

Ale twierdzenie że jego elektorat to byli tylko zwolennicy trawki oznacza że dana osoba nie ma pojęcia o czym pisze

 

Ps. A po co mam wchodzić w temat o JEdwabnem, Mało ci że udowodniłem tam już raz Twoją niekompetencję. Masz jakieś skłonności sado maso i lubisz być publicznie biczowany ? Bo to tylko nadaje sens Twojemu życiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było przed, czy po "czołem wielkiej Polsce" tego bramkarza z wiejskiej dyskoteki?

stary, możesz nie lubić Kowalskiego, ale nazywanie graffiti wiejską dyskoteką jest jeszcze gorsze niż to, co wyżej ktoś na twiterze napisał do Komorowskiego.

 

Mythos,

wolałbym jednak pełne wyniki badań, co by samemu można było przeanalizować trendy. w związku z tym pytanie - czy ktoś wie gdzie można znaleźć exit polls z wszystkich poprzednich wyborów? Ely? bo widzę, że masz dane z 2005 - poratujesz? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście fachowa analiza - a ilu poznałeś z tych milionów wyborców. Chociaż 1 promil??? Palikot przegrał bo poszedł krok za daleko z antyklerykalizmem ( ludzie nie lubia kościoła i to coraz mocniej ale nie chcą przecież go wykosić) i pogubił się co właściwie chce i przestał być wiarygodny.

 

Ale twierdzenie że jego elektorat to byli tylko zwolennicy trawki oznacza że dana osoba nie ma pojęcia o czym pisze

 

Ps. A po co mam wchodzić w temat o JEdwabnem, Mało ci że udowodniłem tam już raz Twoją niekompetencję. Masz jakieś skłonności sado maso i lubisz być publicznie biczowany ? Bo to tylko nadaje sens Twojemu życiu?

 

Palikot od kiedy wszedł do polityki nie był wiarygodny.

Z pisaniem o udowadnianiu czyjejś niekompetencji byłbym w przypadku niektórych osób ostrożny (szczególnie tzw samozwańczych specjalistów od wszystkiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.