Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

A słyszeliście o pomyśle wszczepiania chipów nowoprzybylym?

 

Ja wszystko rozumiem, ale to już jest przegięcie

Chipowac ludzi?

Gdzie nas to zaprowadzi? Hitler tatuowal

Psa się chipuje, a to jednak ludzie, inni kulturowo, nie pasujący tutaj, ale LUDZIE!

 

Taniej będzie i bezpieczniej ich zwyczajnie nie wpuszczać do Europy

Nie słyszałem, aczkolwiek już w wielu miejscach na świecie chipuje się ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście o pomyśle wszczepiania chipów nowoprzybylym?

 

Ja wszystko rozumiem, ale to już jest przegięcie

Chipowac ludzi?

Gdzie nas to zaprowadzi? Hitler tatuowal

Psa się chipuje, a to jednak ludzie, inni kulturowo, nie pasujący tutaj, ale LUDZIE!

 

Taniej będzie i bezpieczniej ich zwyczajnie nie wpuszczać do Europy

Tak czekam aż udowodnisz Kulfonowi to o PiSie i Smoleńsku co zadeklarowałeś tydzien/dwa temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja między ely i fluberem pokazuje jak jesteście już jak gąbki nasiąknięte szumem informacyjnym.

Czy to ważne czy urodził się w Belgii ? czy był uchodźca czy urodzonym w II pokoleniu Francuzem czy Belgiem?

 

Wszystkich łączy jedno. Islam

to jest problem a w mediach rozpychanie się w szumie medialnym i pierdołach zapominamy o jednym.

facet podobny do bin-ladena prędzej się wysadzi w autobusie jak siedzisz obok niego niż facet o wyglądzie Ryśka z Klanu.

 

bycie islamistą, bycie arabem, bycie fanatykiem zwiększa % możliwości wysadzenia się ludka.

Ja też to wiem. Spróbuję sformułowac jaśniej, co miałem na myśli.

 

1 Uważam, że to, iż sprawcami zamachów były osoby urodzone w Belgii, nie ma żadnego znaczenia. Nie ma znaczenia, czy był to Syryjczyk, Irakijczyk, czy Algierczyk. Wszyscy czują się obywatelami Państwa Islamskiego, którego Europa nie uznaje.

2. Kwestie rejestracji, bądź nie są mało ważne, bo wykazuję jedynie możliwość przepychania terrorystów razem z uchodźcami. Nie wiemy, czy jest wykorzystywana, prawdopodobnie tak. Prawdopodobnie też wśród uchodźców jest sporo ludzi, którzy takimi terrorystami dopiero zostaną. 

3. Europa nie jest w stanie rejestrować uchodźców, ani ich weryfikować, system jest nieszczelny.

4. Zamachowcami były osoby urodzone i żyjące w miastach, w których dokonały zamachu, dlatego że te miasta doskonale znały, dlatego że wiedziały, jak się tam poruszać, jak wyglądają procedury. O wiele skuteczniejszymi zamachowcami są osoby doskonale znające miejsce, w którym zaatakują. Nie oznacza to, że wśród uchodźców nie ma osób, które zaatakują. Po prostu nie są jeszcze odpowiednio przygotowani.

5. W tej chwili terroryści mogą zupełnie legalnie wjeżdżać na teren UE, dlatego że łatwo wtopić im się w tłum. Im więcej będzie uchodźców, tym będzie to łatwiejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnym sprawcą zamachów jest ideologia Islamu.

Chrześcijanie nie dokonują samobójczych zamachów nie dlatego że sa lepszymi ludźmi, albo bardziej światłymi ludźmi, czy tam że z powodu iż może bardziej humanitarni są, nie dokonują zamachów dlatego że za samobójstwo idzie się (podobno) do piekła a nie do raju.

W islamie mamy obiecany raj z nałożnicami i jeśli akurat z kobietami Ci nie idzie za to świetnie idzie Ci nauka Koranu to masz duże szanse zostać zamachowcem i rozwiązać wszystkie swoje problemy za jednym razem, bo po co czekać dziesiątki lat na śmierć jak można zostać męczennikiem i zagwarantować sobie tabuny lasek na wieczność. Zamachowcy nie przypadkowo są młodzi :)

Ta jedna różnica między islamem a chrześcijaństwem wszystko zmienia.

 

Korwin w wywiadzie ma trochę racji, ale bardziej niż ma rację to się myli, bo żaden cios za cios, żaden olewanie w mediach tematu zamachów nic nie pomoże skoro dalej będzie istniała obietnica raju z dziewicami dla poległych. By zamachy się skończyły konieczne jest albo

- całkowite zniszczenie islamu,

- opanowanie przez islam całego świata

- rewolucja religijna w islamie która zmieni jego doktryny na takie które raju poległbym w boju nie będą obiecywać.

 

p.s. Nieprzyjemnym wnioskiem może być że zamachów dokonują ludzie prawdziwie wierzący, bo święcie przekonani że ten raj z laskami istnieje i na nich czeka - to dobry argument dla ateistów ze religia jest szkodliwa. Rozumiem że narażam się na małą bójkę z fluberem wyciągając takie wnioski co do religii a nie tylko islamu więc na wszelki wypadek przypomnę wyprawy krzyżowe w których to obiecywano zbawienie lub odpuszczenie grzechów za uczestnictwo w takiej wyprawie, moze to pozwoli tej bójki uniknąć :)

Na szczęście chrześcijanie dojrzeli trochę, zmodyfikowali doktrynę i dziś by uzyskać odpust lub zbawienie nie trzeba się wybierać z karabinem w ręku na muzułmanów a wystarczy do spowiedzi pójść i pokutę odprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnym sprawcą zamachów jest ideologia Islamu.

Chrześcijanie nie dokonują samobójczych zamachów nie dlatego że sa lepszymi ludźmi, albo bardziej światłymi ludźmi, czy tam że z powodu iż może bardziej humanitarni są, nie dokonują zamachów dlatego że za samobójstwo idzie się (podobno) do piekła a nie do raju.

 

 

Stary, własnie straciłeś okazję żeby edytować ten post i uniknąć wstydu związanego z pisaniem głupot. Ręce mi opadły.

 

Chrześcijanie nie mordują niewinnych ludzi w drodze samobójczych zamachów bo... za samobójstwo idzie się do piekła. Well done.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, własnie straciłeś okazję żeby edytować ten post i uniknąć wstydu związanego z pisaniem głupot. Ręce mi opadły.

 

Chrześcijanie nie mordują niewinnych ludzi w drodze samobójczych zamachów bo... za samobójstwo idzie się do piekła. Well done.

 

Chyba mnie nie zrozumiałeś

 

Muzułmanie to tacy sami ludzie jak Ty czy ja, róznicę powodują tylko inne religijne dogmaty w które oni wierzą a w które nie wierzysz Ty czy ja.

Jako ludzie jesteśmy bardzo podobni, tylko dogmaty wiary którymi nasiąkamy są inne.

Gdybyś wyrósł jako muzułmanin to z podobnym prawdopodobieństwem jak dzisiejsi muzułmanie mógłbyś stać się terrorystą zamachowcem, właśnie dlatego że jesteś takim samym człowiekiem jak oni.

 

Jeszcze inaczej. Gdyby od kilkudziesięciu lat teleportowano każdego polskiego noworodka do rodzin wychowywanych przez muzułmanów to te noworodki dorastałyby jako muzułmanie i podobnie jak oni (z podobną częstotliwością) dokonywaliby zamachów.

 

Chyba nie myślisz że skłonność do terroryzmu jest zapisana w genach i my tych genów nie posiadamy?

 

p.s. No i jakich niewinnych? Przecież niewierni są winni jak najbardziej!

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnym sprawcą zamachów jest ideologia Islamu.

Chrześcijanie nie dokonują samobójczych zamachów nie dlatego że sa lepszymi ludźmi, albo bardziej światłymi ludźmi, czy tam że z powodu iż może bardziej humanitarni są, nie dokonują zamachów dlatego że za samobójstwo idzie się (podobno) do piekła a nie do raju.

W islamie mamy obiecany raj z nałożnicami i jeśli akurat z kobietami Ci nie idzie za to świetnie idzie Ci nauka Koranu to masz duże szanse zostać zamachowcem i rozwiązać wszystkie swoje problemy za jednym razem, bo po co czekać dziesiątki lat na śmierć jak można zostać męczennikiem i zagwarantować sobie tabuny lasek na wieczność. Zamachowcy nie przypadkowo są młodzi :smile:

Ta jedna różnica między islamem a chrześcijaństwem wszystko zmienia.

 

Korwin w wywiadzie ma trochę racji, ale bardziej niż ma rację to się myli, bo żaden cios za cios, żaden olewanie w mediach tematu zamachów nic nie pomoże

 

Człowieku rozumiem że druga wojna światowa jest dla Ciebie terra incognita bo tylko tak mogę wytłumaczyć głupotę którą tu napisałeś

 

Zarówno w Armii Czerwonej jak i w Armii Niemieckiej jest mnóstwo przypadków śmierci samobójczej ... Ba nawet Polacy mieli motyw żywych torped do których zgłaszało się wielu ochotników

 

Tak samo Japończycy

 

Poza tym ludzie popełniają samobójstwo czasem robią to w zaciszu domowym a czasem spektakularnie zabierając przy okazji mnóstwo ludzi jak niedawno pewien Niemiec w Lufthansie

 

 

 

Dyskusja między ely i fluberem pokazuje jak jesteście już jak gąbki nasiąknięte szumem informacyjnym.

Czy to ważne czy urodził się w Belgii ? czy był uchodźca czy urodzonym w II pokoleniu Francuzem czy Belgiem?

 

Wszystkich łączy jedno. Islam

to jest problem a w mediach rozpychanie się w szumie medialnym i pierdołach zapominamy o jednym.

facet podobny do bin-ladena prędzej się wysadzi w autobusie jak siedzisz obok niego niż facet o wyglądzie Ryśka z Klanu.

 

bycie islamistą, bycie arabem, bycie fanatykiem zwiększa % możliwości wysadzenia się ludka.

 

Brzmisz jak zwykły faszysta ....

 

Po 1 już w temacie Majdanu duża część tego forum używała tego samego argumentu że mam przejrzeć na oczy i przestać słuchać TVN czy czytać Wyborczą bo przecież oni wiedzą lepiej ode mnie że PRawy Sektor i Ukraińcy tylko czekają aby wyrźnąć Polaków i odebrać nam PRzemyśl... Dziś widać czy rację miał Rappar Lorak i inni czy ja który twierdziłem że Prawy Sektor to margines o poparciu mniejszym niż 1 % i nie ma żadnego wpływu na politykę... Wtedy akurat byłeś po stronie Ukraińskiej niemniej jakoś wtedy wyszło że myślenie prawicowe żyjące ogólniki strachem i innymi pierdołami było błędne.. Więc wybacz ale tak jak w temacie Majdanu nie byłem nasiąknięty szumem informacyjnym tak i teraz czytam sobie prasę niderlandzką ( akurat znam ten język) czy angielsko języczną by sobie wyrobić opinię na czymś więcej niż Twitter czy MAx Kolonko jak większość

 

Po 2 Co to za pierdoła że Islam ich łączy i to zwiększa procent... Procentowo to więcej ludzi ginie w masakrach w Stanach gdzie chrześcijanie morduja innych bo im odbiło i jakoś nikt nie boi się Amerykanów i nikt jakoś nie zabrania używania broni... Wtedy argumentacja jest taka że kilku chorych psychicznie ludzi nie może odbierać wolności Amerykanów do noszenia broni...Ba większa jest szansa że zginiesz od poślizgnięcia się w wannie niż od ataku terrorystycznego....

Tych ludzi łączy nienawiść a nie islam jako taki... Ojciec jednego z nic powiedział że gdyby wiedział co zrobi syn to by zamordował wcześniej.. Większość islamskich organizacji potępiła atak główny mufti Polski potępił atak i powiedział że wszystkich zamieszanych powinno skazywać sie na karę śmierci... Poza idiotami z Syrii nikt się nie cieszy z tego.... Żadne duże państwo Islamskie jak Indonezja Pakistan Iran czy Irak nie ma dużych grup samobójczych..

 

A że ci ludzie się wysadzili tak po prawdzie to to co zrobiła przez ostatnie pół roku policja belgijska czy wcześniej francuska to woła o pomstę do nieba.... Zatrzymać kolesia jak wracał z Paryża gdzie było wiadomo że jego brat się wysadził i go wypuszczono razem z kolesiem który konstruował bomby... Facet który był mózgiem ataku na Paryż zatrzymywano dwukrotnie w 2015 ale go wypuszczano bo go nie rozpoznawano na zdjęciach choć facet miał zaoczny wyrok 20 lat

 

Twoje stygmatyzowanie arabów brzmi jak hitlerowskie stygmatyzowanie Żydów... ta sama retoryka ty chcesz ich czipować i izolować a najlepiej deportować wypisz wymaluj faszystowska nowomowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku rozumiem że druga wojna światowa jest dla Ciebie terra incognita bo tylko tak mogę wytłumaczyć głupotę którą tu napisałeś

Zarówno w Armii Czerwonej jak i w Armii Niemieckiej jest mnóstwo przypadków śmierci samobójczej ... Ba nawet Polacy mieli motyw żywych torped do których zgłaszało się wielu ochotników

Tak samo Japończycy

Poza tym ludzie popełniają samobójstwo czasem robią to w zaciszu domowym a czasem spektakularnie zabierając przy okazji mnóstwo ludzi jak niedawno pewien Niemiec w Lufthansie

 

Ale co to ma do rzeczy?

Różne sa ideologie mogące prowadzić do śmierci samobójczej.

Można wierzyć w Hitlera i zrobić to dla niego, można to zrobić dla Stalina.

Można to zrobić z nienawiści do Stalina, Hitlera, niemców bądź sowietów

Można tez zrobić to dla raju w którym mamy obiecane hurysy.

Z takich pobudek możesz to zrobić.

Islamiści robią to licząc na to że zostaną męczennikami, dostaną się do raju i tam na miejscu czekają na nich hurysy.

 

Jeśli w chrześcijaństwie masz za samobójczą śmierć karę, to dla swojej wiary chrześcijańskiej samobójstwa nie popełnisz

 

Jeśli duchowni muzułmańscy jednym głosem powiedzą ze samobójcza śmierć jest drogą do piekła i tym samym jest walka zbrojna z niewiernymi to zamachy samóbójcze skończą się dokładnie w tym samym momencie.

 

"Wystarczy" zmienić ideologię Islamu na taką która nie obiecuje raju za męczeńska smierć w zamachu terrorystycznym.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku rozumiem że druga wojna światowa jest dla Ciebie terra incognita bo tylko tak mogę wytłumaczyć głupotę którą tu napisałeś

 

Zarówno w Armii Czerwonej jak i w Armii Niemieckiej jest mnóstwo przypadków śmierci samobójczej ... Ba nawet Polacy mieli motyw żywych torped do których zgłaszało się wielu ochotników

 

Tak samo Japończycy

 

Poza tym ludzie popełniają samobójstwo czasem robią to w zaciszu domowym a czasem spektakularnie zabierając przy okazji mnóstwo ludzi jak niedawno pewien Niemiec w Lufthansie

 

 

 

 

Brzmisz jak zwykły faszysta ....

 

Po 1 już w temacie Majdanu duża część tego forum używała tego samego argumentu że mam przejrzeć na oczy i przestać słuchać TVN czy czytać Wyborczą bo przecież oni wiedzą lepiej ode mnie że PRawy Sektor i Ukraińcy tylko czekają aby wyrźnąć Polaków i odebrać nam PRzemyśl... Dziś widać czy rację miał Rappar Lorak i inni czy ja który twierdziłem że Prawy Sektor to margines o poparciu mniejszym niż 1 % i nie ma żadnego wpływu na politykę... Wtedy akurat byłeś po stronie Ukraińskiej niemniej jakoś wtedy wyszło że myślenie prawicowe żyjące ogólniki strachem i innymi pierdołami było błędne.. Więc wybacz ale tak jak w temacie Majdanu nie byłem nasiąknięty szumem informacyjnym tak i teraz czytam sobie prasę niderlandzką ( akurat znam ten język) czy angielsko języczną by sobie wyrobić opinię na czymś więcej niż Twitter czy MAx Kolonko jak większość

 

Po 2 Co to za pierdoła że Islam ich łączy i to zwiększa procent... Procentowo to więcej ludzi ginie w masakrach w Stanach gdzie chrześcijanie morduja innych bo im odbiło i jakoś nikt nie boi się Amerykanów i nikt jakoś nie zabrania używania broni... Wtedy argumentacja jest taka że kilku chorych psychicznie ludzi nie może odbierać wolności Amerykanów do noszenia broni...Ba większa jest szansa że zginiesz od poślizgnięcia się w wannie niż od ataku terrorystycznego....

Tych ludzi łączy nienawiść a nie islam jako taki... Ojciec jednego z nic powiedział że gdyby wiedział co zrobi syn to by zamordował wcześniej.. Większość islamskich organizacji potępiła atak główny mufti Polski potępił atak i powiedział że wszystkich zamieszanych powinno skazywać sie na karę śmierci... Poza idiotami z Syrii nikt się nie cieszy z tego.... Żadne duże państwo Islamskie jak Indonezja Pakistan Iran czy Irak nie ma dużych grup samobójczych..

 

A że ci ludzie się wysadzili tak po prawdzie to to co zrobiła przez ostatnie pół roku policja belgijska czy wcześniej francuska to woła o pomstę do nieba.... Zatrzymać kolesia jak wracał z Paryża gdzie było wiadomo że jego brat się wysadził i go wypuszczono razem z kolesiem który konstruował bomby... Facet który był mózgiem ataku na Paryż zatrzymywano dwukrotnie w 2015 ale go wypuszczano bo go nie rozpoznawano na zdjęciach choć facet miał zaoczny wyrok 20 lat

 

Twoje stygmatyzowanie arabów brzmi jak hitlerowskie stygmatyzowanie Żydów... ta sama retoryka ty chcesz ich czipować i izolować a najlepiej deportować wypisz wymaluj faszystowska nowomowa

 

dobrze zgaduję, że to co oznaczyłem to było clue całego długiego posta? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zamachy nie jarają, mało osób w nich ginie. Mnie straszy to, że nie ma żadnego normalnego islamskiego państwa przestrzegającego zasad demokracji, wolności słowa i wyznania. Najbliżej definicji "normalności" jest Kazachstan, gdzie istnienie partii religijnych jest zakazane w konstytucji. Afganistan, Pakistan, Arabia Saudyjska, Sudan czy w ogóle całkowicie pomijana Nigeria i tamtejsze Boko Haram.  To są setki milionów muzułman. I tego, ich mentalności i niezdolności do integracji z mi bliską kulturą europejską jest to czego się boję i dlaczego jestem przeciwny jakimkolwiek uchodźcom muzułmańskim. A nie tego, że raz na rok się jakiś wysadzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku rozumiem że druga wojna światowa jest dla Ciebie terra incognita bo tylko tak mogę wytłumaczyć głupotę którą tu napisałeś

 

Zarówno w Armii Czerwonej jak i w Armii Niemieckiej jest mnóstwo przypadków śmierci samobójczej ... Ba nawet Polacy mieli motyw żywych torped do których zgłaszało się wielu ochotników

 

Tak samo Japończycy

 

Poza tym ludzie popełniają samobójstwo czasem robią to w zaciszu domowym a czasem spektakularnie zabierając przy okazji mnóstwo ludzi jak niedawno pewien Niemiec w Lufthansie

 

 

 

 

Brzmisz jak zwykły faszysta ....

 

Po 1 już w temacie Majdanu duża część tego forum używała tego samego argumentu że mam przejrzeć na oczy i przestać słuchać TVN czy czytać Wyborczą bo przecież oni wiedzą lepiej ode mnie że PRawy Sektor i Ukraińcy tylko czekają aby wyrźnąć Polaków i odebrać nam PRzemyśl... Dziś widać czy rację miał Rappar Lorak i inni czy ja który twierdziłem że Prawy Sektor to margines o poparciu mniejszym niż 1 % i nie ma żadnego wpływu na politykę... Wtedy akurat byłeś po stronie Ukraińskiej niemniej jakoś wtedy wyszło że myślenie prawicowe żyjące ogólniki strachem i innymi pierdołami było błędne.. Więc wybacz ale tak jak w temacie Majdanu nie byłem nasiąknięty szumem informacyjnym tak i teraz czytam sobie prasę niderlandzką ( akurat znam ten język) czy angielsko języczną by sobie wyrobić opinię na czymś więcej niż Twitter czy MAx Kolonko jak większość

 

Po 2 Co to za pierdoła że Islam ich łączy i to zwiększa procent... Procentowo to więcej ludzi ginie w masakrach w Stanach gdzie chrześcijanie morduja innych bo im odbiło i jakoś nikt nie boi się Amerykanów i nikt jakoś nie zabrania używania broni... Wtedy argumentacja jest taka że kilku chorych psychicznie ludzi nie może odbierać wolności Amerykanów do noszenia broni...Ba większa jest szansa że zginiesz od poślizgnięcia się w wannie niż od ataku terrorystycznego....

Tych ludzi łączy nienawiść a nie islam jako taki... Ojciec jednego z nic powiedział że gdyby wiedział co zrobi syn to by zamordował wcześniej.. Większość islamskich organizacji potępiła atak główny mufti Polski potępił atak i powiedział że wszystkich zamieszanych powinno skazywać sie na karę śmierci... Poza idiotami z Syrii nikt się nie cieszy z tego.... Żadne duże państwo Islamskie jak Indonezja Pakistan Iran czy Irak nie ma dużych grup samobójczych..

 

A że ci ludzie się wysadzili tak po prawdzie to to co zrobiła przez ostatnie pół roku policja belgijska czy wcześniej francuska to woła o pomstę do nieba.... Zatrzymać kolesia jak wracał z Paryża gdzie było wiadomo że jego brat się wysadził i go wypuszczono razem z kolesiem który konstruował bomby... Facet który był mózgiem ataku na Paryż zatrzymywano dwukrotnie w 2015 ale go wypuszczano bo go nie rozpoznawano na zdjęciach choć facet miał zaoczny wyrok 20 lat

 

Twoje stygmatyzowanie arabów brzmi jak hitlerowskie stygmatyzowanie Żydów... ta sama retoryka ty chcesz ich czipować i izolować a najlepiej deportować wypisz wymaluj faszystowska nowomowa

Po pierwsze, błędnie zakładasz wyższość prasy niderlandzkiej, czy angielskiej nad polską. Prasy w krajach, gdzie poprawność polityczna osiągnęła ekstremum.

Po drugie zamachy w Paryżu, czy Brukseli to były działania wojenne państwa. Konkretnie Państwa Islamskiego. Państwa, której liczebność armii jest dwa razy większa od Polski. Państwa, w którym jest 200 tysięcy ludzi, którzy z przyjemnością oddadzą życie w imię Allacha. To jest duża liczba i realne zagrożenie. 

Po trzecie, fajnie by było pomóc innym ludziom, ale nie rozumiem, dlaczego ta pomoc ma polegać na przyjmowaniu ich do siebie. Kraje rozwinięte najpierw opanowała wizja taniej siły roboczej ( a nie dobre serce), a teraz ich działaniami kieruje strach i przerażenie. Służby sobie nie radzą, nie są w stanie zidentyfikować zagrożenia. 

Po czwarte, nie istnieje stabilny na dłuższą metę model wspólnej egzystencji obok siebie chrześcijan i muzułmanów. To utopia, to się nie uda, to skończy się krwawą wojną, prędzej czy później. 

Po piąte, to stygmatyzowanie wynika bezpośrednio z nazwy wroga. Nie państwo syryjskie, nie państwo irackie. Państwo islamskie. 

Po szóste, deportacja nie jest złym rozwiązaniem, jeżeli będzie opisana odpowiednimi warunkami, w jakich okolicznościach można ją zastosować.

Po siódme jaka jest Twoim zdaniem najlepsza metoda na rozwiązanie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czwarte, nie istnieje stabilny na dłuższą metę model wspólnej egzystencji obok siebie chrześcijan i muzułmanów. To utopia, to się nie uda, to skończy się krwawą wojną, prędzej czy później. 

 

Zamachy bombowe seriami zdarzały się też w Europie. Mielliśmy ETA w Hiszpania, IRA w Irlandii.

Podkładano bomby, dokonywano zamachu, by później dokonywać kolejnych. Zamachów było naprawdę wiele i dokonywali ich również chrześcijanie. Walczyli o swoje idee i chcieli dokonywać tyle zamachów ile się da po to by do wymarzonych przez siebie zmian doprowadzić

 

Z islamistami jest inaczej, nie podkładają bomby tylko sami najczęściej są bombą. Przecież lepiej by było zostawić torbę na lotnisku i stamtąd uciec, albo podjechać samochodem pułapką i go zostawić. Po to by za jakiś czas dokonać następnego zamachu, tak robi ktoś kto o coś walczy.

Muzułmanie zamachów bombowych najczęsciej dokonują w taki sposób by w nich zginąć, nie interesuje ich dalsza walka, można więc wnioskować że to jest mniej zamach a bardziej rytualne samobójstwo majace doprowadzić do zbawienia, bo takim samym celem jest śmierć zamachowca jak śmierć "niewiernych". Oba warunki powinny być spełnione by zamachowiec dostał się do raju.

Szefowie Państwa Islamskiego na pewno chcieliby by zamachowców można było "wykorzystać" wielokrotnie, na pewno woleliby aby delikwent podłożył jedną bombę dziś, drugą jutro a trzecią pojutrze, albo choćby próbował to zrobić. Nic z tego, Islamscy terroryści są w większości jednorazowego użytku.

 

W Polsce mamy jakieś 5 czy 6 tys samobójstw rocznie. Wieszamy się, skaczemy z wieżowców, lub pod pociąg.

Jaką śmierć wybierze muzułmanin? Jeśli jest przeciętnym człowiekiem z przeciętna wiarą pewnie wybierze podobnie.

Im bardziej wierzący jest chrześcijanin tym wieksze szanse że wiara go powstrzyma przed samobójstwem bo to jest grzech.

Im bardziej wierzący jest muzułmanin tym wieksza szansa że zamiast sznura lub pociągu wybierze zamach bombowy, właśnie dlatego że ten zamach może go doprowadzić do raju.

Jeśli już taki mocno wierzący muzułmanin ma popełnić samobójstwo to o wiele większy sens ma dla niego rozerwać się wraz z niewiernymi (bo może mieć z tego korzyść po śmierci) niż powiesić (bo z tego korzyści po śmierci nie będzie).

Tak długo jak ludzie będą popełniać samobójstwo i tak długo jak jest za nie obiecany raj to częśc z tych samobójstw będzie zamachami bombowymi. Nawet jeśli chrześcijanie i muzułamanie będą deklarowac wielką przyjaźń, mimo tego część samobójców muzułamanów wybierze smierć w zamachu bombowym po to by dostać się (albo choćby mieć cień szansy) do raju.

Dopóki nie zmieni się ideologia Islamu nie ma szans by to się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku rozumiem że druga wojna światowa jest dla Ciebie terra incognita bo tylko tak mogę wytłumaczyć głupotę którą tu napisałeś

 

Zarówno w Armii Czerwonej jak i w Armii Niemieckiej jest mnóstwo przypadków śmierci samobójczej ... Ba nawet Polacy mieli motyw żywych torped do których zgłaszało się wielu ochotników

 

Tak samo Japończycy

 

Poza tym ludzie popełniają samobójstwo czasem robią to w zaciszu domowym a czasem spektakularnie zabierając przy okazji mnóstwo ludzi jak niedawno pewien Niemiec w Lufthansie

 

 

 

 

Brzmisz jak zwykły faszysta ....

 

Po 1 już w temacie Majdanu duża część tego forum używała tego samego argumentu że mam przejrzeć na oczy i przestać słuchać TVN czy czytać Wyborczą bo przecież oni wiedzą lepiej ode mnie że PRawy Sektor i Ukraińcy tylko czekają aby wyrźnąć Polaków i odebrać nam PRzemyśl... Dziś widać czy rację miał Rappar Lorak i inni czy ja który twierdziłem że Prawy Sektor to margines o poparciu mniejszym niż 1 % i nie ma żadnego wpływu na politykę... Wtedy akurat byłeś po stronie Ukraińskiej niemniej jakoś wtedy wyszło że myślenie prawicowe żyjące ogólniki strachem i innymi pierdołami było błędne.. Więc wybacz ale tak jak w temacie Majdanu nie byłem nasiąknięty szumem informacyjnym tak i teraz czytam sobie prasę niderlandzką ( akurat znam ten język) czy angielsko języczną by sobie wyrobić opinię na czymś więcej niż Twitter czy MAx Kolonko jak większość

 

Po 2 Co to za pierdoła że Islam ich łączy i to zwiększa procent... Procentowo to więcej ludzi ginie w masakrach w Stanach gdzie chrześcijanie morduja innych bo im odbiło i jakoś nikt nie boi się Amerykanów i nikt jakoś nie zabrania używania broni... Wtedy argumentacja jest taka że kilku chorych psychicznie ludzi nie może odbierać wolności Amerykanów do noszenia broni...Ba większa jest szansa że zginiesz od poślizgnięcia się w wannie niż od ataku terrorystycznego....

Tych ludzi łączy nienawiść a nie islam jako taki... Ojciec jednego z nic powiedział że gdyby wiedział co zrobi syn to by zamordował wcześniej.. Większość islamskich organizacji potępiła atak główny mufti Polski potępił atak i powiedział że wszystkich zamieszanych powinno skazywać sie na karę śmierci... Poza idiotami z Syrii nikt się nie cieszy z tego.... Żadne duże państwo Islamskie jak Indonezja Pakistan Iran czy Irak nie ma dużych grup samobójczych..

 

A że ci ludzie się wysadzili tak po prawdzie to to co zrobiła przez ostatnie pół roku policja belgijska czy wcześniej francuska to woła o pomstę do nieba.... Zatrzymać kolesia jak wracał z Paryża gdzie było wiadomo że jego brat się wysadził i go wypuszczono razem z kolesiem który konstruował bomby... Facet który był mózgiem ataku na Paryż zatrzymywano dwukrotnie w 2015 ale go wypuszczano bo go nie rozpoznawano na zdjęciach choć facet miał zaoczny wyrok 20 lat

 

Twoje stygmatyzowanie arabów brzmi jak hitlerowskie stygmatyzowanie Żydów... ta sama retoryka ty chcesz ich czipować i izolować a najlepiej deportować wypisz wymaluj faszystowska nowomowa

faszysta i kochający prawy sektor, równo Cię pojebało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma do rzeczy?

Różne sa ideologie mogące prowadzić do śmierci samobójczej.

Można wierzyć w Hitlera i zrobić to dla niego, można to zrobić dla Stalina.

Można to zrobić z nienawiści do Stalina, Hitlera, niemców bądź sowietów

Można tez zrobić to dla raju w którym mamy obiecane hurysy.

Z takich pobudek możesz to zrobić.

Islamiści robią to licząc na to że zostaną męczennikami, dostaną się do raju i tam na miejscu czekają na nich hurysy.

 

Jeśli w chrześcijaństwie masz za samobójczą śmierć karę, to dla swojej wiary chrześcijańskiej samobójstwa nie popełnisz

 

Jeśli duchowni muzułmańscy jednym głosem powiedzą ze samobójcza śmierć jest drogą do piekła i tym samym jest walka zbrojna z niewiernymi to zamachy samóbójcze skończą się dokładnie w tym samym momencie.

 

"Wystarczy" zmienić ideologię Islamu na taką która nie obiecuje raju za męczeńska smierć w zamachu terrorystycznym.

Widać że kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz..

 

Koran właśnie dokładnie to mówi że popełnienie samobójstwo to droga do piekła... że tym czym się zabijesz będziesz męczony w piekle... Nigdzie nie ma słowa że samobójstwo to droga do raju... Skąd ci się to w ogóle wzieło?

 

To że ginąc za wiarę trafiasz do raju to jedno sęk w tym że wg Koranu samobójstwo czymś takim nie jest.. a jeśli tak jak w Brukseli zabijasz innych muzułmanów to już masz piekło podwójne.... Nigdzie w Islamie nie ma słowa że samobójstwo jest drogą do raju..Wręcz przeciwnie to droga do piekła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz..

A ja mam wrażenie że Ty nie dorastasz poziomem do poziomu dyskusji

Chyba wolno mi coś tak lekko bezczelnego napisac skoro Ty już drugi raz walisz w pierwszym zdaniu wycieczkę osobistą

Koran właśnie dokładnie to mówi że popełnienie samobójstwo to droga do piekła... że tym czym się zabijesz będziesz męczony w piekle... Nigdzie nie ma słowa że samobójstwo to droga do raju... Skąd ci się to w ogóle wzieło?

 

Chyba oczywiste ze nie chodziło mi o typowe "samotne samobójstwo" tylko o samobójczy zamach bombowy który jest męczeńską śmiercią prowadzącą do raju. Przecież raczej wyraźnie napisałem że muzułmanom nie opłaca się samotne samobójstwo, a opłaca się samobójstwo będące zamachem bombowym

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde samobójstwo jest zakazane w Koranie --- tylko jak w życiu niektórzy sobie interpretują coś po swojemu

 

Bez wycieczki osobistej, więc jest ok :)

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Szahid

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pas_szahida

 

Po przeczytaniu tych dwóch definicji zastanów się czy zmieniasz zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz że ISIS zabija o wiele więcej w atakach samobójczych muzułmanów niż chrześcijan a coś takiego jest dwukrotnie potępione w Koranie

 

Ich samobójcze ataki nie wpasowują się w żaden sposób męczęńska śmierć za wiarę i trudno mi się wypowiadać za nich osobiście ale większość świata muzułmańskiego potępia takie ataki

A tu masz fragmenty Koranu

 

A kto zabija wiernego celowo, jego zapłatą będzie Piekło i wieczny w nim pobyt i klątwa Allaha ciążą na nim, i surowa kara przygotowana jest dla niego} [4:93]

 
A tu pewnie wykładnie muzułmańskich proroków
Prorok Muhammad (salla Allahu alejhi wa sallam)  „Ktokolwiek zabije się żelazną bronią, tą samą bronią będzie męczony w Piekle.” [al-Buhari]
 
 „Zaprawdę, ktokolwiek się zabije, na pewno zostanie ukarany Piekłem, w którym będzie przebywał na zawsze." [al-Buhari,Muslim]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.