Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

przecież zarówno w zamachu we Francji jak i  w Belgii uczestniczyli ludzie którzy przybyli z falą uchodźców 

A którzy konkretnie bo wszyscy urodzili się w Belgii lub Francji wyjechali do Syrii wrócili a służby specjalne mimo że miały ich zanotowane to wypuszczały albo nie sprawdzały co robią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A którzy konkretnie bo wszyscy urodzili się w Belgii lub Francji wyjechali do Syrii wrócili a służby specjalne mimo że miały ich zanotowane to wypuszczały albo nie sprawdzały co robią...

Przecież rahu nie napisał, że urodzili się w Syrii, tylko że przybyli z falą uchodźców. 

 

Wraz z falą uchodźców przybyli Salah Abdeslam, Naijim Laachraoui,Ahmed Almuhamed oraz Bilal Hadfi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież rahu nie napisał, że urodzili się w Syrii, tylko że przybyli z falą uchodźców. 

 

Wraz z falą uchodźców przybyli Salah Abdeslam, Naijim Laachraoui,Ahmed Almuhamed oraz Bilal Hadfi.

Nie przybyli z falą uchodzców bo wrócili do Belgii w normalny sposób na paszportach UE

 

I wcale nie obecnej fali letniej tylko już sporo wcześniej

 

Na twojej zasadzie jak rozumiem Rosyjskie służby specjalne też są uchodźcami bo właśnie wracają z Syrii?

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przybyli z falą uchodzców bo wrócili do Belgii w normalny sposób na paszportach UE

 

I wcale nie obecnej fali letniej tylko już sporo wcześniej

 

Na twojej zasadzie jak rozumiem Rosyjskie służby specjalne też są uchodźcami bo właśnie wracają z Syrii?

Nie ely, Ci którzy wrócili na paszportach UE to jeszcze inni. Ci czterej, których wymieniłem weszli, jako uchodźcy na fałszywych papierach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież rahu nie napisał, że urodzili się w Syrii, tylko że przybyli z falą uchodźców. 

 

Wraz z falą uchodźców przybyli Salah Abdeslam, Naijim Laachraoui,Ahmed Almuhamed oraz Bilal Hadfia .

A to może wyjasnij mi jakim cudem uważasz że np Salah przybył jako uchodźca skoro np policja holenderska zatrzymała go w lutym 15 a praktycznie do samego momentu zamachu na Paryż prowadził bar w Brukseli...

Najim w Syrii był 3 lata temu ale potem studiował nota bene w katolickiej szkole

 

Powiem wprost jak dla mnie to pomyliłeś fakty że ci ludzie na fałszywych paszportach jeździli po Europie m.in zdobywać broń namawiać na dworcu Kelati uchodzców itp niemniej nie wiem skąd masz informacje ze ci ludzie byli przemyceni do Europy w ostatniej fali uchodzców

 

Poza tym naprawdę Twitter źródłem informacji???Już Gmyz pokazał ile to jest warte? Przecież nie ma żadnych dowodów że Abdelhamid był w Grecji to że była taka plotka zaraz po zamachach to jedna rzecz ale teraz też mieliśmy że Najim był aresztowany a już nie żył ...Grecy już dawno zdementowali informację jakoby Abdelhamid był na ich terytorium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Powiem wprost jak dla mnie to pomyliłeś fakty że ci ludzie na fałszywych paszportach jeździli po Europie m.in zdobywać broń namawiać na dworcu Kelati uchodzców itp niemniej nie wiem skąd masz informacje ze ci ludzie byli przemyceni do Europy w ostatniej fali uchodzców

 

Stąd, że na te dokumenty na których jeździli, rejestrowano uchodźców w Grecji, aczkolwiek masz rację, nie ma żadnej gwarancji, że to byli właśnie oni. Mogli to być inni uchodźcy na fałszywych papierach, którzy potem przekazali te dokumenty wymienionym przeze mnie osobom, aby mogły podróżować pod fałszywą tożsamością po Europie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najim w Syrii był 3 lata temu ale potem studiował nota bene w katolickiej szkole

 

pewnie edukacja w szkole katolickiej pchnęła go do zamachów

istotny news praktycznie podkreślany przez wszystkie lewackie media

 

mnie zastanawia jedno.

czy lewacy są z muzułmanami czy katolikami? wygląda na to ,że lewicowy sztorm tylko i wyłącznie wykorzystuje tych muzułmanów do ataków na KK

to jest fobia , jest się antysemitą, że powie się "żyd" a jak nazwać lewaków? katolofoby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd, że na te dokumenty na których jeździli, rejestrowano uchodźców w Grecji, aczkolwiek masz rację, nie ma żadnej gwarancji, że to byli właśnie oni. Mogli to być inni uchodźcy na fałszywych papierach, którzy potem przekazali te dokumenty wymienionym przeze mnie osobom, aby mogły podróżować pod fałszywą tożsamością po Europie. 

No właśnie nie ma takich informacji że byli rejestrowani w Grecji ... zwłaszcza ta dwójka z Belgii skąd masz takie info... bo jak czytam holenderskie i belgijskie (flamandzkie gazety to nie widzę takich rewelacj iwięc ciekawi mnie skad masz info że oni byli rejestrowani w Grecji i że tam byli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie ma takich informacji że byli rejestrowani w Grecji ... zwłaszcza ta dwójka z Belgii skąd masz takie info... bo jak czytam holenderskie i belgijskie (flamandzkie gazety to nie widzę takich rewelacj iwięc ciekawi mnie skad masz info że oni byli rejestrowani w Grecji i że tam byli

Tylko Naijim był związany z zamachami w Belgii. Został zarejestrowany, jako uchodźca na granicy austriacko - węgierskiej na paszport na nazwisko Sufian Kajal we wrześniu 2015 r. Urodził się w Belgii, ale od 2013 roku przebywał w Syrii, gdzie walczył, jako członek ISIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie edukacja w szkole katolickiej pchnęła go do zamachów

istotny news praktycznie podkreślany przez wszystkie lewackie media

 

mnie zastanawia jedno.

czy lewacy są z muzułmanami czy katolikami? wygląda na to ,że lewicowy sztorm tylko i wyłącznie wykorzystuje tych muzułmanów do ataków na KK

to jest fobia , jest się antysemitą, że powie się "żyd" a jak nazwać lewaków? katolofoby ?

Bez przesady skąd ci sie to wzięło że jest to podkreślane mi raczej chodziło o to że raczej cięzko studiować i być uchodźcą jednocześnie że Fluber ma po prostu mocno niesprawdzone informacje że oni przybyli do Europy przez Grecję zwłaszcza że są dowody na to że oni wtedy byli w Belgii czy to zatrzymani przez policję czy prowadzili bar czy studiowali

@fluber

Ale wiesz że on był zarestrejowany jako wjeżdżący na Węgry z Austrii a nie ma danych o tym jakoby wyjechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady skąd ci sie to wzięło że jest to podkreślane mi raczej chodziło o to że raczej cięzko studiować i być uchodźcą jednocześnie że Fluber ma po prostu mocno niesprawdzone informacje że oni przybyli do Europy przez Grecję zwłaszcza że są dowody na to że oni wtedy byli w Belgii czy to zatrzymani przez policję czy prowadzili bar czy studiowali

@fluber

Ale wiesz że on był zarestrejowany jako wjeżdżący na Węgry z Austrii a nie ma danych o tym jakoby wyjechał

Ja doskonale wiem, że żaden z zamachowców nie był uchodźcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely, tak żeby zbędnie nie pukać w klawiaturę - bottom line jest taki, że terroryści z łatwością są w stanie podszywać się pod uchodźców, przyjeżdżać do EU i przeprowadzać zamachy. Żadne wywiady nie są w stanie zrobić odsiewu o którym mówi lewica.

 

A ISIS robi dokładnie to co zapowiadało - wprowadza swoich żołnierzy do Europy wraz z falą uchodźców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ fluber

 

Mi tylko chodzi o to że oni jeździli na Węgry i byli rejestrowani na granicy ale jako wjeźdżający a nie ma np odcisków palców że w Grecji kiedykolwiek że byli tam na granicy z uchodźcami

 

Mało tego ci ludzie zarówno szef zamachów w Paryżu jak i główni sprawcy w Brukseli byli zatrzymywani przez policję w 2015 i wypuszczani bo nie rozpoznano ich na zdjęciach ....

 

Tyle błędów co popełniła zarówno policja w Belgii jak i we Francji przed zamachami i po to się w głowie nie mieści]

W Belgii w ogóle jest burdel bo policja z Flandrii nie współpracuje z Walonami więc oni nie mają jednej centralnej komórki i jest kicha w przekazywaniu sobie danych

Abaslama zatrzymano po zamachach w PAryżu ale go wypuszczono bo uznano że nie ma żadnych dowodów choć jego brat się wysadził przecież a 8h po wypuszczeniu znaleziono auto z jego odciskami i odciskami innych zamachowcow

 

@ luki

 

A jakieś dowody poza słowami.... Bo ci ludzie jeździli do Syrii to fakt ale nie wracali z falą uchodżców ani jeden z nich a w Europie żyli często ostatnie 2-3 lata

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jakieś dowody poza słowami.... Bo ci ludzie jeździli do Syrii to fakt ale nie wracali z falą uchodżców ani jeden z nich a w Europie żyli często ostatnie 2-3 lata

Ale to, że zamachowca z Belgii wyjechał z Austrii i wjechał do Węgier na paszport uchodźcy, choć nigdy formalnie nie wjechał do Austrii, a potem wysadził się w Belgii, chociaż formalnie nigdy nie wyjechał z Węgier, świadczy o czym? Przecież to nie chodzi o to, czy wjechali z falą uchodźców, czy nie, tylko o to że gdyby ISIS zaplanowało wpuszczać tu zamachowców hurtowo, to nie miałoby z tym najmniejszego problemu.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja między ely i fluberem pokazuje jak jesteście już jak gąbki nasiąknięte szumem informacyjnym.

Czy to ważne czy urodził się w Belgii ? czy był uchodźca czy urodzonym w II pokoleniu Francuzem czy Belgiem?

 

Wszystkich łączy jedno. Islam

to jest problem a w mediach rozpychanie się w szumie medialnym i pierdołach zapominamy o jednym.

facet podobny do bin-ladena prędzej się wysadzi w autobusie jak siedzisz obok niego niż facet o wyglądzie Ryśka z Klanu.

 

bycie islamistą, bycie arabem, bycie fanatykiem zwiększa % możliwości wysadzenia się ludka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście o pomyśle wszczepiania chipów nowoprzybylym?

 

Ja wszystko rozumiem, ale to już jest przegięcie

Chipowac ludzi?

Gdzie nas to zaprowadzi? Hitler tatuowal

Psa się chipuje, a to jednak ludzie, inni kulturowo, nie pasujący tutaj, ale LUDZIE!

 

Taniej będzie i bezpieczniej ich zwyczajnie nie wpuszczać do Europy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.