Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

W imię zasady "nie mój prezydent" można powiedzieć/napisać wszystko

To samo robiono za Lecha czy Bronka

Oj przepraszam, ale takich najazdów to chyba nawet na Kaczyńskiego za życia nie było, mimo że był ciśnięty i poniewierany zdrowo przez te towarzystwo. Ogólnie niektórzy przez ostatnie 5 lat mogli zapomnieć, jakim językiem się obsługują ludzie pokroju Lisa, gdy coś im nie pasuje :) 

 

Jazd tego typu po Bronku ze strony jego przeciwników nie pamiętam. Sam go krytykowałem mocno, ale do takich tekstów nigdy bym się nie posunął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znajdę Matek, ale jeśli jeszcze gdzieś są filmiki z obrony krzyża i wypowiedzi "moherowych" pań to wrzucę

Nie byli to wszyscy, ale też przewijalo się Mordercy Zdrajcy żydzi śmierć itd

 

A mnie to bawi, bo jedni drugich i rynsztowy poziom oskarżają a robią to samo

http://wawalove.pl/W-niedziele-XVII-Manifa-Pojda-pod-haslem-Aborcja-w-Obronie-Zycia-a21982?src01=6a4c8

 

Co tam kody, rydzykomarsze, niepodległości

To jest od lat mój faworyt w kategorii debile/lki roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedy atakowana i obrażana jest prawica, to jest przemysł pogardy i zamach na polskość. Kiedy gwiżdże się na urzędującego premiera, a w katolickim radiu wymyśla Prezydentowi RP od nazistów - to jest uzasadniona krytyka i korzystanie z wolności słowa.

 

Przypomnę tylko text w którym była mowa o tym że Komor jest gorszy niż Hitler, no błagam czym to się różni od tego co wypisuje motłoch na portalach społecznościowych o Dudzie?

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko text w którym była mowa o tym że Komor jest gorszy niż Hitler, no błagam czym to się różni od tego co wypisuje motłoch na portalach społecznościowych o Dudzie?

Różni się dokładnie tym, czym prosty człowiek różni się od prostaka. Porównać kogoś z Hitlerem,a podniecać się i naigrywać z tego, że ktoś zginął, albo mógł umrzeć, to ogromna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna jak dla mnie, wiec jestem prostak.

Jeżeli "Jesteś gorszy od Hitlera" i np. Twoja małżonka, by zmarła, ktoś przyszedłby na pogrzeb powiedzieć Ci, że: "Dobrze tak tej k*rwie" nie robi Ci żadnej różnicy, to prawdopodobnie jesteś psychopatą, a nie prostakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak tylko zapytam co sądzisz o ludziach, którzy gwizdali, buczeli i wymyslali na pogrzebach Kiszczaka i Jaruzelskiego?

Bo wielu z nich to znani prawicowi "patrioci" uznawani przez wielu za wspaniałych Polaków

Nie znam sprawy, wiele zależy od kontekstu. Gwizdanie na słowa wdowy po generale o krzywdach wyrządzonych przez Kiszczaka Polakom uznałbym za zasadne, obrzucenie gnojem grobu Kiszczaka było poniżej jakiegokolwiek poziomu. 

Zwróć uwagę, że rozróżniam tu dwie sprawy: opinię o danej osobie i życzenie jej śmieci. Zupełnie dwie różne sprawy w chrześcijańskiej moralności.

Jeżeli gwizdały rodziny ofiar, to myślę, że również miały do tego prawo.

Jeżeli byli to politycy związani z patriotyczną prawicą, to było to tak samo prostackie, jak przytoczone przez matka opinie członków KOD-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popieram jakiegoś obrzucania gnojem grobu Kiszczaka (?!) ani żadnego innego ale bądźmy poważni, parszywe komuchy, które być może zniszczyły życie rodzinom ludzi będących teraz w sile wieku mają prawo wywoływać inne emocje niż taki Duda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z postem mówiącym, że jestem czerwonym komuchem? Bardzo mi się podobał.

Po tym komentarzu pomyślałem, ze jesteś dowodem na to, że jednak nazizm i komunizm wcale się tak bardzo od siebie nie różnią :nevreness: Można być skrajną prawicą i lewicą jednocześnie :nevreness: A na środku mieć rozciętą wargę :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym komentarzu pomyślałem, ze jesteś dowodem na to, że jednak nazizm i komunizm wcale się tak bardzo od siebie nie różnią :nevreness: Można być skrajną prawicą i lewicą jednocześnie :nevreness: A na środku mieć rozciętą wargę :nevreness:

Ale ja to od dawna twierdzę, podobnie jak wielu rozgarniętych historyków. Nazizm i komunizm to systemy bardzo zbliżone do siebie, podział lewica/prawica jest podziałem mocno uproszczonym. Taki RN wbrew pozorom jest bardzo zbieżny jeśli chodzi o poglądy z tym czym był PRL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.