Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

 

to już wiem o co chodziło Rapparowi, Kiszczak musi się wstydzić, że jego żona dołączyła do PiSu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu tutaj zarzucalo Peło upublicznianie małych afer, żeby przykryć duże przekręty, woec jeśli tp co tu jest napisane okaże się prawdą trzeba będzie chyba podobnie potraktować PiS, czyż nie?

Rzeczywiście, szkoda tylko, że udało mi się już usłyszeć w telewizji, że teczki Bolka wypłynęły, żeby ukryć, że 500 plus będzie tylko na drugie dziecko, żebyśmy zapomnieli, że PIS rządzi już 100 dni, żeby ukryć, że Szydło sprzedała Polaków w UK, żeby przykryć niekompetencje Błaszczaka przy powoływaniu. Wyrażenie "to nie jest przypadek" jest chyba najczęściej pojawiającym się w TVN 24 w tym tygodniu :nevreness:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 zł to Ściema

Szydlo nie sprzedała Polaków, bo wg oststnich badań to właśnie Polacy w UK są najliczniejszą grupa z zatrudnieniem (ok 90%), więc zasiłków najwyższych nie biorą, poza tym ta zmiana ma dotyczyć nowoprzybylych, a nie już biorących zasiłki (tego pewny nie jestwbo słyszałem to gdzieś w tv)

 

 

Poza tym śmieszny jest argument o tvnie (jakże tendencyjne bronienie pisu), bo ja słowem nie wspominam o TVP kurskiego czy tv Trwam

Pisze o internautach, również tych tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 zł to Ściema

Szydlo nie sprzedała Polaków, bo wg oststnich badań to właśnie Polacy w UK są najliczniejszą grupa z zatrudnieniem (ok 90%), więc zasiłków najwyższych nie biorą, poza tym ta zmiana ma dotyczyć nowoprzybylych, a nie już biorących zasiłki (tego pewny nie jestwbo słyszałem to gdzieś w tv)

 

 

Poza tym śmieszny jest argument o tvnie (jakże tendencyjne bronienie pisu), bo ja słowem nie wspominam o TVP kurskiego czy tv Trwam

Pisze o internautach, również tych tutaj

Akurat u mnie często leci TVN 24. Nie będę przecież się powoływał na stacje, której nie oglądam:)

 

Apropos Twojego mema, to co wypłynęło podczas trzech poprzednich aukcji? :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, czyli fakt, ze pis jest socjalistyczna partia i robi to samo co kazda rzadzaca europejska partia jest bardziej szokujace niz to, ze najwiekszy obalacz komunizmu w europie wschodniej byl agentem komunistycznych sluzb i konfidentem? xD

Najbardziej szokujące jest to, że PIS mimo obniżonego ratingu sprzedał obligacji za 20 miliardów, to jest sztuka :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z wyprzedawaniem Polski?

Jakoś tak 8 lat Błaszczak na każdej konferencji o tym mówił

 

Podobno jakiś grafolog mówił, że podpis może być sfalszowany. Na razie nikt wyników badań grafologicznych nie podal, bo jest za wczasnie, więc to żadna rewelacja, ale ciekawostka na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem kilka opinii byłych opozycjonistów czy innych jego współpracowników, że np. W latach 80, 90 czy obecnie miał inny podpis, ktoś necie nawet to porównywał na fotach. Pytanie tylko jaki miał podpis w latach 70 kiedy był jednsk dużo mniej ważny w opzgcji i mniej znany

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z wyprzedawaniem Polski?

Jakoś tak 8 lat Błaszczak na każdej konferencji o tym mówił

 

Podobno jakiś grafolog mówił, że podpis może być sfalszowany. Na razie nikt wyników badań grafologicznych nie podal, bo jest za wczasnie, więc to żadna rewelacja, ale ciekawostka na pewno

Mówił o wyprzedawaniu Polski, ale nie sądzę, żeby miał na myśli obligacje :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.