Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, żeby zrobić zamieszanie, a może też część odbierze, że Duda napalony gołą laskę w necie oglądać. Jakby to było jakieś wydarzenie... 

 

Dzięki, nie sądziłem, że może o to chodzić :) 

 

daje sobie rękę uciąć, że gdyby coś takiego zrobił Tusk/Komorowski wybiórcza piała by z zachwytu :]

Tusk nie wiem, ale Komor byłby kreowany na luzaka z poczuciem humoru. Niestety, w jego przypadku wszystkie takie próby miały odwrotny efekt... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propaganda, a tym lewackim laskom już nie mówię, czego potrzeba :) może właśnie na to liczyły... nieważne. 

 

Dziś ostatni raz Lisa. Nie wiem, czy wcześniej znani są goście, ale byłby numer, gdyby Kaczyński przyszedł go zaorać :D tak, czy inaczej, dziś trzeba zobaczyć, bo mogą dziać się niezłe rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, skoro taki jest powód demonstracji, to idę na następną :hororr:

 

https://www.facebook.com/403463506445150/videos/430319970426170/

chciałbym zobaczyć resztę wypowiedzi bo to fajnie jest uciete

 

 

A tym laskom z kolonii nie ma się co dziwić

Kto był w Niemczech ten wie dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I coś jeszcze w ten deseń. Ciekawe kiedy lewactwo dyrygujące UE się opamięta. Sądząc po niemieckich aktywistkach wręczających kwiaty imigrantom w Kolonii to jeszcze długo nie;(

 

http://wpolityce.pl/swiat/279356-jestescie-zazdrosni-ze-przejmujemy-wielka-brytanie-szokujace-nagranie-chrzescijanskiego-patrolu-z-dzielnicy-zdominowanej-przez-muzulmanow-wideo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo ludzi sterujący światem nie zdają sobie z tego sprawy, że Europa to nie USA i tutaj bardziej mamy zakorzeniony konserwatyzm albo wiedzą, że nie ma szans na multikulti i dojdzie w końcu w każdym kraju partia nacjonalistyczna i można przepuszczać jak to się skończy. nie rozumiem tylko polityki Niemiec i europy.

wydaje mi się, że w u władz UE jak w Korporacjach w zarządzie ,liczy się Excel, Niemcom ma brakować w gospodarce ludzi to biorą arabów nie obliczając z tego pobocznych minusów, wynik ma się zgadzać i tyle, jak przy zwolnieniach grupowych.

nie zdają sobie sprawy z konsekwencji i może Korwin tu rację, że rządzących obchodzi własny tyłek ,własna kadencja ,ewentualnie własne środowisko.

Merkel stać na osiedle zamknięte z ochroną a zwykły plebs dostanie wpierdol tak jak na zachodzie, będzie musiał się męczyć w gettach i walczyć jak w dżungli ale co to obchodzi elity?

kasta rządzących oddzieliła się od reszty w dramatyczny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.