Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Ty chyba nie zrozumiałeś o co mi chodziło.

Chodzi o to że czego się dziwisz --- przecież podpowiada ci te linki które są najczęściej czytane więc widocznie ludzi bardziej interesuje ten artykuł niż same książki ( ewentualnie na zasadzie wykupionego pakietu przez newsweeka zawsze będzie podpowiadał na górze artykuły tej gazety bo google tak działa że prawie zawsze pierwsza strona podpowiedzi a czasami więcej to strony które zapłaciły googlowi za ustawienie ich na pierwszej stronie wyszukiwania )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że czego się dziwisz --- przecież podpowiada ci te linki które są najczęściej czytane więc widocznie ludzi bardziej interesuje ten artykuł niż same książki ( ewentualnie na zasadzie wykupionego pakietu przez newsweeka zawsze będzie podpowiadał na górze artykuły tej gazety bo google tak działa że prawie zawsze pierwsza strona podpowiedzi a czasami więcej to strony które zapłaciły googlowi za ustawienie ich na pierwszej stronie wyszukiwania )

Na pewno nie zrozumiałeś o co chodziło airmaxowi :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawil mnie ten fragment o skopiowanym artykule Winnickiej

Znalazłem kawałek artykułu z Rzeczpospolitej (prawie majku może być źródło?). Piszę z telefonu więc nie miałem okazji znaleźć całości, może jak wrócę do domu w niedzielę głębiej poszperam, albo poproszę Rz i ten art

 

 

 

"Piotr Pytlakowski, który zarekomendował Sumlińskiego do „Życia” wspomina: – Napisałem w „Polityce” krytyczny tekst o Prokuratorze Apelacyjnym z Lublina, który później trafił do Prokuratury Krajowej. Krótko potem Wojtek opublikował tekst broniący tego prokuratora. Wcześniej dałem mu namiary na moich informatorów. Dowiedziałem się, że zawarł z tym prokuratorem układ, dzięki czemu otrzymał zeznania „Masy” (jednego z bossów mafii pruszkowskiej). Wybaczyłem mu jednak – zapewnia. Sumliński był pierwszym dziennikarzem, który opublikował w polskiej prasie, we „Wprost”, owe sensacyjne zeznania „Masy”."

 

 

"Dziennikarka „Polityki” Ewa Winnicka opisała sytuację Ukrainek – służących pracujących w Polsce. Niebawem w „Słowie Podlasia” ukazał się artykuł Sumlińskiego opisujący dramatyczne położenie polskich pielęgniarek. Do redakcji „Polityki” przyszedł list od czytelniczki, która napisała, że materiał w „Słowie” jest plagiatem. Zamieniono tylko określenie ukraińskie służące na polskie pielęgniarki. Wypowiedzi kobiet były takie same.– Wojtek nie zaprzeczał, że z żadnymi pielęgniarkami nie rozmawiał. Mówił, że był w „niedoczasie finansowym” i musiał szybko coś opublikować – potwierdza informację krążącą w środowisku jeden z dziennikarzy."

 

"Sumlińskiemu w znalezieniu zajęcia pomagał wtedy m.in. Józef Oleksy (znali się z Białej Podlaskiej)."

 

 

Jeśli to znajdzie potwierdzenie w faktach wowczas kolejny prawicowy mur skruszeje, a jego publikacje na zawsze stracą dla mnie wartość przy okazji różnego rodzaju dyskusji

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Artlan przekonywał - wyborcy PO reprezentują wyższy poziom kulturalny i intelektualny.

 

A mają na czołach wypisane, że z PO? Może podstawieni, to ostatnio modne :smile:

 

Zwykli idioci i tyle, nie dajmy się zwariować :smile:

 

EDIT

 

A, sorry, mam dzień bez tv i ominęły mnie relacje z następnych zajebistych protestów KOD :)

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyborcy PO jak dla mnie pokazują tylko, że są bardziej obłudni - jak ich partia. Dziś usłyszałem zarzut, że "na czele TVP nie powinien stać polityk i dlatego idą na KOD". Kurde. Ale jak jest eks polityk, sqrwiały komuch (Czarzasty) lub marionetka na usługach polityków za czasów PO to wszystko jest OK? Po co robić taką szopkę? Gdyby PiS dał na prezesa np. jakiegoś no-name'a a kurski by nim manipulował to wszystko byłoby OK? Dajcie spokój.

 

Problem jest inny. PO CO W OGÓLE SĄ MEDIA PAŃSTWOWE? Po co ten cały abonament? Szanowałbym PiS  gdyby to sprywatyzowali i tyle, nie byłoby problemu. Póki co jednak dzięki PiS dobrze widać, że chodzi tylko o stołki dla ziomków i pranie mózgów.

 

EDIT

O, to, to... emocjonalnie i konkretnie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=uMPAYNLT6XQ

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem "geniuszka" ze świata na opak, prof. Środa zauważa niepokojące zjawisko:

 

Mało kto zauważył, że sprawcami byli przede wszystkim mężczyźni, a nie tylko „uchodźcy”

 

Aż poczułem się winny tych zdarzeń w Niemczech :( Idę przeprosić Żonę.

 

( http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/277605-sroda-w-kontekscie-sylwestrowych-wydarzen-w-niemczech-wskazuje-na-prawdzie-zagrozenie-dla-kobiet-to-polscy-kibole )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem "geniuszka" ze świata na opak, prof. Środa zauważa niepokojące zjawisko:

 

 

Aż poczułem się winny tych zdarzeń w Niemczech :( Idę przeprosić Żonę.

 

( http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/277605-sroda-w-kontekscie-sylwestrowych-wydarzen-w-niemczech-wskazuje-na-prawdzie-zagrozenie-dla-kobiet-to-polscy-kibole )

Media mocno pracują i niewykluczone, ze im się uda, ale mam nadzieję, że każdy ma świadomość, ze scena polityczna podzieliła się na dwa ośrodki: postępowy i konserwatywny (zwany też średniowieczem, czy ciemnogrodem). Jeżeli chcemy iść w kierunku Niemiec, asymilować się z uchodźcami i wzbogacać kulturowo, wybieramy postępowców, jeżeli jesteśmy za pewnymi fundamentalnymi wartościami, wybieramy konserwatywnych.  Mnie, osobiście, zupełnie nie interesuje, co proponują lewackie partie, bo dopóki są za przyjmowaniem uchodźców, to cała reszta programu jest dla mnie nieistotna i mam nadzieję, że kiedy przyjdzie do kolejnych wyborów, to właśnie tymi kategoriami będą myśleć Polacy. Nie chcę żyć w kraju, w którym moja żona, czy moja córka nie będą mogły spokojnie przejść ulicą, bez obawy o własne zdrowie, czy życie.

 

A skoro jesteśmy przy temacie kibiców:

http://natemat.pl/87481,na-jasnej-gorze-trwa-6-patriotyczna-pielgrzymka-kibicow-odpalaja-race-i-upamietniaja-powstanie-warszawskie

 

I jakże aktualna w kontekście sytuacji w Niemczech postawa lidera KOD-u sprzed kilku miesięcy :nevreness:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17530201,Zalozyl_spodnice_w_akcie_solidarnosci_z_molestowanymi_.html

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS stał się najbogatszą partią w tym klimacie bo z braku laku ludzie na nich głosują. Przeciętny człowiek który chce żyć w uczciwym państwie mając do wyboru sektę i mafię wybierze sektę.

 

A co do sukcesu prywatnego - ja nie twierdzę że jego nie można osiągnąć. Można i wiele osób to robi. Rzecz w tym, że taki realny, duży sukces gospodarczy w Polsce jest reglamentowany przez magdalenkowy układ gdzie zostało postaniowione, która część społeczeństwa będzie posiadała kapitał a które będzie dziadować przez najbliższe 50 lat ciułając od 10. do 10.

PiS był najbogatszą partią nawet jak nie rządził. Dużo majątku ma jeszcze z lat 90-tych i czasów PC, którego jest spadkobiercą.

 

Sukces PiS, Rydzyka czy SKOKów przeczy nieco tezie o układzie, który nie dopuszcza innych  do konfitur. Co jednak nie znaczy, że różnych układów i układzików nie ma. Mam jednak wrażenie, że twardy elektorat PiS wierzy w taki układ jaki był przedstawiony w ,,Oficerze" albo w coś jeszcze bardziej hardcorowego.

 

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS był najbogatszą partią nawet jak nie rządził. Dużo majątku ma jeszcze z lat 90-tych i czasów PC, którego jest spadkobiercą.

 

Sukces PiS, Rydzyka czy SKOKów przeczy nieco tezie o układzie, który nie dopuszcza innych  do konfitur. Co jednak nie znaczy, że różnych układów i układzików nie ma. Mam jednak wrażenie, że twardy elektorat PiS wierzy w taki układ jaki był przedstawiony w ,,Oficerze" albo w coś jeszcze bardziej hardcorowego.

 

Twardy elektorat PIS to po prostu katole. Niektórzy wierzą w układ, niektórzy nie, niektórzy nie wiedzą co to jest układ, a część pewnie już zapomniała. PIS pamięta o chrześcijańskich korzeniach Polski i dlatego mają zapewnione poparcie osób, które są głęboko wierzące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszałbym tego tak. Nie znam osoby wśród moich znajomych, która kierowałaby się religią przy głosowaniu(przynajmniej w dosłownym znaczeniu, spotkałem parę osób będącymi za tymi pedałami od Palikota z powodu ich tekstów o gwałceniu dzieci) nawet jeśli jest głęboko wierząca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.