Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

skopiowales swoje to ja powtórzę swoje

Czy comiesieczny zlot zwolenników teorii spiskowych jest rownoznaczny z obchodami państwowymi i pogrzebami wojskowych?

Dla ciebie to spotkanie ludzi pamietajacych o prawie 100 osobach, a prawda jest taka że zdecydowana woekszosc tych ludzi poza Lechem resztę bardzo oficjalnie olewa

Dla tych ludzi Rosja zabiła ich wybitnego prezydenta (z oparciem w chwili śmierci 18%), przy współudziale Tuska, który specjalnie nie poleciał z Kaczyńskim tupolewem.

A prawda jest taka że już na wcześniejsze wyjazdy prezydent icpremier nie latali/jeździli razem, bo ani jeden ani drugi nie miał tskiej woli i było o tym bardzo głośno

Ale tym ludziom nie przetlumaczysz, wg nich był wybuch i koniec, bo Pan Bilenda tak powiedział (Nie pamiętają też, że ten sam Pan się skomromitowal na wizji Trwam mówiąc że kłamał na wizji TVP)

 

Zresztą kończę, skoro dla cienie to co wyprwia Kaczyński że swoim folwarkiem pod pałacem prezydenckim każdego miesiace jest ok to widać niczym się nie roznicie a na szczęście należycie do zdecydowanej mniejszości (mówię o kwestii smoleńskiej, nie o aktualnym poparciu dla pis)

Naturalnie nie jest równoznaczny, dlatego wystarczy dwóch żołnierzy, a nie dwustu

To są ludzie pamiętający o prawie 100 osobach, głównie o prezydencie Lechu Kaczyńskim i nic w tym dziwnego, bo w momencie tragedii był urzędującym prezydentem.

Rosja oczywiście nie zabiła naszego prezydenta i nie było żadnego zamachu, natomiast wystąpił szereg zaniedbań, za które odpowiedzialność ponoszą niektórzy ludzie związani z PO.

To co wyprawia Kaczyński pod pałacem prezydenckim jest jak najbardziej normalne w demokratycznym państwie. Jeżeli twierdzisz inaczej, to anarchistą jesteś Ty, a nie "zlot czarownic"

Mylisz kwestię odpowiedniego upamiętnienia i uczczenia ofiar z teoriami spiskowymi. Świat nie jest ciemny albo tęczowy.

 

Tak samo kwestia TK nie jest czarna ani biała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja oczywiście nie zabiła naszego prezydenta i nie było żadnego zamachu, natomiast wystąpił szereg zaniedbań, za które odpowiedzialność ponoszą niektórzy ludzie związani z PO.

Chyba sobie kpisz.

 

To pisowska kancelaria wysyłała zaproszenia do Smoleńska i naładowała samolot najważniejszymi osobami w państwie. To Kaczyński spóźnił się na samolot i w efekcie lot miał spore opóźnienie i pogarszającą się pogodę. W dodatku główny pilot Tupolewa dobrze wiedział co się stało w 2008 roku w Gruzji.

 

To PiS wymyślił kuriozalny pogrzeb na Wawelu (chociaż to dzisiaj nie wiadomo który pisior konkretnie, bo żaden nie chciał się do tego wspaniałego pomysłu przyznać).

 

To PiS urządza wiece z pochodniami i durnymi hasłami oraz tworzy głupawe teorie o zamachu ,,udowadniane" na przykładzie wybuchających parówek w mikrofalówce,  czym wręcz ośmiesza katastrofę i pamięć o jej ofiarach.

 

 

Rząd PO obciąża oczywiście parę rzeczy, np. to, że źle przeszukano teren po katastrofie (bo nawet po pewnym czasie znajdowano fragmenty zwłok i rzeczy osobistych), ale to jest nic przy tym co w całej sprawie smoleńskiej (zarówno przed katastrofą jak i po) wyrabiają pisiory.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie kpisz.

 

To pisowska kancelaria wysyłała zaproszenia do Smoleńska i naładowała samolot najważniejszymi osobami w państwie. To Kaczyński spóźnił się na samolot i w efekcie lot miał spore opóźnienie i pogarszającą się pogodę. W dodatku główny pilot Tupolewa dobrze wiedział co się stało w 2008 roku w Gruzji.

 

To PiS wymyślił kuriozalny pogrzeb na Wawelu (chociaż to dzisiaj nie wiadomo który pisior konkretnie, bo żaden nie chciał się do tego wspaniałego pomysłu przyznać).

 

To PiS urządza wiece z pochodniami i durnymi hasłami oraz tworzy głupawe teorie o zamachu ,,udowadniane" na przykładzie wybuchających parówek w mikrofalówce,  czym wręcz ośmiesza katastrofę i pamięć o jej ofiarach.

 

 

Rząd PO obciąża oczywiście parę rzeczy, np. to, że źle przeszukano teren po katastrofie (bo nawet po pewnym czasie znajdowano fragmenty zwłok i rzeczy osobistych), ale to jest nic przy tym co w całej sprawie smoleńskiej (zarówno przed katastrofą jak i po) wyrabiają pisiory.

Zgadzam się z Tobą praktycznie w całej rozciągłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś odniosłem wrażenie, że nie bardzo się zgadzasz. W każdym razie o ile sprawa z TK faktycznie nie jest czarno biała (obie partie lecą w ch*ja, chociaż PiS chyba jednak trochę bardziej) o tyle za cały cyrk związany ze smoleńskiem odpowiedzialny jest PiS, a wina PO jest marginalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przypomniało mi się jedno, a raczej kilkaxstwierdzen Kaczyńskiego i jego poplecznikow nt. między innymi mnje bo myślę inaczej

Polacy gorszego sortu

Tam gdzie stalo ZOMO

Ukryta opcja niemiecka

Wyksztalciuchy

Zykokomuna

Zdrajcy

Mordercy

Masoni

 

Takie hasla padają z ust tych "upamietniajacych" cierpiących ludzi spod pałacu, takimi inwektywami dostaje się każdemu, kto osmieli się powiedzieć coś niezgodnego z dotkryna i jeśli nie zapomnę ponde następnego 10go i specjalnie dla Was to nagram

Oczywiście jesli macie takie życzenie

 

 

Aha i jeśli spytasz o S.P. Pania Deresz czy Szmajdzinskiego to albo nie usłyszysz o nich nic albo coś raczej niegodnego praktykujacego katolika

Tak to Ci ludzie przychodzą uczcić pamięć wszystkich ofiar

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś odniosłem wrażenie, że nie bardzo się zgadzasz. W każdym razie o ile sprawa z TK faktycznie nie jest czarno biała (obie partie lecą w ch*ja, chociaż PiS chyba jednak trochę bardziej) o tyle za cały cyrk związany ze smoleńskiem odpowiedzialny jest PiS, a wina PO jest marginalna.

A z tym się akurat nie zgadzam, bo uważam, że gdyby działania PO po katastrofie były prawidłowe, ten cyrk nie miałby tak dużego poparcia społęcznego i PIS nigdy nie przejąłby władzy. 

Odnośnie TK też się nie zgadzam. Cały problem polega na tym, ze TK nie jest apolityczny. PO próbowało wcisnąć pięciu sędziów na siłę, żeby mieć większość w trybunale przez całą kadencję sejmu i mieć realny wpływ na realizację obietnic wyborczych PIS. PIS w sposób oczywisty łamie prawo, natomiast w tej sytuacji, przynajmniej moim zdaniem, broni się przed nieuczciwymi zagraniami poprzedniej władzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym się akurat nie zgadzam, bo uważam, że gdyby działania PO po katastrofie były prawidłowe, ten cyrk nie miałby tak dużego poparcia społęcznego i PIS nigdy nie przejąłby władzy.

Odnośnie TK też się nie zgadzam. Cały problem polega na tym, ze TK nie jest apolityczny. PO próbowało wcisnąć pięciu sędziów na siłę, żeby mieć większość w trybunale przez całą kadencję sejmu i mieć realny wpływ na realizację obietnic wyborczych PIS. PIS w sposób oczywisty łamie prawo, natomiast w tej sytuacji, przynajmniej moim zdaniem, broni się przed nieuczciwymi zagraniami poprzedniej władzy.

fluber PO niep przegrało pr,ez jakiś śmieszny Smoleńsk

I owszem zaniedbania są bezsprzeczne, ale zauważ że cała kampania Pisu zaraz po katastrofie oparła się na "oddaniu śledztwa w ręce Rosji" i zdradzie/zabójstwie

PiS przejął władze przez zwykle meczenie ludzi po, przez afery, których nie udało się zatuszować, przez kłamstwa polityków i pizdowatosc Kopacz

Kwestia Smoleńska zajmuje nikly % społeczeństwa, reszta ma tego dość i zlewa sprawę.

A pisanke że jest "smolensk wg pisu" ma duże poparcie społeczne jest dużym nadużyciem, no chyba że dysponujesz liczbami

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przypomniało mi się jedno, a raczej kilkaxstwierdzen Kaczyńskiego i jego poplecznikow nt. między innymi mnje bo myślę inaczej

Polacy gorszego sortu

Tam gdzie stalo ZOMO

Ukryta opcja niemiecka

Wyksztalciuchy

Zykokomuna

Zdrajcy

Mordercy

Masoni

 

Takie hasla padają z ust tych "upamietniajacych" cierpiących ludzi spod pałacu, takimi inwektywami dostaje się każdemu, kto osmieli się powiedzieć coś niezgodnego z dotkryna i jeśli nie zapomnę ponde następnego 10go i specjalnie dla Was to nagram

Oczywiście jesli macie takie życzenie

 

 

Aha i jeśli spytasz o S.P. Pania Deresz czy Szmajdzinskiego to albo nie usłyszysz o nich nic albo coś raczej niegodnego praktykujacego katolika

Tak to Ci ludzie przychodzą uczcić pamięć wszystkich ofiar

Akurat wymienionych epitetów nie powinieneś brać do siebie, bo nie były one do Ciebie skierowane. 

 

Nie sądzę też, że warto się czepiać tego, że to katolicy. Zdecydowana większość procedujących ustawę o in-vitro w trakcie przysięgi mówili: "Tak mi dopomóż Bóg", a powinni przecież zostać ekskomunikowani. Poza tym rycerze w średniowieczu najpierw śpiewali Bogurodzicę, a potem zabijali wroga. Dla tych ludzi to walka.

 

Pójdź powiedzieć coś niezgodnego z doktryną na zlot neonazistów. Gdzie byś nie poszedł, reakcja będzie taka sama, tylko może skutki poważniejsze.

 

Do upamiętnienia WTC albo Hiroszimy są uprawnieni tylko ci, którzy wykują nazwiska ofiar na pamięć? :nevreness:  

Kwestia Smoleńska zajmuje nikly % społeczeństwa, reszta ma tego dość i zlewa sprawę.

A pisanke że jest "smolensk wg pisu" ma duże poparcie społeczne jest dużym nadużyciem, no chyba że dysponujesz liczbami

Zajmuje ten %, który słucha Radia Maryja, czyta Nasz Dziennik i Gazetę Polską i ma w domu dwie części Anatomii Upadku na płycie. Dla twardego elektoratu PIS, Smoleńsk ma znaczenie absolutnie priorytetowe. A pozostałych nie tyle, że to nie interesuje, co nie ma już wpływu na ich decyzje polityczno - wyborcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym się akurat nie zgadzam, bo uważam, że gdyby działania PO po katastrofie były prawidłowe, ten cyrk nie miałby tak dużego poparcia społęcznego i PIS nigdy nie przejąłby władzy. 

Odnośnie TK też się nie zgadzam. Cały problem polega na tym, ze TK nie jest apolityczny. PO próbowało wcisnąć pięciu sędziów na siłę, żeby mieć większość w trybunale przez całą kadencję sejmu i mieć realny wpływ na realizację obietnic wyborczych PIS. PIS w sposób oczywisty łamie prawo, natomiast w tej sytuacji, przynajmniej moim zdaniem, broni się przed nieuczciwymi zagraniami poprzedniej władzy.

 

Sugerujesz, że PO przegrało przez swoje rzekome zaniedbania związane z katastrofą smoleńską? Bardzo ryzykowna teza, wręcz nie do udowodnienia. Przecież PiS w kampanii kwestii Smoleńska w ogóle nie poruszał.

 

Za to na pewno Smoleńsk miał wpływ na wynik wyborów w 2011 roku,  bo to był najlepszy okres Macierewicza, pisowskich wdów smoleńskich i marszów w stolicy, przez co PiS odstraszał umiarkowanych wyborców.

 

 

Co do TK.

 

Po pierwsze PO na siłę wcisnęło dwóch sędziów, a nie pięciu. Do wyboru pozostałej trójki nie ma co się przyczepić, bo ich kadencja upływała jeszcze w poprzedniej kadencji Sejmu.

 

Po drugie TK już uznał, że wybór tej dwójki był bezprawny, zatem nieuczciwa zagrywka poprzedniej władzy już nie ma skutków prawnych i na tym cała afera się powinna zakończyć.

 

A swoją drogą - jeden z mniej znanych pisiorów powiedział parę dni temu coś w stylu ,,nie może być tak, że jacyś kolesie w togach decydują co jest konstytucyjne a co nie". Ciekawe czy to tylko i wyłącznie jego opinia czy może w całym PiS już myślą o likwidacji TK, tylko ,,góra" na razie nie mówi tego głośno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i tu masz niespodziankę bo nie dalej jak w zeszłym tygodniu usłyszałem z ust kolesia z pracy ze jestem komuchem, lewakiem i pewnie nie patriota, bo krytykuje PiS (mówiłem o teatrze i tym co każe robić Gliński, potem przeszliśmy na TK, choć nke z mojej inicjatywy)

 

Najbardziej mnie śmieszą teksty w stylu

Po robiło gorsze rzeczy a ty ich bronisz

Słuchasz klamstw tvnu i michnika

 

k**** kiedy ja napisałem że czytam GW czy oglądam tylko TVN albo kiedy ja mówiłem że bronje po?

A to w rozmowach z wyborcami pisu (tymi standardowymi chorogiewkami) ludzie mówiący inaczej są najczęściej posadzani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze PO na siłę wcisnęło dwóch sędziów, a nie pięciu. Do wyboru pozostałej trójki nie ma co się przyczepić, bo ich kadencja upływała jeszcze w poprzedniej kadencji Sejmu.

 

Skoro piszesz, że Platforma wcisnęła na siłę dwóch sędziów, to uczciwie byłoby napisać, że PiS wcisnął trzech, albowiem do dwóch miał prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga chwałę PiS!

Waszczykowski, który sam w sobie jest osobą kontrawersyjna i do końca nie jest jasna jego przeszłość dziś mi zaimponowal sprzeciwem w sprawie europejskiej straży granicznej czy jak to sobie tam Bruksela wymyśliła nazwać

 

To jawne naruszenie suwerenności krajów będących granicą UE! I to jeszcze w wersji jaką proponują nawet bez zgody danego kraju

Przecież w dobie kłopotów imigracyjnych to jest jawny szfindel

Wystarczy, że Polska, czy Węgry które są przeciwne przyjmowaniu imigrantów dostana "strażników" którzy będą,mieć przykaz z Berlina wpuszczać i kłopot Unii z krabrnymi krajami sam się rozwiązuje!

 

Druga sprawa za którą warto byłoby pochwalić PiS to abdykacja szefa PKP w obliczu nagonki (wiele wskazuje że uzasadnionej). Szybko załatwiają takie sprawy zebycsobie niecpsuc sondażu, ale też pokazują tym że w swoich szeregach mają również postkomuchow, których chcą trzymać na wysokich stolkach o ile nikt im tego nie wypomni

 

Pozdro "panie osle" Jasiński z Płocka

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa za którą warto byłoby pochwalić PiS to abdykacja szefa PKP w obliczu nagonki (wiele wskazuje że uzasadnionej). Szybko załatwiają takie sprawy zebycsobie niecpsuc sondażu, ale też pokazują tym że w swoich szeregach mają również postkomuchow, których chcą trzymać na wysokich stolkach o ile nikt im tego nie wypomn

A o tym akurat pisałem już kilka razy. Jak w pisie coś wychodzi, to kasują szybko, nie zamiatają.

 

Z kolei z tą strażą to i tak chrzan, najważniejsze żeby wycofali tę pooraną zgodę na to, że inne kraje mogą u nas interweniować. Za tę decyzję powinien być pluton egzekucyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z PKP został prezesem tylko dlatego, że Polska nigdy się została oczyszczona z komunistów i nie było porządnej lustracji. W tym przypadku sprawiedliwości stało się zadość trochę przypadkiem bo akurat człowiek, który może głośno wyrazić swoje zdanie w mediach (Meller) był jego ofiarą i naświetlił sylwetkę tego patałacha. Gorzej, że przez ostatnie 25 lat tacy ludzie zamiast siedzieć w wiezieniu albo przynajmniej być zepchniętym na margines życia z głodową emeryturą żyją jak arystokracja (podczas gdy niektórzy - tzn. Ci z drugiej ligi którzy nie przebili się do polityki - działacze Solidarności przymierają z głodu i trzeba na nich organizować zbiórki żywności/ubrań).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki poczytaj o p.jasinskim choćby, który był oficerem w moim Płocku acteraz jest szefem tamtejszej komórki pisu, czy o tym kolesiu (nazwiska nie pamketam), o którym kiedyś głośno było jako o "skarbniku" Kaczyńskiego, jego dobrym przyjacielu a w przeszłości również oficerze.

 

 

Dekomunizacja wg PiS jest równie obludna co w innych partiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówisz o Wojciechu Jasińskim to on niby współpracował z Solidarnością w latach 80. i jakoś jest to udowodnione więc co do niego nie mam jednoznacznej opinii. [choć osobiście potępiam nawet najmniejsze związki z czerwoną hołotą].

 

I nie chodzi tu o posiadanie legitki PZPR bo umówmy się - gdyby wykluczyć z życia publicznego wszystkich którzy ją posiadali to naprawdę trzeba by przeprowadzić niezłe czystki i mogłoby się okazać, że państwo zostałoby sparaliżowane. Ale gnidy, które pracowały w służbach tajnych i niszczyły życie własnym rodakom (a często kolegom i przyjaciołom) jak najbardziej powinny pozostawać poza nawiasem społeczeństwa. Do tego dodałbym komuchów z krwi i kości i komuszków-cwaniczków-krętaczy, którzy zapewnili sobie po okrągłym stole określoną pozycję (kosztem ludzi, którzy po prostu uczciwie pracują i liczą na równe zasady gry). Tego typu dekomunizacja nigdy nie została przeprowadzona i dlatego zdarzają się historie jak te z szefem PKP.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mediach głównego nurtu cały czas bzdury, a tymczasem NIK ma poważne zastrzeżenia co do procedury sprzedaży Ciech firmie Kulczyka. Salonik się broni mocno xD

 

Swoją drogą, PO tak broni (rzekomo) Trybunału (a nie swojej strefy wpływów) i tego, że trzeba wykonywać jego postanowienia, a jak się okazuje wciągu swoich rządów olali aż 49 postanowień TK. 

 

To co piszesz o Waszczykowskim Joseph, to własnie jak dla mnie są ważne rzeczy i (podkreślam) nie jestem zwolennikiem PiSu to wątpię, żeby ktoś z poprzedniej ekipy stawiał opór. Podobnie jak w sprawie tej skandalicznej uchwały, na mocy której inne państwa mogą zbrojnie interweniować w Polsce :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.