Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w mieścinie "obrońcy demokracji" spotkali się w jednym z lokali. Lokalne media skupione w niemieckiej PolskaPress chętnie informują o lokalu wypchanym ludźmi zatroskanych stanem Polski. Znam lokalne środowisko polityczne i po przejrzeniu zdjęć wiem jedno - to był zlot partyjny, także młodzieżówki, głównie PO. Pranie mózgu w mediach jest koszmarne. Pewnie ich bardzo boli, że PiS wyczaił odpowiedni moment w Brukseli na dyskusję o Nordstream :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12373172_1528496104129605_52237334285611

 

...ludzi było więcej niż się spodziewano.

 

A fotka zrobiona w odpowiednim momencie zmienia postrzeganie o 180 stopni...że też się ktoś jeszcze na to łapie :]

Fajnie, by było, żeby ktoś wrzucił zdjęcie z całości, chyba że się nie da. Tu na zdjęciu jest jakieś 4-5 tysięcy ludzi, ale nie wiem, czy za winklem jest 9 razy tyle :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej manifestacji był wczoraj mój dobry znajomy, jedna z legend tego forum i osob całkowiecie wiarygodna, która znam osobście nie tylko z wpisów na forum

 

opinia tego człowieka (typowego "wykształciucha", tego co stał tam gdzie ZOMO itd) znaczy dla mnie 20 razy tyle niz wasze manipulowane fotki i "opinie" wynikające tylko z tego co Wam wmówiły wasze "wolne i bezstronne" media

 

 

Lui zapytam jeszcze raz, po traz ostatni- widziałes kidys na zywo co wyprawiaja te czrownice Kaczynskiego? Czy tylko w podzielającej teój poglad republice i gazecie polskiej?

Ja widziałem, byłem 2 razy, raz celowo innym razem całkiem przez przypadek, bo zapomniałem ze jest 10ty...

widziałeś czy tylko pieprzysz w oparciu o media? I kolejne pytanie. Kto tu jest zmanipulowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej manifestacji był wczoraj mój dobry znajomy, jedna z legend tego forum i osob całkowiecie wiarygodna, która znam osobście nie tylko z wpisów na forum

 

opinia tego człowieka (typowego "wykształciucha", tego co stał tam gdzie ZOMO itd) znaczy dla mnie 20 razy tyle niz wasze manipulowane fotki i "opinie" wynikające tylko z tego co Wam wmówiły wasze "wolne i bezstronne" media

 

 

Lui zapytam jeszcze raz, po traz ostatni- widziałes kidys na zywo co wyprawiaja te czrownice Kaczynskiego? Czy tylko w podzielającej teój poglad republice i gazecie polskiej?

Ja widziałem, byłem 2 razy, raz celowo innym razem całkiem przez przypadek, bo zapomniałem ze jest 10ty...

widziałeś czy tylko pieprzysz w oparciu o media? I kolejne pytanie. Kto tu jest zmanipulowany?

 

Ziomek, ja Ci pokazałem obrazki, którymi tvn/wyborcza uwiarygadniała swój przekaz o oszołmach pod pałacem prezydenckim. Nie wiem jak oni się zachowują w ogólności bo mam to głęboko w nosie - tak samo mam głęboko w nosie jak wczoraj się zachowywali fani call of duty w Warszawie. Nie chodziłem i nie będę chodził na manifestacje, które nic nie wnoszą a zabierają czas. Jeżeli przedstawisz mi reprezentatywne dowody na to, że moherowe babcie chuliganiły pod krzyżem to będę w to wierzył. Ja na razie widziałem tylko rozdartych prowokatorów, w dodatku totalnie nieprofesjonalnych w swoich prowokacjach (bo przynajmniej by się nie pokazywali w towarzystwie swoich mocodawców przez jakiś czas). Oprócz Pani Joanny, która przypięła się do krzyża nie pamiętam też żeby ktokolwiek na tych manifestacjach łamał prawo.*

 

 
Swoją drogą - bardzo elegancko z Twojej strony, że na kobiety w podeszłym wieku raczysz używać tak dostojnego określenia jak "czarownice Kaczynskiego".

 

*z wyjątkiem tego ostatniego incydentu, który oceniłem powyżej.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po piwrwsze nie ziomus, bo nie ma tego słowa w słowniku j.polskiego

Po drugie Powtarzam. Jestem naocznym swiadkiem tego co wyprawiala mafia Kaczyńskiego. I nie mam na mysli tego Andrzeja czycjak mu tam, który łazi wszędzie byle tylko było o nim glosno ale np Joanna od Krzyża to być może nie do końca prowokatorka http://pazdziernikowa.mobile.salon24.pl/582484,kaczynski-dziekuje-joannie-od-krzyza-ktora-tam-wyslal-bog

 

Piszeszcze nie widziałeś, piszesz zecjestem zindoktrynowany, oglupialy i generalnie że gówno wiem

Ok wisi mi to, bo ja poza opisami z różnego rodzaju serwisów i filmikami na yt widziałem to wlasnymi oczyma, widziałem perreiro z namiotem pod bramą UW, widziałem ludzi krzyczacych i przeklinajacym z krzyżem w ręku w "imie Boga", widziałem to wszystko sam, bez żadnego manipulowania obrazem, przekazem itd.

Widziałem wreszcie reakcje tych ludzi na krytykę ich zachowania

I to co stało sie ostatnio z tym reporterem to wcale nie jest odosobniony przypadek

 

Więc jeśli jeszcze kiedyś będziesz próbował mi wmówić jak to jestem zaslepiony, zmanipulowany i głupi lepiej się zastanów kogo media robią w c***a, bo ja nie czerpie wiedzy tylko z tvnu, republiki, GW czy gp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem to wszystko sam, bez żadnego manipulowania obrazem, przekazem itd.

 

ale do manipulowania obrazem/przekazem nie potrzeba telewizora/przekaźnika

 

aha a słowo 'Ziomek' jest w słowniku j.polskiego - i nawet Luki poprawnie go użył:

http://sjp.pwn.pl/sjp/ziomek;2546225

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@joseph od jakiś 500lat jest w użyciu w takiej formie 

przez pryzmat naszych czasów i osób, które używają takiego słownictwa może mieć taki wydźwięk.

 

i z łaski swojej proszę odnoś się to tego co napisał przedmówca, bo miedzy ziomkiem, a ziomusiem jest wielka różnica.

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph - no i co ja mam począć z Twoją naoczną relacją? Słyszałem tyle samo opinii, że to banda oszołomów jak i tych, że to normalnie ludzie korzystający z wolność i zgromadzeń w celu wspólnego modlenia się i czczenia pamięci po katastrofie smoleńskiej (wszystko opinie naoczne). Jeżeli Ciebie to razi to przecież nie musisz tam chodzić akurat wieczorem 10tego. Dlaczego ma Ci to wadzić? Nie masz własnego życia?

 

Po drugie - w Polsce nie ma niemanipulujących mediów. Niezależne, wpolityce, do rzeczy, Nasz Dziennik, TvTrwam, Republika, fronda etc.. przeginają, ale w drugą stronę. Różnica jest jednak taka, że przeciętny janusz polityki korzysta z tych przeginających w lewo i przez to jest zmanipulowany w jedną stronę. 

 

A to co wstawił Lorak najlepiej podsumowuje całe to zmanipulowanie. Polacy mają jeden zasadniczy problem - nie widzą swoich interesów i nie potrafią o nie walczyć. Są gotowi za to walczyć o interesy wąskich grup, które potrafią im wtłoczyć do głowy że to interes narodowy.

 

Ostatnio najlepszy przykład kohabitacji postmagdalenkowej polityki z postmagdalenkowymi mediami to transformacja Pana Swetru. Przed wyborami tvn już go zaczął ostro pompowac, ale wyborcza była sceptyczna, wręcz niechętna. Teraz Petru już przerzucił się na właściwy tor i nagle spora odmiana postrzegania go przez Michnika. Jednak to dobry chłop! Będzie bronił naszych interesów. 

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.