Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Julek ja się z kodem nie utozsamiam i nie mam zamiaru.

Rząd ma swoje 100 dni spokoju, ale zaczynam dostrzegać niebezpieczeństwo w wielu działaniach ludzi pisu, które z rzadzeniem nie mają nic wspólnego

Próby cenzury w teatrze, teraz powrót zmory smoleńskiej że zdwojoną siłą. Zauważ że od tego ferelnego dnia to kaczak i ska są głównymi prowodyrami awantury na tym tle i tym podsycaja swój twardy, ciemny, łatwy w manipulacji elektorat.

Gdyby było tak źle jak mówi Jarek i jemu podobni, gdyby PO było aż tak źle to wzorem Putina każdy przejaw manifestacji będącej w opozycji do rządów PO konczylby sie wejściem policji i armatek wodnych, babcie dostalyby wpierdol na dołku i nikt by nie wychylil się że sztandarem

Ale tak nie było, Jarek sobie urzadzal maratony wiece, marsze i nikt mu nie bronił, nakrecal filmy itd i też nikt nie bronił, nie wchodziła cenzura itd

 

A teraz? Po niecalym miesiącu? Pobicie dziennikarza za to ze relacjonuje miesiecznice? A demokracja? A nietykalnosc? A prawo prasy do swobodnego prowadzenia relacji?

Ktoś kiedyś pobił dziennikarza Trwam czy Republiki kiedy robili swoje relacje? Ja nie słyszałem, ale ja jestem też co tylko z tvnu się dowiaduje

I owszem wiele z tego bajzlu, który robiły babcie od Krzyża był nacreke PO, bo utwierdzal ludzi ze PiS to dno

 

Ale ludzie zapomnieli o innnych sprawach, o tym dlaczego po dwóch latach odeslali PiS w cholere, o tym dlaczego na pół roku przed wyborami Lech miał marne 18% poparcia, o tyk jak to Kaczyński w przeszłości wchodził w konflikt praktycznie z każdym.

 

Ciemny lud tego nie pamięta

Liczy się 500zł, i emerytura, choć nierealna

 

Narzekają na bajki PO argumentując to bajkami pisu

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz? Po niecalym miesiącu? Pobicie dziennikarza za to ze relacjonuje miesiecznice? A demokracja? A nietykalnosc? A prawo prasy do swobodnego prowadzenia relacji?

Ktoś kiedyś pobił dziennikarza Trwam czy Republiki kiedy robili swoje relacje? Ja nie słyszałem, ale ja jestem też co tylko z tvnu się dowiaduje

I owszem wiele z tego bajzlu, który robiły babcie od Krzyża był nacreke PO, bo utwierdzal ludzi ze PiS to dno

https://www.youtube.com/watch?v=sRiV3E3SMCE

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się unikać tematów stricte politycznych na forum, ale klimat i mi się udziela, stąd jedna uwaga :smile:

 

Luki, jako inteligentny gość na pewno dostrzegasz, że tu nie chodzi o wyłącznie upamiętnianie katastrofy (upamiętnianie tak dramatycznych wydarzeń w miesięcznych odstępach jest dla mnie czymś...dziwnym, ale to już kwestia indywidualnego podejścia). To jest pretekst dla spotkania Prezesa z jego fanatycznymi wyznawcami. Zwróć uwagę co Prezes wczoraj mówił. To nie miało nic wspólnego z upamiętnianiem czyjejkolwiek pamięci, brzmiało raczej jak wezwanie do mobilizacji w szeregach. Nie chodzi o to, ilu żołnierzy będzie stało tam razem z nimi. To symbol, że ci ludzie spod Pałacu, z których znaczna część buduje swoją tożsamość poprzez konflikt z otaczającym ich światem, znajdują się teraz pod parasolem władzy państwowej.

 

Nie wydaje mi się też, aby upamiętnianie czegokolwiek w tak skrajnie upolityczniony sposób przed Pałacem Prezydenckim, w środku miasta, było w 100% normalne. Biorąc pod uwagę kontekst, pachnie mi to zawłaszczaniem przestrzeni publicznej.

 

No ale wolność zgromadzeń w swojej zasadzie zakłada zawłaszczanie przestrzeni publicznej. I demokracja polega na tym, że nawet jak Tobie/mi wydaje się jakieś zgrupowanie durne/przypałowe/obrzydliwe/nienormalne to o ile nie łamie ono prawa może się odbywać i Ci ludzie mają mieć możliwość wziąć w nim udział. :P

A co do reszty - jasne, że te spotkania mają charakter polityczny. Jarek jak najbardziej używa ich jako wieców, ale - dopiero po tych uroczystościach. Nie widziałem żeby w tej części "wiecowej" brali udział żołnierze (jeżeli brali to już jest naduzycie). A co do tej wcześniejszej części - tak jak mówiłem - to tylko uroczystości upamiętniające ogromne tragedię i według mnie 2 żołnierzy przy tym to nie "upolitycznianie" wojska. Czy co miesiąc to za często? Tak, zwłaszcza, że już nie jest tak świeżo po katastrofie. Ale jak już mówiłem - wolność zgromadzeń.

No stary jeśli dla ciebie comiesięczne spotkanie wiecznych malkontentow i fanow teorii spiskowych jest powodem do podpinania tego do rangi wydarzenie na skalę państwowa to gratuluję zasciankowego myślenia (skoro mi się zarzuca poglądy zaczerpnięte z tvnu nie widzę powodu żeby was nie nazywać zasciankowymi)

COMIESIĘCZNE!

 

To że wciąż rocznicę będą chcieli coś takiego robić rozumiem, ale miesiecznica? W liceum obchodzilem miesiecznice "cbodzenia z laska" ale nie to podpalanie opinii publicznej

Zauważ, że te "media" które tak ganisz przez ostatnie 3 lata nawet nie wspominaly o miesiecznicy bo to odgrzewany kotlet

A teraz doszło do władzy to coś udajace partie i muszą się wywiazywac z absurdalnych obietnic, a tym babciom obiecsli ołtarz męczenników na Krakowskim przedmiesciu. To jakaś szopka żeby sfrustrowany karzel robił sobie z wojska prywatny folwark bo mu się wydaje że śmierć jego brata to największa tragedia w historii Polski

 

A co wyczytałem? Dałem Ci linka i czekam aż sam wnioski wyciagniesz, chyba że czytanje że zrozumieniem jest dla zwolenników pisu zbyt dużym wyzwaniem

Poczytaj i zwróć uwagę kiedy eskorta honorowa WP jest wykorzystywana

Pogrzeby, święta państwowe itd a obok tego comiesieczny zloc czarownic!

Nawet jeśli tylko w liczbie dwóch osób to wygląda to tragicznie!

Przecież to absurd, i powtarzam, robią małe, pozornie mało znaczące rzeczy (a za rok, dwa będzie WP w pełnym rynsztunku i nikogo to już nie Zdziwi),

zresztą nawet twój cytat z orwella się nadaje, oglupiaja Cie na raty a ty myślisz że sam jesteś taki elokwentny

Heh. Akurat jestem wiernym oglądaczem tvn/tvn24 i czytelnikiem gw, i, każda, ale to każda miesięcznica miała choć małą wzmiankę. Albo, że coś Jarek faszystowskiego powiedział albo że babcie za głośno się modliły a to wstyd na całą Europę.

 

Do reszty się nie odniosę. Jesteś tak zindoktrynowany, że nie ma szans na poważną dyskusję z Tobą. Przestałeś oceniać przekaz a stałeś się jego biernym przekaźnikiem. Nawet wiele określeń (podkreślenia) jest wprost zaczerpniętych z języka mediów które wymieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wolność zgromadzeń w swojej zasadzie zakłada zawłaszczanie przestrzeni publicznej. I demokracja polega na tym, że nawet jak Tobie/mi wydaje się jakieś zgrupowanie durne/przypałowe/obrzydliwe/nienormalne to o ile nie łamie ono prawa może się odbywać i Ci ludzie mają mieć możliwość wziąć w nim udział. :tongue:

A co do reszty - jasne, że te spotkania mają charakter polityczny. Jarek jak najbardziej używa ich jako wieców, ale - dopiero po tych uroczystościach. Nie widziałem żeby w tej części "wiecowej" brali udział żołnierze (jeżeli brali to już jest naduzycie). A co do tej wcześniejszej części - tak jak mówiłem - to tylko uroczystości upamiętniające ogromne tragedię i według mnie 2 żołnierzy przy tym to nie "upolitycznianie" wojska. Czy co miesiąc to za często? Tak, zwłaszcza, że już nie jest tak świeżo po katastrofie. Ale jak już mówiłem - wolność zgromadzeń.

 

Problem w tym, że obie rzeczy nie tyle przenikają się, co łączą w jedno. Nie śledzę miesięcznic tak namiętnie, jak zwolennicy i przeciwnicy Prezesa, ale część wiecowa zazwyczaj nie odbywa się u niego na herbatce, tylko właśnie pod Pałacem. Ci sami ludzie, to samo miejsce. Wcześniejsza obecność na mszy nie zmienia faktu, że całe zgromadzenie ma bardzo widoczne inspiracje polityczne. Dlatego nie podoba mi się pomysł obecności żołnierzy na którymkolwiek etapie tych comiesięcznych uroczystości. To nadawanie im rangi nie tyle wolnego zgromadzenia, co quasi uroczystości państwowej.

 

Prawa do miesięcznic nikomu nie odmawiam :) W moim odczuciu to jednak dość smutne, że upamiętnianie tragedii zlewa się z politycznymi urojeniami nie do końca rozsądnych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber gaxasz jak nawiedzony i kompletnie bez sensu. Pomnik już zdaje sie stoi i to okazały, do tego jest (pod naciskiem sfrustrowanych meherek, które cierpią w ich mniemaniu non stop) plan żeby powstał blisko pałacu (co uważam za debilizm). Poza tym nie mam nic przeciwko rocznicy i obchodach państwowych, sam uważam że to konieczne, ale robienie jaj co miesiąc? To w stylu mojej nawiedzonej teściowej.

Poza tym bicie krzyżem dziennikarzy nazywasz chrzescijanskimi korzeniami? Mamy inny pogląd na korzenie

 

Już oczywiście pominę milczeniem nazwisko ministra monu bo tego człowieka powinmo się leczyć a nie powierzac mu jeden z najważniejszych urzędów w kraju

 

 

Dla mnie ludzie od miesiecznicy to typowy ciemnogorod i aktywnie z tym zawalcze jeśli Dudek zacznie przesuwać pomnik Poniatowskiego żeby postawić "męża stanu"

Tak wygląda okazały pomnik:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pomnik_ofiar_katastrofy_smole%C5%84skiej_na_Cmentarzu_Wojskowym_na_Pow%C4%85zkach_w_Warszawie#/media/File:Pomnik_Ofiar_Katastrofy_Smole%C5%84skiej.JPG

A tak wygląda pobicie dziennikarza krzyżem:

Ciemnogród? Sam na to wpadłeś, czy gdzieś usłyszałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julek ja się z kodem nie utozsamiam i nie mam zamiaru.

Rząd ma swoje 100 dni spokoju, ale zaczynam dostrzegać niebezpieczeństwo w wielu działaniach ludzi pisu, które z rzadzeniem nie mają nic wspólnego

Próby cenzury w teatrze, teraz powrót zmory smoleńskiej że zdwojoną siłą. Zauważ że od tego ferelnego dnia to kaczak i ska są głównymi prowodyrami awantury na tym tle i tym podsycaja swój twardy, ciemny, łatwy w manipulacji elektorat.

Gdyby było tak źle jak mówi Jarek i jemu podobni, gdyby PO było aż tak źle to wzorem Putina każdy przejaw manifestacji będącej w opozycji do rządów PO konczylby sie wejściem policji i armatek wodnych, babcie dostalyby wpierdol na dołku i nikt by nie wychylil się że sztandarem

Ale tak nie było, Jarek sobie urzadzal maratony wiece, marsze i nikt mu nie bronił, nakrecal filmy itd i też nikt nie bronił, nie wchodziła cenzura itd

 

A teraz? Po niecalym miesiącu? Pobicie dziennikarza za to ze relacjonuje miesiecznice? A demokracja? A nietykalnosc? A prawo prasy do swobodnego prowadzenia relacji?

Ktoś kiedyś pobił dziennikarza Trwam czy Republiki kiedy robili swoje relacje? Ja nie słyszałem, ale ja jestem też co tylko z tvnu się dowiaduje

I owszem wiele z tego bajzlu, który robiły babcie od Krzyża był nacreke PO, bo utwierdzal ludzi ze PiS to dno

 

Ale ludzie zapomnieli o innnych sprawach, o tym dlaczego po dwóch latach odeslali PiS w cholere, o tym dlaczego na pół roku przed wyborami Lech miał marne 18% poparcia, o tyk jak to Kaczyński w przeszłości wchodził w konflikt praktycznie z każdym.

 

Ciemny lud tego nie pamięta

Liczy się 500zł, i emerytura, choć nierealna

 

Narzekają na bajki PO argumentując to bajkami pisu

Nie ma żadnych prób cenzury w teatrze. To są jednostki finansowane z Twoich i moich podatków i nie wiem czemu nie mają prawa być sprawdzane. Krucjata różańcowa protestowała wiele razy za rządów PO przed różnymi spektaklami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Brukseli będzie dyskusja o Nordstream. Jeżeli PiS to załatwi to mogą sobie robić miesięcznice na kolumnie Zygmunta jak dla mnie xD

 

Co by nie mówić o tych socjalistach to jest to rząd, który lepiej dba o polski interes niż poprzednicy. Nic dziwnego, że niemieckie media w Polsce ujadają i tylko szkoda, że rodacy na te głupoty dają się łapać.

 

Joseph, ci na miesięcznicy przynajmniej nie są opłaceni jak demonstranci Petru. BTW, ile daje lider Nowoczesnej za demonstracje? :D Są jakieś dodatki np. za przyniesienie transparentu? Jaka to porażka, że NIBY jest zamach na ten piękny system, a ciemni ludzie jednak nie chcą bronić III RP kolesiów, zegarków i niemieckich interesów xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że obie rzeczy nie tyle przenikają się, co łączą w jedno. Nie śledzę miesięcznic tak namiętnie, jak zwolennicy i przeciwnicy Prezesa, ale część wiecowa zazwyczaj nie odbywa się u niego na herbatce, tylko właśnie pod Pałacem. Ci sami ludzie, to samo miejsce. Wcześniejsza obecność na mszy nie zmienia faktu, że całe zgromadzenie ma bardzo widoczne inspiracje polityczne. Dlatego nie podoba mi się pomysł obecności żołnierzy na którymkolwiek etapie tych comiesięcznych uroczystości. To nadawanie im rangi nie tyle wolnego zgromadzenia, co quasi uroczystości państwowej.

 

Prawa do miesięcznic nikomu nie odmawiam :smile:W moim odczuciu to jednak dość smutne, że upamiętnianie tragedii zlewa się z politycznymi urojeniami nie do końca rozsądnych ludzi.

 

Wiesz, całą tą otoczkę również stworzyły media. Były przy krzyżu 2 osoby, które pewnie każdy pamięta najlepiej bo na nich opierała się cała akcja pt. ciemnogród spod krzyża. Byli to Pani Joanna i Pan Hadacz.

 

Prawdopodobnie obydwoje byli prowokatorami i manipulatorami zatrudnionymi żeby zrobić tam młyn i uwiarygadniać przekaz medialny. 

http://nwonews.pl/artykul,4219,suflerka-komorowskiego-joanna-spod-krzyza-i-inne-ciekawostki

http://wpolityce.pl/polityka/243809-powitanie-godne-tvn-i-komorowskiego-na-wiertniczej-czekal-andrzej-hadacz-prowokator-spod-palacu-prezydenckiego-bylo-serdecznie

http://wpolityce.pl/polityka/159997-jesli-juz-tylko-tacy-prowokatorzy-sa-na-uslugach-tego-systemu-to-nie-utrzyma-on-sie-zbyt-dlugo

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/495705,oplacony-prowokator-andrzej-hadacz-mial-zaszkodzic-dudzie-sledztwo-tygodnika-wsieci.html

 

Słyszałeś żeby tvn/wyborcza cokolwiek o tym wspominali? Ja nie. Ale bardzo chętnie pokazywali i pokazują te zdjęcia:

Wojna_krzyz_4453502.jpg

krzyz_smolensk_afp_600.jpeg

 

I skąd mamy wiedzieć ilu tam jeszcze jest tego typu ludzi, którzy nie wiadomo po co, za ile i dla kogo robią tego typu rzeczy? 

 

To co się wczoraj stało było złe i nie na miejscu. Ale mówienie o jakimś pobiciu etc... to jest gruba przesada. Musisz tez zrozumieć, że Ci ludzie czują się przez media opluwani (własnie przez to, że media łykają bardzo chętnie prowokacje, potem tego nie prostują i w świat idzie przekaz, że rozszalały ciemnogród rozwala nam stolicę) i wczoraj nie wytrzymali. Nie usprawiedliwiam tego, ale ich wkurwienie nie jest bezzasadne. Tyle, że powinni je wyrażać w inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, całą tą otoczkę również stworzyły media. Były przy krzyżu 2 osoby, które pewnie każdy pamięta najlepiej bo na nich opierała się cała akcja pt. ciemnogród spod krzyża. Byli to Pani Joanna i Pan Hadacz.

 

Prawdopodobnie obydwoje byli prowokatorami i manipulatorami zatrudnionymi żeby zrobić tam młyn i uwiarygadniać przekaz medialny. 

http://nwonews.pl/artykul,4219,suflerka-komorowskiego-joanna-spod-krzyza-i-inne-ciekawostki

http://wpolityce.pl/polityka/243809-powitanie-godne-tvn-i-komorowskiego-na-wiertniczej-czekal-andrzej-hadacz-prowokator-spod-palacu-prezydenckiego-bylo-serdecznie

http://wpolityce.pl/polityka/159997-jesli-juz-tylko-tacy-prowokatorzy-sa-na-uslugach-tego-systemu-to-nie-utrzyma-on-sie-zbyt-dlugo

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/495705,oplacony-prowokator-andrzej-hadacz-mial-zaszkodzic-dudzie-sledztwo-tygodnika-wsieci.html

 

Słyszałeś żeby tvn/wyborcza cokolwiek o tym wspominali? Ja nie. Ale bardzo chętnie pokazywali i pokazują te zdjęcia:

Wojna_krzyz_4453502.jpg

krzyz_smolensk_afp_600.jpeg

 

I skąd mamy wiedzieć ilu tam jeszcze jest tego typu ludzi, którzy nie wiadomo po co, za ile i dla kogo robią tego typu rzeczy? 

 

To co się wczoraj stało było złe i nie na miejscu. Ale mówienie o jakimś pobiciu etc... to jest gruba przesada. Musisz tez zrozumieć, że Ci ludzie czują się przez media opluwani (własnie przez to, że media łykają bardzo chętnie prowokacje, potem tego nie prostują i w świat idzie przekaz, że rozszalały ciemnogród rozwala nam stolicę) i wczoraj nie wytrzymali. Nie usprawiedliwiam tego, ale ich wkurwienie nie jest bezzasadne. Tyle, że powinni je wyrażać w inny sposób.

 

Wiesz, wystarczy mi postawa samego inicjatora tych cyklicznych spotkań i nieustanne podgrzewanie przez niego atmosfery. No bo jakim trzeba być człowiekiem, ile trzeba mieć w sobie żalu do świata i żółci, by mówić o swoich przeciwnikach jako najgorszym sorcie Polaków z tradycją zdrady narodowej w genach? Ciężko o równie paskudne słowa. Chcesz czy nie, dzięki osobie Kaczyńskiego miesięcznice są na maxa upolitycznione, bez konieczności prowokacji i opłacanych szopek.

 

Co do reszty - zgoda. Po obu stronach mamy zarówno ludzi o szczerych intencjach, jak i całą resztę, od realizujących swoje interesy na chłodno do osób o dość luźnym związku ze zdrowym rozsądkiem. Frustrację wielu z nich rozumiem i im współczuję, to często starsi, rozczarowani ludzie, ale ubieranie jej w taką zajadłość wobec innych już mi się nie podoba.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wystarczy mi postawa samego inicjatora tych cyklicznych spotkań i nieustanne podgrzewanie przez niego atmosfery. No bo jakim trzeba być człowiekiem, ile trzeba mieć w sobie żalu do świata i żółci, by mówić o swoich przeciwnikach jako najgorszym sorcie Polaków z tradycją zdrady narodowej w genach? Ciężko o równie paskudne słowa. Chcesz czy nie, dzięki osobie Kaczyńskiego miesięcznice są na maxa upolitycznione, bez konieczności prowokacji i opłacanych szopek.

 

Co do reszty - zgoda. Po obu stronach mamy zarówno ludzi o szczerych intencjach, jak i całą resztę, od realizujących swoje interesy na chłodno do osób o dość luźnym związku ze zdrowym rozsądkiem. Frustrację wielu z nich rozumiem i im współczuję, to często starsi, rozczarowani ludzie, ale ubieranie jej w taką zajadłość wobec innych już mi się nie podoba.

 

Mi też się nie podoba. Tak samo nie podoba mi się większość wypowiedzi Jarka, który w przeciwieństwie do Lecha zawsze był radykalny. No i jak mówiłem - traktuję PiS jako mniejsze zło w porównaniu do większości pozostałych partii, których profil jest z grubsza mafijny a program polityczny opiera się na zachowaniu status quo i pertyfikacji układów magdalenkowych. Widzę też, że nawet jak PiS chce zrobić coś dobrego to nie wiedzą kompletnie jak to komunikować i tłumaczyć przez co dają się robić opozycji na szaro totalnie. W kampanii ludzie od wizerunku są w stanie to kontrolować, ale już jak widać pod wyborach lejce się zrywają.

 

A co do upolitycznienia miesięcznic - nie będę o to kruszył kopii, z grubsza się zgadzam. Co nie zmienia faktu, że zdroworozsądkowo to ta mini asysta wojska jest właściwie bez znaczenia i nikomu nie wyrządza krzywdy a krzyk podniesiony w mediach z tego powodu jest absolutnie nieproporcjonalny do sytuacji.

 

 

-----

EDIT: Tak odnośnie Pana Hadacza jeszcze...

http://niezalezna.pl/73856-kto-na-marszu-kod-idzie-za-politykami-po-prowokator-andrzejek-hadacz

 

----

EDIT2: A tu to o czym mówiłem - magdalenkowe media tak ogłupiły pierdołami swoich odbiorców, że Ci przestali reagować na poważne rzeczy. Jak już wspominałem cała sprawa z TK jest najgorszą rzecza jaką PiS zrobił ever - skutki?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sondaz-TNS-Polska-42-proc-chcacych-glosowac-popiera-PiS-17-proc-PO,wid,18040324,wiadomosc.html?ticaid=1161ae

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki pierdola sz o tym że używam języka a ja sie pytam ktocpierwszy wcmoja stronę rzucił tvnem i michnikiem?

Rpbiac to dałeś mi przyzwolenie i za to dzięki

 

A poza tym poprawność polityczna mam w dupie i nazywam rzeczy po imieniu

Jak coś wygladacjak gówno smkerdzi jak gowno to nie ważne czy nazwiesz to obornikiem, odchodami wciąż będzie gownem

 

Eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kiedy w tym przypadku na sztandar biorą sobie 'obronę demokracji' (szczególnie, że nie są głosem większości) to mniej więcej tak jakbym bił kogoś krzycząc, że jestem przeciwny przemocy

fuck logic

 

ale przecież KOD (lol) nie skupia się na sprawie pomnika (gdzie ja jako warszawiak, też bym go pewnie umieścił gdzie indziej), ale na niezadowoleniu mniejszości z rządów większości - fajnie niech sobie wyrażają niezadowolenie, ale niech k**** nie biorą w tym przypadku na sztandar hasła 'obrony demokracji' bo to pokazuje tylko ich hipokryzję/głupotę (pewnie to pierwsze dla organizatorów i to drugie dla 'pożytecznych').

 

Przecież demokracja w założeniu ma polegać na tym, że rządząca większość musi działać w granicach prawa. Skoro obecna władza tą zasadę narusza, to jak najbardziej można ją za to krytykować pod szyldem ,,obrony demokracji". Żadnego braku logiki w tym nie ma.

Inna sprawa czy powinny to robić osoby, które same naruszyły demokratyczne standardy, ale to już kwestia moralności/hipokryzji, a nie logiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież demokracja w założeniu ma polegać na tym, że rządząca większość musi działać w granicach prawa. Skoro obecna władza tą zasadę narusza, to jak najbardziej można ją za to krytykować pod szyldem ,,obrony demokracji". Żadnego braku logiki w tym nie ma.

Inna sprawa czy powinny to robić osoby, które same naruszyły demokratyczne standardy, ale to już kwestia moralności/hipokryzji, a nie logiki.

To, ze w Polsce nie panują demokratyczne standardy nie są spowodowane tym, ze PO, czy PIS łamią prawo, tylko tym, że robią awanturę o to, kto wciśnie swoich ludzi do trybunału. Gdyby trybunał był bezstronny i istniał rzeczywisty trójpodział władzy w Polsce, to byśmy mówili o demokracji zgodnej z definicją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym poprawność polityczna mam w dupie i nazywam rzeczy po imieniu

Jak coś wygladacjak gówno smkerdzi jak gowno to nie ważne czy nazwiesz to obornikiem, odchodami wciąż będzie gownem

 

Eot

A to nie Ty pisałeś przypadkiem w temacie kiedy bronić swojej kobiety, co byś nie zrobił, jakby ktoś Twoją kobietę obraził?:) Ciesz się, że w internecie jesteś anonimowy, bo za ten zlot czarownic, niejeden dziadzio z Twoim charakterem zdzieliłby Cię laską po łbie :nevreness:

 

I jeszcze dziwisz się tym ludziom, że zabraniają mu nagrywać? :nevreness:  Jeśli nie jesteś internetowym napinaczem, to sam być mu na ich miejscu przy***ał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.