Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytałem trochę o ceremoniale wojskowym i zasadach

 

PiS sobie kpi z tradycji, robi to dla kilkuset pojebanych babek i krzyżykami i podciaga to pod range uroczystości państwowej

http://www.wojsko-polskie.pl/pl/tradycje-i-ceremonial/ceremonial-wojskowy-sil-zbrojnych-rp/14487,ceremonial-wojskowy-sil-zbrojnych-rzeczypospolitej-polskiej.html

 

No ale to wynik magdalenkowo tvnowskiego czegoś tam

Luki bredzisz

 

Wracając jeszcze na chwilę do trybunału

Do: Dra Andrzeja Sebastiana DUDY

 

Szanowny Panie Doktorze,

z ogromny zainteresowaniem kolejny raz sięgnąłem po książkę "Interes prawny w polskim prawie administracyjnym" Pana autorstwa, która powstała na bazie rozprawy doktorskiej, którą obronił Pan w grudniu 2004 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagielońskiego.

 

Z zaciekawieniem zapoznałem się z wykazem literatury, którą wykorzystał Pan przygotowując swój doktorat.

Odnalazłem w niej szereg publikacji autorstwa obecnych sędziów Trybunału Konstytucyjnego, w tym prace:

- prof. Stanisława Biernata - wiceprezesa Trybunału Konstytucyjnego (2 publikacje);

- prof. Sławomiry Wronkowskiej-Jaśkiewicz - przewodniczącej składu orzekającego w sprawie K 34/15 oraz członka składu orzekającego w sprawie K 35/15 (1 publikacja);

- prof. Piotra Tuleji - sprawozdawcy w sprawie K 35/15 (2 publikacje);

- prof. Andrzeja Wróbla - przewodniczącego składu orzekającego w sprawie K 35/15 oraz członka składu orzekającego w sprawie K 34/15 (2 publikacje).

 

Ciekaw jestem jakie wydarzenia mające miejsce pomiędzy XII 2004 roku a XII 2015 roku wpłynęły na Pana ocenę dotyczącą ww. Autorów, których poglądy kiedyś uznawał Pan za warte cytowania i opierania na nich własnych rozważań prawnych. Dziś poglądy tych samych Autorów zawarte w orzeczeniach Trybunału Konstytucyjnego uznaje Pan za niewiążące opinie.

 

Na marginesie wspomnę o 12 cytowanych przez Pana publikacjach prof. Jana Zimmermanna, którego krytyczna opinia na temat ostatnich wydarzeń związanych z Trybunałem Konstytucyjnym jest powszechnie znana.

 

Z poważaniem

mgr Maciej Kiełbus

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta asysta wojska to dokładnie dwóch żołnierzy ze sztandarem. Natomiast wczoraj cały dzień na paskach widniała informacja o asyście wojska, tak jakby trzy bataliony tam czuwały :nevreness:

Macierewicz wysłał tam dwóch żołnierzy z tego powodu, że w katastrofie zginął Prezydent i wszyscy dowódcy sił zbrojnych. Akurat tu się nie ma czego czepiać

Nie ma, ale zobacz jak to działa. Josepha już nosiło, bo na pasku na TVN zobaczył :D

 

BTW, a tutaj autorytety obrońców demokracji kilkadziesiąt lat wcześniej: https://www.facebook.com/prawicowyinternet/videos/1047377081959473/?fref=nf

 

Z tym, że jako naród dajemy sobie popalić oczywiście się zgadzam, ale jak zagłębić się w szczegóły to nie ma jednej odpowiedzi na to, co polepszyć. Jedni chcą kurs dużo bardziej socjalny bo to teraz to zły kapitalizm. Inni chcą kurs o wiele bardziej wolnorynkowy bo to teraz to tylko karykatura kapitalizmu. Nie dogodzisz chociażby w sejmie byli tylko Zieloni, Ikonowicz, Zandberg, KORWiN, KNP i Narodowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-kariera/artykuly/910029,rewolucja-w-urzedach-zwolnienia-dyrektorzy-powolywani.html

 

PiS rządzi na zasadzie że teraz to możecie nam naskoczyć, możemy wszystko

arogancja taka sama jak u PO

 

do tego zdejmują reguły wydatkowe i ciekawe jak bardzo będą chcieli napędzać socjał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę o ceremoniale wojskowym i zasadach

 

PiS sobie kpi z tradycji, robi to dla kilkuset pojebanych babek i krzyżykami i podciaga to pod range uroczystości państwowej

http://www.wojsko-polskie.pl/pl/tradycje-i-ceremonial/ceremonial-wojskowy-sil-zbrojnych-rp/14487,ceremonial-wojskowy-sil-zbrojnych-rzeczypospolitej-polskiej.html

 

No ale to wynik magdalenkowo tvnowskiego czegoś tam

Luki bredzisz

 

 

No i czego się dowiedziałeś - może nam opowiesz.

 

Skoro dla Ciebie uroczystości upamiętniające największą katastrofę komunikacyjną w historii państwa polskiego, w której dodatkowo zginęła znaczna część elit politycznych (i, dodajmy, miało to miejsce ledwie kilka lat temu) to wydarzenie niegodne obecności 2 jebanych żołnierzy to szczerze gratuluję i zachęcam do dalszej lektury Michnika i oglądania tvn. Na pewno dobrze na tym wyjdziesz.

 

To jest własnie coś o czym pisał Orwell - jak kontrolujesz dusze i umysły to jesteś w stanie z pozycji teraźniejszości kontrolować historię i obalać nawet zdrowy rozsądek.

 

------       ---------          ----------          -----------         ---------------         ----------         ------------         ------------

A co do całej afery z TK to przydałoby się małe podsumowanie.

 

W czasie kampanii PO (ze swoimi mediami) za wszelką cenę chciało udowodnić, że PiS mówiło, że Polska jest w ruinie. PiS z kolei wiło się jak piskorz i wypierało się jak tylko mogło byle tylko nie okazało się, że rzeczywiście tak powiedzieli. No to teraz okazało się, że nawet jak nikt tak nie mówił to była to prawda. Polska jest w ruinie bo państwo nie to beton (którego wylano sporo) ale instytucje, które spełniają określone zadania (w imieniu państwa). Jeżeli przez 25 lat nie stworzyliśmy państwa i prawa, które byłoby w stanie przeciwstawić się naruszaniu konstytucji przez władzę to co to za państwo? Rzeczywiście, pełen sukces, nic tylko brać z nas przykład. Prawdziwa zielona wyspa.

 

A i tak wychodzi to teraz z pełną mocą tylko dlatego, że patologia ma miejsce na szczycie władzy. A przecież wiemy, że tak sądy jak i urzędy były są i pewnie jeszcze długo będą dysfunkcyjne i antyrozwojowe. Być może to jest jedyna okazja teraz, a potem jej długo nie będzie, na stworzenie Konstytucji, która sprawi że będziemy normalnym państwem. Sam nie wierzę w to co mówię bo jak powiedział ktoś mądry "w Polsce nic nie może udać się do końca" - ale nic innego oprócz nadziei i złudzeń nie zostaje.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary jeśli dla ciebie comiesięczne spotkanie wiecznych malkontentow i fanow teorii spiskowych jest powodem do podpinania tego do rangi wydarzenie na skalę państwowa to gratuluję zasciankowego myślenia (skoro mi się zarzuca poglądy zaczerpnięte z tvnu nie widzę powodu żeby was nie nazywać zasciankowymi)

COMIESIĘCZNE!

 

To że wciąż rocznicę będą chcieli coś takiego robić rozumiem, ale miesiecznica? W liceum obchodzilem miesiecznice "cbodzenia z laska" ale nie to podpalanie opinii publicznej

Zauważ, że te "media" które tak ganisz przez ostatnie 3 lata nawet nie wspominaly o miesiecznicy bo to odgrzewany kotlet

A teraz doszło do władzy to coś udajace partie i muszą się wywiazywac z absurdalnych obietnic, a tym babciom obiecsli ołtarz męczenników na Krakowskim przedmiesciu. To jakaś szopka żeby sfrustrowany karzel robił sobie z wojska prywatny folwark bo mu się wydaje że śmierć jego brata to największa tragedia w historii Polski

 

A co wyczytałem? Dałem Ci linka i czekam aż sam wnioski wyciagniesz, chyba że czytanje że zrozumieniem jest dla zwolenników pisu zbyt dużym wyzwaniem

Poczytaj i zwróć uwagę kiedy eskorta honorowa WP jest wykorzystywana

Pogrzeby, święta państwowe itd a obok tego comiesieczny zloc czarownic!

Nawet jeśli tylko w liczbie dwóch osób to wygląda to tragicznie!

Przecież to absurd, i powtarzam, robią małe, pozornie mało znaczące rzeczy (a za rok, dwa będzie WP w pełnym rynsztunku i nikogo to już nie Zdziwi),

zresztą nawet twój cytat z orwella się nadaje, oglupiaja Cie na raty a ty myślisz że sam jesteś taki elokwentny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak siedze, oglądam to co się dzieje teraz w Polsce i w c***u mam te wyroki konstytucyjne i w c***u mam religię i w c***u mam ogólnie smoleńsk, rząd i wszystko inne, ale hipokryzji i dziecinady nie zniose.

 

Chrześcijanie bijący ludzi krzyżami, robienie na złość sobię wzajemnie jak dzieci, wrzaski, krzyki, zero poszanowania zdania innych. 

 

Co tu się odpierdala? Co to ma być? Gdzie my żyjemy? Co się stało z narodem? Siłą kraju są stare prukwy bijące dziennikarzy pod pałacem prezydenckim? 

 

Ludzie zakładają KOD pod szyldem PO, a PO robiło to samo co PiS?

 

PiS ma w dupie każdego, PO miało w dupie każdego. Każdy robi sobie na złość. Ja pi****le. Przedszkole nie kraj. k**** nie naród. Serio coraz bardziej mam dość tego wszystkiego.

 

Patriotą nazywa się człowiek, który napierdala ludzi za inną orientację, religię, czy poglądy.

Mohery biją ludzi w Warszawie w imię Jezusa.

Wszyscy mają nas w dupie.

Nie dbamy o siebie.

Nie dbamy o innych.

Jesteśmy coraz głębiej w cywilizacyjnym bagnie.

Nie jest dobrze. Uwsteczniamy się bardzo. Pod każdym społecznym względem. Nie ma w nas tego co nas kiedyś wyróżniało - jak było źle - solidarności po prostu działania razem. Wszędzie konflikty. Jeden wielki k**** cyrk. To jest naprawdę jest groteska, ale nie ta zabawna tylko ta naprawdę przerażająca.

https://www.youtube.com/watch?v=4gDF7ib66yY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary jeśli dla ciebie comiesięczne spotkanie wiecznych malkontentow i fanow teorii spiskowych jest powodem do podpinania tego do rangi wydarzenie na skalę państwowa to gratuluję zasciankowego myślenia (skoro mi się zarzuca poglądy zaczerpnięte z tvnu nie widzę powodu żeby was nie nazywać zasciankowymi)

COMIESIĘCZNE!

 

To że wciąż rocznicę będą chcieli coś takiego robić rozumiem, ale miesiecznica? W liceum obchodzilem miesiecznice "cbodzenia z laska" ale nie to podpalanie opinii publicznej

Zauważ, że te "media" które tak ganisz przez ostatnie 3 lata nawet nie wspominaly o miesiecznicy bo to odgrzewany kotlet

A teraz doszło do władzy to coś udajace partie i muszą się wywiazywac z absurdalnych obietnic, a tym babciom obiecsli ołtarz męczenników na Krakowskim przedmiesciu. To jakaś szopka żeby sfrustrowany karzel robił sobie z wojska prywatny folwark bo mu się wydaje że śmierć jego brata to największa tragedia w historii Polski

 

A co wyczytałem? Dałem Ci linka i czekam aż sam wnioski wyciagniesz, chyba że czytanje że zrozumieniem jest dla zwolenników pisu zbyt dużym wyzwaniem

Poczytaj i zwróć uwagę kiedy eskorta honorowa WP jest wykorzystywana

Pogrzeby, święta państwowe itd a obok tego comiesieczny zloc czarownic!

Nawet jeśli tylko w liczbie dwóch osób to wygląda to tragicznie!

Przecież to absurd, i powtarzam, robią małe, pozornie mało znaczące rzeczy (a za rok, dwa będzie WP w pełnym rynsztunku i nikogo to już nie Zdziwi),

zresztą nawet twój cytat z orwella się nadaje, oglupiaja Cie na raty a ty myślisz że sam jesteś taki elokwentny

Decyzje o ceremoniale wojskowym podejmuje Minister Obrony Narodowej. Praktycznie każdy minister grzebał przy tym ceremoniale, więc nie wiem czemu dupa Cię boli, że minister wysłał tam dwóch żołnierzy. Równie dobrze może zmienić ustawę.

 

Nie wiem, czy to rozumiesz, ale w tej katastrofie zginęli: aktualny prezydent wraz z żoną, były prezydent, wicemarszałek Senatu, dwóch wicemarszałków Sejmu, RPO, prezes IPN, prezes NBP, szef BBN, 12 posłów, 2 senatorów, szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, dowódca Wojsk Lądowych, dowódca Wojsk Specjalnych, dowódca Marynarki Wojennej, dowódca Garnizonu Warszawa i dowódca Sił Powietrznych. Nie ma porównania tej tragedii do żadnej innej na świecie. Kasowanie takiej ilości elit jednego dnia Polska przeżyła tylko podczas 2 wojny światowej. Od 70 lat to największa tragedia w historii tego kraju. Ta, jak to nazywasz szopka z udziałem sfrustrowanego karła jest spowodowana tylko i wyłącznie działaniami poprzedniego rządu. Już dawno temu powinien zostać postawiony pomnik w celu uczczenia ofiar tej tragedii i od 5 lat 24 godziny na dobę przy tym pomniku powinno stać dwóch żołnierzy ze sztandarem i powinni się zmieniać co godzinę. 

 

I to nie jest zlot czarownic, tylko comiesięczna manifestacja Polaków i Polek, którzy doświadczyli w swoim życiu o wiele więcej niż Ty kiedykolwiek doświadczysz, którzy pamiętają o chrześcijańskich korzeniach tego kraju i nie pozwalają zapomnieć o jego tragicznej historii. Szacunek z jakim się wypowiadasz o tych ludziach świadczy tylko i wyłącznie o Tobie.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czego się dowiedziałeś - może nam opowiesz.

 

Skoro dla Ciebie uroczystości upamiętniające największą katastrofę komunikacyjną w historii państwa polskiego, w której dodatkowo zginęła znaczna część elit politycznych (i, dodajmy, miało to miejsce ledwie kilka lat temu) to wydarzenie niegodne obecności 2 jebanych żołnierzy to szczerze gratuluję i zachęcam do dalszej lektury Michnika i oglądania tvn. Na pewno dobrze na tym wyjdziesz.

 

To jest własnie coś o czym pisał Orwell - jak kontrolujesz dusze i umysły to jesteś w stanie z pozycji teraźniejszości kontrolować historię i obalać nawet zdrowy rozsądek.

 

Staram się unikać tematów stricte politycznych na forum, ale klimat i mi się udziela, stąd jedna uwaga :)

 

Luki, jako inteligentny gość na pewno dostrzegasz, że tu nie chodzi o wyłącznie upamiętnianie katastrofy (upamiętnianie tak dramatycznych wydarzeń w miesięcznych odstępach jest dla mnie czymś...dziwnym, ale to już kwestia indywidualnego podejścia). To jest pretekst dla spotkania Prezesa z jego fanatycznymi wyznawcami. Zwróć uwagę co Prezes wczoraj mówił. To nie miało nic wspólnego z upamiętnianiem czyjejkolwiek pamięci, brzmiało raczej jak wezwanie do mobilizacji w szeregach. Nie chodzi o to, ilu żołnierzy będzie stało tam razem z nimi. To symbol, że ci ludzie spod Pałacu, z których znaczna część buduje swoją tożsamość poprzez konflikt z otaczającym ich światem, znajdują się teraz pod parasolem władzy państwowej.

 

Nie wydaje mi się też, aby upamiętnianie czegokolwiek w tak skrajnie upolityczniony sposób przed Pałacem Prezydenckim, w środku miasta, było w 100% normalne. Biorąc pod uwagę kontekst, pachnie mi to zawłaszczaniem przestrzeni publicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff zostawmy to polityczne gdybanie… bo to forum ma jednak nieco inny charakter

 

ale skoro coś ma być w temacie, to przez ostatnie kilka lat PO mnie wkurzało strasząc PIS, (nota bene nie głosowałem na jedyną słuszną rządząą czy panującą nam partię), ale to co PIS wyprawia to zgrabna manipulacja oparta na zasadzie ONI robili źle to MY też możemy (nie robiąc źle oczywiście)

 

zatem wrzućmy tu politykę do KOSZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber gaxasz jak nawiedzony i kompletnie bez sensu. Pomnik już zdaje sie stoi i to okazały, do tego jest (pod naciskiem sfrustrowanych meherek, które cierpią w ich mniemaniu non stop) plan żeby powstał blisko pałacu (co uważam za debilizm). Poza tym nie mam nic przeciwko rocznicy i obchodach państwowych, sam uważam że to konieczne, ale robienie jaj co miesiąc? To w stylu mojej nawiedzonej teściowej.

Poza tym bicie krzyżem dziennikarzy nazywasz chrzescijanskimi korzeniami? Mamy inny pogląd na korzenie

 

Już oczywiście pominę milczeniem nazwisko ministra monu bo tego człowieka powinmo się leczyć a nie powierzac mu jeden z najważniejszych urzędów w kraju

 

 

Dla mnie ludzie od miesiecznicy to typowy ciemnogorod i aktywnie z tym zawalcze jeśli Dudek zacznie przesuwać pomnik Poniatowskiego żeby postawić "męża stanu"

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\Dla mnie ludzie od miesiecznicy to typowy ciemnogorod i aktywnie z tym zawalcze jeśli Dudek zacznie przesuwać pomnik Poniatowskiego żeby postawić "męża stanu"

 

Uff, a już się bałem że nikt nas nie obroni!

 

Swoją drogą o co chodzi w tym:

mniejszość przegrała z większością - bo tak działa demokracja

mniejszość niezadowolona z tego, że przegrała z większością (bo tak działa demokracja) będzie protestować przeciwko tej większości pod szyldem 'obrony demokracji'

 

wtf?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, a już się bałem że nikt nas nie obroni!

 

Swoją drogą o co chodzi w tym:

mniejszość przegrała z większością - bo tak działa demokracja

mniejszość niezadowolona z tego, że przegrała z większością (bo tak działa demokracja) będzie protestować przeciwko tej większości pod szyldem 'obrony demokracji'

 

wtf?

 

Mniejszość jest niezadowolona ze sposobu wprowadzania zmian przez większość i coraz większego bałaganu.

 

Demokracja (póki co) daje też prawo wyjścia na ulicę, gdy coś ci się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejszość jest niezadowolona ze sposobu wprowadzania zmian przez większość i coraz większego bałaganu.

 

Demokracja (póki co) daje też prawo wyjścia na ulicę, gdy coś ci się nie podoba.

 

ale kiedy w tym przypadku na sztandar biorą sobie 'obronę demokracji' (szczególnie, że nie są głosem większości) to mniej więcej tak jakbym bił kogoś krzycząc, że jestem przeciwny przemocy

fuck logic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Joseph, masz jakąś osobowość dyssocjalną? Jedziesz pogardą dla każdego, kto nie pasuje do Twojej wizji. Ta miesięcznica Smoleńska to nic dziwnego. Jacyś ludzie pamiętają o Lechu i innych. I dobrze. Jak stanie tam dwóch wojskowych to nic się nie stanie. W życiu bym na to nie poszedł, ale Twoja pogarda jest irracjonalna. Ogarnij się, świat naprawdę nie jest taki czarno-biały.

 

zasciankowego myślenia

W obecnych czasach to prawie komplement Panie światowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kiedy w tym przypadku na sztandar biorą sobie 'obronę demokracji' (szczególnie, że nie są głosem większości) to mniej więcej tak jakbym bił kogoś krzycząc, że jestem przeciwny przemocy

fuck logic

 

Miarą dojrzałości demokracji jest także to, w jaki sposób większość dyskutuje z mniejszością.

 

Chyba przywiązujesz zbyt dużą wagę do samej nazwy tego ruchu. KOD nie budzi mojej sympatii, a osobiście nie uważam, aby wychodzenie na ulicę coś dało, ale jeśli ludzie czują taką potrzebę i nie zamierzają niczego rozwalać, to proszę uprzejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mamy bardziej zasłużonych ludzi

Sikrskiemu zrobmy miesiecznice, Piłsudskiemu też by się przydała, mamy jeszcze Narutowicza, Pileckiego, Grota i wielu wielu innych którzy faktycznie zasłużyli na pamięć, a nie Lecha, który najbardziej znanycza,życia był z tego że był bratem Jarka. Choć za czasów komuny wydawało sie że bedzie inaczej, no i niestety pomiosl śmierć w tragicznych okolicznisciach.

No chyba że chcesz mi wmówić, że te babcie przychodzą tam dla tej setki ludzi

 

Andy tak jeszcze o czarno białej rzeczywistości

Byłeś kiedyś w okolicy kiedy ten tłum tam śmiga? Widziałeś co się tam dzieje i jak oni podchodza do innych ludzi? Masz pojęcie jak się ci ludzie zachowują?

Kaczyński urósł w ich oczach do rangi meczennika, drugiego po Jezusie, którego nie daj Bóg nie można skrytykowac, kapliczki mu stawiaja, wielkanocne ołtarze o tematyce. Nie widzisz tego obniżenia znaczenie słów Boh, Religia? Tego zezwierzecenia? Ataków na dziennikarzy, na ludzi przechodzących obok i wyrazajacych odmnienny pogląd?

Proponuję się kiedyś tam przespacerowac, tym bardziej teraz, kiedy Jarek ma pełnię władzy i buntuje bezkarnie tłum

 

 

A propos zdecydowana większość Wars,awiakow jest absolutnie przeciwna stawianiu pomnika na Krakowskim, więc o jakiej Julek ty większości piszesz? Owszem wybory wygrali, niech rządzą, ale są kwestie niepodwazalne których nikt nie ma prawa zmieniać albo sobie wymyślać bohaterow

http://www.fronda.pl/blogi/bliskoboga/warszawiacy-przeciwko-pomnikowi,12231.html

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miarą dojrzałości demokracji jest także to, w jaki sposób większość dyskutuje z mniejszością.

 

Chyba przywiązujesz zbyt dużą wagę do samej nazwy tego ruchu. KOD nie budzi mojej sympatii, a osobiście nie uważam, aby wychodzenie na ulicę coś dało, ale jeśli ludzie czują taką potrzebę i nie zamierzają niczego rozwalać, to proszę uprzejmie.

 

Nie wiem co jest miarą dojrzałości demokracji - prawdopodobnie ile opinii tyle miar.

Ja przecież nie pisałem, że komuś czegoś bronię - piszę po prostu że jest to głupie.

 

 

A propos zdecydowana większość Wars,awiakow jest absolutnie przeciwna stawianiu pomnika na Krakowskim, więc o jakiej Julek ty większości piszesz? Owszem wybory wygrali, niech rządzą, ale są kwestie niepodwazalne których nikt nie ma prawa zmieniać albo sobie wymyślać bohaterow

http://www.fronda.pl/blogi/bliskoboga/warszawiacy-przeciwko-pomnikowi,12231.html

 

ale przecież KOD (lol) nie skupia się na sprawie pomnika (gdzie ja jako warszawiak, też bym go pewnie umieścił gdzie indziej), ale na niezadowoleniu mniejszości z rządów większości - fajnie niech sobie wyrażają niezadowolenie, ale niech k**** nie biorą w tym przypadku na sztandar hasła 'obrony demokracji' bo to pokazuje tylko ich hipokryzję/głupotę (pewnie to pierwsze dla organizatorów i to drugie dla 'pożytecznych').

 

swoją drogą fajne są te jazdy semantyczne - że niby demokracja taka cool, a dyktatura taka be - a przecież KAŻDA forma rządów jest dyktaturą :smile:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.