Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Czego tu nie rozumieć? Darkonza będzie bronił każdego komunisty i sowieta do ostatniego akapitu

 

Prostuję  wiedzę o historii. To czego uczą w szkołach to wiedza z punktu widzenia USA i zachodu, istnieje jeszcze punkt widzenia Polaków, punkt widzenia ruskich i chińczyków. U nas obecnie jest totalne przegiecie na zachodnią modłe, o wiele większe niż przegięcie na wschodnią było za PRL. Zachód dysponuje lepszą machiną marketingową niż kiedyś komuniści i jest w stanie bardziej wykrzywiać rzeczywistośc i przeszłość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Czego tu nie rozumieć? Darkonza będzie bronił każdego komunisty i sowieta do ostatniego akapitu, RappaR ze swoimi tajnymi źródłami i wybujałym ego będzie się przypierda*** do byle czego i tak w kółko. Chwała Bogu, że fluber nie lubi historii... 

 

A Deltacenter będzie wyzwiskami i obrażaniem innych próbował nieudolnie ukrywać swoje braki w wiedzy i skłonność do wypowiadania się na tematy, o których wie mniej niż przeciętny 6-klasista. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, RappaR said:

 będzie wyzwiskami i obrażaniem innych....

wie mniej niż przeciętny 6-klasista. 

Pomyliło ci się chyba z gościem, który podobno się na ciebie ustawiał. 

Szóstoklasista mający wiedzę o ilości produkowanych lokomotyw w ZSRR I to jeszcze dane pochodzące ze źródła zaakceptowanego przez RappaRa. Wow! 

Jak ci to w jakiś sposób poprawia samopoczucie to pisz sobie tam na mój temat co chcesz : nieudolność, kompromitacja, ośmieszanie się. Nie rusza mnie to wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Pomyliło ci się chyba z gościem, który podobno się na ciebie ustawiał. 

 

Zacytowałem chyba dobrą osobą?

 

3 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Szóstoklasista mający wiedzę o ilości produkowanych lokomotyw w ZSRR I to jeszcze dane pochodzące ze źródła zaakceptowanego przez RappaRa. Wow! 

 

Skąd Ty wziąłeś to źródło zaakceptowane przez RappaRa, to ja nie wiem, bo żadnego nie podawałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, darkonza napisał:

Prostuję  wiedzę o historii. To czego uczą w szkołach to wiedza z punktu widzenia USA i zachodu, istnieje jeszcze punkt widzenia Polaków, punkt widzenia ruskich i chińczyków. U nas obecnie jest totalne przegiecie na zachodnią modłe, o wiele większe niż przegięcie na wschodnią było za PRL. Zachód dysponuje lepszą machiną marketingową niż kiedyś komuniści i jest w stanie bardziej wykrzywiać rzeczywistośc i przeszłość.

 

z cyklu więcej życia mniej tabel mój bratanek jak był w podstawówce spytał się mnie czy wojna wybuchła 1 czy 17 września. zaskoczenie ponieważ chłopak interesował się historią , grał w MOHaa czy oglądał 4 pancernych ale miał wątpliwości.  w sumie jak patrzę na nasze uroczystości państwowe oraz kierunek to możliwe, że niedługo będzie to tak interpretowane.

38 minut temu, RappaR napisał:

A Deltacenter będzie wyzwiskami i obrażaniem innych próbował nieudolnie ukrywać swoje braki w wiedzy i skłonność do wypowiadania się na tematy, o których wie mniej niż przeciętny 6-klasista. 

zapomniałeś dopisać o dwucyfrowym IQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Antoniusz był owszem trybunem ludowym ale w przeddzień Cesarstwa ten urząd nie był tym o którym pisałem. 
 

geneza tego szlachetnego urzędu miała miejsce praktycznie przy początkach Rzymu i obaleniu monarchii celem założenia republiki. 
wybierani przez plebs mieli chronić klasę ubogich. Z wiekiem urząd się rozrastał do 10 i więcej ale pod koniec republiki służył i tak patrycjuszom i interesom Senatu ( wzorzec dla Ziobry) 

link który przytoczyłeś to w sumie schyłek urzędu a MA był raczej prawa ręka Cezara o funkcji czysto wojskowej 

nieprzypadkowo wybrałem ten urząd który robił dobrze tamtym pod przykrywka chronienie tych. 

Ale do Marka Antoniusza jest Ziobro w jednym podobny. 
za młodu ( kumpel z nim studiował prawo) Ziobro był podobno „ bardzo bardzo” wątpliwym kumplem studentem malo pomocnym ale za to potężnie korzystającym z uciech związanych z płcią piękna. Tak dodam delikatnie 

Antoniusz tez lubił się zabawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, quevas napisał:

 

od 17:38, puenta jest groteskowo patetyczna i druzgocąca dla TVN i dla każdego kto jest jeszcze na tyle zdrów, by móc stracić przytomność w następstwie kontaktu z bezmiarem idiotyzmu, o czym lojalnie ostrzegam :

Tyle poruszonych wątków, tyle dygresji, podziwiam prezentera, że po tym materiale zachował kamienną minę, ja bym nie potrafił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, quevas napisał:

"Hipokryzja i obłuda gwiazd pseudoelity"

okazuje się, że istnieje terytorium, na którym "Wiadomości PIS" są w stanie oburzać się na nietolerancję rasowo-etniczno-wyznaniową dotyczącą kogoś innnego niż owiniętego w biało-czerwone płótno polskiego katolika w sandałach nałożonych na skarpety, bluzce z napisem "Love" i z romantycznym hymnem "Wypier...ać ! Wypier...ać !" na różanych ustach podrygującego do artystycznych pieśni Pana Zenka :

od 17:38, puenta jest groteskowo patetyczna i druzgocąca dla TVN i dla każdego kto jest jeszcze na tyle zdrów, by móc stracić przytomność w następstwie kontaktu z bezmiarem idiotyzmu, o czym lojalnie ostrzegam :

 

 

 

 

czuje się zagrożony . opozycja wraz z kasta sędziów , UE, Rosja , LGBT i celebrytopedofilowów chcą zniszczyć Polskę . musimy się jako Polacy patrioci się zjednoczyć . Urban wychował mistrza Kurskiego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2020 o 16:26, quevas napisał:

to jest demagogia

poczucie sprawiedliwości sądowej jest ideałem nieosiągalnym, gdyż zakłada zadowolenie wszystkich, czego siłą rzeczy i z uwagi na charakter materii nie da się przeprowadzić

Ile razy prowadziłeś sprawy sądowo - administracyjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, quevas napisał:

w ogóle nie prowadziłem

nie skakałem również nigdy na nartach, co nie utrudnia mi spostrzeżenia, iż najazd wykonuje się w pozycji frontem skierowanej do zeskoku, a nie plecami

Czyli uczęszczasz na rozprawy sądowe hobbystycznie - żeby popatrzeć jak pracują sędziowie?

Dziwne hobby, ale nie oceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, quevas napisał:

to nie sędziowie są pytani o poziom "zadowolenia ze sprawiedliwości sądowej"

aha - czyli nie wiesz jak sędziowie mają wykonywać swoją pracę, ale wiesz jak ludzie powinni być zadowoleni z tego jak sędziowie wykonują swoją pracę

ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

aha - czyli nie wiesz jak sędziowie mają wykonywać swoją pracę, ale wiesz jak ludzie powinni być zadowoleni z tego jak sędziowie wykonują swoją pracę

ma sens

w sumie ciekawe jak najlepiej byłoby weryfikować wykonywanie zawodów osób z państwowki 😓

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.