Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Jeżeli ktoś dalek takie coś pisze po tych czterech latach krwawych rządów, to jest albo quevasem, Cybą albo Szczęsnym. Ofiarą dziennikarskich głupot.

A czemu ma służyć ciągłe prowokowanie UE? Przecież to prędzej czy później skończy się jakimiś sankcjami, a sankcje mogą być doskonałym pretekstem do przekonania swojego elektoratu, że UE jest zła, bo karze dobry rząd, który dał kasę na bombelki i chciał zreformować kraj.

Krwawych rządów oczywiście nie mamy, ale trzeba być ślepym żeby nie widzieć, że to wszystko powoli zmierza w stronę Turcji. Co musiałby zrobić PiS żebyście powiedzieli, że to jednak krok za daleko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

w sumie Putin puścił oko mówiąc że POLACY też byli dojechani przez Niemców , nie wspomniano o Jedwabne  

Biorąc pod uwagę, że straciliśmy w wojnie największy odsetek ludności, to nam "Pan Putin - dlaczego nie szanowny?), zrobił ku.wa łaskę.

Nie wspominał o Jedwabnem, bo z zapisków wynika, że główni Polacy (obok Niemców) którzy brali w tym CZYNNY udział (4 szt) należeli do NKWD jeszcze ze 2 tyg. wcześniej.

"Obawiam się, że nie widzimy jeszcze jednolitego i zdecydowanego stanowiska wobec najbardziej antysemickiego reżimu na świecie. Reżimu, który otwarcie dąży do opracowania broni nuklearnej i unicestwienia jedynego państwa żydowskiego - oświadczył Benjamin Netanjahu, cytowany przez agencję Reutera."

Chciałby mieć kilka państw żydowskich?

Farsa. Netanjahu gości (wita serdecznie) Putina, który handluje z Iranem uranem, Macrona którego rodacy w czasie II wojnie św. wydawali żydów Niemcom z ochotą, no i na koniec Merkel której ziomale w II wojnie św. mordowali i gazowali ile fabryka miała przerobu.

75 lat zbijania kapitału politycznego, tfu jeszcze Egipcjanie, to będzie parę tysięcy lat cierpienia. Hipokryzja.

 

Edytowane przez StaryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2020 o 16:46, Tecu napisał:

To jest logiczne wytłumaczenie, choć nie chcę mi się w to wierzyć. 

Ale widocznie takie machloje są akceptowane, bo ważniejsze są zdjęcia Grety z górnikiem czy wycinek wypowiedzi kandydatki lub szperanie w teczkach i rodzicach sędziego i ocenianie jego facjaty. 

Mnie najbardziej uderza ta bezczelność ,,nie ujawnimy i co nam zrobicie?".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DeltaCenter napisał:

Taka jest istota funkcjonowania tych wszystkich organizacji monitorujących i tropiących wszelkie przejawy ____izmów (oczywiście z wyjątkiem komunizmu). Swego czasu żyły z grantów państwowych, od kilku lat utrzymywane są z zagranicznych dotacji. Jakiś czas temu Krytyka Polityczna żaliła się, że oni nie są w stanie samemu się utrzymać i upadną. Istnieją do tej pory.

Aby mieć wyniki to byle incydenty rozdmuc***ą do skali "pogromów". Dlatego tak wszędzie eksponują to incydentalne zdjęcie, które jeden tu nawiedzony przed chwilą wkleił. Ci ze stowarzyszenia Nigdy Więcej współpracują z FARE. Kilka lat temu donieśli na Lecha Poznań. Byle dziennikarzyna przyjeżdżał z zachodu zrobić film o polskich kibicach to jest kierowany od razu do tych wszystkich bojowników anty. 

Tak samo jest z dziennikarzami na zachodzie. Tam nawet artykuły pisane są przez urodzonych w Polsce korespondentów np. Wyborczej.

Zadałem ci proste pytanie. Czy masz dowód a dostałem w odpowiedzi jakieś okólniki i bla bla bla. Brzmi to bardzo niewiarygodnie jakbyś oskarżał kogoś bez żadnej wiedzy w tym temacie

Więc powtórzę pytanie- Czy masz dowód ,że ktoś z Polski doniósł w tej sprawie ? To jest proste pytanie i powinna być prosta odpowiedź mam , nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, ely3 said:

Zadałem ci proste pytanie. Czy masz dowód a dostałem w odpowiedzi jakieś okólniki i bla bla bla. Brzmi to bardzo niewiarygodnie jakbyś oskarżał kogoś bez żadnej wiedzy w tym temacie

Więc powtórzę pytanie- Czy masz dowód ,że ktoś z Polski doniósł w tej sprawie ? To jest proste pytanie i powinna być prosta odpowiedź mam , nie mam

A co chcesz człowieku? Mam im zajrzeć do skrzynek mailowych, na facebooka. Jak nie rozumiesz jaka jest istota takich organizacji to się za przeproszeniem... oddal.

Masz i idź się jeszcze wypowiedź w innych tematach w których próbowałeś być mądrzejszy: "poparcie muzułmanów dla Trumpa" i "sytuacja w rzeszowskim żużlu"

https://it-it.facebook.com/osrodek.monitorowania/posts/961969880644812

https://www.nigdywiecej.org//docstation/com_docstation/20/a._piela_a._lukjanowicz_islamophobia_in_poland._national_report_2017min.pdf

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DeltaCenter napisał:

A co chcesz człowieku? Mam im zajrzeć do skrzynek mailowych, na facebooka. Jak nie rozumiesz jaka jest istota takich organizacji to się za przeproszeniem... oddal.

Masz i idź się jeszcze wypowiedź w innych tematach w których próbowałeś być mądrzejszy: "poparcie muzułmanów dla Trumpa" i "sytuacja w rzeszowskim żużlu"

https://it-it.facebook.com/osrodek.monitorowania/posts/961969880644812

To po co piszesz ,że na pewno to doniosł ten czy tamten skoro masz zerową wiedże na ten temat?

Standardowo dostajesz proste pytanie i uciekasz w atak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, ely3 said:

To po co piszesz ,że na pewno to doniosł ten czy tamten skoro masz zerową wiedże na ten temat?

Standardowo dostajesz proste pytanie i uciekasz w atak..

Masz linki. Poczytaj i rusz głową. Jak chcesz bronić błaznów, twoja wola. 

 

@ely3 Myślisz, że dzięki komu powstają takie artykuły, Sprawdź kto się tam wypowiada i przeproś. :

https://www.timesofisrael.com/polish-anti-semitism-festers-on-the-internet/

1 hour ago, Artlan said:

, który dał kasę na bombelki 

 

mamy, ale trzeba być ślepym żeby nie widzieć, że to wszystko powoli zmierza w stronę Turcji. Co musiałby zrobić PiS żebyście powiedzieli, że to jednak krok za daleko?

Turcja, Białoruś, Rosja, III Rzesza.....itd.

Pomyślałeś może, że taki język propagandy doprowadzil do tego, że chory człowiek dokonała samospalenia w Warszawie. Może tacy jak ty mają krew na rękach? Może sam jesteś ślepy i głuchy? 

Weź głęboki oddech, bo doprowadzisz się do takiego stanu, że zaczniesz wyżywać się jeszcze na tych pogardzanych przez ciebie bombelkach. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Turcja, Białoruś, Rosja, III Rzesza.....itd.

Pomyślałeś może, że taki język propagandy doprowadzil do tego, że chory człowiek dokonała samospalenia w Warszawie. Może tacy jak ty mają krew na rękach? Może sam jesteś ślepy i głuchy? 

Weź głęboki oddech, bo doprowadzisz się do takiego stanu, że zaczniesz wyżywać się jeszcze na tych pogardzanych przez ciebie bombelkach. 

Przykład propagandy to masz akurat wyżej (w wykonaniu pisowskiego szmatłowca ,,Wprost").

Twój rząd właśnie powiedział, że c*** go obchodzi orzeczenie najwyższego organu trzeciej władzy i będzie robił swoje. Oczywiście, że porównanie do tych pierwszych trzech krajów samo się nasuwa.

Wspomnienie o III Rzeszy ośmiesza twoją retorykę, nie moją.

Niedługo pewne pójdzie przykaz z góry, że ZUS i skarbówka również mają nie wykonywać niekorzystnych wyroków a ty nadal będziesz twierdził, że nic się nie dzieje i wypominał ośmiorniczki, Tomasza Lisa i Piotra Kraśko.

Nawet Mitera stwierdził, że z tą uchwałą nie ma żadnej dyskusji. Po twojej stronie zostali już tylko sami radykałowie. ;]

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Artlan napisał:

Pamiętam jak ten pisowski szmatłowiec ,,Wprost" zmanipulował wypowiedź Radka i pisowski elektorat brechtał, że Radzio krytykuje politykę zagraniczną własnej partii. Tymczasem Sikorski nie mówił o PO lecz przewidywał rządy PiS i to jak trafnie.

sikorski.thumb.jpg.95965f6f718cd76fe2ad44601e29b4d4.jpg

Ta "manipulacja" kompletnie nic nie zmienia. Wymowa jest taka sama, zważywszy na to, że w każdy po cichu mówił, że Sikorski ma rację ale nigdy nie powinien jej w ten sposób głośno wypowiadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Ta "manipulacja" kompletnie nic nie zmienia. Wymowa jest taka sama, zważywszy na to, że w każdy po cichu mówił, że Sikorski ma rację ale nigdy nie powinien jej w ten sposób głośno wypowiadać. 

Właśnie dużo zmienia. Przecież zwrot ,,robienie laski" odnosił się do sojuszu z USA za rządów PiS a ,,Wprost" sugerował, że laskę robi Platforma. Podobnie było ze zwrotem ,,skonfliktujemy się z Niemcami".

Oczywiście wiadomo, że nie powinien tego głośno mówić (nawet jeżeli nie lubił PiS), ale sęk w tym, że to była prywatna rozmowa a nie np. wywiad radiowy. A w prywatnych rozmowach krytyka przeciwników politycznych jest raczej dość powszechna i podejrzewam, że ta Sikorskiego należy raczej do tych łagodniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Artlan said:

Wykonaniu pisowskiego szmatłowca ,,Wprost").

Twój rząd właśnie powiedział, że...... Oczywiście, że porównanie do tych pierwszych trzech krajów samo się nasuwa.

Niedługo pewne pójdzie przykaz z góry, 

a ty nadal będziesz 

. Po twojej stronie zostali już tylko sami radykałowie. ;]

giphy.gif?cid=19f5b51a1f2284e96dd4942a69

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Artlan napisał:

Właśnie dużo zmienia. Przecież zwrot ,,robienie laski" odnosił się do sojuszu z USA za rządów PiS a ,,Wprost" sugerował, że laskę robi Platforma. Podobnie było ze zwrotem ,,skonfliktujemy się z Niemcami".

Oczywiście wiadomo, że nie powinien tego głośno mówić (nawet jeżeli nie lubił PiS), ale sęk w tym, że to była prywatna rozmowa a nie np. wywiad radiowy. A w prywatnych rozmowach krytyka przeciwników politycznych jest raczej dość powszechna i podejrzewam, że ta Sikorskiego należy raczej do tych łagodniejszych.

Nie ma prywatnych rozmów opłacanych z publicznych pieniędzy a niestety my płaciliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Nie ma prywatnych rozmów opłacanych z publicznych pieniędzy a niestety my płaciliśmy :)

Proponuję rozstrzygnąć w drodze ogólnokrajowego referendum na co ludzie chcą płacić.

1/ ośmiorniczki dla Radzia i Jacka przy których dyskutują o stanie państwa

2/ pensję dziennikarzy ,,Wiadomości"

3/ loty marszałka Kuchcińskiego

4/ wynagrodzenie dla pana Mietka za wypowiedź do kamery ,,dałem 300 złotych w 1996 marszałkowi Grodzkiemu"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DeltaCenter, czyżby to był komentarz jakiegoś twojego bliskiego kolegi? Znalazłem na pisowskim gównoportalu pod tekstem Karnowskiego (swoją drogą jak można porównywać te szczujnie do merytorycznego i w miarę wyważonego Onetu, gdzie są ludzie typu Stankiewicz czy Gałczyńska i gdzie często są przedstawiane argumenty każdej ze stron).

Cytat

trzeba wziasc przyklad z Turcji i zrobic z kasta porzadek , bo innego wyjscia nie ma ! co unia zrobila Turcji nic , do nas bedzie bardziej podskakiwac ,ale damy sobie rade ,wyjscia nie ma !

Taka krótka wypowiedź, a ile mówi o człowieku. 🙂

1. pełne poparcie dla radykalnych działań PiS w stylu tureckim

2. znajomość  języka polskiego jak u typowego patrioty (,,wziąść", spacje przed znakami interpunkcyjnymi)

3. kompletna wyjebka na UE

4. brak wiedzy, że Turcja nie należy do UE

5. zwroty świadczące o byciu kompletnym partyjnym przygłupem (,,zrobić porządek" ,,innego wyjścia nie ma" ,,damy radę")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Artlan napisał:

Proponuję rozstrzygnąć w drodze ogólnokrajowego referendum na co ludzie chcą płacić.

1/ ośmiorniczki dla Radzia i Jacka przy których dyskutują o stanie państwa

2/ pensję dziennikarzy ,,Wiadomości"

3/ loty marszałka Kuchcińskiego

4/ wynagrodzenie dla pana Mietka za wypowiedź do kamery ,,dałem 300 złotych w 1996 marszałkowi Grodzkiemu"

 

Ogarnąłeś, że parę miesięcy temu były wybory? Czy przegapiłeś (chyba jakoś wtedy tworzyłeś swoje forumowe magnum opus rozwiązując zagadkę powstawania seriali - więc w sumie zrozumiałe)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Artlan napisał:

A czemu ma służyć ciągłe prowokowanie UE? Przecież to prędzej czy później skończy się jakimiś sankcjami, a sankcje mogą być doskonałym pretekstem do przekonania swojego elektoratu, że UE jest zła, bo karze dobry rząd, który dał kasę na bombelki i chciał zreformować kraj.

Krwawych rządów oczywiście nie mamy, ale trzeba być ślepym żeby nie widzieć, że to wszystko powoli zmierza w stronę Turcji. Co musiałby zrobić PiS żebyście powiedzieli, że to jednak krok za daleko?

Zrobić coś na Twoim poziomie intelektualnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.