Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

ukraińcy już robią nawet w stoczni gdańskiej. tylko usa i turcji zależy na rozbiciu ue, fala uchodzcow to wszystkie znaki na niebie sugeruja ze turcja za tym stoi, to ze przy zyciu jest isis to tez ich zasluga, wiec jaki wywiad za tym stoi? w 2020 bedzie w turcji 100 mln turkow, islam uderza do europy, nowy okres wspanialego stulecia? Serial z tvp2 na czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukraińcy już robią nawet w stoczni gdańskiej. tylko usa i turcji zależy na rozbiciu ue, fala uchodzcow to wszystkie znaki na niebie sugeruja ze turcja za tym stoi, to ze przy zyciu jest isis to tez ich zasluga, wiec jaki wywiad za tym stoi? w 2020 bedzie w turcji 100 mln turkow, islam uderza do europy, nowy okres wspanialego stulecia? Serial z tvp2 na czasie

Jako ciekawostkę powiem, że 100 lat temu w Turcji żyło 14 milionów ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brać Ukraińców ile wlezie!

 

 

Hola, hola. 

 

A po co Ci oni? Pracy mało a chcesz, żeby było jej jeszcze mniej? 

 

Nie wiem dlaczego, ale po tym co się wczoraj stało w Paryżu reaguję na słowo imigrant jeszcze gorzej niż przedtem i to nie tylko ja. Wcześniej i tak byłem przeciw, ale teraz to już ich zwyczajnie w świecie nie cierpię.

 

Co do Ukrainców odzywa mi się pamięć historyczna - UPA. Mamy kilka "nie dokończonych" tematów i na fali niezadowolenia społecznego niektórzy będą chcieli to wyjaśnić na różne sposoby. I w sumie bym nie protestował za bardzo. 

 

Tworzy się historia na naszych oczach. Ciekaw jestem co teraz zrobią Niemcy, Francja i inne ich przydupasy liberalne w odniesieniu do przyjmowania muslimów. Powinno to wyglądać tak: "my Wam chcemy pomóc, a Wy nas w powietrze wysadzacie? Wypad, deportacja wpław przez morze śródziemne choć by na dętkach od ciągników, a jak nie to nakarmimy świnie wami ( celowo małe litery ). 

 

A jak będzie wyglądać. Merkel i Hollande chwycą się za rączki na jakimś marszu i będą w kółko opowiadać, że to był incydent i że nie można muslimów generalizować. Bierzemy więcej, all in.

 

Wyłapać terrorystów ale nie zabijać, tylko na przymusowe prace do rzeźni świń. Jak by się u tych kozojebców rozeszła wieść, że za przygotowywanie zamachów ląduję się w miejscu które wg. ich wierzeń nie pozwoli im się dostać do raju to może kilku dało by sobie siana.

 

A tak to czekamy na kolejne zamachy. Zachód jest tak przesiąknięty islamistami, że byle co komu może teraz do łba strzelić w imię Allaha.

 

Francjo, pokaż jaja a nie białą flagę jak to już robiłaś nie raz.

Jako ciekawostkę powiem, że 100 lat temu w Turcji żyło 14 milionów ludzi.

 

I około 3 miliony Kurdów, ale po jakimś czasie zrobiło się połowę mniej bo byli wyżsi od Turków więc Ci postanowili tych pierwszych skracać o głowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że już w TV słyszałem jakąś babkę, które tłumaczyła, że nie każdy muzułmanin jest terrorystą itd itd. Przecież tu trzeba jasno i wyraźnie powiedzieć co znajduje się w Koranie i w co wierzą WSZYSCY muzułmanie, i za każdym zamachem stoją wyznawcy tej samej religii - to nie jest przypadek. Poprawność polityczna zabija powoli, ale bardzo skutecznie.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że już w TV słyszałem jakąś babkę, które tłumaczyła, że nie każdy muzułmanin jest terrorystą itd itd. Przecież tu trzeba jasno i wyraźnie powiedzieć co znajduje się w Koranie i w co wierzą WSZYSCY muzułmanie

Bzdura, mieszają w interpretowaniu tej swojej księgi nie gorzej niż chrześcijanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Panowie dosyć pi****lenia, pisania o NBA, bawienia się życiem tylko do roboty ,jedynym sposobem na nasza obronę jest rozmnażanie a nie jaranie się jakimś murzynkiem ,który trafia trójkę z każdej pozycji ,jakiego to araba w ogóle interesuje?

 

giphy.gif

 

To ja dzwonie do laski, że jednak nie oglądam dzisiaj meczu i wpadnę do niej.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka sprostowań odnośnie tego co tutaj pisaliście. 

 

Islam zasadniczo nie jest religią przemocy - zgoda. Problem jednak polega na tym, że czytając Islam i interpretując go wyłącznie jezykowo przemoc jest bardzo realna i zgodna z wolą Allaha. Do tego dochodzi cała gadka o podporządkowaniu sobie i upokarzaniu innowierców czy o braku przyrodzonej godności człowieka. Większość osób własnie tak niestety rozumie Islam bo takie są horyzonty myślowe przeciętnego człowieka. Oczekiwanie, że ludzie będą dokonywać słusznej interpretacji jest totalnie nieuzasadnione, choć się zdarza. Przykład to Kurdowie, czyli muzułmanie, którzy chyba najbardziej na świecie nienawidzą ISIS.

 

Problem z Islamem polega na tym, że mix tego co jest w Koranie z radykalizmem, który jest po prostu zawsze cechą jakiegoś odsetka każdej społeczności ma opłakane skutki. A przyjmowanie KOGOKOLWIEK niesie za sobą ryzyko, że z przyjętych ludzi te 10% będą terrorystami. Nie da się tego oddzielić, nikt na świecie nie jest w stanie dokonać takiej selekcji więc przyjęcie nawet kilku tysięcy jest proszeniem się o tego typu tragedie. Z tego co słyszę to Polska już wycofuje się rakiem z tych ustaleń UE i bardzo dobrze. Cieszę się, że przyznają się do błędu nawet tłumacząc to "zmianą kontekstu politycznego".

 

BMF - bardzo naiwne jest Twoje rozumowanie w tej sprawie. Nawet, NAWET jak zdarzy się w europie polityk, który kieruje się zasadami słuszności (a to zdarza się niezwykle rzadko i jest zrozumiałe bo każdy prawdziwy mąż stanu dba o rację stanu a nie o słuszność) to w związku z demokratycznym systemem politycznym nie da się zagwarantować, że tego typu nieformalne zobowiązania będą honorowane przez następców. Ba, ile to razy w historii mieliśmy przykłady tego, że nawet formalne zobowiązania są nic nie warte jeżeli brak jest interesu w pomaganiu komuś. Jeżeli rzeczywiście napłynęła by do nas fala Ukraińców to Niemcy może i by pomogli - ale w taki sposób, że wzięliby tych najlepiej wykształconych. Zresztą, po pierwsze - jesteśmy wschodnią granicą UE i mamy prawo decydować o tym kto ją przekracza a kto nie. Po drugie - Ukraińcy masowo nie chcieliby u nas zostawać. Po trzecie - Ci którzy chcieliby zostać na pewno się przydadzą bo wbrew pozorom w naszej gospodarce nowe ręce do pracy, szczególnie tej gorzej płatnej, na pewno się przydadzą.

 

Teraz najważniejsze - dlaczego te zamachy są przełomowe? Według mnie nie z uwagi na liczbę ofiar (która mimo wszystko jest ogromnie duża), ale na to, że poważne wydawałoby się państwo pozwoliło na tak skoordynowaną i dobrze przygotowaną rzeź. Nie am złudzeń, że w Niemczech, a tym bardziej w Anglii tego typu sytuacje na taką skalę raczej się nie zdarzą (mają dużo lepsze służby wywiadowcze), ale jednak Francja to jeden z ważniejszych wciąż krajów świata. Jak dla mnie rząd powinien podać się tam do dymisji (nie wiem czy prezydent może zrezygnować) bo dla cywilizowanego państwa takie zaniedbanie władzy wykonawczej jest nie do wybaczenia.

 

 

----

EDIT: Własnie słucham najbardziej żenującego wywiadu jaki kiedykolwiek słsyzałem (tvp info). Pewien autorytet moralny własnie stwierdził, że polski antysemityzm KTÓRY SKOŃCZYŁ SIĘ HOLOCAUSTEM przerodził się teraz w islamofobię. Aha i że muzułamanie nie mają nic wspólnego z tymi zamachami, to wszystko ISIS a jak Polska się wycofa z podziału uchodźców to powinni na nas nałożyć sankcje.

 

Tak, mówi to Polak. Albo przynajmniej bardzo dobrze mówi po polsku.

 

 

-----

Pomerdałem trochę z tym wycofywaniem się rządu. To o wycofaniu się z tamtych ustaleń mówi już nowy rząd jednak.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** jak można porównywać chrześcijaństwo do islamu?

 

największe hardcory Jezusa to rozróba w świątyni i styranie psychy Judaszowi, doprowadzając go do samobója

Mahomet zezwalał na morderstwa, tortury, kłamstwa. ruchał nastolatki i generalnie BYŁ POLITYKIEM (to jest najistotniejsze - bo Islam od samego początku jest polityczny)

 

k****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak islam nie jest religią wojny? Pracuję z kolesiem z Syrii, niby normalny facet ale o takich działaniach mówi, że to "naturalna walka w dla Allaha, to wina świata i tak musi być". Zresztą obczajcie - chrześcijaństwo mówi "zło dobrem zwyciężaj", islam mówi "psie niewierny, przyjmujesz Allaha albo giń". To nie są równoważne religie. Dobry katol odda ci ostatnią koszulę, bo za to czeka go nagroda. Dobry islamista dla Twojego i swojego dobra zdmuchnie Cię wysadzając się.

 

Swoją drogą, coś u nas się ruszyło i kandydat na ministra ds. UE mówi, że nie możemy przyjąć uchodźców. Zresztą nie róbmy już jaj, jeżeli ktoś wędruje przez kilka bezpiecznych państw aż na drugi koniec kontynentu to nie jest to uchodźca szukający po prostu schronienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.