Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Po tylu latach fajnie byłoby podsumować te wszystkie shitstormy, którymi przez cztery lata walono w pis. 

Na początek :   "co tam w słynnej puszczy słychać". 

8 godzin temu, quevas napisał:

 

 

Jakie jest ulubione słowo polskich patriotów ?

WYP... AJ !

to prawdopodobnie zresztą jedno z góra 100 słów jakie znają w języku ojczystym, drugie ulubione to rurzaniec

 

 

Obiekty westchnień I erotycznych fantazji tych wszystkich "tolerancyjnych inaczej" : silni, umięśnieni, zamaskowani, klnący, źli chłopcy z MN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Po tylu latach fajnie byłoby podsumować te wszystkie shitstormy, którymi przez cztery lata walono w pis. 

Na początek :   "co tam w słynnej puszczy słychać". 

Obiekty westchnień I erotycznych fantazji tych wszystkich "tolerancyjnych inaczej" : silni, umięśnieni, zamaskowani, klnący, źli chłopcy z MN. 

Napisz podsumowanie afery banasia wyjaśnij dlaczego wywalono w błoto kilka mln zł na kłamstwo smoleńskie, kilka razy więcej na TadkaTorunia imożemy zwijać mandziur

A propos

Korwin chyba próbuje od pierwszego dnia forsować model japoński gdzie spiacy pracownik jest dobrze postrzegany, bo znaczy że zasnął z przepracowania 🤣

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym on taki najlepszy bo dla mnie to podstarzały pan klepiący farmazony 

Coś jak Korwin więc w sumie obóz jak najbardziej prawidłowy.

Chcial nie chciał będzie trzeba z takimi ludźmi się przez 4 lata pomęczyć.

Kto się, może wzorem Kukiza w następnej kadencji będą w PSL 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Nie wiem w czym on taki najlepszy bo dla mnie to podstarzały pan klepiący farmazony 

Coś jak Korwin więc w sumie obóz jak najbardziej prawidłowy.

Chcial nie chciał będzie trzeba z takimi ludźmi się przez 4 lata pomęczyć.

Kto się, może wzorem Kukiza w następnej kadencji będą w PSL 

Braun bardzo ładnie mówi (chodzi o formę, nie treść). Wole posłuchać jego niż 90% pionków z partii 'mainstreamowych'.

Korwin duka + ma zapętlone kilka teksów. Fatalnie się go słucha. Gdzie Rzym gdzie Krym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, josephnba napisał:

formę to ja doceniam u poetów

u kogos kto w teorii jest politykiem przedkładam treść nad krasomówcze wystąpienia

460 posłów.

Realny wpływ na kształt Państwa ma ilu? 50?

Tam dobra forma jest jak najbardziej wskazana (i byłaby bardzo miłą odmianą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, josephnba napisał:

Napisz podsumowanie afery banasia wyjaśnij dlaczego wywalono w błoto kilka mln zł na kłamstwo smoleńskie, kilka razy więcej na TadkaTorunia imożemy zwijać mandziur

Serio. Na niszowym forum istnieje lista tematów obowiązkowych? I to jeszcze ty je ustalasz? Nie bądź leniwy, przejdź się do najbliższego biura poselskiego i ich pytaj albo przedstawicieli tzw. wolnych mediów. Choć ci ostatni wolą tematy typu "Sałatka Pawłowicz". 

Sam siebie spytaj teraz kto miał rację w sprawie wycinki drzew w pewnej puszczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Serio. Na niszowym forum istnieje lista tematów obowiązkowych? I to jeszcze ty je ustalasz? Nie bądź leniwy, przejdź się do najbliższego biura poselskiego i ich pytaj albo przedstawicieli tzw. wolnych mediów. Choć ci ostatni wolą tematy typu "Sałatka Pawłowicz". 

Sam siebie spytaj teraz kto miał rację w sprawie wycinki drzew w pewnej puszczy. 

 

napisałeś cyt

"Po tylu latach fajnie byłoby podsumować te wszystkie shitstormy, którymi przez cztery lata walono w pis. 

Na początek :   "co tam w słynnej puszczy słychać". "

 

no to jak to jest? Ja nie mogę ustalać tematów podsumowania ale tobie juz wolno?

Bo jesli juz mamy ustalać kto co może na forum to przyjmijmy kryteria, mam przewage w randze, stażu, wieku i liczbie postów

 

 

a nie bede pytał kto miał racje w sprawie puszczy bo o zmarłych mówi się dobrze albo wcale

"

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, josephnba napisał:

 

napisałeś cyt

"Po tylu latach fajnie byłoby podsumować te wszystkie shitstormy, którymi przez cztery lata walono w pis. 

Na początek :   "co tam w słynnej puszczy słychać". "

 

no to jak to jest? Ja nie mogę ustalać tematów podsumowania ale tobie juz wolno?

"

Różnica między "fajnie byłoby podsumować" a "napisz" chyba jest, co? 

Nie jestem pierwszą już osobą, której się czepiasz o to co powinna a nie powinna pisać. 

50 minut temu, josephnba napisał:

 

Bo jesli juz mamy ustalać kto co może na forum to przyjmijmy kryteria, mam przewage w randze, stażu, wieku i liczbie postów

"

Łapu Capu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Cardi napisał:

Braun i pzpr :D Co dalej?

Rozumiesz różnicę między stwierdzeniem Braun był w PZPR, aBraun pierdzieli pzprkowskie pierololo?

Bo,mi jego wypowiedź właśnie takie krasomówcze lanie wody bez treści przypomniała jakie można w nagraniach archiwalnych obejrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Rozumiesz różnicę między stwierdzeniem Braun był w PZPR, aBraun pierdzieli pzprkowskie pierololo?

Bo,mi jego wypowiedź właśnie takie krasomówcze lanie wody bez treści przypomniała jakie można w nagraniach archiwalnych obejrzeć

Jeżeli w tym krasomówczym pierdololo nie zauważyłeś treści, to następnym razem włącz dźwięk podczas oglądania filmiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.