Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

niezły idiotyzm ogólnie, jak zajebię żydowi, bo nie lubię żydów to jestem strasznym przestępcą, a jak mu zajebię, bo nie podoba mi się jego fryzura to jestem tylko małym rozrabiaką? żenujące

nie to nie jest idiotyzm

Bo w wyniku tego pierwszego jakiś czas temu doszło do strasznej zbrodni a za to drugie każdy z nas kiedyś dostal w ryj

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to nie jest idiotyzm

Bo w wyniku tego pierwszego jakiś czas temu doszło do strasznej zbrodni a za to drugie każdy z nas kiedyś dostal w ryj

Równie dobrze mogłoby dojść do ludobójstwa z powodu tego, że komuś się nie podoba jakaś fryzura. Z tego powodu też całkiem sporo osób zabito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to nie jest idiotyzm

Bo w wyniku tego pierwszego jakiś czas temu doszło do strasznej zbrodni a za to drugie każdy z nas kiedyś dostal w ryj

nie rozumiem kompletnie tej logiki (?). może zakażemy demokracji, bo jakiś czas temu wybory wygrał straszny zbrodniarz, co o tym myślisz? uważasz, że są bardziej i mniej karygodne powody do wyrządzenia komuś krzywdy? że kara powinna być zależna od poglądów napastnika? to co, ścigamy za myślozbrodnię? uważasz, że bijąc kogoś za fryzurę jestem bardziej usprawiedliwiony niż gdybym bił kogoś za pochodzenie? szaleństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wyjasnisz mi łaskawie co ma zandberg do tego?

zandberg pokazuje luki w całym dzisiejszym systemie, regularnie swoimi wypowiedziami doprowadza do czerwoności opinie publiczną i robi to z premedytacją 

Ma jaja bo nie boi się tego robić w świecie gdzie poprawność polityczna jest największym przeklenstwem i za coś takiego ładuje się na zielonej trawce, a ten sobie robi swoje i bawi się ogólnym narodowym wkur**eniem

Ja bym się bał robić i mówić to co on, bawet jeśli bym tak myślał, a zandberg wiele rzeczy mówi tylko żeby sprowokować

Mało który polityk/publicysta wypada równie naturalnie i szczerzejak on

Nie znoszę typa ale naprawdę mi zaimponowal, bo jest po prostu sobą. 

Śmieć, owszem, ale trochę inaczej zacząłem go postrzegac 

 

http://wyborcza.pl/1,75478,19151789,partia-razem-nie-bedzie-dyskutowac-z-narodowcami-jest-granica.html ahahah

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zandberg to produkt mediów. Jego jeszcze rozumiem, ma chłopak parcie na szkło i jest obłudny na maxa (fajnie tak samemu robić w prywatnej szkole, a po pracy głosić słuszność tez komunistycznych i "wszystkiego za darmo dla wszystkich"). Bardziej mnie zaskakuje, że ludzie wciąż się na to łapią.

 

Mimo wszystko kolesiowi trzeba podziękować za jedno - najprawdopodobniej to jego działalność spowodowała, że Palikota, Grodzkiego i Millera nie ma w sejmie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.