Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

siedzenie cicho - mam tu na myśli m.in. sprawę Ukrainy i krytykowanie Rosji za jej poczynania na scenie międzynarodowej i za brak demokracji - popraliśmy dwa razy pomarańczową rewolucję i tylko na tym straciliśmy - nie potrzebnie angażujemy się w sprawy które nas przerastają, a Ukraińcy najpierw sami muszą określić to czego chcą

 

Rosja i tak przegra z Chinami - tylko czekać aż Syberia będzie Chińska, czy to będzie za 20, 50  czy 100 lat - to tylko kwestia czasu

z demografią i ekonomią nie wygrają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzenie cicho - mam tu na myśli m.in. sprawę Ukrainy i krytykowanie Rosji za jej poczynania na scenie międzynarodowej i za brak demokracji - popraliśmy dwa razy pomarańczową rewolucję i tylko na tym straciliśmy - nie potrzebnie angażujemy się w sprawy które nas przerastają, a Ukraińcy najpierw sami muszą określić to czego chcą

To nie siedzieliśmy cicho. Cicho siedziały Czechy. 

 

Rosja i tak przegra z Chinami - tylko czekać aż Syberia będzie Chińska, czy to będzie za 20, 50  czy 100 lat - to tylko kwestia czasu

z demografią i ekonomią nie wygrają

To tym bardziej trzeba to odwlec, bo jak odwlecze się o 100 lat? 100 lat temu trwała pierwsza wojna światowa, a Europa była pępkiem świata. Kto wie jak będzie wyglądał świat za 100 lat? A na razie w naszym interesie jest by to nie było za 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie siedzieliśmy cicho. Cicho siedziały Czechy. 

 

To tym bardziej trzeba to odwlec, bo jak odwlecze się o 100 lat? 100 lat temu trwała pierwsza wojna światowa, a Europa była pępkiem świata. Kto wie jak będzie wyglądał świat za 100 lat? A na razie w naszym interesie jest by to nie było za 20 lat.

i właśnie powinniśmy siedzieć cicho gdy sprawa nie dotyka bezpośrednio naszych interesów, ew. po cichu kogoś wspierać a nie samemu przed szereg

 

Ruscy będą sami sobie winni, są na kursie kolizyjnym z szeroko pojętym Zachodem a jednocześnie robią interesy z chińczykami na nie swoich warunkach udając ze jest inaczej

a jeśli chodzi o Chiny kto wie może za te 20-50 lat Indie dostatecznie urosną w siłę dla przeciwwagi dominacji chińskiej  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszaty ma jaja nie powiem

Wie ze mu gówno mogą zrobic i ich podpuszcza.

Mam wrażenie że czym bardziej na niego skaczą tym on ma lepszy humor

 

Zresztą ten wywiad jakiego udzielił pare miesiecy temu w tv pokazał jaki to inteligentny gość z ogrpmnym dystansem do wszystkiego a siebie przede wszystkim

Nie bronie go bo to zasrany komuch, ale gdyby nasze elity były tak inteligentne i ogarniete jak Urban Polska demokracja byłaby w dużo lepszej kondycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszaty ma jaja nie powiem

Wie ze mu gówno mogą zrobic i ich podpuszcza.

Mam wrażenie że czym bardziej na niego skaczą tym on ma lepszy humor

 

Zresztą ten wywiad jakiego udzielił pare miesiecy temu w tv pokazał jaki to inteligentny gość z ogrpmnym dystansem do wszystkiego a siebie przede wszystkim

Nie bronie go bo to zasrany komuch, ale gdyby nasze elity były tak inteligentne i ogarniete jak Urban Polska demokracja byłaby w dużo lepszej kondycji

 

Gdyby elity były tak 'inteligentne i ogarnięte jak Urban' to by jeszcze skuteczniej nas okradały :smile:

Czy chodzi o ten wywiad w stroju biskupa? Na tle Zawiszy każdy dobrze wypada (ok z Rafalalą wyszedł na zero)

Generalnie Urban to 'hate whore' (w jego sytuacji to nawet dobre podejście - polubił po prostu to co ma) i jedyną opcją żeby sprawić mu przykrość to go przytulić :smile:

 

ale fakt na jego YT jest parę perełek

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pozornie może się tak wydawać

Niefortunnie dobralem słowa i wyszło faktycznie śmiesznie

Urban pokazuje luki w całym dzisiejszym systemie, regularnie swoimi wypowiedziami doprowadza do czerwoności opinie publiczną i robi to z premedytacją

Ma jaja bo nie boi się tego robić w świecie gdzie poprawność polityczna jest największym przeklenstwem i za coś takiego ładuje się na zielonej trawce, a ten sobie robi swoje i bawi się ogólnym narodowym wkur**eniem

 

A on ma to w dupie bo na świecznik się nie pcha, na władzy mu nie zależy, opinie ludzi ma bardziej w dupie jak kosciol. Kpi że wszystkiego i wszystkich pokazując tym samym że w państwie prawa mozna być bezkarnym

 

Ja bym się bał robić i mówić to co on, bawet jeśli bym tak myślał, a Urban wiele rzeczy mówi tylko żeby sprowokować

 

Dokładnie chodzi mi o ten wywiad

Mało który polityk/publicysta wypada równie naturalnie i szczerzejak on wtedy. Nie znoszę typa ale tym wywiadem naprawdę mi zaimponowal, bo był po prostu sobą.

Nie kluczyl, nie wybielal, mówił sensownie i bardzo inteligentnie ripostowal

Śmieć, owszem, ale po tym wywiadzie trochę inaczej zacząłem go postrzegac

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że robi to w target, który w jako jedyny można bezkarnie uderzać. Kościół Katolicki i ogólnie katolicy to jedyna grupa, którą można bezkarnie poniżać i obrażać. No może jeszcze inne odłamy chrześcijaństwa, ale się w takiej skali tego nie robi. Odwaga mniej więcej na poziomie krzyczenia na Łazienkowskiej - Legia Warszawa mistrzem Polski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że robi to w target, który w jako jedyny można bezkarnie uderzać. Kościół Katolicki i ogólnie katolicy to jedyna grupa, którą można bezkarnie poniżać i obrażać. No może jeszcze inne odłamy chrześcijaństwa, ale się w takiej skali tego nie robi. Odwaga mniej więcej na poziomie krzyczenia na Łazienkowskiej - Legia Warszawa mistrzem Polski. 

 

Przy całym braku szacunku do Urbana to trzeba mu przyznać, że od jakiegoś czasu (od kiedy stał się w pełni hate whore) tyra wszystkich równo 

to co było kiedyś tam w NIe to inna kwestia (ale wtedy realizował jakieś tam cele a nie po prostu zbierał hejty jak dziś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka jest natura chrześcijaństwa od zarania, ale rappar ma rację, że najgorzej jest być rasy białej heteroseksualnym mężczyzną wiary katolickiej, brak przywilejów względem przeciwieństw

Ta słynna ideologia gender, feminizm i homoseksualno-ateistyczne lobby nie daje im żyć? Do Krk jeszcze nie dotarło, choć może nie zauważyłem bo brakuje mi wiary by być idealną ofiarą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, Urban i jego prowo obliczone są na medialność i zysk :) Jest lepszy filmik od tego tutaj, jak z jakiegoś kieliszka wyrzuca papier (udający hostię) i wołając "Duda, aport!". Naprawdę nie ma czego podziwiać, kawał cynicznego, komunistycznego gnoja.

 

Katolicy w Polsce są męczennikami? Pierwsze słyszę, to jedna z najbardziej oddanych i wdzięcznych za kraj grup społecznych, a obracam się wśród katoli o różnym podejściu (od takich trochę farbowanych do uznających jedynie ryt Trydencki). Chociaż pewnie Michnik twierdzi inaczej to polski katolik jest happy, po prostu niechętnie patrzy na trendy płynące z zachodu, które w Polsce trafiają na podatny grunt ludzi, którym się wydaje, że są wielce oświeconymi a Polska to ciemnogród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pierdolisz. Choć chyba wielu katolików naprawdę wierzy, że są w tym kraju męczennikami.

Ja katolikiem nie jestem, ale widzę na fb, że posty o KK przechodzą wszystkie, gdy analogiczne o islamie czy homseksualiźmie skutkują banem. Trochę się rozpoczęło spraw o "mowę nienawiści" względem uchodźców, a jednak dowolne "forum" jest pełne komentarzy o księżach jebiących małe dzieci i bezmyślnych wyznawcach, a tutaj już nikt nie interweniuje. Już nie mówiąc jak to wygląda w różnego rodzaju "wyższej kulturze" w stylu Nergala, Urbana czy innych tego typu "autorytetach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki homoś Legierski, z pochodzenia Afroamerykanin. Kolo pierwszy do jazdy po chrześcijanach, pouczający wszystkich w kwestii miłości i moralności, oczywiście bronił darcie Biblii na scenie. Podczas dyskusji w TV Przemysław Wipler dał mu Koran z jasnym przekazem - "oni homosiów zabijają powołując się na to pismo. Masz jaja? To podrzyj to". Strach ma wielkie oczy, koleś nawet nie chciał go dotknąć :D Zakładam, że Urban to taki sam mądrala.

 

BTW, "Politycy w Danii zorientowawszy się, że wśród przybywających imigrantów jest wielu gwałcicieli, postanowili zastosować prewencję i edukować ich mówiąc o… seksie i teorii gender. Szkolenie ma zostać przeprowadzone przy okazji językowych kursów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas dyskusji w TV Przemysław Wipler dał mu Koran z jasnym przekazem - "oni homosiów zabijają powołując się na to pismo. Masz jaja? To podrzyj to".

Ale po co miałby go drzeć?

 

 

Ja katolikiem nie jestem, ale widzę na fb, że posty o KK przechodzą wszystkie, gdy analogiczne o islamie czy homseksualiźmie skutkują banem.

U moich znajomych na fb antymuzułmańskie i czy też niezbyt przychylne homoseksualistom posty/komentarze jak były tak są dalej. Raczej mam wrażenie, że czytelnicy frondy, niezależnej i tym podobnych środków przekazu mają zwyczajnie tendencję do bycia mocno przewrażliwionymi w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie przesadzałbym z prześladowaniem KK w Polsce. Tak ogólnie na świecie, tam gdzie nie jest to religia większości ludzi jak najbardziej katolicy/chrześcijanie są prześladowani. U nas to bardziej kwestia tego, że akurat ta religia jest łatwym celem - na co składa się z jednej strony cały paradygmat wybaczania, przyjmowania hitów na twarz itd... a z drugiej strony zakorzenione jeszcze w PRL pomysły zwalczania kościoła jako instytucji stojącej na drodze budowaniu "nowoczesnego" społeczeństwa.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kraju gdzie w sejmie wisi krzyż, gdzie w szpitalach są kaplice , kosciolow jest wiecej niż szpitali i innych instytucj pożytku publicznego ludzie chcą czy nie płacą na fundusz ktoś śmie twierdzić że Kk jest przesladowany?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW, komuna i lewactwo chcieli wywalić krzyż z sejmu. Krzyż jest, lewactwa i komuny nie ma :D Jak tutaj Polski nie kochać? :D Katolicy, ci których znam, jak wspomniałem nie czują się w Polsce prześladowani.

 

Ale po co miałby go drzeć?

Usprawiedliwia darcie Biblii jako manifest. Skoro nie zgadza się także z przesłaniem islamu to mógł podrzeć także ich księgę. Żaden lewak jednak tego nie zrobi bo wie, że albo skrócą go o głowę albo zrobią to, co w tym francuskim szmatławcu, który obrażał katolików latami ale ci paskudni katolicy po prostu się za nich modlili.

 

U moich znajomych na fb antymuzułmańskie i czy też niezbyt przychylne homoseksualistom posty/komentarze jak były tak są dalej. Raczej mam wrażenie, że czytelnicy frondy, niezależnej i tym podobnych środków przekazu mają zwyczajnie tendencję do bycia mocno przewrażliwionymi w tej kwestii.

Dobrze, że są takie komentarze :) Dlaczego mają pisać przychylnie o zboczeńcach i ludziach nam wrogich?

 

BTW, nie wiem czy wiesz, ale katolik dla islamisty to jeszcze jest "ktoś". Najgorsi są niewierzący i "postępowi". Katolików wcale tak chętnie nie zwalczają, oni chcą zabijać głównie "psy niewierne" więc nie wiem, czy ci katole nie myślą o Twoim bezpieczeństwie lepiej niż Ty sam ;)

 

 

W kraju gdzie w sejmie wisi krzyż, gdzie w szpitalach są kaplice , kosciolow jest wiecej niż szpitali i innych instytucj pożytku publicznego ludzie chcą czy nie płacą na fundusz ktoś śmie twierdzić że Kk jest przesladowany?

No przecież mówimy, że nie. Ogarniaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.