Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, DeltaCenter napisał:

Powiedz ty mi proszę w którym roku obywatel mógł liczyć na obiektywizm i rzetelność TVP? Na czym to ma polegać? Na zamianie Holeckiej i Adamczyka na Tadlę i Kraskę? Odpuść sobie.

Nie widać w TVP ani jednej osoby, która by miała własny program będąc anty-PO tak jak miał Pospieszalski wtedy. Ok, miał ciężko, ale cały czas miał czas antenowy. A teraz? Warzechę czy Gadowskiego z miejsca wywalają, bo nie klaszcze PiSowi.

Swoją drogą wtedy stać go było, by walczyć o dobre imię Narodowców, a teraz też już tylko wikty odcina. Sprzedał się jak wielu pokazując, że od Lisów czy Kraśków nic ich nie różniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Nie widać w TVP ani jednej osoby, która by miała własny program będąc anty-PO tak jak miał Pospieszalski wtedy. Ok, miał ciężko, ale cały czas miał czas antenowy. A teraz? Warzechę czy Gadowskiego z miejsca wywalają, bo nie klaszcze PiSowi.

Swoją drogą wtedy stać go było, by walczyć o dobre imię Narodowców, a teraz też już tylko wikty odcina. Sprzedał się jak wielu pokazując, że od Lisów czy Kraśków nic ich nie różniło.

Miał czas antenowy po godzinie 23:00 i to w TVP Info. Porónaj sobie w tych czasach zasięg TVP Info.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, DeltaCenter napisał:

Miał czas antenowy po godzinie 23:00 i to w TVP Info. Porónaj sobie w tych czasach zasięg TVP Info.

To chyba w późniejszych latach, bo długo program miał na jedynce i to około 21.

Nie ma co porównywać. TVP się zabetenowało zupełnie, dziwię się, że ktoś tego broni.

Przez lata synonimem kłamstwa i propagandy był TVN. Nie była to raczej prestiżowa łatka, a TVP ich zupełnie zdystansował w tym elemencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

Witolda? Oglądałeś jego youtube? Narracja wygląda tak:

Jest super panowie PiS

To jest do poprawy

Ale reszta super

Może próbuje wrócić do łask. Ostatnio go jakoś faktycznie mniej na moich kanałach, bo przed euro-wyborami wspierał mocno Konfederacje i PiSowi nie szczędził razów. Nie wyczuł koniunktury, a rachunki trzeba płacić.

16 minut temu, fluber napisał:

Przerzucili go jakos niedlugo po smolensku

Niemożliwe, bo zawsze prowadził programy o Marszach Niepodległości, a to było dużo później niż Smoleńsk. Było na pewno sporo akcji z przesuwaniem godzin i zmienianiem stacji na mniej medialne, no ale jednak gość miał własny program w którym 90% czasu prowadził narracje inną niż rządowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja napisałem o tym, że była relacja live, tak jak we wszystkich mediach, a Ty rzucasz jakimś linkiem z portalu tvp.

Co do debaty to o ile format nie dawał szans na merytorykę etc. to co się działo w TVP było obrzydliwe. Zarówno studio po debacie, jak i sama debata, gdzie zadawano pytania z tezą (najlepsze w historii stosunki z USA), a przy ostatnim o rolnictwie zrobiono niezwykle idiotyczną ustawkę pod Sasina. Przecież to naprawdę trzeba nie mieć szacunku do swoich wyborców, żeby w tak bezczelny sposób pokazać, że tylko PiS odpowiada na pytania i "ma wiedzę".

Swoją drogą to polecam debaty w RMF, które są naprawdę ciekawie prowadzone i merytorycznie stoją na niezłym poziomie, wszystkie są na ich youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Przecież ja napisałem o tym, że była relacja live, tak jak we wszystkich mediach, a Ty rzucasz jakimś linkiem z portalu tvp.

To nie jest dobry przyklad bo przeciez pokazywali spiskowcow ktorzy ukrywali niezwykle wazne tasmy i podsluchiwali milosciwie nam panujacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywanie prezentacji poglądów 5x60sekund z JEDNYM (sic!) prawem do riposty (30 sekundowej) debatą to jakiś pierdolony żart. Najgorsze, że brniemy w to od lat, każdy się tym jara, a finalnie wychodzi konkurs mister(miss) polityka, gdzie najgorętszym tematem jest "ruski węgiel" i "paragon wstydu". 1000 ciekawszych "debat" odbywa się co tydzień w Polsce w ogólniakach na lekcjach WOS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cardi napisał:

Nazywanie prezentacji poglądów 5x60sekund z JEDNYM (sic!) prawem do riposty (30 sekundowej) debatą to jakiś pierdolony żart. Najgorsze, że brniemy w to od lat, każdy się tym jara, a finalnie wychodzi konkurs mister(miss) polityka, gdzie najgorętszym tematem jest "ruski węgiel" i "paragon wstydu". 1000 ciekawszych "debat" odbywa się co tydzień w Polsce w ogólniakach na lekcjach WOS.

Co nie zmienia faktu, ze pytanie o rolnictwo było obrzydliwą ustawką. Nawet Karnowski w studio się pięknie machnął później i najpierw powiedział o debacie o ustawionych regułach, dopiero po chwili poprawił się na ustalone ;)

No ale jak pisałem wyżej, polecam te na RMF, bo są dzielone na dane segmenty i mamy np. 1:20h o samej gospodarce, sporo czasu na wypowiedzenie się + wzajemne zadawanie pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DeltaCenter napisał:

Ja słyszałem, że mało kto ogląda TVP, a tu widzę grono wiernych widzów.

To chyba casus disco-polo. Nikt nie słucha ;)

Notabene chyba Kurski organizuje w TVP koncerty disco-polo, może to ta sama grupa ludzi, którzy się nie przyznają do oglądania tvp jak i słuchania tego typu muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, P_M napisał:

To chyba casus disco-polo. Nikt nie słucha ;)

Notabene chyba Kurski organizuje w TVP koncerty disco-polo, może to ta sama grupa ludzi, którzy się nie przyznają do oglądania tvp jak i słuchania tego typu muzyki.

Ja slucham disco polo (moze nie na codzien do pracy, ale jakbym mial isc na jakis koncert to DP w ciemno*)

Promocja disco polo to akurat jedna z niewielu pozytywnych rzeczy w tvp :)

* byle nie Akcent, bo Zenek tnie w c***a i zawsze leci z playbacku + jest marny live :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, julekstep napisał:

Ja slucham disco polo (moze nie na codzien do pracy, ale jakbym mial isc na jakis koncert to DP w ciemno*)

Promocja disco polo to akurat jedna z niewielu pozytywnych rzeczy w tvp :)

* byle nie Akcent, bo Zenek tnie w c***a i zawsze leci z playbacku + jest marny live :D

 

I weź tu takiemu dogódź - z playbacku źle a live jeszcze gorzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.