Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, josephnba napisał:

Czy słowa że PiS jest lepszy od po bo kradnie tyle samo ale dał pińcetplis to fakt czy opinia?

Czy słowa że w Smoleńsku była sztuczna mgła trotyl i bron magnetyczna co potwierdziły "niezależne ekspertyzy" to fakt czy opinia?

Czy słowa że za śmierć Lecha Kaczyńskiego odpowiedzialność ponosi Tusk to fakt czy opinia?

 

Tyle pytań, tyle lat i żadnej odpowiedzi

 

To sa przeciez trzy opinie:) i to jest przeciez oczywiste ze to opinie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na PiS nie zagłosuję bo niezależnie od cudu gospodarczego, obniżonego vatu i sprawiedliwego Ziobry wciąż mam do nich lata świetlne światopoglądowo i za, każdym razem będąc na placu Piłsudskiego mam ochotę młotem rozbić klocek Smoleń.. pisowski i pomnik Leszka 

2 minuty temu, fluber napisał:

To sa przeciez trzy opinie:) i to jest przeciez oczywiste ze to opinie:)

No nie wiem

W tv mówią że to fakty!!!

A skoro TVP mówi że to fakty (mgła, trotyl, Tusk)

TVN mówi że to fakt (kradzieże, nepotyzm, kuchcinski)

 

To chyba jest fakt!

 

No bo przecież nie może być tak żeby jedni i drudzy kłamali!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Ja na PiS nie zagłosuję bo niezależnie od cudu gospodarczego, obniżonego vatu i sprawiedliwego Ziobry wciąż mam do nich lata świetlne światopoglądowo i za, każdym razem będąc na placu Piłsudskiego mam ochotę młotem rozbić klocek Smoleń.. pisowski i pomnik Leszka 

Motywacja godna intelektu:)

2 minuty temu, josephnba napisał:

 

No nie wiem

W tv mówią że to fakty!!!

A skoro TVP mówi że to fakty (mgła, trotyl, Tusk)

TVN mówi że to fakt (kradzieże, nepotyzm, kuchcinski)

 

To chyba jest fakt!

 

No bo przecież nie może być tak żeby jedni i drudzy kłamali!

Nie, to opinie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka motywacja?

Że światopoglądowo mi do nich lata świetlne?

 

Bo niechęć do zrównania Leszka z Naczelnikiem i obrzydliwy klocek będący miejscem kultu religii smoleńskiej to nie motywacją co gwałt na moich uczuciach jako patrioty (Lech) i poczuciu estetyki (klocek)

 

Bo chyba, jeśli dobrze rozumiem, słowa że to najlepsze mozliwe miejsce dla "pomnika" ofiar katastrofy czy może raczej zamachu to opinia i jako taka powinna być zweryfikowana i w konsekwencji uznana za nieprawdziwą

A skoro opinie mogą być nieprawdziwe a fakty są zawsze prawda to klocek i Leszka trzeba usunąć z najważniejszego placu w Polsce 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, josephnba napisał:

A tobie się wydaje że to co tu piszemy przekona któregoś z nas do zmiany poglądów politycznych?

A czy musi? Idą wybory, rosną emocje. Część osób nielubiących PiSu i mających świadomość jego kolejnej wygranej czuje widocznie potrzebę wyładowania się na czymś co ten PiS uosabia (na tym forum jest to fluber). Imho to właśnie się tutaj dzieje.

10 minut temu, josephnba napisał:

Fluber od 5 lat wieści goebbelsowskią politykę sukcesu PiSu a jakoś nie zauważyłem żeby ktoś w imię tego zmienił zdanie o tej partii 

ofc - jeśli ktoś kogokolwiek na tym forum przekonał do PiSu to najpewniej jest to vasquez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał:

Jaka motywacja?

Że światopoglądowo mi do nich lata świetlne?

 

Bo niechęć do zrównania Leszka z Naczelnikiem i obrzydliwy klocek będący miejscem kultu religii smoleńskiej to nie motywacją co gwałt na moich uczuciach jako patrioty (Lech) i poczuciu estetyki (klocek)

Przeciwko jakim zmianom zwiazanymi ze swiatopogladem ktore wprowadzil pis za swoich rzadow jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

A czy musi? Idą wybory, rosną emocje. Część osób nielubiących PiSu i mających świadomość jego kolejnej wygranej czuje widocznie potrzebę wyładowania się na czymś co ten PiS uosabia (na tym forum jest to fluber). Imho to właśnie się tutaj dzieje.

ofc - jeśli ktoś kogokolwiek na tym forum przekonał do PiSu to najpewniej jest to vasquez.

Mi wygraną PiSu leży w tym samym miejscu co James w Lakers 

Emocje czuję na spotkaniach repry czy widząc syna rysującego laurkę dla dziadka na 65te urodziny, nie jakiś noname piszący że PiS jest gwiazdą postępu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Mi wygraną PiSu leży w tym samym miejscu co James w Lakers 

Emocje czuję na spotkaniach repry czy widząc syna rysującego laurkę dla dziadka na 65te urodziny, nie jakiś noname piszący że PiS jest gwiazdą postępu 

 

14 minut temu, josephnba napisał:

za, każdym razem będąc na placu Piłsudskiego mam ochotę młotem rozbić klocek Smoleń.. pisowski i pomnik Leszka 

Sądziłem, że chęć niszczenia mienia publicznego młotkiem jest związana z jakimiś emocjami.

(już nie wspominając o tym, że teraz atakując flubera ciągle piszesz o smoleńsku - gdzie fluber od zawsze pisał, że to bzdura - no, ale czaję że trzeba tego flubera jakoś podciągnąć do obrazu 'pisowskiego betonu' jaki masz w głowie)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Przeciwko jakim zmianom zwiazanymi ze swiatopogladem ktore wprowadzil pis za swoich rzadow jestes?

Światopoglądowo mi daleko do PiSu w sprawach aborcji, homoseksualistów, związków partnerskich, kiboli, wykorzystywaniu KK w polityce, obronie skandalicznych wypowiedzi księży o pedofilii w KK i LGbt 

 

To tak na szybko bez większego zastanowienia

1 minutę temu, fluber napisał:

No to jeszcze popatrz kiedy napisalem w tym watku pierwszy raz:)

Wolę iść z psem na spacer niż szukać twoich postów, ale niech będzie że wieszczysz słowo pisowski od trzech lat.

Nie ma to większego związku z treścią mojego spisu

Jesteś tuba pisowska na forum e-nba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Światopoglądowo mi daleko do PiSu w sprawach aborcji, homoseksualistów, związków partnerskich, kiboli, wykorzystywaniu KK w polityce, obronie skandalicznych wypowiedzi księży o pedofilii w KK i LGbt 

 

To tak na szybko bez większego zastanowienia

Za PiSU:

- odrzucono 'radykalizujący' projekt ordo iuris w sprawie aborcji

- nie odrzucono ani jednego projektu ustawy o związkach partnerskich (PO odrzuciło kilka)

Co do dalszych punktów:

- jakieś liczby/dane nt zwiększenia 'wykorzystywania KK w polityce' za rządów PiS?

- jakieś przykłady wypowiedzi w których politycy PiS bronią księży pedofilów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Światopoglądowo mi daleko do PiSu w sprawach aborcji, homoseksualistów, związków partnerskich, kiboli, wykorzystywaniu KK w polityce, obronie skandalicznych wypowiedzi księży o pedofilii w KK i LGbt 

Jakie zmiany wprowadzil pis w kwestii aborcji, homoseksualistow, zwiazkow partnerskich, kiboli itd w tej kadencji?

5 minut temu, josephnba napisał:

 

Wolę iść z psem na spacer niż szukać twoich postów, ale niech będzie że wieszczysz słowo pisowski od trzech lat.

Nie ma to większego związku z treścią mojego spisu

Jesteś tuba pisowska na forum e-nba

 

Ok:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrzymanie kompromisu aborcyjnego nie było podyktowane poglądami PiSu ale wzorowym odczytaniem nastrojów społecznych

 

I tu PiS, co przyznaję od dłuższego czasu bije na głowę cała opozycję

 

Gdyby PiS wyczuł że zrobi na tym polityczny interes zaostrzyłby prawo aborcyjne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Utrzymanie kompromisu aborcyjnego nie było podyktowane poglądami PiSu ale wzorowym odczytaniem nastrojów społecznych

 

I tu PiS, co przyznaję od dłuższego czasu bije na głowę cała opozycję

 

Gdyby PiS wyczuł że zrobi na tym polityczny interes zaostrzyłby prawo aborcyjne

 

 

Czyli glosujac nie kierujesz sie tym co partia robi tylko tym jaka latke ( tak jak mnie) im przypiales:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś poseł za,po odwiedział lidera kiboli "bo siedzi za długo"  i wspierał kibolskie marsze za rządów po

PAwlowicz Antek czy jeszcze jedna babka z PiSu broniła piersią Rydzyka kiedy wpierdala się do polityki

Ostatnio któryś poseł chyba ten były członek samoobrony miał wystąpienie w kościele

Jakiś poseł nazwiska nie pamiętam bronił Jędrzejewskiego za wypowiedź o zarazie LGbt 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Jakiś poseł za,po odwiedział lidera kiboli "bo siedzi za długo"  i wspierał kibolskie marsze za rządów po

PAwlowicz Antek czy jeszcze jedna babka z PiSu broniła piersią Rydzyka kiedy wpierdala się do polityki

Ostatnio któryś poseł chyba ten były członek samoobrony miał wystąpienie w kościele

Jakiś poseł nazwiska nie pamiętam bronił Jędrzejewskiego za wypowiedź o zarazie LGbt 

 

 

I te wypowiedzi pojedynczych osob sa wazniejsze niz,  jak wspominales, funkcjonowanie gospodarki czy polityka fiskalna:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie na razie nie krytykuję gospodarki

Głównie dlatego nie znam się za bardzo na mechanizmach świadczących o gospodarce, nigdy się tym specjalnie nie interesowalem i dlatego nie zbieram głosu w waszych sporach jej dotyczących

 

Mi natomiast jest lepiej nie dzięki PiSowi, ich socjalowi ale dzięki wieloletniej pracy żony i swojej 

Za po też mi było dobrze bo od dawna sam dbam o siebie i nie liczę na państwo opiekuńcze 

Zarabiam bo jestem dobry w tym co robię i dobrze mi za to płacą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.