Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno. Dziennikarze ostatnio mają manierę wygłaszania swoich poglądów i nadmiernego przerywania, ale to co wczoraj robili to już chyba była lekka przesada. Kukiz dostał czas i nikt nie powinien mu przerywać, zwłaszcza, że ludzie oglądali tę debatę, żeby właśnie wysłuchać min. jego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie chwalą Zandberga i raczej krytykują Nowacką, i słusznie, bo ile można się nie zgadzać z lewicowymi poglądami, to od razu widać kto jest prawdziwy, a kto sztuczny. Oby Razem zabrało głosy Lewicy i po raz pierwszy nie będzie Millera w sejmie. Byłoby pięknie.

 

Nie mogę się nadziwić, że nigdzie nikt nic nie mówi o tym jak strasznie sztuczna jest Beata Szydło. Przecież to, że ona nie jest sobą jest aż nadto widoczne. Może przy okazji liczy na jakiś występ w terminatorze czy coś.

Millera już nie było w sejmie, ba startował nawet z list samoobrony swego czasu i się nie dostał.

 

Obawiam się, ze Beata Szydło jest zupełnie naturalna. Właściwie jest taka odkąd pamiętam, a przynajmniej od czasów, kiedy razem ze ś.p. Gęsicką i Natalli-Świat miały ocieplać wizerunek prezesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Millera już nie było w sejmie, ba startował nawet z list samoobrony swego czasu i się nie dostał.

 

Obawiam się, ze Beata Szydło jest zupełnie naturalna. Właściwie jest taka odkąd pamiętam, a przynajmniej od czasów, kiedy razem ze ś.p. Gęsicką i Natalli-Świat miały ocieplać wizerunek prezesa.

A myślałem, że ta jego morda ciagle tam się przewijała. To w takim razie mam nadzieję, że znowu go nie będzie. 

 

Według mnie Szydło nie jest naturalna. Widać, że ma wyuczone gesty i też to co mówi, wszystko byle pod publikę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w szoku, że Korwin-Mikke wyszedł tak pozytywnie w tv reżimowej ;] dla mnie z Petru i tym z Polski Razem faktycznie wyszli najlepiej merytorycznie a kwestia poglądów to osobista sprawa.

 

dla mnie Kukiz wyszedł pojeba, tak to się nawet facet nie zachowuj przy świątecznym stole po 0,7 na bani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem. Tak trochę śmiesznie to wygląda (a raczej śmiesznie się tego słucha), bo ma się deja vu.

Dobrze, że Ewa Kopacz ze swoją kampanią pod tytułem "bo jak nie my to PiS" nie powoduje u Ciebie deja vu. Świeżość aż bucha od Ewki.

 

Co do debaty.

Szydło i Kopacz na równo. Jedna opowiada frazesy i rzuca obietnice na prawo i lewo, druga łga w żywe oczy i udaje, że za sukcesy ostatnich 8 lat (po poniedziałku już wiemy jakie: Stadion Narodowy) odpowiada rząd PO, a za złe rzeczy z tych samych lat zły PiS. Na szczęście wraz z Ewką idzie nowe :playful:

 

Kukiz od dawien dawna wygląda jakby był na bani, więc nie wiem w czym problem? Moim zdanie najbardziej wyrazista postać wczorajszej debaty, mówiąca prosto ale konkretnie i na temat.

 

Korwin nieźle, ale nic po za tym. Gadki o obozach koncentracyjnych dla uchodźców jakimś odpałem? Nie powiedział żeby ich tam zamykać, tylko, że rząd im to zrobi. Celowe nadużycie ale w tym momencie, w chwili wielkiego chaosu imigracyjnego i licznych niedomówień związanych z naszą "mocną" polityką zagraniczną i przekazem jaki płynie do Polski, zupełnie celne.

 

Petru zdecydowanie najbardziej merytorycznie i konkretnie jeśli chodzi o ekonomie itp.

 

Nowacka zaprezentowała się w całej krasie, czyli 100% brak autentyczności i wyuczone formułki. Czego jednak oczekiwać po dzieciaku z bogatego domu, któremu zamarzyło się bawić w lewactwo?

 

Zandberg. Gość z nie mojej bajki, który jednak zaprezentował się dobrze. Ktoś wspominał o jego "niewyjściowości" czy to, że to no name? W tym momencie stanowi to jego wielki atut, bo gość wydaje się autentyczny, a nie robi za jakiś słup Leszka Millera i jego Towarzyszy, socjalistów zjadających na obiad 8 kotletów i kolekcjonujących drogie buty, czy katola Palikota. Czy tam anty-katola czy kim ta lalalalala dzisiaj jest. Oby zabrał jakieś głosy zlewowi to może swoich 8 procent nie uzyskają. Szanse nie wiem jakie na to są ale nadzieja umiera ostatnia ;)

 

Creme de la creme wczorajszego "szoł" . Janusz Piechociński. Pan przewodniczący opowiadający o dialogu, ciężkiej pracy, wzajemnym szacunku i odpowiedzialności. Dający nadzieje na lepsze jutro dla Polaków jeśli tylko wybiorą PSL. Bo ich nie interesują stołki, tylko POLACY!!! Wszystko to okraszone rozbrajającym uśmiechem, który stopił chyba najbardziej lodowate serce. I pomyśleć, że to wspaniałe wystąpienie nastąpiło kilka dni/tygodni po ciężkim wypadku Pana Janusza, po którym ma amnezje i zapomniał, że jego partia i on sam, jest w koalicji rządzącej od 8 lat. Brawo!!! Wiwaty dla Pana Przewodniczącego :applouse:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi w mediach ze spuszczaniem się nad kolesiem z razem? nowego petru sobie znaleźli? typ oderwany granatem z licealnego kółka dyskusyjnego,

 

https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12107010_911824218902432_3223036803504611200_n.jpg?oh=0a4dd002d57da6e572a1146db936e822&oe=56915715

 

z kolei wipler coś wspominał, że zandberg to były facet nowackiej - LOL

mam nadzieję, że razem dzięki swojemu gamebreaking wystąpieniu odbierze procenty zlewowi i żadna z nich nie wejdzie do sejmu

ogólnie zastanawiałem się, co ostatnio aszdziennik odpierdala, a dopiero teraz zauważyłem, że należą do natemat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą Nowacką to rzeczywiście śmiszna sprawa. Wczoraj jak oglądałem Zandberga to myślałem, że typol ma max. 25 lat (byłem niemal pewien, że to jeszcze student). Z kolei nad wiekim Nowackiej niemal się nie zastanawiałem, ale na 100 procent bym powiedział, że ponad 40. Jak dziś poczytałem o tym, że to rówieśnicy to zdziwienie było spore.

 

@Kulfon - asz dziennik jak startował był bardzo prorządowy. Potem się jakoś wyrównało, ale widzę, że powrócili do korzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to jest przedstawiciel tego grona antyklerykałów, który załapał, że bardziej groźny jest islam. I bardzo ostro w semie atakował tych debili, we wrześniu. 

Ale kurdę lewicowiec, co daje propsy Korwinowi i Kukizowi i jedzie solidarnie całą lewicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fejsbuku też propsował kukiza i korwina

 

e: BN miała więcej kompromitujących wypowiedzi np. „mamy szansę mieć dobrą wymianę gospodarczą z Niemcami”. Były to wypowiedzi na poziomie odpowiedzi na pytania jurorów przez kandydatki do korony w konkursach Miss Polonia w latach ’80-tych typu: żeby był pokój na świecie, a wszyscy byli szczęśliwi i zdrowi. Wymiana gospodarcza z Niemcami kwitnie od lat i jest to nasz główny partner gospodarczy.

 

haha

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZLEWowi życzę szczerze 7 procent.

 

 

A ja mam pytanie:

http://ryfinski.blog.pl

Ktoś mu się włamał na blog czy o co chodzi?

 

Ryfiński w wielu tematach jest zdroworozsądkowy. On tylko ma coś na punkcie religii, której szczerze i mocno nienawidzi. Tylko, że on jest w tym w marę wiarygodny bo nienawidzi wszelkiej religii a nie jak nasi pseudo "lewicowcy" tylko katolicyzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryfiński w wielu tematach jest zdroworozsądkowy. On tylko ma coś na punkcie religii, której szczerze i mocno nienawidzi. Tylko, że on jest w tym w marę wiarygodny bo nienawidzi wszelkiej religii a nie jak nasi pseudo "lewicowcy" tylko katolicyzmu.

Ja właśnie go kojarzę z wpisów na temat religii i go właśnie zakwalifikowałem do typowego obrazu lewicowca, bo na jej temat to faktycznie ma sporego fioła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.