Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek, który mówi prawdę dzień wcześniej niż inni przez dobę uważany jest za wariata :)

robienie z tego męczennika i wieszczenie że "miał rację" kilka lat po jego śmierci to żenada

 

Nie mówił nic czego nie wiedzieliśmy

Chciał dobrze ale co z tego skoro sam też krecil wałki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wziąłeś je od Korwina(który to powtarza jak mantrę), który jest w koalicji z jedną z tych dwóch grup. 

 

Sprawia Ci radość dojebywanie się dla samego dojebywania się? Odnoszę wrażenie że tak.

 

robienie z tego męczennika i wieszczenie że "miał rację" kilka lat po jego śmierci to żenada

 

Nie mówił nic czego nie wiedzieliśmy

Chciał dobrze ale co z tego skoro sam też krecil wałki

 

Czy ja wiem, w dobie pozyskiwania informacji z taśm i nagrań raczej gościu, który nie bał się powiedzieć pewnych spraw z mównicy sejmowej zasługuje na szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawia Ci radość dojebywanie się dla samego dojebywania się? Odnoszę wrażenie że tak.

Nie, ale na tym forum akurat nie chcę mieć do czynienia z różnymi mądrościami z grażynacore i innym racontentem.

Podobnie bym zareagował na mądrości w stylu:

Są ludzie, którym przeszkadza gdy ktoś ma parę kilo za dużo. A mi przeszkadza gdy ktoś ma parę szarych komórek za mało.

Kibol? Chuligan? Bandyta? Myślę, że owi pogardzani „chuligani” jako pierwsi wezmą broń i będą bronić ojczyzny w przeciwieństwie do pedałów w rurkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe hasło, którym posługują się antyszczepionkowcy i płaskoziemcy.

 

może i się posługują, ale taki mechanizm (wypierania - oraz ostracyzowania tych, którzy ją głoszą - nowej wiedzy, która stoi w sprzecznością z dotychczasową) występuje nawet w nauce. już kiedyś chyba tu o tym pisałem: Kuhn i jego "struktura rewolucji naukowych" - polecam.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominanie Leppera to niesmaczny żart.

 

Gdyby nie zasada ze o zmarłych się złe nie pisze poszłaby wiązanka przypominajka jaki to był idiota.

To ze jego niski poziom się nie przebija przez ogólny poziom klasy politycznej to inna sprawa.

Wstyd było patrzeć na jego dokonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o podaniu imion i nazwisk w Wiadomościach osób, które zaatakowały Panią Ogórek kilka dni temu?

 

I co myślicie o tym, że Platforma oficjalnie ogłosiła, że zapewni im wszelką pomoc prawną? Mam wrażenie, że PIS znowu wycyckał Platformę i wykreował na obrońców bandytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominanie Leppera to niesmaczny żart.

 

Gdyby nie zasada ze o zmarłych się złe nie pisze poszłaby wiązanka przypominajka jaki to był idiota.

To ze jego niski poziom się nie przebija przez ogólny poziom klasy politycznej to inna sprawa.

Wstyd było patrzeć na jego dokonania.

 

zgadzam się z całą otoczką. ale zauważ, że to był jedyny znaczący polityk , który nie był wydmuszką i dostał się do sejmu z "nizin" .

dzisiaj w polityce od 89 roku mamy ludzie postsolidarnościowych i postkomunistycznych. praktycznie okrągły stół w całej okazałości.

pamiętasz jakiegoś wicepremiera z poza "układu" ?

I co myślicie o tym, że Platforma oficjalnie ogłosiła, że zapewni im wszelką pomoc prawną? Mam wrażenie, że PIS znowu wycyckał Platformę i wykreował na obrońców bandytów.

 

 

sl0n8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

może i się posługują, ale taki mechanizm (wypierania - oraz ostracyzowania tych, którzy ją głoszą - nowej wiedzy, która stoi w sprzecznością z dotychczasową) występuje nawet w nauce. już kiedyś chyba tu o tym pisałem: Kuhn i jego "struktura rewolucji naukowych" - polecam.

To jest błąd percepcji i występuje u wszystkich ludzi, tak jesteśmy skonstruowani. Jest to jednak błąd i nie powinniśmy go chwalić januszując, tylko ograniczać.

Cardi to powtórzył za Korwinem, ale pewnie nie przemyślał jego skutków i nie zastanowił się, kiedy nazywa biorących 500+ albo komunistów durniami, że oni po prostu są mądrzejsi od niego dzień

Co myślicie o podaniu imion i nazwisk w Wiadomościach osób, które zaatakowały Panią Ogórek kilka dni temu?

 

I co myślicie o tym, że Platforma oficjalnie ogłosiła, że zapewni im wszelką pomoc prawną? Mam wrażenie, że PIS znowu wycyckał Platformę i wykreował na obrońców bandytów.

Mam nadzieję, że osoby, które podały te imiona i decydowały o tym, wylądują za kratkami.

To jest niedopuszczalne przestępstwo.

A tutaj bronią respektowania podstawowych praw obywatelskich i jedynie można ich pochwalić za to. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Atak" na uśmiechniętą p. Ogórek.

Grupa osób wykrzyczała jej prosto w twarz co o niej myślą, wydaje mi się, że słowo atak jest w tej sytuacji lekkim nadużyciem a histeria straszna. Nie popieram takich akcji, ale też nie popieram robienia z p. Ogórek męczennicy.

 

Z Jaokiem wypiłem swego czasu morze piwa i przegadałem nie jeden wieczór i trochę się dziwię, że aż tak zmienił swoje poglądy i w taki sposób się wypłakuje, że został "poturbowany". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Atak" na uśmiechniętą p. Ogórek.

Grupa osób wykrzyczała jej prosto w twarz co o niej myślą, wydaje mi się, że słowo atak jest w tej sytuacji lekkim nadużyciem a histeria straszna. Nie popieram takich akcji, ale też nie popieram robienia z p. Ogórek męczennicy.

 

A kto robi z Ogorek meczennice? Pomylilo Ci sie chyba, ze sw. Pawlem z Gdanska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.